Ψυχαγωγία

Μπραντ Πιτ - Σαρλίζ Θερόν: Το νέο ζευγάρι του Χόλιγουντ!

Toν περασμένο Οκτώβριο είχαν βγει τα πρώτα δημοσιεύματα ( που λίγοι πίστεψαν)  στα διεθνή μέσα όπου αναφέρονταν στο νέο έρωτα του Χόλυγουντ ανάμεσα στον Μπραντ Πιτ και την Σαρλίζ Θερόν.

Διαβάστε επίσης: Brad Pitt-Charlize Theron: Είναι ζευγάρι;

Με τι φήμες να είναι πιο έντονες από ποτέ, φαίνεται ότι επιβεβαιώνεται η είδηση που πολλοί αμφισβήτησαν. Σύμφωνα με την εφημερίδα Sun και όπως αναπαράγουν τα περισσότερα μεγάλα lifestyle μέσα στις ΗΠΑ, οι δύο χολιγουντιανοί αστέρες είναι ζευγάρι πραγματικά εδώ και λίγο καιρό. Μάλιστα για την γνωριμία τους μεσολάβησε ο πρώην της ηθοποιού, Σον Πεν!

Πηγή της Sun ανέφερε ότι το ειδύλλιο τους έγινε πιο σοβαρό μέσα στις γιορτές δηλώνοντας:

 Pitt και Theron γνωρίζονται εδώ και λίγο καιρό ενώ την γνωριμία μεταξύ του έκανε ο Sean. Το ζευγάρι εθεάθη το προηγούμενο Σαββατοκύριακο στο Chateau Marmont στο Los Angeles.

Επόμενο άρθρο

Τραϊάνα Ανανία: Το νέο «χτύπημα» προς τον Κυριάκο Παπαδόπουλο (ΒΙΝΤΕΟ)

Η κόντρα τους δεν έχει τέλος – Οι νέες δηλώσεις της ηθοποιού
21/01/2019 - 13:12

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Σαρλίζ Θερόν απαντά γιατί μεγαλώνει τον γιο της σαν... κόρη!

Η γνωστή ηθοποιός μίλησε ανοιχτά για την ταυτότητα του παιδιού της και προκάλεσε σχόλια
19/04/2019 - 16:21

Αντζελίνα Τζολί - Μπραντ Πιτ: Και επίσημα... "single"!

Κι όμως! Είναι επίσημα "single" αλλά χωρίς να έχει βγει ακόμα το διαζύγιο τους
15/04/2019 - 12:54

Πιτ - Ντι Κάπριο: Τα αρνητικά σχόλια για την αφίσα της νέας τους ταινίας

Οι φανς τους δεν ενθουσιάστηκαν από το τελικό αποτέλεσμα
20/03/2019 - 16:31

Ο λόγος που ενώνουν δυνάμεις Τζορτζ Κλούνεϊ, Μπραντ Πιτ και Ρόμπερτ Ντε Νιρο

Οι "περικοπές" στα φετινά Όσκαρ και η αντίδραση των ηθοποιών...
17/02/2019 - 17:32

Ο Μπραντ Πιτ στο πάρτι για τα γενέθλια της Τζένιφερ Άνιστον!

Μάθετε πόσο χρονών έγινε η γνωστή ηθοποιός και οι λαμπεροί καλεσμένοι...
10/02/2019 - 11:17

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Το ψυχογράφημα ενός κατά συρροήν δολοφόνου

Ποια χαρακτηριστικά έχει ένας serial killer και ποια τα κίνητρά του;

Τα ερωτήματα που προκύπτουν μετά την αποκάλυψη του φρικτού εγκλήματος (ΒΙΝΤΕΟ)

Εκτεθειμένες οι κυπριακές αρχές λόγω της ολιγωρίας στη διερεύνηση της υπόθεσης

Ιωνάς Νικολάου: "Θα εξεταστούν οι ενέργειες της Αστυνομίας" (BINTEO)

Πως απαντά ο Υπουργός Δικαιοσύνης για τις έρευνες για την εξαφάνιση της Mary & Sierra Rose
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα

Αλέξης Γεωργούλης και Ρος Ντέιλι στο ψηφοδέλτιο για τις Ευρωεκλογές

Με ποιο κόμμα κατεβαίνουν οι δύο καλλιτέχνες ως υποψήφιοι στις εκλογές του Μαΐου
Διεθνή

Έτοιμη να επιδείξει τον νέο στόλο πολεμικών πλοίων η Κίνα

Πυρηνικά υποβρύχια και καταδρομικά στην καθιερωμένη παρέλαση

Γιούνκερ: Υπάρχει ακόμη κίνδυνος αποχώρησης του ΗΒ από ΕΕ χωρίς συμφωνία

"Ουδείς γνωρίζει πώς θα τελειώσει το Brexit" λέει ο Πρόεδρος της Ευρωπαϊκής Επιτροπής

200 νεκροί στην Τρίπολη μετά τη συνομιλία Τραμπ - Χάφταρ

Ο ΠΟΥ δεν διευκρίνισε πόσοι από τους νεκρούς ήταν άμαχοι στον νεότερο απολογισμό του

tv news

Ο Χάρης Κκολός σ’ ένα αλλιώτικο “performance” που θα μείνει αξέχαστο...

«Παράδοση Κατ’ Οίκον» με την Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή στον Alpha (BΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Χρ.Αρτεμίου & Μ.Ιωάννου εισβάλλουν στο «ΚΑΡΜΑ»...όπου η ζήλια οδηγεί σε έγκλημα!

Δύο γυναίκες,ένας άνδρας και ένα αιχμηρό «μαχαίρι» στη μέση... Αυτή την Κυριακή στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 21/04/2019 - 06:0060' ΕΛΛΑΔΑ