Ψυχαγωγία

Μπέσσυ Μάλφα: Το εξωφρενικό ποσό που πήρε για μια γκεστ εμφάνιση

Στο Page 2 της Νέας Σελίδας και τον Γιάννη Πουλόπουλο έδωσε συνέντευξη η Μπέσσυ Μάλφα, η οποία αποκάλυψε μεταξύ άλλων πως έχει πάρει 10.000 ευρώ για ένα επεισόδιο.

Ο περισσότερος κόσμος πιστεύει ότι οι ηθοποιοί είστε πλούσιοι.

Ο Γεράσιμος κι εγώ απέχουμε πολύ από αυτό (γελάει).

Εχεις πάρει ποτέ 10.000 ευρώ το επεισόδιο, όπως κάποιοι συνάδελφοί σου;

Μια φορά πήρα αυτό το ποσό κι αυτό από λάθος. Ηταν σε μια φάση της ζωής μου που είχα χάσει τον πατέρα μου και μου πρότειναν να κάνω μια γκεστ εμφάνιση. Επειδή ήμουν πολύ χάλια ψυχολογικά και δεν μπορούσα να δουλέψω, τους είπα ένα τρελό ποσό για να το αποφύγω. Τελικά μου είπαν «ναι». Και όταν πήγα να τα πάρω ντράπηκα (γελάει).

Τι θα έκανες αν κέρδιζες τον πρώτο λαχνό του λαχείου, όπως οι ήρωες του σίριαλ;

Αν ήμουν πλούσια, θα έδινα χρήματα σε φιλανθρωπικά ιδρύματα που τους έχουν κόψει την επιχορήγηση, σε οικογένειες που ξέρω ότι έχουν ανάγκη, θα έφτιαχνα ένα θέατρο και θα άφηνα και ένα ποσό για τα παιδιά μου σαν προίκα.

Επόμενο άρθρο

"Είμαι Κύπρια και ζητώ...συγγνώμη" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Θέκλα Πετρίδου σχολιάζει το viral βίντεο ρατσιστικής συμπεριφοράς Κυπραίων σε Ρωσίδα
06/10/2019 - 15:27

ΣχετικέςΕιδήσεις

Έτοιμο το πόρισμα του ΥΠΑΜ για τον ξυλοδαρμό εθνοφρουρών στο Σταυροβούνι (VID)

Έκκληση σε εθνοφρουρούς και γονείς να καταγγέλουν τέτοια περιστατικά στις τάξεις της ΕΦ
15/06/2020 - 10:59

Νεαροί επιτέθηκαν και έφτυσαν αστυνομικούς σε γήπεδο mini futsal (ΦΩΤΟ)

Ανθρωποκυνηγητό για εντοπισμό των δραστών που "έστειλαν" αστυνομικούς στο νοσοκομείο
29/04/2020 - 18:27

«Πες στον Τζέραρντ πως θα του γ@@@@@@ τη μάνα»

Το άγνωστο επεισόδιο Τζέραρντ και Ντιούφ που σκυλοβρίστηκαν στα αποδυτήρια της Λίβερπουλ
23/04/2020 - 12:50

Τέσσερις συλλήψεις για την άγρια συμπλοκή στο Στρόβολο

Ο ένας τράβηξε όπλο και ο άλλος "απάντησε" με ... σμίλες και πυροβολισμό στον αέρα
11/04/2020 - 14:11

"Που ήθελαν να πάνε.. στα καζίνα; Να βάλουν πιο φθηνή βενζίνη; Ντροπή τους"

Η αντίδραση του Αρχιεπισκόπου για τη διαμαρτυρία στο οδόφραγμα της Λήδρας
01/03/2020 - 11:39

Σβήνει η «φωτιά» με τον Κριστιάνο Ρονάλντο στη Γιουβέντους

Ο Πορτογάλος σούπερ σταρ θα απολογηθεί για τη συμπεριφορά του στο ματς με τη Μίλαν
12/11/2019 - 10:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ανυπόφορη ζέστη...Στους 43 σκαρφαλώνει ο υδράργυρος

Στο πορτοκαλί η προειδοποίηση του τμήματος μετεωρολογίας για υψηλές θερμοκρασίες

Επαναπατρίσθηκαν από το Λίβανο οι 51 Κύπριοι (BINTEO)

Οι Κύπριοι που δήλωσαν ενδιαφέρον για επαναπατρισμό είναι περισσότεροι

Επαναπατρίσθηκαν οι πρώτοι Κύπριοι από Λίβανο (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Θα υποβληθούν σε τεστ κορωνοϊού και θα τεθούν σε αυτοπεριορισμό για 14 μέρες
Ελλάδα

Eλλαδικά ΜΜΕ: Η Τουρκία τερματίζει τις διερευνητικές επαφές με την Ελλάδα

"Αντίποινα" της Άγκυρας στη συμφωνία Αθήνας-Καϊρου για καθορισμό ΑΟΖ

Τα πέντε έκτακτα μέτρα στον Πόρο μετά την "έκρηξη" κρουσμάτων

Περιορισμοί στο ωράριο καταστημάτων, τέλος στα πάρτι και συναθροίσεις μέχρι 9 άτομα

Τουρκική NAVTEX πριν "στεγνώσει" το μελάνι της ελληνο-αιγυπτιακής συμφωνίας

Άσκηση του Πολεμικού Ναυτικού της Άγκυρας με πραγματικά πυρά στο Αιγαίο
Διεθνή

LIVE: Εξανεμίζονται οι ελπίδες για επιζώντες στα συντρίμμια της Βηρυτού

Αγανάκτηση πολιτών για τις γιγαντιαίες εκρήξεις στο λιμάνι -Στους 149 ο αριθμός των νεκρών

Ταυτοποιήθηκε ο ένοπλος δράστης που κρατά ομήρους σε τράπεζα στη Χάβρη

"Γνωρίζουμε ότι είχε ριζοσπαστικοποιηθεί" λένε οι Αρχές

Η μαία που έσωσε τρία νεογέννητα τη στιγμή της φονικής έκρηξης (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δεν έχουν τέλος οι ανθρώπινες ιστορίες που έρχονται στο φως μετά την τραγωδία της Βηρυτού

tv news

«Μεσημέρι στον Alpha» Infotainment εκπομπή με την Κατερίνα Αγαπητού καθημερινά

Γιατί η ενημέρωση στον ALPHA δεν σταματάει ποτέ!
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 07/08/2020 - 07:4560' ΕΛΛΑΔΑ