Ψυχαγωγία

Νικόλας Παπαδόπουλος: Το παθιασμένο φιλί και οι...τρυφερές ευχές στη σύζυγό του

Ξεχωριστή μέρα ήταν η χθεσινή για την οικογένεια Παπαδόπουλου!

Η σύζυγος του Προέδρου του ΔΗ.ΚΟ, Γιώτα Παπαδοπούλου, είχε τα γενέθλια της και τα social media είχαν κατακλυστεί από εορταστικές φωτογραφία και τρυφερές ευχές. Ανάμεσα σ’ αυτούς που κοινοποίησαν υλικό, ήταν και ο Νικόλας Παπαδόπουλος, ο οποίος θέλησε να μοιραστεί μια άκρως ερωτική φωτογραφία και να μοιραστεί τις ευχές του.

Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου και δείτε την φωτογραφία στο HELLO! Cyprus

Επόμενο άρθρο

Συγκινεί η Ελίτα Μιχαηλίδου: "Έφυγε" από την ζωή αγαπημένο της πρόσωπο (ΦΩΤΟ)

Το γνωστοποίησε με ένα κείμενο και μια φωτογραφία στα social media
17/07/2020 - 09:52

ΣχετικέςΕιδήσεις

Νικόλας: Καλεί Γενικό Εισαγγελέα να παρέμβει για τα ευρήματα του Ελεγκτή

«Η Κυβέρνηση διέγραψε από το λεξιλόγιο της την ευθιξία και την ευθύνη»
25/09/2020 - 11:56

Η Αριστοτέλους "έσβησε" την τούρτα στην αγκαλιά των παιδιών της και του Εφραίμ

Η τρυφερή φωτογραφία που ανάρτησε με την οικογένεια και τα λόγια αγάπης
25/09/2020 - 11:31

Γενέθλια για την Αριστοτέλους! "Έσβησε" την τούρτα ζωντανά στην εκπομπή (VID)

Μπαλόνια, τούρτα, εορταστικά τραγούδια από τον Σταύρο Κωνσταντίνου και μπόλικο κέφι
24/09/2020 - 16:35

Ν. Σκουρουμούνης: Οι τρυφερές ευχές για τα γενέθλια της Άντρης Καραντώνη (ΦΩΤΟ)

Η οικογενειακή φωτογραφία και τα λόγια αγάπης που μοιράστηκε
24/09/2020 - 15:08

Η Άντρεα Νικολάου ποζάρει για πρώτη φορά αγκαλιά με την νεογέννητη κόρη της

Η τρυφερή φωτογραφία που δημοσίευσε και τα λόγια αγάπης στη λεζάντα
23/09/2020 - 14:04

Ν. Παπαδόπουλος: Η δημόσια ερωτική εξομολόγηση στη σύζυγo για την επέτειο τους

Τα λόγια αγάπης που εξέφρασε δημόσια ο Πρόεδρος του ΔΗΚΟ στην “αγάπη” του
20/09/2020 - 12:38

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ρίχθηκαν στη θάλασσα της Πάφου και καθάρισαν τον βυθό από τα πλαστικά

Βρήκαν τενεκεδάκια, πλαστικά ποτήρια, καλαμάκια μέχρι και λάστιχα αυτοκινήτου

ΦΩΤΟ: Χάθηκαν τα ίχνη της 38χρονης Ντορίνας από τη Λεμεσό

Η έκκληση των Αρχών για τον εντοπισμό της

Σε τεντωμένο σχοινί οι σχέσεις ΟΚΥπΥ και διευθύνσεων των δημοσίων νοσηλευτηρίων

Ζητά παρέμβαση Γενικού Εισαγγελέα και Ελεγκτή ο Γιώργος Καροτσάκης
Ελλάδα

"Ας δώσουμε μια ευκαιρία στη διπλωματία" δήλωσε ο Μητσοτάκης στη Γ.Σ του ΟΗΕ

«Ενώ η Ελλάδα επέλεξε τον δρόμο του διαλόγου, η Τουρκία επέλεξε αυτό της αδιαλλαξίας»
Διεθνή

Ανιχνευτικά σκυλιά εντοπίζουν τον κορωνοϊό μέσω...της όσφρησης

Έναν διαφορετικό τρόπο ανίχνευσης του ιού εφαρμόζουν οι Αρχές της Φινλανδίας

tv news

Η γέννηση των διδύμων γεμίζει χαρά τον Οδυσσέα και την Έρση...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Η είδηση ότι η Δανάη είναι υιοθετημένη πέφτει σαν βόμβα στο σπίτι των Αργυρών...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 27/09/2020 - 07:1524 ΩΡΕΣ