Ψυχαγωγία

Νίκος Πολυδερόπουλος: "Χρώσταγα χρήματα, με κυνηγούσαν «μπράβοι».."

Ο Νίκος Πολυδερόπουλος αποκάλυψε για πρώτη φορά την περίοδο που κινδύνευσε όταν είχε την δική του επιχείρηση.

Ο serial killer του "Τατουάζ" παραχώρησε συνέντευξη στο περιοδικό Omikron και αποκάλυψε άγνωστες πτυχές της ζωής του. Ο ηθοποιός αναφέρθηκε στην απόφαση του να ασχοληθεί με την υποκριτική, στο παρελθόν του και την περίοδο που κινδύνευσε όταν είχε την δική του επιχείρηση.

Διαβάστε απόσπασμα από τη συνέντευξη του Νίκου Πολυδερόπουλου: 

Το θεωρείς πλεονέκτημα που δεν μπήκες από τα 18 σου στην υποκριτική;
 

Μπήκα στην υποκριτική όταν έπρεπε. Όσο και να πεις, ένα παιδί 16 χρόνων δεν έχει ακόμη το γνώθις αυτόν και δεν πηγαίνει και στα πιο ασφαλή μέρη – δεν προσέχει. Έκανα πράγματα που είχαν επικινδυνότητα, έμπλεξα με τέτοιου είδους ανθρώπους – ήμουνα ένας τρόπον τινά «αλήτης». Έχω επίσης ζήσει πολλές στιγμές μοναχικότητας, αλλά κι αυτές με βοήθησαν στο να βρω τον εαυτό μου και τα «θέλω» μου. Κάποιες από τις εμπειρίες που έχω τις υποδύομαι τώρα – ορισμένες και μέσα από το ρόλο του «Ορφέα».

Τι εννοείς «κινδύνευσες»;
 

Είχα δική μου επιχείρηση από πολύ μικρή ηλικία, απ’ τα 24 μου, χρώσταγα χρήματα, με κυνηγούσαν «μπράβοι», ήμουνα σε ένα περίεργο «κύκλωμα»

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Νίκος Πολυδερόπουλος:"Moυ στέλνουν συνέχεια γυμνές φωτογραφίες..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα αποκάλυψε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους και το "Με αγάπη Χριστιάνα"
14/02/2019 - 18:34

Νίκος Πολυδερόπουλος: Οι δηλώσεις του για την προσωπική του ζωή!

Η απιστία, οι σχέσεις που του χρέωσαν στο παρελθόν και το ενδεχόμενο οικογένειας
29/10/2018 - 09:05

Nίκος Πολυδερόπουλος: Από την οικοδομή στην… υποκριτική!

Ο κακός του «Τατουάζ» αποκαλύπτει πως είναι η ζωή του αυτή την περίοδο και τις δυσκολίες..
28/10/2018 - 14:30

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σεισμική δόνηση 3,4 βαθμών της κλίμακας ρίχτερ "ταρακούνησε" την Πάφο (ΦΩΤΟ)

Σύμφωνα με to EMSC, καταγράφηκε στις 11:18 το βράδυ της Δευτέρας

"Οχι" Ανωτάτου στις εφέσεις Κληρίδη για υπόθεση διαχωρισμού οικοπέδων στο Σκαλί

Τι δηλώνει ο πρώην Δημοτικός Μηχανικός του Δήμου Πάφου, Σάββας Σάββα

Στα χέρια του Δήμου Λευκωσίας το παλιό εργοστάσιο του ΣΟΠΑΖ (ΒΙΝΤΕΟ)

Γίνονται σκέψεις να αξιοποιηθεί για ακαδημαϊκή χρήση ή για ερευνητικά προγράμματα
Ελλάδα

Στις αρχές Απριλίου ο Αλέξης Τσίπρας αποφασίζει για τις κάλπες

Ένα “πακέτο” που θα φτάσει στο Μέγαρο Μαξίμου πιθανώς να ανατρέψει τα δεδομένα

Ο Ρουβίκωνας ανέλαβε την ευθύνη για την επίθεση στο Υπ. Περιβάλλοντος (ΦΩΤΟ)

Αιφνιδίασαν τα ξημερώματα τον φρουρό και έριξαν μπογιές στο κτίριο

Ένα εστιατόριο "πάνω στα σύννεφα" (BINTEO&ΦΩΤΟ)

Εσείς θα το επιλέγατε για ένα γεύμα;
Διεθνή

Ο Μακρόν απέλυσε τον αρχηγό της Αστυνομίας λόγω "κίτρινων γιλέκων"

Αποφασισμένος να λάβει μέτρα για αποτροπή νέων επεισοδίων στην καρδιά της πρωτεύουσας

Παραιτείται ο "ισχυρός" άνδρας της Warner Bros μετά από σκάνδαλο

Ο Διευθύνων Σύμβουλος του κολοσσού αποχωρεί μετά τις φήμες για ερωτική σχέση με 26χρονη

Πέθαναν λίγο μετά την κατανάλωση δημητριακών

Περισσότεροι από 100 άνθρωποι νοσηλεύονται με υψηλό πυρετό και διανοητική σύγχυση

tv news

H συμμετοχή της Τατιάνας σε μια αστυνομική έφοδο παίρνει απρόβλεπτες διαστάσεις!

H Όλγα σε απελπιστική κατάσταση στο ξενοδοχείο... «To Τατουάζ» Τρίτη Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Αντρέας και Κάτια συναντιόνται τυχαία στο ίδιο μαγαζί με τη Ρένα και τον Σταύρο

Η Μαρίνα αντιμέτωπη με μια σειρά από κινδύνους...«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 19/03/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ