Ψυχαγωγία

Μπόμπα-Τανιμανίδης: Το νέο εντυπωσιακό βίντεο από τον γάμο τους! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Σάκης Τανιμανίδης και η Χριστίνα Μπόμπα παντρεύτηκαν τον περασμένο Σεπτέμβριο με έναν γάμο υπερπαραγωγή στη Σίφνο.

Αν και είχαμε δει αρκετά στιγμιότυπα από εκείνη την μέρα, η Χριστίνα μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς της φίλους στο Instagram ένα καινούργιο βίντεο από τον γάμο της με τον Σάκη και είδαμε πλάνα και στιγμιότυπα για πρώτη φορά από την σημαντικότερη μέρα της ζωής τους. Μάλιστα η Χριστίνα έγραψε στη λεζάντα:  «Η πιο ευτυχισμένη μέρα της ζωής μου». με τα likes και τα σχόλια από τους διαδικτυακούς της φίλους να πέφτουν «βροχή»

Δείτε το βίντεο που δημοσίευσε:

 

Επόμενο άρθρο

Πρωταγωνιστές του «ΜΠΛΕ»... ερωτευμένοι όσο ποτέ! (ΦΩΤΟ)

Όλες οι καταιγιστικές εξελίξεις και ο έρωτας στη σειρά του Alpha Κύπρου
03/12/2018 - 12:39

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το απίστευτο σχόλιο του Τανιμανίδη σε... φωτογραφία της Οικονομάκου! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε η ηθοποιός και το σχόλιο που έγινε viral
20/01/2019 - 10:45

Τανιμανίδης: Αποκάλυψε πότε κατάλαβε ότι η Μπόμπα είναι η γυναίκα της ζωής τους

Τα τρυφερά λόγια για τη σύζυγο του και η αποκάλυψη για το πρώτο ραντεβού
28/12/2018 - 10:18

Ο σέξι χορός της Αθηνάς Οικονομάκου με την Χριστίνα Μπόμπα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πάρτι γνωστού Κύπριου και το βίντεο που έγινε viral…
19/11/2018 - 09:17

Χριστίνα Μπόμπα: "Στον πρώτο μας χορό, ο Σάκης μου είπε το εξής..."

Η αποκάλυψη της για τα τρυφερά λόγια του συζύγου της και όσα δεν θα ξεχάσει από τον γάμο..
01/11/2018 - 14:58

Η Χριστίνα Μπόμπα κάνει bachelorette party μετά τον γάμο!(ΒΙΝΤΕΟ)

Η έκπληξη που της ετοίμασαν οι φίλες της μετά τον γάμο..
20/09/2018 - 10:06

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τρίτο τροχαίο ατύχημα με μοτοσικλετιστή σε λιγότερο από 24 ώρες

Μοτοσικλέτα συγκρούσθηκε με όχημα ενώ στη σκηνή κλήθηκε και ασθενοφόρο

Τροχαίο Λάρνακας: Η στιγμή που η μοτοσικλέτα τυλίγεται στις φλόγες (ΦΩΤΟ)

Διασωληνωμένος στη Μονάδα Εντατικής Θεραπείας νοσηλεύεται ο 39χρονος

Στην αναμονή οι πρώτοι επτά έφηβοι για το Κλειστό Κέντρο Απεξάρτησης (ΦΩΤΟ)

Ανοίγει εντός των επόμενων ημερών τις πύλες του στους χώρους της "Αγίας Σκέπης"
Ελλάδα

Σάλος από τη μαρτυρία ιερωμένου ότι το Άγιο Φως ανάβεται με αναπτήρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Βιβλίο Ελλαδίτη δημοσιογράφου καταρρίπτει το μεγαλύτερο θαύμα της Ορθοδοξίας;

Τραμπ: Οι ΗΠΑ διαμορφώθηκαν από τον ελληνικό πολιτισμό (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Αμερικανός Πρόεδρος έπλεξε το εγκώμιο των ΗΠΑ

Στις αρχές Απριλίου ο Αλέξης Τσίπρας αποφασίζει για τις κάλπες

Ένα “πακέτο” που θα φτάσει στο Μέγαρο Μαξίμου πιθανώς να ανατρέψει τα δεδομένα
Διεθνή

Αναβολή μέχρι τις 30 Ιουνίου για το Brexit ζήτησε η Μέι από την ΕΕ

Απέστειλε επιστολή προς τον Πρόεδρο του Ευρωπαϊκού Συμβουλίου

Βαριά καμπάνα 1,4 δισεκατομμυρίων ευρώ στην Google από την Κομισιόν

Καταγγελία της ΕΕ για τη διαφημιστική της πολιτική

Στο Μιλάνο το μεγαλύτερο τιραμισού στον κόσμο (ΦΩΤΟ)

Κατέκτησε μία θέση στο ρεκόρ Γκίνες

tv news

Ο Ορφέας λέει στη Χριστίνα πως έχει παιδί αλλά αρνείται να πει λεπτομέρειες...

Η Τατιάνα θα δεχτεί μια απροσδόκητη επίσκεψη... «To Τατουάζ» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα βάζει σε εφαρμογή το σχέδιο της και πλησιάζει ερωτικά τον Γιάννη...

Ο Αντρέας αρχίζει να παρακολουθεί την Μαρίνα.. «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 20/03/2019 - 17:40DEAL