Ψυχαγωγία

Νίκη Δραγούμη: Το νέο της επαγγελματικό βήμα σε ρόλο... τραγουδίστριας!

H αγαπημένη ηθοποιός και πρωταγωνίστρια της σειράς "Μπλε" του Alpha Κύπρου, Nίκη Δραγούμη, βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή της Χριστιάνας Αριστοτέλους και μίλησε για την κοινωνική σειρά, τις δύσκολες στιγμές που πέρασε, αν βρίσκεται σε σχέση αλλά και για το νέο της επαγγελματικό βήμα, που μας εξέπληξε...

Η ίδια ανέφερε

H χειρότερη μου φάση στην δουλειά ήταν όταν δεν ήμουν καλά στην προσωπική μου ζωή και δεν μπορούσα να το διαχειριστώ και πήγαινα στην τουαλέτα και έκλαιγα. Θυμάμαι έκλαιγα πρώτα και έβγαινα στην σκηνή. Αυτό συνέβαινε για κάποιους μήνες. 

Μπορεί να με κάνουν χαρούμενη, μικρά πράγματα, όπως ο καφές με τις φίλες μου, ο σκύλος μου και οι άνθρωποι που έχω στη ζωή μου. Δίνω πολλά πράγματα στους φίλους και έχω απογοητευτεί από φίλους στο παρελθόν. Συγχωρώ εύκολα όμως δεν ξεχνώ...

Ξέρω τι ζητώ στις σχέσεις μου και δεν κάνω εκπτώσεις. Αυτή την περίοδο δεν έχω κάτι...

 

Η Νίκη μίλησε και για την επαγγελματική της πορεία, την σειρά "Μπλε", την θεατρική παράσταση που θα συμμετέχει αλλά και το νεό της επαγγελματικό βήμα σε ρόλο... τραγουδίστριας.

Είμαι στο "Μπλε", σε έναν ρόλο που αγάπησα πολύ, είμαι η γυναίκα του Μαρίνου Χατζηβασίλείου και έχουμε μαζί ένα παιδί... Βλέπουμε δυο διαφορετικούς κόσμους μέσα από την σειρά. Επίσης, θα είμαι στο ΘΟΚ, στην "Αρρώστια της νιότης".

Σύντομα θα είμαι με μια μουσική μπάντα και θα κάνουμε ζωντανές μουσικές εμφανίσεις. Συγκεκριμένα από τις 20/12 κατά πάσα πιθανότητα στην μουσική σκηνή Red.

Τραγουδώ αλλά δεν είμαι τραγουδίστρια. Έπλενα τα πιάτα και ενώ σκεφτόμουν ότι θα ήθελα να κάνω κάποια στιγμή ένα live, χτύπησε το τηλέφωνο και μου το πρότειναν. Φοβάμαι όσο τίποτα άλλο γιατί δεν είναι το επάγγελμά μου.

 

 

Επόμενο άρθρο

Η δημοσίευση του Γιάννη Τσιμιτσέλη που προκάλεσε…το γέλιο της Γερονικολού!(ΦΩΤΟ)

Τα δημόσια μηνύματα που αντάλλαξε το ζευγάρι με αφορμή ένα κείμενο του ηθοποιού..
07/11/2018 - 15:03

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Lana Del Ray έγινε... ποιήτρια! Όλες οι λεπτομέρειες

Έτοιμη να εκδώσει την πρώτη τηλεοπτική συλλογή
03/01/2019 - 18:13

Ντίτα φον Τίιζ: Από στριπτιζέζ... τραγουδίστρια!

Ξεκίνησε ως στριπτιζέζ, έγινε μοντέλο, έπειτα σχεδιάστρια μόδας και σήμερα.. τραγουδίστρια
18/02/2018 - 12:32

Έφυγε απο τη ζωή η αγαπημένη τραγουδοποιός και ερμηνεύτρια Αρλέτα (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαβάστε τα όσα είπε στην τελευταία συνέντευξη που παραχώρησε τον περασμένο Νοέμβριο
08/08/2017 - 18:10

«Έφυγε» η Ζωή Φυτούση στα 84 της χρόνια

«Για χατίρι σου ξημερώνει», με το τραγούδι αυτό θα μείνει στις καρδιές όλων
24/07/2017 - 12:06

Taylor Swift: Αποκαλύπτει τις συνήθειες που της χαρίζουν τέλειο κορμί

Χρήσιμες συμβουλές από ένα κορμί...λαμπάδα
22/07/2017 - 12:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Kοντά στην εξιχνίαση 70 υποθέσεων διαρρήξεων και κλοπών βρίσκονται οι αρχές

Μετά από επιχείρηση του ΤΑΕ Αμμοχώστου, συνελήψθη 37χρονος κάτοικος Λάρνακας

Τρεις συλλήψεις για εμπρησμό αυτοκινήτων στη Λεμεσό

Για την ίδια υπόθεση, είχε συλληφθεί στα τέλη Μαρτίου και 38χρονος
Ελλάδα

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα

Αλέξης Γεωργούλης και Ρος Ντέιλι στο ψηφοδέλτιο για τις Ευρωεκλογές

Με ποιο κόμμα κατεβαίνουν οι δύο καλλιτέχνες ως υποψήφιοι στις εκλογές του Μαΐου

Συνελήφθη ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος για τη "μαφία των φυλακών"

Του πέρασαν χειροπέδες έξω από ξενοδοχείο στην Πλατεία Συντάγματος
Διεθνή

Ιταλία: Iσόβια σε νοσοκόμα που σκότωσε τουλάχιστον δέκα ασθενείς (ΒΙΝΤΕΟ)

Κρίθηκε ένοχη για τους φόνους που διαπράχθηκαν το 2014 και το 2015

Αίγυπτος: Ψηφίζουν για την παραμονή του Προέδρου Σίσι στην εξουσία

Οι νέες διατάξεις θα του επιτρέψουν να αυξήσει τη διάρκεια της δεύτερης προεδρικής θητείας

tv news

«Πάμε Πακέτο» με παραλήπτη τον Μάρκο Σεφερλή,αυτό το Σάββατο στον Alpha Κύπρου

Γιατί ο Μάρκος συγκινείται και μένει άφωνος όταν βλέπει τον αποστολέα; (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Οι «24 ΩΡΕΣ» σ’ ένα αγιοταφίτικο οδοιπορικό στους Αγίους Τόπους αυτό το Σάββατο

Α’ Μέρος: Από τον Άγιο Γεράσιμο στην έρημο του Ιορδάνη...μέχρι και στον Ιορδάνη Ποταμό...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 20/04/2019 - 13:45ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW