Ψυχαγωγία

Nέα επίθεση στον Κριστιάνο Ρόναλντο από...πρώην: "Είναι ψυχοπαθής!" (ΦΩΤΟ)

Ξεσπά γνωστό μοντέλο και πρώην σύντροφος του Κριστιάνο Ρονάλντο, στον γνωστό ποδοσφαιριστή με απίστευτους χαρακτηρισμούς εις βάρος του.

Η ηθοποιός και μοντέλο Τζασμίν Λέναρντ είχε δεσμό με τον Πορτογάλο σούπερ σταρ, που "παίζει μπάλα" στην ιταλική ομάδα Γιουβέντους, πριν από μια δεκαετία. Η ίδια μίλησε για τον άσο του ποδοσφαίρου με αφορμή την καταγγελία βιασμού που εκκρεμεί εις βάρος του, χαρακτηρίζοντάς τον ψυχοπαθή και ψεύτη.

κριστια ο

Η ίδια ανέφερε ότι είναι πρόθυμη να καταθέσει και εις βάρος του Κριστιάνο, αναφέροντας

«Θα κάνω ό,τι μπορώ για να βοηθήσω την Κάθριν Μαγκιόργκα.

Έχω μηνύματά του και ηχογραφήσεις που μπορεί να φανούν πολύ χρήσιμα. Αρνούμαι να σιωπήσω περισσότερο. Κάθριν, επικοινώνησε μαζί μου. 

Παρά τις προσπάθειές του να σιωπήσω και να πάω με το μέρος του για να τον υπερασπιστώ, εγώ θα κάνω το σωστό. Είναι ψεύτης, όλη η ζωή του είναι ένα ψέμα. Γαμ.....ς ψυχοπαθής». 

 

Επόμενο άρθρο

Η Ελένη Χατζίδου δείχνει για πρώτη φορά εικόνα από την πλαστική που έκανε!(ΦΩΤΟ)

Η πλαστική επέμβαση που έκανε στο πρόσωπο, το πριν και το μετά…
09/01/2019 - 10:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ένας χρόνος Κριστιάνο Ρονάλντο στη Γιουβέντους (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα πέτυχε με τη φανέλα της «Βέκια Σινιόρα» μέσα σε 365 ημέρες
10/07/2019 - 15:35

Ρονάλντο: Οι χλιδάτες διακοπές στην Ελλάδα και το φιλοδώρημα "μαμούθ" που άφησε

Οι υπηρεσίες που απόλαυσε ο άσος του ποδοσφαίρου και το ποσό που ξόδεψε για τις διακοπές
24/06/2019 - 09:40

Ο Κριστιάνο Ρονάλντο άκουσε Μενιδιάτη και... ξετρελάθηκε!

Η συνάντηση του με τον Έλληνα τραγουδιστή και το λαϊκό τραγούδι που προτίμησε
21/06/2019 - 12:37

Παρέλαβε φάκελο για την υπόθεση με τις κατηγορίες βιασμού o Κριστιάνο Ρονάλντο

Σοβαρό ενδεχόμενο να κληθεί σε δίκη στο Λας Βέγκας
16/06/2019 - 20:01

Σάντος: «Ο Κριστιάνο με χτύπησε στην πλάτη και μου είπε γέρο κερδίσαμε»

Μια ξεχωριστή αποκάλυψη έκανε σε συνέντευξη που έδωσε ο προπονητής της Πορτογαλίας
13/06/2019 - 18:50

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ουρές χιλιομέτρων στον αυτοκινητόδρομο Αγίας Νάπας – Λάρνακας

Οι οδηγοί καλούνται να είναι ιδιαίτερα προσεκτικοί

Πυρκαγιά ξέσπασε σε δύσβατη περιοχή στη Βάσα Κελλακίου

Ισχυρές δυνάμεις της Πυροσβεστικής και του Τμήματος Δασών στην επιχείρηση κατάσβεσης

Για 6 ημέρες στο κελί 21χρονος και 25χρονος για υπόθεση διάρρηξης και κλοπής

Οδηγήθηκαν ενώπιον του Επαρχιακού Δικαστηρίου Λεμεσού
Ελλάδα

Άφησαν λουλούδια στη θάλασσα για τα θύματα της φονικής πυρκαγιάς στο Μάτι (ΦΩΤΟ)

Στο μνημόσυνο, άνθρωποι που έζησαν από κοντά τον εφιάλτη της 23ης Ιουλίου 2018

Επίθεση "Ρουβίκωνα" στα γραφεία της Στέγης Βιομηχανίας το Σύνταγμα (ΦΩΤΟ)

Βανδάλισαν με μπογιές την είσοδο του κτιρίου και τράπηκαν σε φυγή

Κυριάκος Μητσοτάκης: Πολύ ανίκανη η κυβέρνηση ΣΥΡΙΖΑ

Ο Έλληνας Πρωθυπουργός είπε πως οι πολίτες ψήφισαν με τη λογική και όχι με το συναίσθημα
Διεθνή

14+1 φωτογραφίες ζώων πριν και μετά την υιοθεσία τους από καταφύγια

Πως μία καλή πράξη δίνει μία δεύτερη ευκαιρία για μία χαρούμενη ζωή

Ο Βρετανός ΥΠΟΙΚ λέει ότι θα παραιτηθεί πριν τον διώξει ο Μπόρις Τζόνσον 

"Είμαι σίγουρος ότι θα με διώξει. Θα παραιτηθώ πριν φτάσουμε σε αυτό το σημείο"

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 21/07/2019 - 20:20ALPHA NEWS