Ψυχαγωγία

"Να γελάς..."-Το συγκινητικό μήνυμα της Αλεξανδρινού στην Κουφαλίδου(ΒΙΝΤΕΟ)

H Γωγώ Αλεξανδρινού, φίλη και συνάδελφος της Γιώτας Κουφαλίδου, "ανέβασε" στον προσωπικό της λογαριασμό στο Facebook, ένα βίντεο από μια παρελθοντική τους εμφάνιση σε τηλεοπτικό στούντιο.

Η Γωγώ μαζί με την Γιώτα Κουφαλίδου και την πεθερά της σε ένα στιγμιότυπο που από ότι φαίνεται θυμήθηκε και ανέτρεψε στα "αρχεία" της και μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς της φίλους.

Διαβάστε επίσης: Συγκινεί η Γιώτα Κουφαλίδου:Mε ξυρισμένο κεφάλι στο κρεβάτι του νοσοκομείου-ΦΩΤΟ


Διαβάστε επίσης: Η συγκινητική αφιέρωση στην Γιώτα Κουφαλίδου και το γιο της(ΒΙΝΤΕΟ)


Η Γιώτα Κουφαλίδου, πάσχει από καρκίνο του μαστού και δίνει την δική της μάχη στο κρεβάτι του νοσοκομείου. H δημοσιογράφος και παρουσιάστρια ειδήσεων, Γωγώ Αλεξανδρινού, της έστειλε ένα γλυκό και αισιόδοξο μήνυμα.

Δείτε την σχετική ανάρτηση

Από τις ωραίες αναμνήσεις...Πάντα να γελάς από δω και πέρα Γιώτα μου σου εύχομαι!

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γιώτα Κουφαλίδου: Η φωτογραφία παρέα με τον αείμνηστο...Karl Lagerfeld (ΦΩΤΟ)

Η γνωριμία σε ξενοδοχείο του Μιλάνο κατά το fashion week πριν χρόνια
19/06/2020 - 13:02

Γωγώ Αλεξανδρινού: Οι πρώτες δηλώσεις για την αποχώρησή της από το ΡΙΚ (ΒΙΝΤΕΟ)

"Ολοκληρώνεται ένας πολύ ωραίος κύκλος για εμένα..."
27/05/2020 - 16:32

ΡΙΚ: "Με δική της επιθυμία δεν συνεχίζει στο κρατικό κανάλι η Γωγώ Αλεξανδρινού"

Η επίσημη ανακοίνωση, το "ευχαριστώ" και πότε λήγει το συμβόλαιό της
27/05/2020 - 14:49

"Τέλος" η Γωγώ Αλεξανδρινού από το...κρατικό κανάλι (ΒΙΝΤΕΟ)

Η απόφαση να αλλάξει τηλεοπτική στέγη και οι πρώτες πληροφορίες
26/05/2020 - 15:51

H Γωγώ Αλεξανδρινού έκανε τεστ για τον... κορωνοϊό (ΦΩΤΟ)

To αρνητικό αποτέλεσμα και το μήνυμα που στέλνει
17/04/2020 - 21:08

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τσιούτης: Δεν θα ανησυχούσα να ταξιδέψω στην Ελλάδα (ΒΙΝΤΕΟ)

Καθησυχάζει τους Κύπριους που έχουν ή σκέφτονται να κάνουν εκεί τις διακοπές τους

"Βροχή" οι καταγγελίες των Aρχών σε πολίτες και υποστατικά (BINTEO)

Σαρωτικοί οι έλεγχοι της Αστυνομίας - Πιο σύνηθες αδίκημα αυτό της μη χρήσης μάσκας

"Ματώνει" η Αγία Νάπα: Τουρίστες με το... σταγονόμετρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αύξηση κρουσμάτων έφερε νέο κύκλο ακυρώσεων στα ξενοδοχεία της περιοχής
Ελλάδα

Ελλάδα και Τουρκία αρχίζουν στις 24 Αυγούστου διερευνητικές επαφές

Ίσως να υπάρξουν ορισμένες προσαρμογές στην ελληνική ομάδα των συνομιλιών

Εβδομήντα επτά κρούσματα στην Ελλάδα και δυο νέοι θάνατοι

Μόνο τα οκτώ εντοπίστηκαν στις πύλες εισόδου της χώρας

Έλληνας Υπουργός Τουρισμού: Λανθασμένη η απόφαση της Κύπρου για την Ελλάδα

"Είναι μια απόφαση την οποία δεν κατανοώ...δεν ξέρω σε ποια κριτήρια ακριβώς στηρίχτηκε"
Διεθνή

Κανένας νέος θάνατος από κορωνοϊό στην Πορτογαλία για πρώτη φορά από τον Μάρτιο

Πάνω από 18 εκατομμύρια επιβεβαιωμένα κρούσματα παγκοσμίως

Π.Ο.Υ: Πιθανό να μην υπάρξει ποτέ πανάκεια για τον Covid 19

"Ο δρόμος προς την κανονικότητα θα είναι μακρύς"

tv news

«Μεσημέρι στον Alpha» Infotainment εκπομπή με την Κατερίνα Αγαπητού καθημερινά

Γιατί η ενημέρωση στον ALPHA δεν σταματάει ποτέ!
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 04/08/2020 - 06:00Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ