Ψυχαγωγία

Μπραντ Πιτ - Σαρλίζ Θερόν: Το νέο ζευγάρι του Χόλιγουντ!

Toν περασμένο Οκτώβριο είχαν βγει τα πρώτα δημοσιεύματα ( που λίγοι πίστεψαν)  στα διεθνή μέσα όπου αναφέρονταν στο νέο έρωτα του Χόλυγουντ ανάμεσα στον Μπραντ Πιτ και την Σαρλίζ Θερόν.

Διαβάστε επίσης: Brad Pitt-Charlize Theron: Είναι ζευγάρι;

Με τι φήμες να είναι πιο έντονες από ποτέ, φαίνεται ότι επιβεβαιώνεται η είδηση που πολλοί αμφισβήτησαν. Σύμφωνα με την εφημερίδα Sun και όπως αναπαράγουν τα περισσότερα μεγάλα lifestyle μέσα στις ΗΠΑ, οι δύο χολιγουντιανοί αστέρες είναι ζευγάρι πραγματικά εδώ και λίγο καιρό. Μάλιστα για την γνωριμία τους μεσολάβησε ο πρώην της ηθοποιού, Σον Πεν!

Πηγή της Sun ανέφερε ότι το ειδύλλιο τους έγινε πιο σοβαρό μέσα στις γιορτές δηλώνοντας:

 Pitt και Theron γνωρίζονται εδώ και λίγο καιρό ενώ την γνωριμία μεταξύ του έκανε ο Sean. Το ζευγάρι εθεάθη το προηγούμενο Σαββατοκύριακο στο Chateau Marmont στο Los Angeles.

Επόμενο άρθρο

Τραϊάνα Ανανία: Το νέο «χτύπημα» προς τον Κυριάκο Παπαδόπουλο (ΒΙΝΤΕΟ)

Η κόντρα τους δεν έχει τέλος – Οι νέες δηλώσεις της ηθοποιού
21/01/2019 - 13:12

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κάννες 2019: Μπραντ Πιτ και Λεονάρντο Ντι Κάπριο μαζί στο κόκκινο χαλί! (ΦΩΤΟ)

Η κοινή τους εμφάνιση προκάλεσε ντελίριο και σχολιάστηκε όσο καμιά άλλη
22/05/2019 - 16:04

Η Σαρλίζ Θερόν μιλά για την Αντζελινά Τζολί και την φημολογούμενη κόντρα τους

Η απάντηση στα δημοσιεύματα που την θέλουν ζευγάρι με τον Μπραντ Πιτ
08/05/2019 - 11:42

Σαρλίζ Θερόν: Το νέο.. ειδύλλιο με γνωστό τραγουδιστή!

Ποιος είναι ο άντρας που μπήκε στη ζωή της γνωστής ηθοποιού
06/05/2019 - 15:07

Ο Μπραντ Πιτ έκανε δώρο στην Τζένιφερ Άνιστον ένα... σπίτι!

Ο λόγος, η αξία και όλες οι πληροφορίες....
02/05/2019 - 09:02

Η Σαρλίζ Θερόν απαντά γιατί μεγαλώνει τον γιο της σαν... κόρη!

Η γνωστή ηθοποιός μίλησε ανοιχτά για την ταυτότητα του παιδιού της και προκάλεσε σχόλια
19/04/2019 - 16:21

Αντζελίνα Τζολί - Μπραντ Πιτ: Και επίσημα... "single"!

Κι όμως! Είναι επίσημα "single" αλλά χωρίς να έχει βγει ακόμα το διαζύγιο τους
15/04/2019 - 12:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τροχαίο ατύχημα με τραυματία σε δρόμο της Πάφου

Οδηγός συγκρούστηκε με ακινητοποιημένο όχημα που βρισκόταν στην άκρη του δρόμου

Ποινή χάδι σε 46χρονο για κατοχή παιδικής πορνογραφίας

H υπόθεση αποκαλύφθηκε τον Σεπτέμβριο του 2015 μετά από μήνυμα της Europol
Ελλάδα

Σε κρίσιμη κατάσταση αγοράκι που κάηκε με βραστό νερό στον Ασπρόπυργο

Έριξε πάνω του κατσαρόλα με νερό ενώ βρισκόταν υπό την επιμέλεια φίλης της μητέρας του

Δεν αποκλείει "θερμό επεισόδιο" με την Τουρκία ο Έλληνας Υπουργός Άμυνας

Σε πλήρη συντονισμό Αθήνα και Λευκωσία για αναχαίτιση των απειλών της 'Αγκυρας

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση 20χρονου φοιτητή στην Κρήτη (ΦΩΤΟ)

Εντοπίστηκε μετά από δυο μέρες σε αγροτική τοποθεσία του Καβροχωρίου στο Ηράκλειο
Διεθνή

Σε δίκη παραπέμπεται ο πρώην πρόεδρος Σαρκοζί

Κατηγορείται ότι προσφέρθηκε να βοηθήσει έναν δικαστή να κερδίσει προαγωγή

Brexit: Δημοψήφισμα επί οποιασδήποτε συμφωνίας ζητά ο Κόρμπιν

Τι αποφάσισε κατά την απογευματινή συνεδρίαση του σκιώδους υπουργικού συμβουλίου

Ποινικές διώξεις για την κατάρριψη του αεροσκάφους της πτήσης MH17

Οι ολλανδικές αρχές θα καταθέσουν αίτημα έκδοσης των κατηγορουμένων

tv news

Η Μελίτη το σκάει και η Λίλιαν τη βρίσκει! Η Μαρίνα είναι πλέον αποφασισμένη...

Θα πάει στο αστυνομικό τμήμα να ομολογήσει; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Τατιάνα λέει όλη την αλήθεια στον Τόνυ.. Πως αντιδρά και ποιο το επόμενο βήμα;

Θα καταφέρουν να παραπλανήσουν τον Σέκερη; «To Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 19/06/2019 - 20:20ALPHA NEWS