Ψυχαγωγία

Νικολέττα Ράλλη: Το "καρφί" στον Γιώργο Μαυρίδη για τις δηλώσεις του

Η Νικολέττα Ράλλη ρωτήθηκε για τον πρώην σύντροφο της, Γιώργο Μαυρίδη και έριξε το "καρφί" της.

Η κάμερα της εκπομπής "Στη φωλιά των κου κου" "αιφνιδίασε" την παρουσιάστρια στο αεροδρόμιο λίγο πριν την πτήση της προς Θεσσαλονίκη και ο δημοσιογράφος Γρηγόρης Μπάκας μεταξύ άλλων την ρώτησε για το πως είναι η ζωή της μετά τον χωρισμό με τον Γιώργο Μαυρίδη αλλά και τις φήμες για τη νέα της σχέση. 

Δεν έχω δει τα δημοσιεύματα, δεν θα σου πω τίποτα. Δεν υπάρχει λόγος να απαντήσω... Αυτές τις ερωτήσεις να τις κάνει εκεί που απαντάνε. Εγώ δεν απαντώ γι’ αυτά τα θέματα τώρα. Απαντάω στις χαρές.

Η Νικολέττα Ράλλη κια ο Γιώργος Μαυρίδης είχαν σχέση για λίγους μήνες και αποφάσισαν λόγω της απόστασης αφού αυτός ζούσε στη Θεσσαλονίκη και αυτή στην Αθήνα να βάλουν τέλος στην σχέση τους. Ο Γιώργος Μαυρίδης επιβεβαίωσε τον χωρισμό τους στην εκπομπή του Λούη Πατσαλίδη "Λούης Night Show" δηλώνοντας ότι είναι μια χαρά... και γυναίκες υπάρχουν πολλές!

 

Επόμενο άρθρο

Αυτός είναι ο τίτλος του τραγουδιού της ελληνικής συμμετοχής στη Eurovision-ΦΩΤΟ

Η αποκάλυψη από τη νεαρή τραγουδίστρια και η ανάρτηση της...
18/02/2019 - 13:56

ΣχετικέςΕιδήσεις

O Γιώργος Μαυρίδης κατακεραυνώνει δημόσια τον... Δημήτρη Ουγγαρέζο!

H νέα κόντρα στην showbiz είναι γεγονός - Η διένεξη και το τηλεφώνημα
18/04/2019 - 09:46

To αινιγματικό μήνυμα του Τανιμανίδη μετά τις δηλώσεις του Γιώργου Μαυρίδη(ΦΩΤΟ)

Η ανάρτηση του παρουσιαστή, η φωτογραφία και το μήνυμα όλο νόημα
17/04/2019 - 17:32

Ο Γιώργος Μαυρίδης "αδειάζει" δημόσια τον Σάκη Τανιμανίδη:"Μας ακύρωσε" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψε για το τέλος στη φιλία του με τον παρουσιαστή
17/04/2019 - 11:31

Ο Γιώργος Μαυρίδης ...διασωληνωμένος στο κρεβάτι του νοσοκομείου (ΦΩΤΟ)

Στο κρεβάτι του νοσοκομείου και οι φίλοι που βρέθηκαν δίπλα του
24/03/2019 - 12:58

Γιώργος Μαυρίδης: Έτοιμος να "κατέβει" στην πολιτική - Όλες οι λεπτομέρειες...

Η ανακοίνωση και η βοήθεια του κοινού για την απόφαση του - Ποιο κόμμα επέλεξε;
22/03/2019 - 10:33

Νικολέττα Ράλλη: Το φλερτ με γνωστό Έλληνα τραγουδιστή που δεν γνωρίζαμε!

Μιλά για τον χωρισμό της από τον Γιώργο Μαυρίδη και αποκαλύπτει
18/03/2019 - 09:30

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

LIVE: Εν αναμονή της απάντησης από το Ισραήλ οι έρευνες στην Κόκκινη λίμνη

Ψάχνουν την τρίτη βαλίτσα με τη σορό της Μαρικάρ και την 6χρονη Σιέρα στον Ξυλιάτο

Ίδια δεδομένα για το Δημήτρη Χριστόφια

Σε κρίσιμη αλλά σταθερή κατάσταση νοσηλεύεται στο ΓΝ Λευκωσίας

Τους έταζαν δάνεια από τράπεζες του εξωτερικού και "τσέπωναν" τα χρήματα

Νέα υπόθεση απάτης διερευνά η Αστυνομία στη Λεμεσό
Ελλάδα

O λογαριασμός 836 ευρώ σε εστιατόριο στη Μύκονο που έχει γίνει viral (ΦΩΤΟ)

Άναυδοι έμειναν οι πελάτες που δεν γνώριζαν τις τιμές του καταλόγου

Έλληνες κρατούμενοι είχαν καταπιεί 121 σακουλάκια κάνναβης

Οι δυο κρατούμενοι παρέμειναν στο Νοσοκομείο ώσπου να αποβάλλουν τα σφαιρίδια

Η απάντηση του Ελληνικού ΥΠΕΞ στην Τουρκία για τη Γενοκτονία Ποντίων

"Ακόμη μια αδόκιμη προσπάθεια παραποίησης της ιστορίας"
Διεθνή

Άνοιξαν οι κάλπες για τις Ευρωεκλογές σε Βρετανία και Ολλανδία

Φαβορί για την πρώτη θέση το νεοσύστατο κόμμα του Νάιτζελ Φάρατζ

Νέα σαφής προειδοποίηση των ΗΠΑ προς την Τουρκία για τους S-400 

Ερντογάν και Τραμπ ενδέχεται να συναντηθούν σύντομα, δηλώνει Τούρκος αξιωματούχος 

Τοξικό φύκι αποδεκατίζει εκατομμύρια σολομούς εκτροφής στη Νορβηγία

"Η εξάπλωση είναι ταχύτατη γύρω από την ακτή της βόρειας Νορβηγίας και δεν σταματάει"

tv news

Ο Ορφέας αφήνει πίσω του ένα ακόμα θύμα, οδηγώντας τον Σέκερη σε απόγνωση...

Ο Στέφανος απολύει τη Νίκη από το μαγαζί του... «To Τατουάζ» Πέμπτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα δεν είναι σίγουρη αν θέλει να ανοίξει το φάκελο της Κάτιας...

Η Κάτια χάνει τη γη κάτω απ’τα πόδια της «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 23/05/2019 - 09:30DEAL