Ψυχαγωγία

Ντάνος: Αποκάλυψε πόση διάρκεια είχε η πρώτη του ερωτική επαφή(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος μίλησε στο "Πουφ" και πιο χαλαρός από ποτέ έπαιξε Άμλετ, αποκάλυψε ποιο είναι το ελάττωμα του, τί προσέχει σε μια γυναίκα αλλά και πόση διάρκεια είχε η πρώτη του ερωτική επαφή.

Ο γνωστός ηθοποιός του "Τατουάζ" δήλωσε μεταξύ άλλων 

Το ελάττωμα μου είναι ότι έχω στραβά ποδιά.

Γυμνάζομαι τουλάχιστον πέντε ημέρες την εβδομάδα.

Σε μια γυναίκα προσέχω να είναι όμορφη στα μάτια μου, την ενέργειά της και να έχει ωραία δάχτυλα στα πόδια.

Η πρώτη μου ερωτική επαφή ήταν κάτι δευτερόλεπτα. Ούτε τρία λεπτά... Ήταν κάτι μικρό που είχε ένταση και επηρέασε τη ζωή μου.

Δείτε την ανατρεπτική εμφάνιση του και πως έπαιξε Άμλετ με διαφορετικά συναισθήματα

Επόμενο άρθρο

Χριστιάνα Αριστοτέλους:"Mε φοβόταν -Tου είπαν ότι είμαι...μέγαιρα" (BINTEO)

"Με έβλεπε και άλλαζε διάδρομο" - Δείτε όλα όσα δήλωσε on air
29/12/2018 - 15:30

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Δεν μπορώ να λειτουργήσω στο σεξ λόγω... άγχους - Τί να κάνω;"

Η απάντηση ειδικού για μια συνηθισμένη απορία
16/06/2019 - 12:50

Μετά τον Ντάνο και ο Χρανιώτης έκανε... unfollow τον Τανιμανίδη

Τι δήλωσε ο ηθοποιός για τον παρουσιαστή
13/06/2019 - 13:22

16 + 1 λόγοι που το σεξ κάνει καλό στην υγεία!

Oι λόγοι εκτός της ευχαρίστησης που πρέπει να ξέρετε...
09/06/2019 - 09:48

Ο σύντροφός σάς παραμελεί; Mάθετε ποιες ψυχικές ασθένειες μπορεί να "κρύβει"

Όλα όσα πρέπει να ξέρεις για την ψυχολογία του συντρόφου σου
05/06/2019 - 18:40

Aυτή είναι η πιο δημοφιλής τάση στο... σεξ σύμφωνα με το Google!

Τί αναζητά ο κόσμος σε σχετική έρευνα δεκαετίας
05/06/2019 - 18:17

Nτάνος-Φουρλάς-Αγαπητού: Το "καλοκαιρινό ραντεβού" και η κοινή εξόρμηση(ΦΩΤΟ)

Πού βρέθηκαν οι γνωστοί Κύπριοι και ο Ελλαδίτης ηθοποιός;
02/06/2019 - 18:40

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δίνει ζωή σε συνανθρώπους του ο 17χρονος Στέφανος (ΦΩΤΟ)

Αεροδιακομιδή των οργάνων του από το Γενικό Νοσοκομείο Λευκωσίας στο αεροδρόμιο Λάρνακας

Χωρίς προηγούμενο οι ροές αιτητών ασύλου μέσω κατεχομένων (ΒΙΝΤΕΟ)

Φτάνουν με αεροπορικές πτήσεις από Κωνσταντινούπολη και Αττάλεια στο παράνομο Ερκάν

Η Μετεωρολογική Υπηρεσία προειδοποιεί για ισχυρές καταιγίδες και χαλάζι

Εκδόθηκε νέα πορτοκαλί προειδοποίηση για τον καιρό
Ελλάδα

Σε κρίσιμη κατάσταση αγοράκι που κάηκε με βραστό νερό στον Ασπρόπυργο

Έριξε πάνω του κατσαρόλα με νερό ενώ βρισκόταν υπό την επιμέλεια φίλης της μητέρας του

Δεν αποκλείει "θερμό επεισόδιο" με την Τουρκία ο Έλληνας Υπουργός Άμυνας

Σε πλήρη συντονισμό Αθήνα και Λευκωσία για αναχαίτιση των απειλών της 'Αγκυρας

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση 20χρονου φοιτητή στην Κρήτη (ΦΩΤΟ)

Εντοπίστηκε μετά από δυο μέρες σε αγροτική τοποθεσία του Καβροχωρίου στο Ηράκλειο
Διεθνή

Θύμα "εσκεμμένης, προμελετημένης εκτέλεσης" ο Κασόγκι

Τι κατέδειξε η ειδική ανεξάρτητη έρευνα του ΟΗΕ για τον θάνατό του

Προειδοποιεί με κυρώσεις την Τουρκία για τους S-400 ο Τραμπ

Πως σκοπεύουν οι ΗΠΑ να απαντήσουν στον Ερντογάν για την αγορά του πυραυλικού συστήματος

Τα είπαν στην Ουάσιγκτον Μογκερίνι και Πομπέο

Προκλήσεις που αντιμετωπίζουν οι ΗΠΑ και η Ευρώπη στην ατζέντα της συνάντησης

tv news

Η Τατιάνα λέει όλη την αλήθεια στον Τόνυ.. Πως αντιδρά και ποιο το επόμενο βήμα;

Θα καταφέρουν να παραπλανήσουν τον Σέκερη; «To Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Όλοι πίσω προσπαθούν να επικοινωνήσουν με την Μελίτη...

Φώτης και Μιχάλης όλο και πλησιάζουν το σημείο που βρίσκονται... Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 19/06/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ