Ψυχαγωγία

Νίκη Δραγούμη: Το νέο της επαγγελματικό βήμα σε ρόλο... τραγουδίστριας!

H αγαπημένη ηθοποιός και πρωταγωνίστρια της σειράς "Μπλε" του Alpha Κύπρου, Nίκη Δραγούμη, βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή της Χριστιάνας Αριστοτέλους και μίλησε για την κοινωνική σειρά, τις δύσκολες στιγμές που πέρασε, αν βρίσκεται σε σχέση αλλά και για το νέο της επαγγελματικό βήμα, που μας εξέπληξε...

Η ίδια ανέφερε

H χειρότερη μου φάση στην δουλειά ήταν όταν δεν ήμουν καλά στην προσωπική μου ζωή και δεν μπορούσα να το διαχειριστώ και πήγαινα στην τουαλέτα και έκλαιγα. Θυμάμαι έκλαιγα πρώτα και έβγαινα στην σκηνή. Αυτό συνέβαινε για κάποιους μήνες. 

Μπορεί να με κάνουν χαρούμενη, μικρά πράγματα, όπως ο καφές με τις φίλες μου, ο σκύλος μου και οι άνθρωποι που έχω στη ζωή μου. Δίνω πολλά πράγματα στους φίλους και έχω απογοητευτεί από φίλους στο παρελθόν. Συγχωρώ εύκολα όμως δεν ξεχνώ...

Ξέρω τι ζητώ στις σχέσεις μου και δεν κάνω εκπτώσεις. Αυτή την περίοδο δεν έχω κάτι...

 

Η Νίκη μίλησε και για την επαγγελματική της πορεία, την σειρά "Μπλε", την θεατρική παράσταση που θα συμμετέχει αλλά και το νεό της επαγγελματικό βήμα σε ρόλο... τραγουδίστριας.

Είμαι στο "Μπλε", σε έναν ρόλο που αγάπησα πολύ, είμαι η γυναίκα του Μαρίνου Χατζηβασίλείου και έχουμε μαζί ένα παιδί... Βλέπουμε δυο διαφορετικούς κόσμους μέσα από την σειρά. Επίσης, θα είμαι στο ΘΟΚ, στην "Αρρώστια της νιότης".

Σύντομα θα είμαι με μια μουσική μπάντα και θα κάνουμε ζωντανές μουσικές εμφανίσεις. Συγκεκριμένα από τις 20/12 κατά πάσα πιθανότητα στην μουσική σκηνή Red.

Τραγουδώ αλλά δεν είμαι τραγουδίστρια. Έπλενα τα πιάτα και ενώ σκεφτόμουν ότι θα ήθελα να κάνω κάποια στιγμή ένα live, χτύπησε το τηλέφωνο και μου το πρότειναν. Φοβάμαι όσο τίποτα άλλο γιατί δεν είναι το επάγγελμά μου.

 

 

Επόμενο άρθρο

Η δημοσίευση του Γιάννη Τσιμιτσέλη που προκάλεσε…το γέλιο της Γερονικολού!(ΦΩΤΟ)

Τα δημόσια μηνύματα που αντάλλαξε το ζευγάρι με αφορμή ένα κείμενο του ηθοποιού..
07/11/2018 - 15:03

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Lana Del Ray έγινε... ποιήτρια! Όλες οι λεπτομέρειες

Έτοιμη να εκδώσει την πρώτη τηλεοπτική συλλογή
03/01/2019 - 18:13

Ντίτα φον Τίιζ: Από στριπτιζέζ... τραγουδίστρια!

Ξεκίνησε ως στριπτιζέζ, έγινε μοντέλο, έπειτα σχεδιάστρια μόδας και σήμερα.. τραγουδίστρια
18/02/2018 - 12:32

Έφυγε απο τη ζωή η αγαπημένη τραγουδοποιός και ερμηνεύτρια Αρλέτα (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαβάστε τα όσα είπε στην τελευταία συνέντευξη που παραχώρησε τον περασμένο Νοέμβριο
08/08/2017 - 18:10

«Έφυγε» η Ζωή Φυτούση στα 84 της χρόνια

«Για χατίρι σου ξημερώνει», με το τραγούδι αυτό θα μείνει στις καρδιές όλων
24/07/2017 - 12:06

Taylor Swift: Αποκαλύπτει τις συνήθειες που της χαρίζουν τέλειο κορμί

Χρήσιμες συμβουλές από ένα κορμί...λαμπάδα
22/07/2017 - 12:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χωρίς νερό θα μείνει η Πάφος την ερχόμενη Τετάρτη

Δείτε ποιες ώρες θα διακόπτεται η παροχή νερού

Υπόθεση κλοπής αυτοκινήτου διερευνά το ΤΑΕ Πάφου

Βρισκόταν σταθμευμένο σε πάροδο της Λεωφόρου Τάφοι Βασιλέων

Διπλό φονικό: Συγκλονίζει η μαρτυρία του 15χρονου γιου του ζεύγους (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεν παραδέχεται τους δύο φόνους ο Λοΐζος Τζιωνής
Ελλάδα

Δωδεκάχρονος έπεσε από τρακτέρ και τραυματίστηκε θανάσιμα

Μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο των Σερρών όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του

19χρονος "έσβησε" ενώ έπαιζε μπάσκετ

Φως στα αίτια θανάτου του θα ρίξει η νενομισμένη νεκροτομή επί της σορού του

Συναγερμός στις αρχές για την εξαφάνιση 15χρονης (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία δίνει στη δημοσιότητα φωτογραφία της
Διεθνή

Νεκρός ένας πιλότος μετά την σύγκρουση Eurofighters στην ανατολική Γερμανία 

Τα δύο μαχητικά συγκρούστηκαν στον αέρα εν ώρα πτήσης

Συνάντηση Τραμπ-Μακρόν στο περιθώριο των G20 στην Ιαπωνία

Αναμένεται να συζητήσουν του θέμα του Ιράν

Αναβλήθηκαν οι σχολικές εξετάσεις στη Γαλλία εξαιτίας του καύσωνα 

Την απόφαση έλαβε το Υπουργικό Συμβούλιο της χώρας

tv news

Η επιστροφή των νεονύμφων στο σπίτι τους προσγειώνει στην πραγματικότητα...

Η δολοφονική επίθεση του Σωκράτη λήγει με τη σύλληψή του «To Τατουάζ» Τρίτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Λίλιαν παροτρύνει την Κάτια να πει στην Μαρίνα την όλη την αλήθεια...

Η Μαρίνα εξακολουθεί να φοβάται την Κάτια... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 25/06/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ