Ψυχαγωγία

Το μυστήριο λύθηκε: Η Μισέλ αποκάλυψε τι είχε το μπλε δώρο της Μελάνια(ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα μυστήριο διελευκάνθηκε μετά από ένα χρόνο....

Το μυστηριώδες δώρο του Λευκού Οίκου. Το δώρο της Μελάνια Τραμπ στη Μισέλ Ομπάμα κατά την τελετή παράδοσης - παραλαβής του Λευκού Οίκου από το ζεύγος Ομπάμα στο ζεύγοςΤραμπ.

Η γυναίκα του νέου πλανητάρχη, λειτούργησε εκτός πρωτοκόλλου και εμφανίστηκε στην πρώτη επίσκεψη στον Λευκού Οίκο, έχοντας στα χέρια της ένα δώρο σε ένα μπλε κουτί. Κανείς δεν ήξερε τί είχε αυτό το κουτί, και κανείς δεν είχε αποκαλύψει τόσους μήνες το δώρο της Μελάνια Τραμπ. Μια κίνηση που παραξένεψε πολλούς αφού έγινε για πρώτη φορά στην ιστορία.

μισελ

Η Μισέλ Ομπάμα σε συνέντευη στην Έλεν Ντε Τζένερες, μίλησε για την αμήχανη στιγμή:

"Όσα γίνονται σε μια τέτοια τελετή είναι όλα βάσει πρωτοκόλλου. Σου έχουν πει από πριν, "θα κάνεις αυτό, θα σταθείς εκεί"... Ποτέ δεν είχε ξαναφέρει κάποιος δώρο κι εγώ σκέφτομαι "οκ, πού, τι να κάνω τώρα με το δώρο αυτό;Εξαφανίστηκαν οι πάντες, κανείς δεν ερχόταν να πάρει το κουτί!

Την πιο άβολη στιγμή της γυναίκας του Μπαράκ Ομπάμα, "έσβησε" με μια κίνηση ο άντρα της. Και ενώ κανείς δεν πλησίαζε σε μυστηριώδες μπλε κουτί, ο Μπαράκ Ομπάμα ως σωτήρια λέμβος με τους ευγενικούς του τρόπους έδωσε τη λύση, ξεπερνώντας την ως τότε αμηχανία. Η Μισέλ Ομπάμα είπε

«Ενώ σκέφτομαι αν θα το κρατάω όταν θα βγουν οι φωτογραφίες, ο άντρας μου με έσωσε. Άρπαξε το κουτί και το πήγε μέσα. Αλλά όλοι τους είχαν εξαφανιστεί, το προσωπικό, όλοι... κι εγώ σκεφτόμουν: "τι να κάνω το κουτί"

Τελικά, η αποκάλυψη έγινε με την Μισέλ Ομπάμα να δηλώνει ότι το δώρο της Μελάνια Τραμπ, ήταν μια πολύ ωραία κορνίζα.

 

Επόμενο άρθρο

Στέφανος Μιχαήλ: Μιλά για τη προσωπική του ζωή, τον έρωτα και τη δημοσιότητα

Όλα όσα αποκάλυψε για το αν είναι ερωτευμένος αλλά και για την δημοσιότητα
31/01/2018 - 19:19

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το φλερτ...93χρονου στη Μελάνια Τραμπ μπροστά στα μάτια του Τραμπ(ΒΙΝΤΕΟ)

"Αν ήμουν 20 χρόνια νεότερος..." - Πώς αντέδρασε ο Πλανητάρχης;
07/06/2019 - 12:54

Ο Ντόναλντ και η Μελάνια Τραμπ "έσπασαν" το βασιλικό πρωτόκολλο!

Η υπόκλιση που δεν έγινε ποτέ και το "άγγιγμα"
05/06/2019 - 16:23

Μελάνια Τραμπ: Το παλτό της που παρομοιάστηκε με... μπουρνούζι μπάνιου! (ΦΩΤΟ)

Ακόμα μια φορά η ενδυματολογική επιλογή της πρώτης κυρίας σχολιάστηκε ποικιλοτρόπως
16/02/2019 - 15:46

Πωλείται σε δημοπρασία...τούρτα από τον γάμο του Ντόναλτ Τραμπ με τη Μελάνια!

Η τούρτα ετών δεκατεσσάρων και το ποσό που αναμένεται να πωληθεί
06/02/2019 - 08:41

"Χαστούκι" στην Telegraph από...Μελάνια - Θα πληρώσει αποζημίωση για ηθική βλάβη

Το αναληθή δημοσίευμα, η συγνώμη και η κίνηση της Πρώτης Κυρίας που την δικαίωσε...