Ψυχαγωγία

Το μυστήριο λύθηκε: Η Μισέλ αποκάλυψε τι είχε το μπλε δώρο της Μελάνια(ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα μυστήριο διελευκάνθηκε μετά από ένα χρόνο....

Το μυστηριώδες δώρο του Λευκού Οίκου. Το δώρο της Μελάνια Τραμπ στη Μισέλ Ομπάμα κατά την τελετή παράδοσης - παραλαβής του Λευκού Οίκου από το ζεύγος Ομπάμα στο ζεύγοςΤραμπ.

Η γυναίκα του νέου πλανητάρχη, λειτούργησε εκτός πρωτοκόλλου και εμφανίστηκε στην πρώτη επίσκεψη στον Λευκού Οίκο, έχοντας στα χέρια της ένα δώρο σε ένα μπλε κουτί. Κανείς δεν ήξερε τί είχε αυτό το κουτί, και κανείς δεν είχε αποκαλύψει τόσους μήνες το δώρο της Μελάνια Τραμπ. Μια κίνηση που παραξένεψε πολλούς αφού έγινε για πρώτη φορά στην ιστορία.

μισελ

Η Μισέλ Ομπάμα σε συνέντευη στην Έλεν Ντε Τζένερες, μίλησε για την αμήχανη στιγμή:

"Όσα γίνονται σε μια τέτοια τελετή είναι όλα βάσει πρωτοκόλλου. Σου έχουν πει από πριν, "θα κάνεις αυτό, θα σταθείς εκεί"... Ποτέ δεν είχε ξαναφέρει κάποιος δώρο κι εγώ σκέφτομαι "οκ, πού, τι να κάνω τώρα με το δώρο αυτό;Εξαφανίστηκαν οι πάντες, κανείς δεν ερχόταν να πάρει το κουτί!

Την πιο άβολη στιγμή της γυναίκας του Μπαράκ Ομπάμα, "έσβησε" με μια κίνηση ο άντρα της. Και ενώ κανείς δεν πλησίαζε σε μυστηριώδες μπλε κουτί, ο Μπαράκ Ομπάμα ως σωτήρια λέμβος με τους ευγενικούς του τρόπους έδωσε τη λύση, ξεπερνώντας την ως τότε αμηχανία. Η Μισέλ Ομπάμα είπε

«Ενώ σκέφτομαι αν θα το κρατάω όταν θα βγουν οι φωτογραφίες, ο άντρας μου με έσωσε. Άρπαξε το κουτί και το πήγε μέσα. Αλλά όλοι τους είχαν εξαφανιστεί, το προσωπικό, όλοι... κι εγώ σκεφτόμουν: "τι να κάνω το κουτί"

Τελικά, η αποκάλυψη έγινε με την Μισέλ Ομπάμα να δηλώνει ότι το δώρο της Μελάνια Τραμπ, ήταν μια πολύ ωραία κορνίζα.

 

Επόμενο άρθρο

Στέφανος Μιχαήλ: Μιλά για τη προσωπική του ζωή, τον έρωτα και τη δημοσιότητα

Όλα όσα αποκάλυψε για το αν είναι ερωτευμένος αλλά και για την δημοσιότητα
31/01/2018 - 19:19

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο σηκωμένος αντίχειρας και τα πλατιά χαμόγελα στη φωτογραφία με το ορφανό βρέφος

Αντιδράσεις μετά την επίσκεψη τους σε βρέφος που έμεινε ορφανό στην επίθεση στο Ελ Πάσο
10/08/2019 - 10:55

Το φλερτ...93χρονου στη Μελάνια Τραμπ μπροστά στα μάτια του Τραμπ(ΒΙΝΤΕΟ)

"Αν ήμουν 20 χρόνια νεότερος..." - Πώς αντέδρασε ο Πλανητάρχης;
07/06/2019 - 12:54

Ο Ντόναλντ και η Μελάνια Τραμπ "έσπασαν" το βασιλικό πρωτόκολλο!

Η υπόκλιση που δεν έγινε ποτέ και το "άγγιγμα"
05/06/2019 - 16:23

Μελάνια Τραμπ: Το παλτό της που παρομοιάστηκε με... μπουρνούζι μπάνιου! (ΦΩΤΟ)

Ακόμα μια φορά η ενδυματολογική επιλογή της πρώτης κυρίας σχολιάστηκε ποικιλοτρόπως
16/02/2019 - 15:46

Πωλείται σε δημοπρασία...τούρτα από τον γάμο του Ντόναλτ Τραμπ με τη Μελάνια!

Η τούρτα ετών δεκατεσσάρων και το ποσό που αναμένεται να πωληθεί
06/02/2019 - 08:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Με δυναμικές κινητοποιήσεις προειδοποιούν εργαζόμενοι στο Τμήμα Δασών

Έντονη διαμαρτυρία για την υποστελέχωση του Τμήματος από το 2011 έως σήμερα

Όχημα κατέπεσε από την αερογέφυρα της Ανθούπολης

Σοβαρό τροχαίο ατύχημα μετά από σύγκρουση αυτοκινήτου με φορτηγό

Εντυπωσιακός εορτασμός της Ημέρας Ενόπλων Δυνάμεων από την ΕΛΔΥΚ (ΦΩΤΟ&ΒΙΝΤΕΟ)

Εκδήλωση πραγματοποιήθηκε στην Ελούντα παρουσία επισήμων με παρέλαση και κατάθεση στεφάνου
Ελλάδα

«Βροχή» καταγγελιών για τον αντικαπνιστικό νόμο στην Αθήνα

«Έπεσαν» τα πρώτα πρόστιμα με εκατοντάδες κλήσεις στη γραμμή 1142

Η απίστευτη δικαιολογία 52χρονου που βίαζε επί πέντε χρόνια την κόρη του

Έσπασε τη σιωπή της 22χρονη φοιτήτρια για τον εφιάλτη που ζούσε στα χέρια του πατέρα της

Νυχτοβάτες ανατίναξαν sex shop στην Ιερά Οδό (ΦΩΤΟ)

Προκλήθηκαν εκτεταμένες ζημιές στο κατάστημα λόγω της έκρηξης
Διεθνή

«Όχι« της Διεθνούς Αμνηστίας σε Facebook και Google για προσωπικά δεδομένα

«Είμαστε παγιδευμένοι, ύπουλος έλεγχος των διαδικτυακών μας ζωών»

«Κλιματικός συναγερμός» η φράση της χρονιάς για το λεξικό της Οξφόρδης

Αυξήθηκε η χρήση της κατά 107% με αφορμή τις καταστροφικές πυρκαγιές

Ζόραν Ζάεφ: «Έχω κλονιστεί ψυχολογικά. Είμαι τρομαγμένος»

Ο Ζόραν Ζάεφ δήλωσε την έντονη ανησυχία του για το βέτο της Γαλλίας στους «New York Times»

tv news

Η Δέσποινα αποκαλύπτει στην Αλεξία όλη την αλήθεια για την Ασπασία...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Το σκοτεινό σχέδιο της Μάρθας για την Κάτια μπαίνει σε εφαρμογή...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 21/11/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ