Ψυχαγωγία

Το νέο ραδιοφωνικό βήμα του Χάρη Παπαθεοχάρους είναι γεγονός!(ΦΩΤΟ)

Περίοδος αλλαγών και ανακατατάξεων στην τηλεοπτική αρένα αλλά και στα...ερτζιανά!

Ο Χάρης Παπαθεοχάρους μέσω ανακοίνωσης, την οποία αναδημοσίευσε στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram, ανακοίνωσε το νέο επαγγελματικό βήμα στο ραδιόφωνο. Ο ίδιος δήλωσε

Ειμαι πολύ χαρούμενος και πολύ ενθουσιασμένος!! Καλώς σας βρήκα!!

Δείτε την σχετική ανακοίνωση που δημοσίευσε μετά την απόφασή του να ενταχθεί στο δυναμικό του ραδιοφώνου "Energy"

Ο νεαρός δημοσιογράφος μαζί με τις αλλαγές στο ραδιοφωνικό πεδίο συνεχίζει ακάθεκτος με το ραντεβού με το τηλεοπτικό κοινό, αφού θα βρίσκεται στην 4η σεζόν της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα", η οποία θα ξεκινήσει στις 2 Σεπτεμβρίου.

Επόμενο άρθρο

Η...τρίτη νταντά του παιδιού της Μέγκαν Μαρκλ και ο λόγος που έγινε viral(ΦΩΤΟ)

Eίναι Αφροαμερικανή και έχει εντυπωσιακή ομοιότητα με την....
22/08/2019 - 13:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους με τον μικρό Ανδρέα στη δουλειά! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μαμά και γιος τραγουδούν και παίζουν στο γραφείο
06/11/2019 - 13:43

Το ξέσπασμα "ψυχιάτρου" στην Αριστοτέλους...on air για τον Χάρη(ΒΙΝΤΕΟ

Η φάρσα ραδιοφωνικής εκπομπής και οι...έρευνες
06/11/2019 - 11:58

Αναρχικοί μπούκαραν στο ραδιόφωνο της ΕΡΤ3 και απαίτησαν άδεια για το Κουφοντίνα

Έκαναν παρέμβαση κατά τη διάρκεια του δελτίου ειδήσεων
16/05/2019 - 18:23

Tόσα λεφτά παίρνουν τα ραδιόφωνα για να παίξουν τα τραγούδια μου!

«Δεν ξέρω μήπως το κομμάτι που μου έγραψε ο Stan είναι κλεμμένο»
09/05/2019 - 12:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δεν στοιχειοθετείται κώλυμα για να συνεχιστούν οι έρευνες της Αστυνομίας

Τι λέει η Νομική Υπηρεσία μετά την αξιολόγηση στοιχείων που έλαβε από την Αστυνομία

Ψάχνουν τον τελικό παραλήπτη των 11kg κάνναβης (ΒΙΝΤΕΟ)

Υπό κράτηση τέθηκε ο 27χρονος που συνελήφθη για τη μεγάλη ποσότητα ναρκωτικών

Καταζητείται τριαντάχρονος άνδρας στην Πάφο που φαίνεται να απέσπασε 80.000 ευρώ

Δανείστηκε το ποσό για να αγοράσει αυτοκίνητα, αλλά δεν αποπλήρωσε τα χρέη του
Ελλάδα

"Έσβησε" 55χρονος που κατέπεσε με το όχημά του σε ρέμα

Τραγωδία στην Καβάλα με θύμα αγρότη από το χωριό Δάτο

"Το όνειρο μας, χάρη σε όλους εσάς, έγινε πραγματικότητα" (ΦΩΤΟ)

Ολοκληρώθηκε η θεραπεία για τον μικρό Παναγιώτη Ραφαήλ στο νοσοκομείο της Βοστώνης

Πατήσια: Ηλικιωμένη πέθανε και την έφαγαν τα σκυλιά της

Την εντόπισε ο γιος της νεκρή και το πρόσωπό της να έχει πάρα πολλές δαγκωματιές
Διεθνή

Άγρια δολοφονία επτά ανθρώπων σε παραθαλάσσιο θέρετρο στην Ονδούρα

Άλλοι δύο άνθρωποι τραυματίστηκαν στην επίθεση ενόπλων

Ο Τραμπ θέλει να παραπεμφθεί σε δίκη στη Γερουσία

Ο Αμερικανός Πρόεδρος θεωρεί ότι η διαδικασία θα είναι δίκαιη

Αεροσκάφος έβγαζε φλόγες από τους κινητήρες και προκάλεσε πανικό στους επιβάτες

Αναγκαστική προσγείωση στο αεροδρόμιο του Λος Άντζελες - Δείτε εικόνες

tv news

Η Δέσποινα αποκαλύπτει στην Αλεξία όλη την αλήθεια για την Ασπασία...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η μάχη με την πείνα, οι άγνωστες πληγές των παραγκουπόλεων και το όραμα...

Οι «24 Ώρες» ταξιδεύουν στην Ουγκάντα της Αφρικής. Αυτό το Σάββατο το Μέρος Β' (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/11/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ