Ψυχαγωγία

Νέα κόντρα στην showbiz: Συνατσάκη VS Ηλιάνα Παπαγεωργίου

Η Μαίρη  Συνατσάκη "έξω φρενών" με την Ηλιάνα Παπαγεωργίου και την παραγωγή του μουσικού καναλιού "Mad"

Η γνωστή παρουσιάστρια μένει εκτός από το show μόδας που διοργανώνεται κάθε χρόνο για πρώτη φορά. Ο λόγος; Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου, η οποία όπως ανακοινώθηκε θα είναι η παρουσιάστρια της βραδιάς "Mad Walk"

Όπως αναφέρθηκε στο Happy Day, η Μαίρη Συνατσάκη είναι αρκετά ενοχλημένη από αυτή την εξέλιξη. Είναι η πρώτη φορά που η παρουσιάστρια μένει εκτός από το συγκεκριμένο event, κάτι το οποίο δεν το περίμενε και σίγουρα δεν την χαροποίησε
μαιρη

Επόμενο άρθρο

Παναγιώτης Κυριάκου: Μιλά πρώτη φορά για τον θάνατο του πατέρα του (ΒΙΝΤΕΟ)

"Δεν φλερτάρω... Μόνο με φλερτάρουν γιατί ντρέπομαι"
15/01/2019 - 18:08

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ξεχάστε την Ηλιάνα Παπαγεωργίου που ξέρατε! Έγινε...κοκκινομάλλα (ΦΩΤΟ)

Η αλλαγή στο χρώμα των μαλλιών της και η νέα της εμφάνιση
05/05/2019 - 13:16

Παντρεύεται η Μαίρη Συνατσάκη; Όλες οι πρώτες πληροφορίες...

Το μονόπτερο για τη... Μαίρη και ο σύντροφός της
27/02/2019 - 12:45

Τί είναι η ροδόχρους ακμή; Η ασθένεια των ενηλίκων και τα συμπτώματα

Η Μαίρη Συνατσάκη "μίλησε" ανοιχτά επί του θέματος...
11/02/2019 - 19:57

Μαίρη Συνατσάκη: Η πρώτη δημόσια εμφάνιση με τον νέο της σύντροφο! (ΦΩΤΟ)

Το ζευγάρι έδωσε το παρόν του σε θεατρική πρεμιέρα και "μαγνήτισε" όλα τα βλέμματα...
16/01/2019 - 09:03

Μαίρη Συνατσάκη: Αποκάλυψε τον τσακωμό της με άτομα από τον χώρο των media

Ο λόγος που πρόσφατα ήρθε σε «ρήξη» με άτομα του χώρου-"Είχα φέτος τα κότσια να τσακωθώ.."
12/11/2018 - 13:51

Μαίρη Συνατσάκη- Μύρωνας Στρατής: Ξανά μαζί μετά από τέσσερα χρόνια! (ΦΩΤΟ)

Το πρώην ζευγάρι ποζάρει στoν φωτογραφικό φακό..
07/11/2018 - 09:21

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αίσιο τέλος στην υπόθεση εξαφάνισης 50χρονης από το σπίτι που εργαζόταν

Απουσίαζε από την Κυριακή και η Αστυνομία ζητούσε τη βοήθεια των πολιτών για εντοπισμό της

"Καταζητείται λεοντόψαρο νεκρό ή τηγανισμένο" (BINTEO)

Βούτηξαν και καθάρισαν το ναυάγιο Ζηνοβία από τα λεοντόψαρα και μετά...τα τηγάνισαν

Απάτη στο όνομα των...Κυπριακών Ταχυδρομείων (ΒΙΝΤΕΟ)

Το μήνυμα που λαμβάνουν εκατοντάδες πολίτες στα κινητά τους τηλέφωνα
Ελλάδα

Νεαρός φέρεται να ομολόγησε ότι σκότωσε την Αμερικανίδα βιολόγο

Τα ίχνη που οδήγησαν τις αρχές στη σύλληψη του 27χρονου Έλληνα

29χρονη ανάγκαζε την ανήλικη κόρη της να ζητιανεύει

Αδιαφορούσε αν το 11χρονο κορίτσι αντιμετώπιζε κινδύνους

Αποζημίωση ζητά η οικογένεια της 8χρονης που χτυπήθηκε από αδέσποτη σφαίρα

"Είναι ένας Γολγοθάς" δηλώνει ο δικηγόρος Ανδρέας Μήτσαινας
Διεθνή

Ερντογάν: Νέος στόχος η από κοινού παραγωγή S-400 με τη Ρωσία

"Όσο έχουμε στρατιώτες, αστυνομία και ευφυΐα, κανένας δεν μας αγγίζει"

Ο Άλαν Τούρινγκ το νέο πρόσωπο στο χαρτονόμισμα των 50 λιρών

Δικαίωση για τον "πατέρα" της Πληροφορικής που ευνουχίστηκε επειδή ήταν ομοφυλόφιλος

Τραγική κατάληξη είχε η εξαφάνιση 9χρονου κοριτσιού στην Κίνα

Το άψυχο σώμα της εντοπίστηκε στη θάλασσα με τις αρχές να αποκλείουν να ήταν ατύχημα

tv news

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

Ο Ηλίας μένει μόνος στο σπίτι,όταν ξαφνικά εισβάλλει μια γνωριμία απ’το παρελθόν

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 16/07/2019 - 06:3024 ΩΡΕΣ