Ψυχαγωγία

Ντάνος: Αποκάλυψε πόση διάρκεια είχε η πρώτη του ερωτική επαφή(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος μίλησε στο "Πουφ" και πιο χαλαρός από ποτέ έπαιξε Άμλετ, αποκάλυψε ποιο είναι το ελάττωμα του, τί προσέχει σε μια γυναίκα αλλά και πόση διάρκεια είχε η πρώτη του ερωτική επαφή.

Ο γνωστός ηθοποιός του "Τατουάζ" δήλωσε μεταξύ άλλων 

Το ελάττωμα μου είναι ότι έχω στραβά ποδιά.

Γυμνάζομαι τουλάχιστον πέντε ημέρες την εβδομάδα.

Σε μια γυναίκα προσέχω να είναι όμορφη στα μάτια μου, την ενέργειά της και να έχει ωραία δάχτυλα στα πόδια.

Η πρώτη μου ερωτική επαφή ήταν κάτι δευτερόλεπτα. Ούτε τρία λεπτά... Ήταν κάτι μικρό που είχε ένταση και επηρέασε τη ζωή μου.

Δείτε την ανατρεπτική εμφάνιση του και πως έπαιξε Άμλετ με διαφορετικά συναισθήματα

Επόμενο άρθρο

Χριστιάνα Αριστοτέλους:"Mε φοβόταν -Tου είπαν ότι είμαι...μέγαιρα" (BINTEO)

"Με έβλεπε και άλλαζε διάδρομο" - Δείτε όλα όσα δήλωσε on air
29/12/2018 - 15:30

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ποια ζώδια υποκύπτουν στο σεξ με πρώην εραστές και γιατί;

Εσύ ανήκεις στα "δυνατά" ζώδια ή στα επιρρεπή;
09/04/2019 - 15:03

"Friends With...Benefits": 5+1 βασικοί κανόνες για να πετύχει η ..."συνταγή"!

Κάντο όπως την ταινία και η "μαγεία" θα έρθει
07/04/2019 - 16:00

Προσοχή! Αν νιώσεις αυτό μετά το σεξ, πρέπει να πας αμέσως στο γιατρό!

Όλα όσα αξίζει να γνωρίζεις για την σεξουαλική σου υγεία
03/04/2019 - 22:00

Έρευνα: Γιατί οι νέοι σταμάτησαν να κάνουν σεξ;

Οι άνδρες κάτω των 30 σταμάτησαν κατά 28% να κάνουν έρωτα...
01/04/2019 - 21:20

Σεξ: Οι τρείς τροφές που.... το κάνουν καλύτερο!

H λύση είναι για ακόμη μια φορά στην διατροφή σου
27/03/2019 - 19:09

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ολοκληρώθηκε η καταβολή συντάξεων και επιδομάτων ενόψει του Πάσχα

Δείτε αναλυτικά τα επιδόματα που έχουν καταβληθεί

Αποφασίζουν για το μείζον ζήτημα των εξετάσεων ανά τετράμηνο οι μαθητές

Πραγματοποιήθηκαν συνελεύσεις στα πλείστα σχολεία της Κύπρου

Νεκρός στο μεροκάματο 54χρονος εργάτης στο Αλεθρικό

Κάτω από συνθήκες που διερευνώνται άγγιξε καλώδιο και υπέστη ηλεκτροπληξία
Ελλάδα

Νεκρό σε κάδο σκουπιδιών εντοπίστηκε νεογέννητο βρέφος

30χρονη φέρεται να γέννησε και να πέταξε το μωρό της

Εγκρίθηκε από τη Βουλή των Ελλήνων η διεκδίκηση των γερμανικών οφειλών

"Θα απευθύνουμε σύντομα ρηματική διακοίνωση στη Γερμανική Κυβέρνηση" αναφέρει ο Τσίπρας

Νέος σεισμός 3,7 Ρίχτερ ταρακούνησε τη Ζάκυνθο

Νωρίτερα είχαν σημειωθεί δύο σεισμοί του ίδιου μεγέθους με διαφορά δύο λεπτών
Διεθνή

O Αμερικανός Υπουργός Ενέργειας σχεδιάζει να αποχωρήσει από την κυβέρνηση Τραμπ

Τι ανέφερε πηγή για τις προθέσεις του στο πρακτορείο Reuters

Γαλλία: Ήχησαν οι καμπάνες την ίδια ώρα της πυρκαγιάς στην Παναγία των Παρισίων

Αρχιεπίσκοπος Παρισιού: "Ο αγαπημένος μας καθεδρικός ναός θα ξαναγεννηθεί"

Νέα Υόρκη: Χειροπέδες σε άνδρα που μετέφερε βενζίνη στον ναό του Αγίου Πατρικίου

Ισχυρίζεται ότι "έκοβε δρόμο" για να φτάσει στο αυτοκίνητό του που έμεινε από καύσιμα

tv news

Η Τατιάνα πιέζει τον Τόνυ για απαντήσεις. O έρωτας ξαναβγαίνει στην επιφάνεια...

Ο Αλέξανδρος αποφασίζει να μιλήσει στην Άννα... «To Τατουάζ» Πέμπτη: Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Μαρίνα και Μιχάλης αποφασίζουν να τα αφήσουν όλα πίσω τους και επανασυνδέονται..

Η Κάτια φαίνεται να δέχεται την ήττα της... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα