Ψυχαγωγία

Μπουρδούμης - Δροσάκη: Δείτε την πρώτη φωτογραφία του γάμου τους (ΦΩΤΟ)

Yπό άκρα μυστικότητα ενώθηκαν με τα ιερά δεσμά του γάμου  ο Αλέξανδρος Μπουρδούμης και η Λένα Δροσάκη, το περασμένο Σάββατο, λίγο πριν φέρουν στον κόσμο το μωράκι τους. 

Οι κουμπάροι τους ήταν η Βένια Καραγιάννη και ο Άγγελος Μπούρας και μάλιστα ήταν εκείνοι που «πρόδωσαν» το ευχάριστο γεγονός μέσα από αναρτήσεις τους στο Instagram. Το μυστήριο τελέστηκε στα Βραχναίικα Πατρών, δίπλα στο κύμα και το πρωί της Δευτέρας, η εκπομπή «Πρωινό» δημοσίευσε την πρώτη φωτογραφία του γάμου του ζευγαριού.

Όπως θα δείτε, η Λένα Δροσάκη που μετράει αντίστροφα μέχρι να κρατήσει στην αγκαλιά της μωράκι τους, που σύμφωνα με πληροφορίες είναι αγοράκι ήταν πανέμορφη ως νύφη. Στο μακιγιάζ της είχε δώσει έμφαση στα χείλη της, φορώντας ένα κατακόκκινο κραγιόν.

Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου και δείτε στιγμιότυπα στο HELLO! Cyprus

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Νικολάου - Παναγή: Ενώθηκαν με τα ιερά δεσμά του γάμου (ΦΩΤΟ)

Το φωτογραφικό άλμπουμ που δημοσίευσε η νυφούλα
12/07/2020 - 17:46

David & Victoria Beckham: Ο μεγαλύτερος γιος τους...παντρεύεται (ΦΩΤΟ)

Έκανε πρόταση γάμου στην αγαπημένη του!
12/07/2020 - 13:31

Σ. Κωνσταντίνου: Η πρώτη ανάρτηση μετά τον μυστικό γάμο με την Έλενα Ανδρέου

Η δημόσια ερωτική εξομολόγηση και η τρυφερή φωτογραφία
02/07/2020 - 10:51

Σταύρος Κωνσταντίνου – Έλενα Ανδρέου: Παντρεύτηκαν υπό άκρα μυστικότητα (ΦΩΤΟ)

Οι πρώτες φωτογραφίες από την τελετή - Δείτε την σχεδιάστρια μόδας ντυμένη νυφούλα
01/07/2020 - 14:47

Μπουρδούμης - Δροσάκη: Παντρεύτηκαν υπό...άκρα μυστικότητα (ΦΩΤΟ)

Το ευχάριστο γεγονός “πρόδωσαν” οι κουμπάροι του ζευγαριού
28/06/2020 - 10:23

Μαίρη Χρονοπούλου: Δείτε την για πρώτη φορά ντυμένη νυφούλα στον γάμο της (ΦΩΤΟ)

Ο γάμος της μεγάλης πρωταγωνίστριας του ελληνικού θεάτρου και κινηματογράφου
22/06/2020 - 09:59

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Επέστρεψαν και είναι καλά στην υγεία τους η 14χρονη Αγγέλα και η 17χρονη Άννα

Λήξη συναγερμού για τα δύο κορίτσια που δηλώθηκαν στην Αστυνομία ως ελλείποντα πρόσωπα

Χωρίς ρεύμα περιοχές της Λευκωσίας λόγω βλάβης στο δίκτυο της ΑΗΚ

Xρειάζεται μια με μιάμιση ώρα για επιδιόρθωση της βλάβης και αποκατάσταση της παροχής

Αυτό είναι το αντίδοτο των Κυπρίων στον καύσωνα και την υγρασία... (ΒΙΝΤΕΟ)

Πως "πολεμούν" τις υψηλές θερμοκρασίες και ποιές είναι οι συμβουλές των ειδικών;
Ελλάδα

Εικοσιτέσσερα νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα, τα τέσσερα "εισαγόμενα"

Οι τέσσερις ασθενείς εντοπίστηκαν κατόπιν ελέγχων στις πύλες εισόδου τις χώρας

"Η Ελλάδα είναι η τελευταία χώρα που μπορεί να σχολιάζει για την Αγία Σοφία"

Ο Τσαβούσογλου κατηγόρησε την Αθήνα για παραβίαση θρησκευτικών ελευθεριών στην Δ. Θράκη

Ματαίωση πανηγυριών μέχρι τέλη Ιουλίου αποφάσισαν οι ειδικοί στην Ελλάδα

Εντείνονται οι έλεγχοι στις πύλες εισόδου και τους εποχικούς εργαζόμενους
Διεθνή

Έκαναν βόλτα στην Κοπακαμπάνα φορώντας "στολή αστροναύτη" για τον COVID-19 (VID)

Ζευγάρι στη Βραζιλία βρήκε έναν... πρωτότυπο τρόπο για να προστατευτεί από τον ιό

Ο Πούτιν μίλησε στον Ερντογάν περί "δημόσιας κατακραυγής" για την Αγία Σοφία

Ρώσος και Τούρκος Πρόεδροι συζήτησαν τηλεφωνικά για τις εξελίξεις

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 14/07/2020 - 04:00ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ