Ψυχαγωγία

Ντάνος: Αποκάλυψε πόση διάρκεια είχε η πρώτη του ερωτική επαφή(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος μίλησε στο "Πουφ" και πιο χαλαρός από ποτέ έπαιξε Άμλετ, αποκάλυψε ποιο είναι το ελάττωμα του, τί προσέχει σε μια γυναίκα αλλά και πόση διάρκεια είχε η πρώτη του ερωτική επαφή.

Ο γνωστός ηθοποιός του "Τατουάζ" δήλωσε μεταξύ άλλων 

Το ελάττωμα μου είναι ότι έχω στραβά ποδιά.

Γυμνάζομαι τουλάχιστον πέντε ημέρες την εβδομάδα.

Σε μια γυναίκα προσέχω να είναι όμορφη στα μάτια μου, την ενέργειά της και να έχει ωραία δάχτυλα στα πόδια.

Η πρώτη μου ερωτική επαφή ήταν κάτι δευτερόλεπτα. Ούτε τρία λεπτά... Ήταν κάτι μικρό που είχε ένταση και επηρέασε τη ζωή μου.

Δείτε την ανατρεπτική εμφάνιση του και πως έπαιξε Άμλετ με διαφορετικά συναισθήματα

Επόμενο άρθρο

Χριστιάνα Αριστοτέλους:"Mε φοβόταν -Tου είπαν ότι είμαι...μέγαιρα" (BINTEO)

"Με έβλεπε και άλλαζε διάδρομο" - Δείτε όλα όσα δήλωσε on air
29/12/2018 - 15:30

ΣχετικέςΕιδήσεις

Εσύ ξέρεις τι σημαίνουν τα λακάκια στη μέση;Ποια τα οφέλη στο σεξ και την υγεία;

Λέγονται και "λακάκια της Αφροδίτης" και βρίκονται κυρίως σε γυναικεία σώματα
17/02/2019 - 21:17

Μπορεί ο άνδρας να προσποιηθεί οργασμό στο σεξ; Διαβάστε την απάντηση...

Όλα όσα πρέπει να ξέρετε για τον...ανδρικό οργασμό και την προσποίηση
15/02/2019 - 19:53

Προσοχή! Αν νιώσεις αυτό μετά το σεξ, πρέπει να πας αμέσως στο γιατρό!

Όλα όσα αξίζει να γνωρίζεις για την σεξουαλική σου υγεία
11/02/2019 - 20:25

Βήχεις; ... Κάνε σεξ! Οι 4 τρόποι με τους οποίους καταπολεμά το κρυολόγημα

Όλα όσα πρέπει να ξέρεις σύμφωνα με έρευνα επιστημόνων
09/02/2019 - 20:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

20 Φεβρουαρίου: Παγκόσμια Ημέρα Κοινωνικής Δικαιοσύνης (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι είναι με απλά λόγια η κοινωνική δικαιοσύνη και που αποσκοπεί

Μαγευτικές εικόνες από την υπερπανσέληνο στη Λευκωσία (ΦΩΤΟ)

Τα παιχνίδια του φακού με το πανέμορφο φαινόμενο καθώς σκαρφάλωνε στον ουρανό

Αναροπή στο σκάνδαλο ΤΕΠΑΚ μετά τη θεληματική κατάθεση της Ροζίτας

"Καίει" τον επίκουρο καθηγητή Αντώνη Θεοχάρους - Διαπιστώθηκαν τρεις εικονικές πληρωμές
Ελλάδα

Τραγικό θάνατο βρήκε 27χρονος στη Σαντορίνη

O άτυχος άνδρας βρέθηκε νεκρός σε δύσβατο σημείο στο Ημεροβίγλι

Φάρσα το τηλεφώνημα για βόμβα στο γραφείο του Μητσοτάκη

Στο σημείο έσπευσαν κλιμάκια του  ΤΕΕΜ για έρευνες

Έφυγε από τη ζωή ο "φούρναρης των προσφύγων" (ΒΙΝΤΕΟ)

Έδινε καθημερινά ψωμί στους πρόσφυγες που έφθαναν στο νησί και έγινε σύμβολο της Ευρώπης
Διεθνή

Παγώνει δια νόμου η μεταφορά των F35 στην Τουρκία

Πληρώνει τη βίαιη συμπεριφορά σωματοφυλάκων του ο Ερντογάν σε βάρος Αμερικανών διαδηλωτών

Ανακαλείται η βρετανική υπηκοότητα της «νύφης του ISIS»

Η 19χρονη που ζήτησε να επιστρέψει στη Συρία έχει διχάσει τη βρετανική κοινωνία

"Έσβησε" το πιο διάσημο φιλί του κόσμου (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Τζορτζ Μεντόσα άφησε την τελευταία του πνοή, σε ηλικία 95 χρονών

tv news

Μια πυρκαγιά ταράζει τις ζωές τριών ηρώων μας.Ποιος ευθύνεται για το λάθος αυτό;

H Αμαλία κάνει κάτι ακόμα που δείχνει πως δεν είναι καλά«To Τατουάζ» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια βρίσκει δουλειά στον Αντρέα και η Ρένα γίνεται έξαλλη μ’αυτή την εξέλιξη

Ο Φώτης σε τεράστιο δίλημα για τον φάκελο... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 20/02/2019 - 08:00Η ΦΑΜΙΛΙΑ