Ψυχαγωγία

Nikkie Tutorials: Η γνωστή youtuber αποκάλυψε πως γεννήθηκε...αγόρι (BINTEO)

H Nikkie Tutorials ή Nikkie de Jager, όπως είναι το πραγματικό της όνομα, είναι από τις πιο διάσημες makeup artist παγκοσμίως, αφού αποτελεί πηγή έπνευσης για εκατομμύρια ανθρώπους που ασχολούνται με το μακιγιάζ.

Η ίδια μέσα από το κανάλι της στο YouTube, θέλησε να κάνει μια αποκάλυψη που δεν περίμενε κανείς από τους θαυμαστές της. Όπως δήλωσε, όταν ήταν μικρή αντιλήφθηκε πως βρισκόταν σε λάθος σώμα, εξομολογήθηκε πως είναι τρανς και για όσους δεν ξέρουν τι σημαίνει ο όρος, δήλωσε ξεκάθαρα πως γεννήθηκε αγόρι.

"Σήμερα είμαι εδώ για να μοιραστώ κάτι μαζί σας που θέλω να το κάνω εδώ και καιρό αλλά με τους δικούς μου όρους. Θέλω να ξεκινήσω τη χρονιά με μια αλήθεια της ζωής μου που με έκανε αυτή που είμαι. Γεννήθηκα στο λάθος σώμα. Κάτι που σημαίνει ότι είμαι transgender. Στο δημοτικό φορούσα γυναικεία ρούχα. Άλλοι με δέχονταν και άλλοι με κορόιδευαν. Το να κάνω αυτό το βίντεο, είναι τρομακτικό αλλά και ανακουφιστικό"

Η διάσημη beauty guru εξομολογήθηκε μεταξύ άλλων, πως για το μόνο πράγμα που είναι ευγνώμων, είναι η μητέρα της, γιατί είναι το πρόσωπο που της στάθηκε βράχος σε όλο αυτό.

Σε ηλικία μεταξύ 6 - 7 ετών, εκμηστηρεύτηκε πως ξεκίνησε να μακραίνει τα μαλλιά της και να φοράει γυναικεία ρούχα, ενώ στη συνέχεια ξεκίνησε να παίρνει ορμόνες και στα 19 της, η διαδικασία αλλαγής φύλου, είχε ολοκληρώθεί.

Η ίδια όπως ανέφερε, στην αρχή δίσταζε να εξομολογηθεί στον αρραβωνιαστικό της την αλήθεια για το παρελθόν της, αλλά πλέον νιώθει ανακούφιση και το μόνο που εύχεται, είναι να το είχε κάνει νωρίτερα. Μάλιστα, ανέφερε πως hackers το τελευταίο διάστημα, την εκβίαζαν πως θα έλεγαν την αλήθεια, γι΄αυτό πήρε την κατάσταση στα χέρια της.

Πολλοί θαυμαστές και ακόλουθοι της, έσπευσαν να υποστηρίξουν την makeup artist για την επιλογή της να μιλήσει ανοιχτά και να παρουσιάσει την δική της αλήθεια.

Δείτε την αποκάλυψη στο βίντεο που ακολουθεί:

Επόμενο άρθρο

Μαρία Κορτζιά: Το πάρτυ - έκπληξη για τα γενέθλια του...Πιέρου Σωτηρίου (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε φωτογραφικό υλικό από την λαμπερή βραδιά - Η εντυπωσιακή διοργάνωση στο σπίτι τους
14/01/2020 - 12:53

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αυτή είναι η μπάλα του τελικού του Champions League

Η Ευρωπαϊκή ομοσπονδία αποκάλυψε τη μπάλα που θα χρησιμοποιηθεί στην Κωνσταντινούπολη
18/02/2020 - 11:30

Η Λάουρα Νάργες χώρισε τον Βασίλη Σίμο με τον...πιο απίστευτο τρόπο

Ο λόγος που αποφάσισε να απομακρυνθεί από τον επιχειρηματία και η...ιδιαίτερη ανακοίνωση
07/02/2020 - 12:11

Σίσσυ Χρηστίδου: Δεν φαντάζεστε με ποιόν της ζήτησε ο γιος της να ξαναπαντρευτεί

O άντρας που εγκρίνει ο μικρός Μιχαήλ - Θα του κάνει το χατίρι η γνωστή παρουσιάστρια;
02/02/2020 - 14:36

O τραπεζίτης του Deal αποκαλύπτεται για πρώτη φορά!

Μιλάει για τον ευατό του και τους υπολογισμούς - Τον έχουμε δει μπροστά από τις κάμερες;
20/01/2020 - 09:53

Aποκάλυψη "βόμβα" από Γραντ: "Τα ταμπλόιντ σκότωσαν την πριγκίπισσα Νταϊάνα..."

Υποστηρίζει τον Πρίγκιπα Χάρι και εκφράζει τους λόγους που το ζεύγος θέλει να αποχωρήσει
16/01/2020 - 11:34

Ilia Leya: Η Ελληνίδα "Κιμ Καρντάσιαν" αποκάλυψε ότι γεννήθηκε αγόρι!

Ο "δαιμόνιος" μάνατζερ, η διαδικασία αλλαγής φύλου και η...ψεύτικη ευτυχισμένη ζωή
12/01/2020 - 16:06

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

LIVE: Ενώπιον δικαιοσύνης ο ισοβίτης Μαμαλικόπουλος (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Μαρτυρία τον "καίει" και τον εμπλέκει στην υπόθεση απόπειρας φόνου στην Αγία Νάπα

Προβλήματα στο οδικό δίκτυο της Πάφου λόγω έντονων βροχοπτώσεων (ΒΙΝΤΕΟ)

Επικίνδυνος ο δρόμος Κελοκεδάρων – Αγίου Νικολάου λόγω κατολισθήσεων

Διώχνουν ασθενείς από το ψυχιατρείο Αθαλάσσας γιατί δεν έχουν ... κρεβάτια (VID)

"Δεν υπάρχει ζεστό νερό για μπάνιο, οι θερμάνσεις πολλές φορές δεν λειτουργούν"
Ελλάδα

Δένδιας: «Η Ελλάδα δεν θα συμμετάσχει σε έναν ανέντιμο συμβιβασμό»

Άμεση ήταν η απάντηση του ΥΠΕΞ Ελλάδος στον Μεβλούτ Τσαβούσογλου

«Έσβησε» ξαφνικά 5χρονο κοριτσάκι στη Λάρισα που νοσηλευόταν με πυρετό

Αναμένονται τα αποτελέσματα νεκροτομής ώστε να διευκρινιστούν τα ακριβή αίτια θανάτου
Διεθνή

Τραγικό θάνατο βρήκε τουρίστας στην Ιορδανία

Σκοτώθηκε στην αρχαία πόλη της Πέτρας μετά από κατολίσθηση βράχων

Συρία: Ο χάρτης του απόλυτου χάους και της ανθρωπιστικής καταστροφής

Ο ρόλος και οι επιδιώξεις των Τούρκων και η αντιπαράθεση με τη Ρωσία

Λιβύη: Η εκεχειρία θα εξαρτηθεί από την απόσυρση της Τουρκίας, λέει ο Χάφταρ

"Θα είναι αποτέλεσμα της εκπλήρωσης ενός αριθμού προϋποθέσεων"

tv news

Η συμμορία της απαγωγής του Μάξιμου έχει έναν απρόσμενο αρχηγό...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο»
Alpha TV Κύπρου

Η Μάρθα συναντιέται με έναν εκτελεστή και τα σχέδια όλων ανατρέπονται...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 21/02/2020 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ