Ψυχαγωγία

Νικολέττα Ράλλη: Το "καρφί" στον Γιώργο Μαυρίδη για τις δηλώσεις του

Η Νικολέττα Ράλλη ρωτήθηκε για τον πρώην σύντροφο της, Γιώργο Μαυρίδη και έριξε το "καρφί" της.

Η κάμερα της εκπομπής "Στη φωλιά των κου κου" "αιφνιδίασε" την παρουσιάστρια στο αεροδρόμιο λίγο πριν την πτήση της προς Θεσσαλονίκη και ο δημοσιογράφος Γρηγόρης Μπάκας μεταξύ άλλων την ρώτησε για το πως είναι η ζωή της μετά τον χωρισμό με τον Γιώργο Μαυρίδη αλλά και τις φήμες για τη νέα της σχέση. 

Δεν έχω δει τα δημοσιεύματα, δεν θα σου πω τίποτα. Δεν υπάρχει λόγος να απαντήσω... Αυτές τις ερωτήσεις να τις κάνει εκεί που απαντάνε. Εγώ δεν απαντώ γι’ αυτά τα θέματα τώρα. Απαντάω στις χαρές.

Η Νικολέττα Ράλλη κια ο Γιώργος Μαυρίδης είχαν σχέση για λίγους μήνες και αποφάσισαν λόγω της απόστασης αφού αυτός ζούσε στη Θεσσαλονίκη και αυτή στην Αθήνα να βάλουν τέλος στην σχέση τους. Ο Γιώργος Μαυρίδης επιβεβαίωσε τον χωρισμό τους στην εκπομπή του Λούη Πατσαλίδη "Λούης Night Show" δηλώνοντας ότι είναι μια χαρά... και γυναίκες υπάρχουν πολλές!

 

Επόμενο άρθρο

Αυτός είναι ο τίτλος του τραγουδιού της ελληνικής συμμετοχής στη Eurovision-ΦΩΤΟ

Η αποκάλυψη από τη νεαρή τραγουδίστρια και η ανάρτηση της...
18/02/2019 - 13:56

ΣχετικέςΕιδήσεις

Νικολέττα Ράλλη: Το φλερτ με γνωστό Έλληνα τραγουδιστή που δεν γνωρίζαμε!

Μιλά για τον χωρισμό της από τον Γιώργο Μαυρίδη και αποκαλύπτει
18/03/2019 - 09:30

"Πόλεμος" στα social media για Μαυρίδη-Ράλλη με...διαγραφές και unfollow(ΦΩΤΟ)

Το πρώην ερωτευμένο ζευγάρι "κόβει" κάθε επαφή
01/03/2019 - 09:44

Νικολέττα Ράλλη: Aυτός είναι ο γοητευτικός άντρας που πήρε τη θέση του...Μαυρίδη

Επιχειρηματίας με γνωστό εστιατόριο κέρδισε την παρουσιάστρια λίγο μετά τον χωρισμό της
24/02/2019 - 10:13

Νικολέττα Ράλλη: Χώρισε τον Μαυρίδη και 2 μήνες μετά είναι...ερωτευμένη με άλλον

Όλες οι πληροφορίες και η αποκάλυψη από την εκπομπή του Alpha
15/02/2019 - 09:38

Mαυρίδης VS Λαμπροπούλου:"Είναι έτοιμη να σε σφάξει..ήρωας το αγόρι της"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα ανέφερε ο γνωστός παρουσιαστής για την ηθοποιό
07/02/2019 - 22:39

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Αξίζω και εγώ το χειροκρότημά σας, γιατί μπορούμε" (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Επιστρέφουν στην Κύπρο με το χρυσό και στέλνουν μέσω του AlphaNewsLive το δικό τους μήνυμα

Στη δημοσιότητα η Έκθεση του Γενικού Ελεγκτή για το ΡΙΚ

Εξέτασε τον Ημικρατικό Οργανισμό με αφορμή αναφορές για κακοδιαχείριση

Δύο χρόνια πίσω από τα σίδερα άνδρας για κατοχή παιδικής πορνογραφίας

Το Δικαστήριο Λεμεσού καταδίκασε τον άνδρα για κατοχή και διανομή υλικού
Ελλάδα

Συναγερμός στη λεωφόρο Βουλιαγμένης μετά από πυροβολισμούς

70χρονος φέρεται να έστρεψε όπλο εναντίον της συντρόφου του

Το πρόγραμμα του Έλληνα Πρωθυπουργού στη Σύνοδο του Ευρωπαϊκού Συμβουλίου

Κυρίαρχο θέμα θα αποτελέσει το ζήτημα της εξόδου του Ηνωμένου Βασιλείου από την ΕΕ

Πίσω στην Ελλάδα το μοντέλο που συνελήφθη με κοκαΐνη στο Χονγκ Κονγκ (ΦΩΤΟ)

Δείτε τι δήλωσε στις κάμερες μετά την αθώωσή της με την επιστροφή της στην πατρίδα της
Διεθνή

Σε ισχύ από σήμερα η νέος μηχανισμός πολιτικής προστασίας RescEU της ΕΕ

Θεσπίζει ένα νέο απόθεμα ικανοτήτων για πρόληψη καταστροφών και μέτρα ετοιμότητας

Στα σκαριά συνάντηση Τραμπ – Άμπε με φόντο τις εξελίξεις στη Βόρεια Κορέα

Στο επίκεντρο των συνομιλιών στα τέλη Απριλίου και το διμερές εμπόριο

tv news

O Τόνυ ενδίδει στο πάθος του για την Τατιάνα... Θα δώσει το οριστικό τέλος;

O δρόμος όμως με το εμπόριο όπλων δεν έχει γυρισμό... «To Τατουάζ» Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Ο Φώτης αναγκάζεται να παραδεχτεί στην Μάρθα για τη σχέση που είχε με την Κάτια

Η Μάρθα καταλαβαίνει πως η Μαρίνα είναι κόρη του «Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Πέμπτη:Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 21/03/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ