Ψυχαγωγία

Νίκη Δραγούμη: "Είμαι 30 - To βιολογικό μου ρολόι έχει κτυπήσει εδώ και χρόνια"

Η αγαπημένη ηθοποιός Νίκη Δραγούμη, μια από τις πρωταγωνίστριες στη νέα κοινωνική σειρά του Alpha Κύπρου, "Μπλε" του Γιώργου Τσιάκκα και σε σκηνοθεσία Στάμου Τσάμη, μίλησε μεταξύ άλλων στο περιοδικό Hello για την προσωπική της ζωή αλλά και την επιθυμία της να βρει τον άντρα της ζωής της.

Η ίδια δήλωσε:

Για πρώτη φορά, είμαι μόνη μου, εδώ και περίπου ενάμιση χρόνο. Το φοβόμουν, τώρα όμως το αποδέχομαι και αντιλαμβάνομαι ότι, όσο μεγαλώνουμε, είναι πιο δύσκολο να συνυπάρξουμε με κάποιον. Δεν σου κρύβω ότι μου αρέσει το γεγονός ότι ξεπερνώ αυτή τη φοβία μου. Δεν ήξερα το μόνη μου.  Φυσικά, έχω τον σκύλο μου, έτσι δεν είμαι ποτέ μόνη! Είναι μια περίεργη φάση, λόγω και του γεγονότος ότι πρόσφατα έχασα το άλλο μου σκυλάκι και είναι δύσκολο να το συνηθίσω. Είναι απώλεια για μένα.

νικη

Όσο για το ενδεχόμενο παιδιού σε περίπτωση που βρει τον...πρίγκιπά της;

Θέλω να βρω τον άνθρωπο που θα περάσω το υπόλοιπο της ζωής μου μαζί του και να κάνω οικογένεια. Το βιολογικό μου ρολόι έχει κτυπήσει εδώ και χρόνια! (γέλια) Δεν ξέρω αν υπάρχει τέλειος, αλλά είμαι σίγουρη ότι αν υπάρχει αρκετή αγάπη, μπορεί να προσαρμοστεί ο ένας για τον άλλον.Το σημαντικότερο είναι να σου βγάζει ο σύντροφος σου τον καλύτερο σου εαυτό. Ξέρω τι θέλω, όπως και ήξερα σε κάθε φάση της ζωής μου. Δεν είμαι απόλυτη. Ποτέ μη λες ποτέ.

Επόμενο άρθρο

Άννα Βίσση:"Κάηκαν τα σπίτια και της αδερφής μου και της μαμάς μου"

Οι σπόντες της σε πολιτικά πρόσωπα και το μάθημα που πήρε
02/08/2018 - 13:33

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πρωταγωνιστές του «ΜΠΛΕ»... ερωτευμένοι όσο ποτέ! (ΦΩΤΟ)

Όλες οι καταιγιστικές εξελίξεις και ο έρωτας στη σειρά του Alpha Κύπρου
03/12/2018 - 12:39

Ο μικρός Σταύρος Κυπριανός Κωνσταντίνου στο "Με αγάπη Χριστιάνα"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο μικρός που ξεχωρίζει στην κοινωνική σειρά του Alpha Κύπρου "Μπλε" μίλησε στην Χριστιάνα
27/11/2018 - 17:40

Από σήμερα οι αλλαγές στο ανανεωμένο πρόγραμμα του Alpha Κύπρου! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τη νέα ώρα προβολής των σειρών "Μπλε", "Μην αρχίζειςτην μουρμούρα" και "Η Φαμίλια"
26/11/2018 - 11:50

Ανανεώνει το Πρόγραμμα του με αλλαγές ο ALPHA Κύπρου! Μάθετε λεπτομέρειες...

ΜΠΛΕ, Μουρμούρα και ΦΑΜΙΛΙΑ αλλάζουν ώρα και μέρες μετάδοσης
21/11/2018 - 10:59

Ηχηρό και άγριο ξεκαθάρισμα λογαριασμών στο «ΜΠΛΕ» - Όλο το παρασκήνιο(ΦΩΤΟ)

Όλα όσα πρόκειται να συμβούν και θα συγκλονίσουν..
05/11/2018 - 17:40

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

ΚΣΚ: Ψηλότερο κόστος για τους καταναλωτές επειδή η ΑΗΚ επιδοτεί επιχειρήσεις

Ο Σύνδεσμος Καταναλωτών καλεί εργοδοτικές και συνδικαλιστικές οργανώσεις να παρέμβουν

Το Υπουργικό αποφάσισε αποζημιώσεις στους γεωργούς που επλήγησαν από θεομηνίες

Για ζημιές που προκλήθηκαν κατά την περίοδο Δεκεμβρίου 2018–Φεβρουαρίου
Ελλάδα

23χρονη Βρετανίδα τυφλώθηκε και έχασε τα νεφρά της από ένα ποτό στη Ζάκυνθο

Η περιπέτεια της Χάνα Πάουελ, το νοθευμένο ποτό και η ζωή της μετά

Παρέσυρε ανήλικο πεζό και τον εγκατέλειψε αβοήθητο στην άσφαλτο

Εντόπισαν τον νεαρό οδηγό λίγο αργότερα και του πέρασαν χειροπέδες

Πέταξε σε γκρεμό βάθους 60 μέτρων 18 κουταβάκια (ΒΙΝΤΕΟ)

Σώθηκαν χάρη στην παρέμβαση φιλόζωων και αστυνομικών του τοπικού τμήματος
Διεθνή

Ρεκόρ διακρίσεων για τη Melco στο Forbes Travel Guide 2019

Σε ποια καταλύματα και υπηρεσίες του κολοσσού απονεμήθηκαν διακρίσεις

Γιατί ο Ερντογάν θυμήθηκε την Αρχαία Αθήνα

Μιλούσε στη Βουλή των Γερόντων και την είδε φιλόσοφος

Πρόστιμο "ρεκόρ" επιβλήθηκε στην UBS

Η ποινή υπερβαίνει το καθαρό κέρδος της τράπεζας για το έτος 2018

tv news

Η Μαρίνα«συμμαχεί»με το Δημήτρη και προσπαθεί να τον στρέψει εναντίον της Κάτιας

Ο Φώτης, μαθαίνει ότι τον ψάχνει η αστυνομία... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη:Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Μια πυρκαγιά ταράζει τις ζωές τριών ηρώων μας.Ποιος ευθύνεται για το λάθος αυτό;

H Αμαλία κάνει κάτι ακόμα που δείχνει πως δεν είναι καλά«To Τατουάζ» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 20/02/2019 - 20:20ALPHA NEWS