Ψυχαγωγία

Νίκος Πολυδερόπουλος: "Χρώσταγα χρήματα, με κυνηγούσαν «μπράβοι».."

Ο Νίκος Πολυδερόπουλος αποκάλυψε για πρώτη φορά την περίοδο που κινδύνευσε όταν είχε την δική του επιχείρηση.

Ο serial killer του "Τατουάζ" παραχώρησε συνέντευξη στο περιοδικό Omikron και αποκάλυψε άγνωστες πτυχές της ζωής του. Ο ηθοποιός αναφέρθηκε στην απόφαση του να ασχοληθεί με την υποκριτική, στο παρελθόν του και την περίοδο που κινδύνευσε όταν είχε την δική του επιχείρηση.

Διαβάστε απόσπασμα από τη συνέντευξη του Νίκου Πολυδερόπουλου: 

Το θεωρείς πλεονέκτημα που δεν μπήκες από τα 18 σου στην υποκριτική;
 

Μπήκα στην υποκριτική όταν έπρεπε. Όσο και να πεις, ένα παιδί 16 χρόνων δεν έχει ακόμη το γνώθις αυτόν και δεν πηγαίνει και στα πιο ασφαλή μέρη – δεν προσέχει. Έκανα πράγματα που είχαν επικινδυνότητα, έμπλεξα με τέτοιου είδους ανθρώπους – ήμουνα ένας τρόπον τινά «αλήτης». Έχω επίσης ζήσει πολλές στιγμές μοναχικότητας, αλλά κι αυτές με βοήθησαν στο να βρω τον εαυτό μου και τα «θέλω» μου. Κάποιες από τις εμπειρίες που έχω τις υποδύομαι τώρα – ορισμένες και μέσα από το ρόλο του «Ορφέα».

Τι εννοείς «κινδύνευσες»;
 

Είχα δική μου επιχείρηση από πολύ μικρή ηλικία, απ’ τα 24 μου, χρώσταγα χρήματα, με κυνηγούσαν «μπράβοι», ήμουνα σε ένα περίεργο «κύκλωμα»

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Νίκος Πολυδερόπουλος:"Moυ στέλνουν συνέχεια γυμνές φωτογραφίες..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα αποκάλυψε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους και το "Με αγάπη Χριστιάνα"
14/02/2019 - 18:34

Νίκος Πολυδερόπουλος: Οι δηλώσεις του για την προσωπική του ζωή!

Η απιστία, οι σχέσεις που του χρέωσαν στο παρελθόν και το ενδεχόμενο οικογένειας
29/10/2018 - 09:05

Nίκος Πολυδερόπουλος: Από την οικοδομή στην… υποκριτική!

Ο κακός του «Τατουάζ» αποκαλύπτει πως είναι η ζωή του αυτή την περίοδο και τις δυσκολίες..
28/10/2018 - 14:30

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παράλληλες έρευνες σε Λίμνη Μεμί και Κόκκινη Λίμνη (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Διευθυντής της Πυροσβεστικής στον Alpha για την πορεία των ερευνών

Αποκαταστάθηκε πλήρως η πετρελαϊκή ρύπανση στη θαλάσσια περιοχή Λεμεσού (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι αναφέρει ο Προϊστάμενος Ναυτικής Υπηρεσίας Τμήματος Αλιείας

Και η Κύπρος στη μάχη με τις φλόγες στο Ισραήλ (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε συνεχή επικοινωνία Υπουργεία Εξωτερικών Κύπρου-Ισραήλ, ενώ δεν αποκλείεται νέα αποστολή
Ελλάδα

Ελλάδα: Χειροπέδες σε μάνα και γιο για χασισοφυτία

Εντοπίστηκαν στο στάβλο τους 61 δενδρύλια ενώ είχαν σκοπό να φυτέψουν πολύ περισσότερα

Tρίχρονο αγγελούδι ξεψύχησε στο δρόμο για το νοσοκομείο

Αντιμετώπιζε προβλήματα υγείας και νοσηλευόταν στο Παίδων

Ολλανδός τουρίστας βρέθηκε νεκρός σε δωμάτιο ξενοδοχείου

Μέλη της οικογένειάς του τον εντόπισαν αναίσθητο..
Διεθνή

Με βουρκωμένα μάτια παραιτήθηκε η Τερέζα Μέι (ΒΙΝΤΕΟ)

Πότε θα ανακοινωθεί ο διάδοχος της για την ηγεσία των Συντηρητικών και την Πρωθυπουργία

Η Κίνα "εκμηδενίζει" τις αποστάσεις (ΦΩΤΟ)

Το νέο τρένο που φτάνει την ταχύτητα των 600 χιλιομέτρων την ώρα

tv news

Ο Πούμπουρας έρχεται να αποδείξει ότι οι κυπριακές ρίζες του δεν είναι τυχαίες!

«Παράδοση Κατ’ Οίκον» Με την Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Σκόνη θανάτου, γραπτά κείμενα μελλοθάνατων και κραυγές χήρων και ορφανών

Oι«24 Ώρες»αποκαλύπτουν το θανατικό που έπληξε την Πλατανιστάσα αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 25/05/2019 - 06:15DEAL