Ψυχαγωγία

Ναταλία Γερμανού - Γιώργος Λιάγκας: "To σεξ μεταξύ τους θα ήταν...εγκεφαλικό"

Ποιος παρουσιαστής θα έκανε προξενιό στην Ναταλία Γερμανού και με ποιον;

Ο Θέμης Γεωργαντάς, βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή "Μεσημέρι με τον Γιώργο Λιάγκα" και αναγκάστηκε να υποβληθεί στο "μαρτύριο" του εξομολογητηρίου.

Μια από τις ερωτήσεις που δέχτηκε, ήταν σε ποια επώνυμη θα έκανε προξενιό τον Γιώργο Λιάγκα, με τον Θέμη χωρίς δεύτερη σκέψη να απαντά ενθουσιασμένος, την Ναταλία Γερμανού.

“Θα ρίχνατε κάτι καυγάδες, θεϊκούς! Το σεξ θα ήταν εγκεφαλικό με τη Ναταλία”

Με αφορμή την εν λόγω αποκάλυψη, οι συνεργάτες της Ναταλίας Γερμανού θέλησαν να της κάνουν πλάκα και να παίξουν το συγκεκριμένο στιγμιότυπο στην εκπομπή της "Καλύτερα δε γίνετε", ούτως ώστε να δώσει την δική της απάντηση.

Η ίδια δεν άφησε ασχολίαστη την τοποθέτηση του Θέμη Γεωργαντά και έσπευσε να δώσει την δικής της εκδοχή, ρίχνοντας "άκυρο" στον παρουσιαστή.

"Είμαι τουλάχιστον 25 χρόνια μεγαλύτερη από το target group του Γιώργου. Θεωρώ πως του αρέσουν μικρότερες ηλιακά γυναίκες. Με την Φαίη δεν είχε τόσο μεγάλη διαφορά ηλικίας, απ΄εκεί και πέρα το΄χει ρίξει.

Πιστεύω ότι θα τσακωνόμασταν νύχτα μέρα. Μεγάλη φαντασία έχεις για το γεγονός ότι το σεξ θα μπορούσε να είναι φανταστικό"

Επόμενο άρθρο

To...chair challenge είναι το απόλυτο viral και βγάζει "νοκ-άουτ" τους άνδρες

Γιατί δεν μπορεί ο ανδρικός πληθυσμός να...σηκώσει μια καρέκλα μπροστά σε τοίχο;
17/12/2019 - 11:13

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Γεωργαντάς αποκαλύπτει την "παρεξήγηση" με την Γερμανού ενώ συνεργάζονταν(VID)

“Με την Ναταλία Γερμανού όταν συνεργαζόμασταν δεν μιλάγαμε ένα μήνα”
08/07/2020 - 10:55

Γερμανού: "Mεγάλωσα με την γιαγιά μου - Δεν ήμουν προτεραιότητα των γονιών μου"

Εκμυστηρεύτηκε για πρώτη φορά ποιος είναι ο αγαπημένος της τραγουδιστής
24/06/2020 - 11:59

Λιάγκας - Σκορδά: Ξανά μαζί στο πάρτυ - υπερπαραγωγή του γιου τους (ΦΩΤΟ)

Μπαλόνια, τούρτα σούπερ ηρώων και αγκαλιές για τον μικρό Δημήτρη
13/05/2020 - 07:56

Ναταλία Γερμανού: Απαντά στα σχόλια για τις σχέσεις της με... μικρότερους άνδρες

Ποιος γνωστός παρουσιαστής της έκανε αποτυχημένο προξενιό;
25/04/2020 - 18:44

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Υπόθεση κακοποίησης βρέφους: Στο κατηγορητήριο και η δίδυμη αδελφή της μητέρας

Ελεύθεροι υπό όρους οι γονείς - Έρχονται αντιμέτωποι με 12 κατηγορίες

Σχέδια στήριξης του γεωργικού τομέα λόγω πανδημίας

Ποιους αφορούν και ποια η διαδικασία συμμετοχής

Αρχιεπίσκοπος για Αγία Σοφία: Θα αποβεί εις βλάβην της Τουρκίας

«Δεν πήρα τον Οικουμενικό Πατριάρχη γιατί οι Τούρκοι μας παρακολουθούν»
Ελλάδα

Η πρώτη αντίδραση της Ελλάδας για την μετατροπή της Αγιάς Σοφιάς σε τζαμί

Ο Νίκος Δένδιας κάνει λόγο για πρόκληση της παγκόσμιας πολιτιστικής κληρονομιάς

Ελλάδα: Μόνο με αρνητικό τεστ η είσοδος τουριστών από τον Προμαχώνα

Κινητές μονάδες για τεστ και συμπλήρωση φόρμας 24 ώρες πριν

Έκτακτη σύσκεψη στο Μέγαρο Μαξίμου για τη ραγδαία αύξηση κρουσμάτων

Προβληματισμός επικρατεί στις ελληνικές υγειονομικές Αρχές
Διεθνή

Ρωσική Ορθόδοξη Εκκλησία: Λυπηρή η απόφαση της Τουρκίας για την Αγία Σοφία

Η απόφαση για μετατροπή της σε τζαμί μπορεί να οδηγήσει σε ακόμη μεγαλύτερες διαιρέσεις

Το δικαιολογητικό της απόφασης για μετατροπή της Αγίας Σοφίας σε τζαμί

"Δεν είναι νομικά δυνατόν να χρησιμοποιηθεί για άλλο σκοπό εκτός από τζαμί"

Εκτός ελέγχου ο κορωνοϊός λέει ο Παγκόσμιος Οργανισμός Υγείας

Τα κρούσματα έχουν διπλασιαστεί τις τελευταίες έξι εβδομάδες

tv news

«24 ΩΡΕΣ» Ο ιερέας με τα 10 παιδιά...η βιοπάλη, οι δυσκολίες και η πίστη

Μην χάσετε την τελευταία εκπομπή της σεζόν αυτό το Σάββατο με τον Κωνσταντίνο Κωνσταντίνου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα είναι αποφασισμένη να αγωνιστεί για την αθώωση της Κάτιας ως το τέλος..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα συγκλονιστικά τελευταία επεισόδια της σειράς!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 10/07/2020 - 18:00ALPHA NEWS