Ψυχαγωγία

Το μυστήριο λύθηκε: Η Μισέλ αποκάλυψε τι είχε το μπλε δώρο της Μελάνια(ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα μυστήριο διελευκάνθηκε μετά από ένα χρόνο....

Το μυστηριώδες δώρο του Λευκού Οίκου. Το δώρο της Μελάνια Τραμπ στη Μισέλ Ομπάμα κατά την τελετή παράδοσης - παραλαβής του Λευκού Οίκου από το ζεύγος Ομπάμα στο ζεύγοςΤραμπ.

Η γυναίκα του νέου πλανητάρχη, λειτούργησε εκτός πρωτοκόλλου και εμφανίστηκε στην πρώτη επίσκεψη στον Λευκού Οίκο, έχοντας στα χέρια της ένα δώρο σε ένα μπλε κουτί. Κανείς δεν ήξερε τί είχε αυτό το κουτί, και κανείς δεν είχε αποκαλύψει τόσους μήνες το δώρο της Μελάνια Τραμπ. Μια κίνηση που παραξένεψε πολλούς αφού έγινε για πρώτη φορά στην ιστορία.

μισελ

Η Μισέλ Ομπάμα σε συνέντευη στην Έλεν Ντε Τζένερες, μίλησε για την αμήχανη στιγμή:

"Όσα γίνονται σε μια τέτοια τελετή είναι όλα βάσει πρωτοκόλλου. Σου έχουν πει από πριν, "θα κάνεις αυτό, θα σταθείς εκεί"... Ποτέ δεν είχε ξαναφέρει κάποιος δώρο κι εγώ σκέφτομαι "οκ, πού, τι να κάνω τώρα με το δώρο αυτό;Εξαφανίστηκαν οι πάντες, κανείς δεν ερχόταν να πάρει το κουτί!

Την πιο άβολη στιγμή της γυναίκας του Μπαράκ Ομπάμα, "έσβησε" με μια κίνηση ο άντρα της. Και ενώ κανείς δεν πλησίαζε σε μυστηριώδες μπλε κουτί, ο Μπαράκ Ομπάμα ως σωτήρια λέμβος με τους ευγενικούς του τρόπους έδωσε τη λύση, ξεπερνώντας την ως τότε αμηχανία. Η Μισέλ Ομπάμα είπε

«Ενώ σκέφτομαι αν θα το κρατάω όταν θα βγουν οι φωτογραφίες, ο άντρας μου με έσωσε. Άρπαξε το κουτί και το πήγε μέσα. Αλλά όλοι τους είχαν εξαφανιστεί, το προσωπικό, όλοι... κι εγώ σκεφτόμουν: "τι να κάνω το κουτί"

Τελικά, η αποκάλυψη έγινε με την Μισέλ Ομπάμα να δηλώνει ότι το δώρο της Μελάνια Τραμπ, ήταν μια πολύ ωραία κορνίζα.

 

Επόμενο άρθρο

Στέφανος Μιχαήλ: Μιλά για τη προσωπική του ζωή, τον έρωτα και τη δημοσιότητα

Όλα όσα αποκάλυψε για το αν είναι ερωτευμένος αλλά και για την δημοσιότητα
31/01/2018 - 19:19

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο σηκωμένος αντίχειρας και τα πλατιά χαμόγελα στη φωτογραφία με το ορφανό βρέφος

Αντιδράσεις μετά την επίσκεψη τους σε βρέφος που έμεινε ορφανό στην επίθεση στο Ελ Πάσο
10/08/2019 - 10:55

Το φλερτ...93χρονου στη Μελάνια Τραμπ μπροστά στα μάτια του Τραμπ(ΒΙΝΤΕΟ)

"Αν ήμουν 20 χρόνια νεότερος..." - Πώς αντέδρασε ο Πλανητάρχης;
07/06/2019 - 12:54

Ο Ντόναλντ και η Μελάνια Τραμπ "έσπασαν" το βασιλικό πρωτόκολλο!

Η υπόκλιση που δεν έγινε ποτέ και το "άγγιγμα"
05/06/2019 - 16:23

Μελάνια Τραμπ: Το παλτό της που παρομοιάστηκε με... μπουρνούζι μπάνιου! (ΦΩΤΟ)

Ακόμα μια φορά η ενδυματολογική επιλογή της πρώτης κυρίας σχολιάστηκε ποικιλοτρόπως
16/02/2019 - 15:46

Πωλείται σε δημοπρασία...τούρτα από τον γάμο του Ντόναλτ Τραμπ με τη Μελάνια!

Η τούρτα ετών δεκατεσσάρων και το ποσό που αναμένεται να πωληθεί
06/02/2019 - 08:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πάφος: Πατέρας συνελήφθη για απαγωγή του 9χρονου παιδιού του

Η Αστυνομία εντόπισε τον 39χρονο πατέρα που είχε το παιδάκι μαζί του

Άνοιξαν τον χορό της λήψης απεργιακών μέτρων δάσκαλοι, καθηγητές και μαθητές

Την Πέμπτη αποφασίζει και η ΟΛΤΕΚ εάν θα προχωρήσει με λήψη απεργιακών μέτρων

Ευθύνες στις κρατικές υπηρεσίες επιρρίπτει ο πατέρας του 15χρονου Στυλιανού(VID)

Δώδεκα μέρες μετά τον τραγικό θάνατο του γιου του σπάει τη σιωπή του
Ελλάδα

Υπ. Παιδείας: Καταργεί την αναγραφή θρησκεύματος στα πιστοποιητικά σπουδών

Η Υπουργός δήλωσε ότι στόχος είναι να καλλιεργεί ένα περιβάλλον χωρίς αποκλεισμούς

"Κλείδωσε" η συνάντηση Μητσοτάκη - Τραμπ στη Νέα Υόρκη

Θα συναντηθούν στο περιθώριο της Γενικής Συνέλευσης του ΟΗΕ

Χειροπέδες σε 55χρονο για την πυρκαγιά στην Κέρκυρα

Για οκτώ περίπου ώρες πυροσβέστες έδιναν μάχη με τις φλόγες
Διεθνή

Στις 10 Νοεμβρίου νέες βουλευτικές εκλογές στην Ισπανία

Ο βασιλιάς Φελίπε Στ` αποφάσισε να μην δώσει εντολή σχηματισμού κυβέρνησης

Εκλογές Ισραήλ - Exit polls: Χωρίς κυβερνητική πλειοψηφία ο Νετανιάχου (ΦΩΤΟ)

Πρώτο κόμμα είναι το «Μπλε και Λευκό» του Μπένι Γκάντζ.

Η Γερμανία θα συνεχίσει το εμπάργκο πώλησης όπλων προς τη Σαουδική Αραβία

Σύμφωνα με την Γερμανίδα Καγκελάριο δεν υπάρχουν οι προϋποθέσεις ώστε να αλλάξει

tv news

Η Αλκμήνη στην εντατική μετά από σοβαρή κρίση.Η Νίκη αντιμέτωπη με την αλήθεια..

«Αστέρια Στην Άμμο» Δείτε την Τετάρτη στο νέο επεισόδιο στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Στείλτε και εσείς τη δική σας ιστορία, για να ετοιμάσουμε μία μοναδική έκπληξη!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 18/09/2019 - 06:00KITCHEN LAB