Ψυχαγωγία

Το νέο ραδιοφωνικό βήμα του Χάρη Παπαθεοχάρους είναι γεγονός!(ΦΩΤΟ)

Περίοδος αλλαγών και ανακατατάξεων στην τηλεοπτική αρένα αλλά και στα...ερτζιανά!

Ο Χάρης Παπαθεοχάρους μέσω ανακοίνωσης, την οποία αναδημοσίευσε στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram, ανακοίνωσε το νέο επαγγελματικό βήμα στο ραδιόφωνο. Ο ίδιος δήλωσε

Ειμαι πολύ χαρούμενος και πολύ ενθουσιασμένος!! Καλώς σας βρήκα!!

Δείτε την σχετική ανακοίνωση που δημοσίευσε μετά την απόφασή του να ενταχθεί στο δυναμικό του ραδιοφώνου "Energy"

Ο νεαρός δημοσιογράφος μαζί με τις αλλαγές στο ραδιοφωνικό πεδίο συνεχίζει ακάθεκτος με το ραντεβού με το τηλεοπτικό κοινό, αφού θα βρίσκεται στην 4η σεζόν της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα", η οποία θα ξεκινήσει στις 2 Σεπτεμβρίου.

Επόμενο άρθρο

Η...τρίτη νταντά του παιδιού της Μέγκαν Μαρκλ και ο λόγος που έγινε viral(ΦΩΤΟ)

Eίναι Αφροαμερικανή και έχει εντυπωσιακή ομοιότητα με την....
22/08/2019 - 13:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αναρχικοί μπούκαραν στο ραδιόφωνο της ΕΡΤ3 και απαίτησαν άδεια για το Κουφοντίνα

Έκαναν παρέμβαση κατά τη διάρκεια του δελτίου ειδήσεων
16/05/2019 - 18:23

Tόσα λεφτά παίρνουν τα ραδιόφωνα για να παίξουν τα τραγούδια μου!

«Δεν ξέρω μήπως το κομμάτι που μου έγραψε ο Stan είναι κλεμμένο»
09/05/2019 - 12:54

Το troll του "Με αγάπη Χριστιάνα" στην... Κατερίνα Αγαπητού(ΒΙΝΤΕΟ)

Η διαφορά ηλικίας, η ατάκα και το πείραγμα στην παρουσιάστρια
07/05/2019 - 21:25

Xάρης Παπαθεοχάρους: Έτοιμος να μπει σε... σχέση - Όλες οι λεπτομέρειες!(ΒΙΝΤΕΟ)

Tα ραντεβού, το φλερτ, η "πολιορκία" και το επόμενο βήμα στην προσωπική του ζωή
23/04/2019 - 11:55

Απτόητη η Αριστοτέλους: Δείτε που βρέθηκε λίγο πριν γεννήσει (ΦΩΤΟ)

Τρεις ημέρες πριν φέρει στο κόσμο τον μικρό Εφραίμ συνεχίζει κανονικά το πρόγραμμά της
22/04/2019 - 08:50

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δήμος Πάφου και συντεχνίες "έδωσαν" τα χέρια για υπογραφή συλλογικής σύμβασης

Έκτακτη γενική συνέλευση των εργαζομένων για να αποφασιστούν τα επόμενα βήματα

Κυριακάτικες μπόρες προβλέπει η Μετεωρολογική Υπηρεσία

Διαβάστε αναλυτικά το δελτίο καιρού μέχρι και την Τρίτη

STOP όχι μόνο στη μαντήλα, αλλά και στην μπούργκα (ΒΙΝΤΕΟ)

Χρίστος Χρίστου: "Δεν θα επιτρέψουμε να γίνει η Κύπρος ισλαμικό χαλιφάτο"
Ελλάδα

Στο φως σπουδαία ευρήματα σε αρχαίους τάφους στη Φλώρινα (ΦΩΤΟ)

Χρυσά προσωπεία, χρυσά δακτυλίδια και χάλκινα κράνη σε 209 τάφους

Μέχρι τις 27 Σεπτεμβρίου οι ηλεκτρονικές εγγραφές των πρωτοετών φοιτητών

Δεν χρειάζεται η κατάθεση δικαιολογητικών ή η φυσική παρουσία των επιτυχόντων

Υπ. Παιδείας: Καταργεί την αναγραφή θρησκεύματος στα πιστοποιητικά σπουδών

Η Υπουργός δήλωσε ότι στόχος είναι να καλλιεργεί ένα περιβάλλον χωρίς αποκλεισμούς
Διεθνή

Για τον Περσικό Κόλπο αναχωρούν δυνάμεις των ΗΠΑ μετά το χτύπημα στην Aramco

Aμυντικού χαρακτήρα η αποστολή με επίκεντρο την αεροπορία , λέει ο αμερικανός ΥΠΕΞ

Τραμπ προς Ευρωπαίους: Θα αφήσω ελεύθερους τους τζιχαντιστές στα σύνορά σας

"Ζητάμε από τις χώρες από τις οποίες ήλθαν να παραλάβουν αυτούς τους αιχμαλώτους πολέμου"

«Αστακός» το Παρίσι: Μεγάλη πορεία από "κίτρινα γιλέκα"

Η διαδήλωση θα μεγαλώσει από τα άτομα που διαμαρτύρονται για την κλιματική αλλαγή

tv news

Στα άδυτα της άνοιας και του Αλτσχάιμερ σε ένα επεισόδιο που θα συγκλονίσει...

Οι «24 ΩΡΕΣ» στον Σύνδεσμο στήριξης ατόμων με άνοια "Ιθάκη", αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 21/09/2019 - 13:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ