Ψυχαγωγία

Μπόμπα-Τανιμανίδης: Το νέο εντυπωσιακό βίντεο από τον γάμο τους! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Σάκης Τανιμανίδης και η Χριστίνα Μπόμπα παντρεύτηκαν τον περασμένο Σεπτέμβριο με έναν γάμο υπερπαραγωγή στη Σίφνο.

Αν και είχαμε δει αρκετά στιγμιότυπα από εκείνη την μέρα, η Χριστίνα μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς της φίλους στο Instagram ένα καινούργιο βίντεο από τον γάμο της με τον Σάκη και είδαμε πλάνα και στιγμιότυπα για πρώτη φορά από την σημαντικότερη μέρα της ζωής τους. Μάλιστα η Χριστίνα έγραψε στη λεζάντα:  «Η πιο ευτυχισμένη μέρα της ζωής μου». με τα likes και τα σχόλια από τους διαδικτυακούς της φίλους να πέφτουν «βροχή»

Δείτε το βίντεο που δημοσίευσε:

 

Επόμενο άρθρο

Πρωταγωνιστές του «ΜΠΛΕ»... ερωτευμένοι όσο ποτέ! (ΦΩΤΟ)

Όλες οι καταιγιστικές εξελίξεις και ο έρωτας στη σειρά του Alpha Κύπρου
03/12/2018 - 12:39

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η ρομαντική έκπληξη του Τανιμανίδη στην...Μπόμπα ανήμερα του Αγίου Βαλεντίνου

Επιφύλαξε μια άκρως ξεχωριστή μέρα στην αγαπημένη του που θα σε κάνει να "λιώσεις"
14/02/2020 - 15:29

Χριστίνα Μπόμπα: Ποζάρει με σέξι εσώρουχα και..."κολάζει" (ΦΩΤΟ)

Οι αισθησιακές πόζες στον Τανιμανίδη, λίγες μέρες πριν την γιορτή του Αγίου Βαλεντίνου
07/02/2020 - 18:22

Χριστίνα Μπόμπα - Σάκης Τανιμανίδης: Μας ανοίγουν το εντυπωσιακό διαμέρισμά τους

Φωτογραφίες από το σπίτι τους, στο κέντρο της Αθήνας
28/01/2020 - 10:51

"Δεν με ενδιαφέρει πια η ζωή του" -Το "χαστούκι" του Ντάνου στον Σάκη Τανιμανίδη

Όλα όσα δήλωσε ο Γιώργος Αγγελόπουλος για τη σχέση τους και το unfollow
24/01/2020 - 11:31

Σάκης Τανιμανίδης: Μας δείχνει το πρωινό του γεύμα που είναι φουλ στο...αυγό

Τι επιλέγει για πρωινό ο γνωστός παρουσιαστής;
18/01/2020 - 19:09

Xριστίνα Μπόμπα: Ντύθηκε σέξυ Αγιοβασιλίτσα για χάρη του...Τανιμανίδη (ΦΩΤΟ)

H αισθησιακή φωτογραφία μόνο με...κόκκινο κομπινεζόν και σκούφακι του Άγιου Βασίλη
27/12/2019 - 11:26

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ιστορίες που συγκλόνισαν τη ζωή τους σε ένα #κατι_που_δεν_ξερετε_για_μενα (VID)

Κάθε νόμισμα έχει δύο όψεις, εξηγεί ο κοινωνιολόγος Θεοφάνης Χ"Γιάννης στον Alpha

Παπασταύρου και Ηλία καλούνται να καταθέσουν στοιχεία στην Επιτροπή Δεοντολογίας

Εν αναμονή της Νομικής Υπηρεσίας οι Ανακριτές του ΤΑΕ για μετάβαση στην Ισπανία

Ψάχνουν τα κίνητρα του ηθικού αυτουργού για το κτύπημα στην Αγία Νάπα (ΒΙΝΤΕΟ)

Συνομιλούσαν από τηλέφωνο μέσα από τις κεντρικές φυλακές 38χρονος και ισοβίτης
Ελλάδα

Δένδιας: «Η Ελλάδα δεν θα συμμετάσχει σε έναν ανέντιμο συμβιβασμό»

Άμεση ήταν η απάντηση του ΥΠΕΞ Ελλάδος στον Μεβλούτ Τσαβούσογλου

«Έσβησε» ξαφνικά 5χρονο κοριτσάκι στη Λάρισα που νοσηλευόταν με πυρετό

Αναμένονται τα αποτελέσματα νεκροτομής ώστε να διευκρινιστούν τα ακριβή αίτια θανάτου
Διεθνή

"Φωτιά" έχει πάρει το διπλωματικό παρασκήνιο με φόντο το Συριακό (ΒΙΝΤΕΟ)

Κρίσιμα θεωρούνται τα επόμενα 24ωρα για το μέλλον της χώρας

Ερντογάν σε Πούτιν: Όρος η 'ευθυγράμμιση' Άσσαντ για το Ίντλιμπ

Οι δύο ηγέτες ανέφεραν ότι είναι δεσμευμένοι με όλες τις συμφωνίες που έχουν γίνει

Περισσότερα από 500 κρούσματα του "COVID-19" καταγράφηκαν σε φυλακές της Κίνας

«Η εφαρμογή μέτρων πρόληψης και ελέγχου δεν ήταν αποτελεσματική»

tv news

«24 Ώρες» Στη Μονή Αγίου Γερασίμου του Ιορδανίτη…στην έρημο των θαυμάτων!

Τα απόκρυφα της Μονής που αποτελεί μία όαση μέσα στην έρημο, αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Mία εκρηκτική ιστορία έρωτα και πάθους που έχασε τον έλεγχο και βάφτηκε με αίμα!

Ένα βίαιο έγκλημα ''ζωντανεύει'' αυτή την Κυριακή στο νέο επεισόδιο του «ΚΑΡΜΑ»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 21/02/2020 - 23:45ΚΡΑΤΑΣ ΜΥΣΤΙΚΟ;