Ψυχαγωγία

Το μυστήριο λύθηκε: Η Μισέλ αποκάλυψε τι είχε το μπλε δώρο της Μελάνια(ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα μυστήριο διελευκάνθηκε μετά από ένα χρόνο....

Το μυστηριώδες δώρο του Λευκού Οίκου. Το δώρο της Μελάνια Τραμπ στη Μισέλ Ομπάμα κατά την τελετή παράδοσης - παραλαβής του Λευκού Οίκου από το ζεύγος Ομπάμα στο ζεύγοςΤραμπ.

Η γυναίκα του νέου πλανητάρχη, λειτούργησε εκτός πρωτοκόλλου και εμφανίστηκε στην πρώτη επίσκεψη στον Λευκού Οίκο, έχοντας στα χέρια της ένα δώρο σε ένα μπλε κουτί. Κανείς δεν ήξερε τί είχε αυτό το κουτί, και κανείς δεν είχε αποκαλύψει τόσους μήνες το δώρο της Μελάνια Τραμπ. Μια κίνηση που παραξένεψε πολλούς αφού έγινε για πρώτη φορά στην ιστορία.

μισελ

Η Μισέλ Ομπάμα σε συνέντευη στην Έλεν Ντε Τζένερες, μίλησε για την αμήχανη στιγμή:

"Όσα γίνονται σε μια τέτοια τελετή είναι όλα βάσει πρωτοκόλλου. Σου έχουν πει από πριν, "θα κάνεις αυτό, θα σταθείς εκεί"... Ποτέ δεν είχε ξαναφέρει κάποιος δώρο κι εγώ σκέφτομαι "οκ, πού, τι να κάνω τώρα με το δώρο αυτό;Εξαφανίστηκαν οι πάντες, κανείς δεν ερχόταν να πάρει το κουτί!

Την πιο άβολη στιγμή της γυναίκας του Μπαράκ Ομπάμα, "έσβησε" με μια κίνηση ο άντρα της. Και ενώ κανείς δεν πλησίαζε σε μυστηριώδες μπλε κουτί, ο Μπαράκ Ομπάμα ως σωτήρια λέμβος με τους ευγενικούς του τρόπους έδωσε τη λύση, ξεπερνώντας την ως τότε αμηχανία. Η Μισέλ Ομπάμα είπε

«Ενώ σκέφτομαι αν θα το κρατάω όταν θα βγουν οι φωτογραφίες, ο άντρας μου με έσωσε. Άρπαξε το κουτί και το πήγε μέσα. Αλλά όλοι τους είχαν εξαφανιστεί, το προσωπικό, όλοι... κι εγώ σκεφτόμουν: "τι να κάνω το κουτί"

Τελικά, η αποκάλυψη έγινε με την Μισέλ Ομπάμα να δηλώνει ότι το δώρο της Μελάνια Τραμπ, ήταν μια πολύ ωραία κορνίζα.

 

Επόμενο άρθρο

Στέφανος Μιχαήλ: Μιλά για τη προσωπική του ζωή, τον έρωτα και τη δημοσιότητα

Όλα όσα αποκάλυψε για το αν είναι ερωτευμένος αλλά και για την δημοσιότητα
31/01/2018 - 19:19

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Mελάνια Τραμπ ως "interior designer" θα ανανεώσει τον...Λευκό Οίκο (ΦΩΤΟ)

Η Πρώτη Κυρία σκοπεύει να αποκαταστήσει την αίγλη του κήπου με τις τριανταφυλλιές
04/08/2020 - 09:31

Η Μισέλ Ομπάμα θα κάνει... podcast! Οι πρώτες πληροφορίες

Πότε κάνει πρεμιέρα, από ποια πλατφόρμα και οι πρώτοι καλεσμένοι της
18/07/2020 - 10:04

Μελάνια Τραμπ: Δέχτηκε να πάει στον Λευκό Οίκο λόγω...προγαμιαίου συμβολαίου;

Νέο βιβλίο αποκαλύπτει τι ζήτησε η Πρώτη Κυρία των ΗΠΑ από τον πλανητάρχη για τον 14χρονο
14/06/2020 - 12:42

Μελάνια VS Μαλέβα Μητσοτάκη: Η μάχη του...στιλ και η αναμέτρηση στον Λευκό Οίκο

Εμφανίστηκαν και οι δυο με jumpsuits και αποθεώθηκαν - Ποια πήρε οριακά τη νίκη;
09/01/2020 - 10:57

"Άστραψε και βρόντηξε" η...Μελάνια Τραμπ! Ειρωνεύτηκαν το γιο της και ξέσπασε

"Θα έπρεπε να ντρέπεσαι που χρησιμοποιείς ένα ανήλικο παιδί"
08/12/2019 - 12:13

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ο πολύτεκνος γιατρός που βρίσκεται μακριά από το σπίτι του εδώ και πέντε μήνες

Η δύσκολη μάχη με τον κορωνοϊό στο Νοσοκομείο Αναφοράς και η ετοιμότητα του προσωπικού

Ποινή ισόβιας κάθειρξης για εμπρησμό δασών εισηγήθηκε ο Καδής

Μετά τις τελευταίες πυρκαγιές που τέθηκαν κακόβουλα, προτείνουν αύξηση των ποινών

Αυτούς τους δυο τ/κ καταζητούν οι Αρχές για υπόθεση ληστείας στη Λεμεσό (ΦΩΤΟ)

Προέκυψε μαρτυρία εναντίον τους - Βοηθήστε την Αστυνομία να τους εντοπιστεί
Ελλάδα

LIVE: "Πόλεμος νεύρων" στην ελληνική υφαλοκρηπίδα από το τουρικό Oruc Reis

Νέα πρόκληση από την Άγκυρα καθώς προαναγγέλλει έρευνες δίπλα σε ελληνικά νησιά

126 νέα κρούσματα στην Ελλάδα και ένας νέος θάνατος

Τα δέκα εντοπίστηκαν στις πύλες εισόδου της χώρας - Τα έκτακτα μέτρα της ελλ. κυβέρνησης
Διεθνή

Καταχωρήθηκε το πρώτο ρωσικό εμβόλιο κατά του κορωνοϊού

Εμβολιάστηκε η κόρη του Ρώσου Προέδρου, ο οποίος ελπίζει σύντομα στη μαζική παραγωγή του

Υποψήφιο εμβόλιο κατά του κορωνοϊού προστατεύει πιθήκους με μία δόση

Τον Σεπτέμβριο θα αρχίσουν δοκιμές επιπέδου τρίτης φάσης του υποψηφίου εμβολίου

Σοβαρά επεισόδια στη Λευκόρωσια: Ένας διαδηλωτής έπεσε νεκρός (ΒΙΝΤΕΟ)

"Οι εκλογές δεν ήταν ούτε ελεύθερες ούτε δίκαιες" δηλώνουν οι ΗΠΑ

tv news

Δείτε σε πέντε τηλεταινίες όλα τα επεισόδια της δραματικής σειράς «8 Λέξεις»

Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, ίντριγκες, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 11/08/2020 - 16:30ΜΗ ΜΑΣΑΣ