Ψυχαγωγία

Νέα κόντρα στην showbiz: Συνατσάκη VS Ηλιάνα Παπαγεωργίου

Η Μαίρη  Συνατσάκη "έξω φρενών" με την Ηλιάνα Παπαγεωργίου και την παραγωγή του μουσικού καναλιού "Mad"

Η γνωστή παρουσιάστρια μένει εκτός από το show μόδας που διοργανώνεται κάθε χρόνο για πρώτη φορά. Ο λόγος; Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου, η οποία όπως ανακοινώθηκε θα είναι η παρουσιάστρια της βραδιάς "Mad Walk"

Όπως αναφέρθηκε στο Happy Day, η Μαίρη Συνατσάκη είναι αρκετά ενοχλημένη από αυτή την εξέλιξη. Είναι η πρώτη φορά που η παρουσιάστρια μένει εκτός από το συγκεκριμένο event, κάτι το οποίο δεν το περίμενε και σίγουρα δεν την χαροποίησε
μαιρη

Επόμενο άρθρο

Παναγιώτης Κυριάκου: Μιλά πρώτη φορά για τον θάνατο του πατέρα του (ΒΙΝΤΕΟ)

"Δεν φλερτάρω... Μόνο με φλερτάρουν γιατί ντρέπομαι"
15/01/2019 - 18:08

ΣχετικέςΕιδήσεις

Παντρεύεται η Μαίρη Συνατσάκη; Όλες οι πρώτες πληροφορίες...

Το μονόπτερο για τη... Μαίρη και ο σύντροφός της
27/02/2019 - 12:45

Τί είναι η ροδόχρους ακμή; Η ασθένεια των ενηλίκων και τα συμπτώματα

Η Μαίρη Συνατσάκη "μίλησε" ανοιχτά επί του θέματος...
11/02/2019 - 19:57

Μαίρη Συνατσάκη: Η πρώτη δημόσια εμφάνιση με τον νέο της σύντροφο! (ΦΩΤΟ)

Το ζευγάρι έδωσε το παρόν του σε θεατρική πρεμιέρα και "μαγνήτισε" όλα τα βλέμματα...
16/01/2019 - 09:03

Μαίρη Συνατσάκη: Αποκάλυψε τον τσακωμό της με άτομα από τον χώρο των media

Ο λόγος που πρόσφατα ήρθε σε «ρήξη» με άτομα του χώρου-"Είχα φέτος τα κότσια να τσακωθώ.."
12/11/2018 - 13:51

Μαίρη Συνατσάκη- Μύρωνας Στρατής: Ξανά μαζί μετά από τέσσερα χρόνια! (ΦΩΤΟ)

Το πρώην ζευγάρι ποζάρει στoν φωτογραφικό φακό..
07/11/2018 - 09:21

Μαίρη Συνατσάκη: Επιβεβαίωσε τη νέα της σχέση!(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για τη νέα της σχέση με τον Αιμιλιανό Σταματάκη..
05/11/2018 - 10:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ποιοί είναι οι νέοι ύποπτοι για το φόνο της Μary και την εξαφάνιση της Sierra;

Χειροπέδες σε 35χρονο & 30χρονο από την επαρχία Λευκωσίας που υπηρετούν στην Εθνική Φρουρά

Βουλή: Άναψαν τα αίματα με το Γερμανικό Ογκολογικό της Λεμεσού (ΒΙΝΤΕΟ)

Με τον πρόεδρο του κέντρου να λέει θα πάει μέσω δικαιοσύνης για τα δεδουλευμένα τους

Νέες αντιπαραθέσεις μεταξύ Ιατρών και ΟΑΥ για την ιδιωτική ιατρική (ΒΙΝΤΕΟ)

Την γνωμάτευση του Γενικού Εισαγγελέα ζητούν οι Ιδιώτες Ιατροί
Ελλάδα

Συνελήφθη ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος για τη "μαφία των φυλακών"

Του πέρασαν χειροπέδες έξω από ξενοδοχείο στην Πλατεία Συντάγματος

Τουρκικά F-16 παρενόχλησαν το ελικόπτερο που επέβαινε ο Αρχηγός του ΓΕΣ (ΒΙΝΤΕΟ)

Παραβίασαν τον εναέριο χώρο και καταδιώχθηκαν από ελληνικά μαχητικά

Νεκρό σε κάδο σκουπιδιών εντοπίστηκε νεογέννητο βρέφος

30χρονη φέρεται να γέννησε και να πέταξε το μωρό της
Διεθνή

Αγοράκι στην Ιταλία γεννήθηκε δύο μήνες μετά τον δίδυμο αδελφό του

"Είναι η πρώτη φορά που αντιμετωπίζουμε ένα περιστατικό αυτού του είδους"

Μποτσουάνα: Εξορύχθηκε το μεγαλύτερο μπλε διαμάντι της χώρας

Αποτελεί μια εξαιρετική ανακάλυψη σε αυτή τη χώρα της Αφρικής

tv news

Οι «24 ΩΡΕΣ» σ’ ένα αγιοταφίτικο οδοιπορικό στους Αγίους Τόπους αυτό το Σάββατο

Α’ Μέρος: Από τον Άγιο Γεράσιμο στην έρημο του Ιορδάνη...μέχρι και στον Ιορδάνη Ποταμό...
Alpha TV Κύπρου

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Η Κάτια προχωράει το σχέδιο της δολοφονίας της Μαρίνας...

Η Σοφία ζητάει από τη Ρία να κρατήσει τον Δημήτρη μακριά τους... Παρασκευή:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 19/04/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ