Ψυχαγωγία

Νίκος Κοκλώνης: Υπέστη έμφραγμα και νοσηλεύεται στο νοσοκομείο

Στο νοσοκομείο μεταφέρθηκε εκτάκτως ο Νίκος Κοκλώνης, μετά από έμφραγμα που έπαθε τη Δευτέρα το βράδυ, κατά την διάρκεια των γυρισμάτων της εκπομπής του.

Ο δημοφιλής 44χρονος παρουσιαστή βρίσκεται εκτός κινδύνου, αλλά η νοσηλεία του θα συνεχιστεί για μερικές μέρες ακόμα. Ο ίδιος ανέφερε στην εκπομπή "Ευτυχείτε"

«Ευτυχώς είμαι καλά τώρα, η τηλεοπτική σεζόν ήταν δύσκολη! Τώρα είμαι στο νοσοκομείο δεν πίστευα ότι ήταν κάτι τόσο σοβαρό, δεν ήθελα με τίποτα να σταματήσει το γύρισμα. Μόλις τελείωσε το γύρισμα δεν μπορούσα να πάρα τα πόδια μου. Αν είχα πάει σπίτι δεν θα είχα ξυπνήσει.

Με μετέφεραν στο νοσοκομείο και μου λένε θα έχει πέσει το ζάχαρο πήγαινε φάε κάτι μετά από λίγο μου λένε γρήγορα πρέπει να μπεις μέσα, βρήκαμε ότι έχεις δυο δείκτες πολύ ανεβασμένους και αρχίσανε καρδιογραφήματα και όλα τα άλλα. Θα μείνω σίγουρα κάποιες ημέρες στο νοσοκομείο να πάρω λίγο τα πάνω μου και θα είμαι καλά»

΄'λ

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Νίκος Κοκλώνης μας ξεναγεί στην...υπερπολυτελή έπαυλη που διαθέτει (ΒΙΝΤΕΟ)

Με πισίνα, γυμναστήριο, σολάριουμ και γραφείο που ανοίγει με κωδικό
10/07/2020 - 13:45

Το άγνωστό "όχι" του Ντάνου στον Κοκλώνη για...τηλεοπτική συνεργασία (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους για την επαγγελματική πρόταση που δέχτηκε
01/05/2020 - 16:54

O Kοκλώνης έκανε τεστ για τον κορωνοϊό και αυτά είναι τα...αποτελέσματα (ΦΩΤΟ)

Tα περίεργα συμπτώματα, το δημόσιο μήνυμα, η παρότρυνση και όλα όσα μοιράστηκε με το κοινό
16/03/2020 - 12:46

Κώστας Βουτσάς: Διασωληνωμένος και σε κρίσιμη κατάσταση στην εντατική

Εισήχθη εσπευσμένα στη Μονάδα Εμφραγμάτων του νοσοκομείου
08/02/2020 - 14:18

Ο Χρήστος Κόντης μίλησε για το έμφραγμα που υπέστη όταν έπαιζε στον ΑΠΟΕΛ

Ο 44χρονος τεχνικός παραχώρησε μία μεγάλη και ενδιαφέρουσα συνέντευξη σε τηλεοπτικό δίκτυο
05/11/2019 - 16:30

Μάχη για να κρατηθεί στη ζωή δίνει 29χρονη λεχώνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Στήθηκε γέφυρα ζωής και μεταφέρθηκε στο Τελ Αβίβ μέσα σε λίγες μόλις ώρες
06/10/2019 - 21:09

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Υπ. Υγείας: Ζητώ και πάλι την κατανόηση και τη συνεργασία των πολιτών

Αρχίζουν από σήμερα ακόμη 10,000 διαγνωστικές εξετάσεις σε όλες τις πόλεις

Επηρεάζεται η ατμόσφαιρα της Κύπρου από τις εκρήξεις στη Βηρυτό; (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι έδειξαν οι μετρήσεις της ποιότητας του αέρα και τι απαντά ειδικός

Ορκίστηκαν πίστη στο Σύνταγμα οι 25 νέοι πυροσβέστες (ΒΙΝΤΕΟ)

Πραγματοποιήθηκε το πρωί η τελετή ορκομωσίας στην Αστυνομική Ακαδημία
Ελλάδα

Με βροχές και καταιγίδες πλησιάζει την Ελλάδα η κακοκαιρία "Θάλεια"

Ποια είναι τα τελευταία προγνωστικά δεδομένα του Εθνικού Αστεροσκοπείου Αθηνών

Τραγωδία στην Ελλάδα: Δέκα νεκροί από τροχαίο στην Εγνατία οδό

Δύο σοβαρά τραυματισμένοι νοσηλεύονται στο νοσοκομείο Αλεξανδρούπολης 

Εκατόν είκοσι ένα νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα μέσα σε ένα 24ωρο

Πέντε ασθενείς της πανδημίας εντοπίστηκαν στις πύλες εισόδου της χώρας
Διεθνή

Τι είναι το νιτρικό αμμώνιο που προκάλεσε την πολύνεκρη τραγωδία στο Λίβανο

2.750 τόνοι ήταν ξεχασμένοι σε αποθήκη στο λιμάνι της Βηρυτού

Τινάχθηκαν στον αέρα 2.750 τόνοι νιτρικού αμμωνίου

"Δεν θα αναπαυθούμε προτού βρούμε τον υπεύθυνο" λέει ο Πρωθυπουργός Λιβάνου

Covid-19: Πέραν των 700 χιλιάδων θανάτων "μετρά" ο πλανήτης

Το τελευταίο 24ωρο καταγράφηκαν 254,988 νέα περιστατικά

tv news

«Μεσημέρι στον Alpha» Infotainment εκπομπή με την Κατερίνα Αγαπητού καθημερινά

Γιατί η ενημέρωση στον ALPHA δεν σταματάει ποτέ!
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 05/08/2020 - 12:15DEAL