Ψυχαγωγία

Το νέο ραδιοφωνικό βήμα του Χάρη Παπαθεοχάρους είναι γεγονός!(ΦΩΤΟ)

Περίοδος αλλαγών και ανακατατάξεων στην τηλεοπτική αρένα αλλά και στα...ερτζιανά!

Ο Χάρης Παπαθεοχάρους μέσω ανακοίνωσης, την οποία αναδημοσίευσε στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram, ανακοίνωσε το νέο επαγγελματικό βήμα στο ραδιόφωνο. Ο ίδιος δήλωσε

Ειμαι πολύ χαρούμενος και πολύ ενθουσιασμένος!! Καλώς σας βρήκα!!

Δείτε την σχετική ανακοίνωση που δημοσίευσε μετά την απόφασή του να ενταχθεί στο δυναμικό του ραδιοφώνου "Energy"

Ο νεαρός δημοσιογράφος μαζί με τις αλλαγές στο ραδιοφωνικό πεδίο συνεχίζει ακάθεκτος με το ραντεβού με το τηλεοπτικό κοινό, αφού θα βρίσκεται στην 4η σεζόν της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα", η οποία θα ξεκινήσει στις 2 Σεπτεμβρίου.

Επόμενο άρθρο

Η...τρίτη νταντά του παιδιού της Μέγκαν Μαρκλ και ο λόγος που έγινε viral(ΦΩΤΟ)

Eίναι Αφροαμερικανή και έχει εντυπωσιακή ομοιότητα με την....
22/08/2019 - 13:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Αριστοτέλους έκανε το πιο... sexy και ξεκαρδιστικό TikTok με τον Χάρη(ΒΙΝΤΕΟ)

Στα χνάρια του challenge της Jlo, κέρδισαν τις εντυπώσεις με το χόρο και το... στιλ τους
29/04/2020 - 17:15

Και όμως η Αριστοτέλους...κούρεψε τον Χάρη on air και ιδού το αποτέλεσμα(ΒΙΝΤΕΟ)

Τα κομμωτήρια είναι κλειστά και η Χριστιάνα αποδέχθηκε την πρόκληση
02/04/2020 - 17:12

H επική φάρσα της Χριστιάνας Αριστοτέλους στον...Χάρη Παπαθεοχάρους (ΒΙΝΤΕΟ)

Μας χάρισε μια από τις πιο ξεκαρδιστικές στιγμές της Κυπριακής τηλεόρασης
04/03/2020 - 15:41

Η Αριστοτέλους πήγε για ρεπορτάζ στην...λαϊκή και της είπαν και τον καφέ(ΒΙΝΤΕΟ)

Τα παράπονα για τον Εφραίμ, τα ψώνια και το γλέντι στην αγορά
29/01/2020 - 16:49

Χάρης Παπαθεοχάρους: Αποκάλυψε την πλαστική επέμβαση που θέλει να κάνει (ΒΙΝΤΕΟ)

To σημείο στο πρόσωπο που θέλει να "διορθώσει" και η...τελική απόφαση
16/01/2020 - 10:45

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Ανθεί" ο αγροτουρισμός εν μέσω της κρίσης (ΒΙΝΤΕΟ)

Ολοένα και περισσότεροι Κύπριοι προγραμματίζουν για φέτος διακοπές στο Βουνό

Από τις ομπρέλες θαλάσσης στις ομπρέλες...βροχής (ΒΙΝΤΕΟ)

Πρώτα μας "καίει" στα 40άρια και μετά στοιβάζει βροχές και καταιγίδες

Κύπριοι και Ελλαδίτες κομάντος εν δράσει στα 1,200 πόδια (BINTEO)

Εντυπωσιακές εικόνες από την άσκηση με αλεξίπτωτα από μεταγωγικό αεροσκάφος C-130
Ελλάδα

25 νέα κρούσματα στην Ελλάδα, οι 8 τουρίστες

Κανένας νέος θάνατος ασθενούς με COVID-19 το τελευταίο 24ωρο

Σε ετοιμότητα το ΕΚΑΒ για ενδεχόμενο δεύτερο κύμα κορωνοϊού

Η πανδημία ανέδειξε ελλείψεις σε προσωπικό και οχήματα

Δένδιας: Επιθυμούμε διάλογο με την Τουρκία χωρίς εκβιασμούς και προκλήσεις

"Διαχρονική και αδιάρρηκτη η γαλλική υποστήριξη προς την Ελλάδα και την Κύπρο"
Διεθνή

Βάζει τέλος στις δοκιμές υδροξυχλωροκίνης και Lopinavir/Ritonavir ο ΠΟΥ

Δεν έφεραν το επιθυμητό αποτέλεσμα στη θνητότητα νοσηλευομένων ασθενών με κορωνοϊό

Βρετανός πολιτικός έσπασε την καραντίνα και ανάρτησε φωτογραφία με τη μπύρα του

"Συγγνώμη που σας απογοητεύω, cheers" απαντά με νέα φωτογραφία από την παμπ

Γιόρτασαν το τέλος του lockdown με ένα γιορτινό τραπέζι 500 μέτρων (ΦΩΤΟ)

Έτρωγαν, έπιναν και γελούσαν κάτω από το ηλιοβασίλεμα πλάι στη διάσημη Γέφυρα του Καρόλου

tv news

Ο Αποστόλης ομολογεί στο Χρήστο πως πριν χρόνια σκότωσε τον αδερφό του Σταύρου..

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της σειράς «Έρωτας Μετά»
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα είναι αποφασισμένη να αγωνιστεί για την αθώωση της Κάτιας ως το τέλος..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα συγκλονιστικά τελευταία επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 05/07/2020 - 00:15ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ