Ψυχαγωγία

Μπόμπα-Τανιμανίδης: Το νέο εντυπωσιακό βίντεο από τον γάμο τους! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Σάκης Τανιμανίδης και η Χριστίνα Μπόμπα παντρεύτηκαν τον περασμένο Σεπτέμβριο με έναν γάμο υπερπαραγωγή στη Σίφνο.

Αν και είχαμε δει αρκετά στιγμιότυπα από εκείνη την μέρα, η Χριστίνα μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς της φίλους στο Instagram ένα καινούργιο βίντεο από τον γάμο της με τον Σάκη και είδαμε πλάνα και στιγμιότυπα για πρώτη φορά από την σημαντικότερη μέρα της ζωής τους. Μάλιστα η Χριστίνα έγραψε στη λεζάντα:  «Η πιο ευτυχισμένη μέρα της ζωής μου». με τα likes και τα σχόλια από τους διαδικτυακούς της φίλους να πέφτουν «βροχή»

Δείτε το βίντεο που δημοσίευσε:

 

Επόμενο άρθρο

Πρωταγωνιστές του «ΜΠΛΕ»... ερωτευμένοι όσο ποτέ! (ΦΩΤΟ)

Όλες οι καταιγιστικές εξελίξεις και ο έρωτας στη σειρά του Alpha Κύπρου
03/12/2018 - 12:39

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γιώργος Αγγελόπουλος: Η απάντηση του για το... unfollow στον Σάκη Τανιμανίδη!

Τον ρώτησαν και αυτός έδωσε την δική του απάντηση....
14/05/2019 - 09:45

Το... unfollow του Γιώργου Αγγελόπουλου στον Σάκη Τανιμανίδη!

Η φιλία ανάμεσα στους δυο άντρες που διαλύθηκε...
06/05/2019 - 11:13

To αινιγματικό μήνυμα του Τανιμανίδη μετά τις δηλώσεις του Γιώργου Μαυρίδη(ΦΩΤΟ)

Η ανάρτηση του παρουσιαστή, η φωτογραφία και το μήνυμα όλο νόημα
17/04/2019 - 17:32

Ο Γιώργος Μαυρίδης "αδειάζει" δημόσια τον Σάκη Τανιμανίδη:"Μας ακύρωσε" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψε για το τέλος στη φιλία του με τον παρουσιαστή
17/04/2019 - 11:31

Το απίστευτο σχόλιο του Τανιμανίδη σε... φωτογραφία της Οικονομάκου! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε η ηθοποιός και το σχόλιο που έγινε viral
20/01/2019 - 10:45

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δεν ήταν η ληστεία το κίνητρο των δραστών που μπούκαραν σε σπίτι στη Λεμεσό

Άφαντοι παραμένουν εδώ και μέρες οι πέντε που αναζητούνται από τις αρχές

Όχημα παρέσυρε και τραυμάτισε 81χρονη σε λεωφόρο της Πάφου

Μεταφέρθηκε στο ΓΝ της πόλης όπου κρίθηκε αναγκαία η εισαγωγή της στο χειρουργείο

Θέλουν να κλειδώσουν τα κινητά των μαθητών σε θυρίδες οι καθηγητές (ΒΙΝΤΕΟ)

Πως σχολιάζει ο Γιάννος Σωκράτους το περιστατικό ξυλοδαρμού μαθήτριας σε λεωφορείο
Ελλάδα

Η επόμενη μέρα του πρώτου γύρου των δημοτικών εκλογών στην Αθήνα

Σαφέστατο προβάδισμα νίκης την ερχόμενη Κυριακή έχει ο Κώστας Μπακογιάννης

Ελλάδα: Συντριπτική ήττα για τον Αλέξη Τσίπρα

Η χώρα οδηγείται σε πρόωρες εκλογές και την Νέα Δημοκρατία να είναι ισχυρή

Τσίπρας: "Η τελική ετυμηγορία ανήκει πάντοτε στο λαό"

Πρόωρες εκλογές ανακοίνωσε ο Έλληνας Πρωθυπουργός μετά τα αποτελέσματα των εκλογών
Διεθνή

Μακρόν και Σάντσεθ αναλύουν τα αποτελέσματα των Ευρωεκλογών

Οι δυο Ευρωπαίοι ηγέτες θα συναντηθούν απόψε στο Παρίσι

Ευρωκλογές: Τέλος ο ιστορικός δικομματισμός στο Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο

Οι δύο πολιτικές οικογένειες που κυριαρχούν συγκεντρώνουν συνολικά 324 βουλευτές

Αιματηρά επεισόδια σε φυλακή στις ΗΠΑ

Η σύγκρουση ξέσπασε κατά τη διάρκεια των ωρών του επισκεπτηρίου

tv news

Η Μάρθα είναι εξαφανισμένη και κινδυνεύει θανάσιμα... Ο Παύλος ανησυχεί...

Η Τατιάνα καλείται εσπευσμένα στην αστυνομική διεύθυνση«To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Ο Σταύρος ανακαλύπτει πως η Λίλιαν σχεδιάζει να φύγει κρυφά με τα δύο κορίτσια..

Επισκέπτεται την Κάτια και ζητάει βοήθειά... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 27/05/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ