Ψυχαγωγία

Α. Μπουρδούμης: Μίλησε πρώτη φορά για την εγκυμοσύνη της συντρόφου του (ΒΙΝΤΕΟ)

Λίγες μέρες μετά την ανατρεπτική πρόταση γάμου του Αλέξανδρου Μπουρδούμη στην αγαπημένη του, Λένα Δροσάκη, ήρθαν στο φως και άλλες αποκαλύψεις, αφού ο ίδιος μίλησε για πρώτη φορά στις κάμερες για τη φημολογούμενη εγκυμοσύνη της συντρόφου του.

Ο γνωστός ηθοποιός εξομολογήθηκε στην εκπομπή "Happy Day" πως όντως οι φήμες που ακούγονταν το τελευταίο διάστημα αληθεύουν, επιβεβαιώνοντας εμμέσως την ευχάριστη είδηση.

Ο ίδιος εκμυστηρεύτηκε πως έχει κάποιο άγχος για τον γάμο που πλησιάζει, ενώ αποκάλυψε πως ακόμη δεν γνωρίζουν το φύλο του μωρού.

"Δεν ξέρουμε πότε θα γίνει ο γάμος. Δεν έχω άγχος για το γάμο, έχω μια γλυκιά αγωνία. Δεν ξέρουμε αν το μωρό είναι αγοράκι ή κοριτσάκι, το γέννησε η αγάπη. Αισθάνομαι ευλογημένος"

Δείτε το βίντεο:

Επόμενο άρθρο

Γ. Αντετοκούνμπο: H δημόσια ερωτική εξομολόγηση στη γυναίκα της ζωής του (ΦΩΤΟ)

Η τρυφερή φωτογραφία και τα...λόγια αγάπης στη σύντροφό του
19/02/2020 - 11:33

ΣχετικέςΕιδήσεις

Babyboom για την Πριγκίπισσα Ευγενία - Ιδού η επίσημη ανακοίνωση του παλατιού

“Η βασίλισσα και ο δούκας του Εδιμβούργου είναι ενθουσιασμένοι με τα νέα…”
25/09/2020 - 14:13

Η ζώνη θα έσωζε την 18χρονη Κατερίνα και το αγέννητο παιδί της

Αστυνομία και ειδικοί καταρρίπτουν τον μύθο ότι οι έγκυες δεν πρέπει να φορούν ζώνη
14/09/2020 - 17:33

Α. Τότσικας: Eίδαμε για πρώτη φορά τα πρόσωπα των πανέμορφων παιδιών του (ΦΩΤΟ)

H τρυφερή φωτογραφία που ανέβασαν από το μίνι πάρτυ γενεθλιών
10/09/2020 - 14:05

Η Κουφαλίδου αποκαλύπτει πρώτη φορά τα υπέρογκα ποσά που λάμβανε ως μοντέλο(VID)

Η παρουσιάστρια είχε δουλέψει την καλή εποχή του μόντελινγκ στην Κύπρο
09/09/2020 - 17:26

Μπαλατσινού: Σπάει τη σιωπή της και κάνει τις πρώτες δηλώσεις για την εγκυμοσύνη

Μέχρι τώρα δεν είχε κάνει καμία δημόσια τοποθέτηση
06/09/2020 - 09:26

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ρίχθηκαν στη θάλασσα της Πάφου και καθάρισαν τον βυθό από τα πλαστικά

Βρήκαν τενεκεδάκια, πλαστικά ποτήρια, καλαμάκια μέχρι και λάστιχα αυτοκινήτου

ΦΩΤΟ: Χάθηκαν τα ίχνη της 38χρονης Ντορίνας από τη Λεμεσό

Η έκκληση των Αρχών για τον εντοπισμό της

Σε τεντωμένο σχοινί οι σχέσεις ΟΚΥπΥ και διευθύνσεων των δημοσίων νοσηλευτηρίων

Ζητά παρέμβαση Γενικού Εισαγγελέα και Ελεγκτή ο Γιώργος Καροτσάκης
Ελλάδα

"Ας δώσουμε μια ευκαιρία στη διπλωματία" δήλωσε ο Μητσοτάκης στη Γ.Σ του ΟΗΕ

«Ενώ η Ελλάδα επέλεξε τον δρόμο του διαλόγου, η Τουρκία επέλεξε αυτό της αδιαλλαξίας»
Διεθνή

Ανιχνευτικά σκυλιά εντοπίζουν τον κορωνοϊό μέσω...της όσφρησης

Έναν διαφορετικό τρόπο ανίχνευσης του ιού εφαρμόζουν οι Αρχές της Φινλανδίας

tv news

Η γέννηση των διδύμων γεμίζει χαρά τον Οδυσσέα και την Έρση...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Η είδηση ότι η Δανάη είναι υιοθετημένη πέφτει σαν βόμβα στο σπίτι των Αργυρών...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 27/09/2020 - 06:00Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ