Ψυχαγωγία

Ντάνος: Αποκάλυψε πόση διάρκεια είχε η πρώτη του ερωτική επαφή(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος μίλησε στο "Πουφ" και πιο χαλαρός από ποτέ έπαιξε Άμλετ, αποκάλυψε ποιο είναι το ελάττωμα του, τί προσέχει σε μια γυναίκα αλλά και πόση διάρκεια είχε η πρώτη του ερωτική επαφή.

Ο γνωστός ηθοποιός του "Τατουάζ" δήλωσε μεταξύ άλλων 

Το ελάττωμα μου είναι ότι έχω στραβά ποδιά.

Γυμνάζομαι τουλάχιστον πέντε ημέρες την εβδομάδα.

Σε μια γυναίκα προσέχω να είναι όμορφη στα μάτια μου, την ενέργειά της και να έχει ωραία δάχτυλα στα πόδια.

Η πρώτη μου ερωτική επαφή ήταν κάτι δευτερόλεπτα. Ούτε τρία λεπτά... Ήταν κάτι μικρό που είχε ένταση και επηρέασε τη ζωή μου.

Δείτε την ανατρεπτική εμφάνιση του και πως έπαιξε Άμλετ με διαφορετικά συναισθήματα

Επόμενο άρθρο

Χριστιάνα Αριστοτέλους:"Mε φοβόταν -Tου είπαν ότι είμαι...μέγαιρα" (BINTEO)

"Με έβλεπε και άλλαζε διάδρομο" - Δείτε όλα όσα δήλωσε on air
29/12/2018 - 15:30

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ποια ώρα γίνεται το καλύτερο σεξ; Η απάντηση θα χαροποιήσει κάποιους...

Η επιστημονική απάντηση στο ερώτημα "γιατί αρέσει στους άνδρες το πρωινό σεξ"
30/11/2019 - 19:00

Διαφορά ύψους στο σεξ: Ποιες στάσεις πρέπει να προτιμήσεις για να... ωφεληθείς!

Οι στάσεις για έρωτα με ψηλότερο και πιο κοντό άντρα
28/11/2019 - 15:00

O Nτάνος πέταξε...πιάτο στο κεφάλι του Δημήτρη Μπάση! Όλες οι λεπτομέρειες...

Ζαλίστηκε και αποχώρηση ο δημοφιλής τραγουδιστής από την σκηνή
27/11/2019 - 13:40

Κόντε: «Μόνο από κάτω και μόνο με τις γυναίκες τους»

Οι συμβουλές του Ιταλού τεχνικού στους ποδοσφαιριστές του για τις σεξουαλικές τους πράξεις
22/11/2019 - 14:40

Αυτή είναι η καλύτερη στάση στο σεξ! Οι ειδικοί αποφάσισαν και εξηγούν το γιατί

Η στάση "πολυέλαιος" που θα αλλάξει ότι ξέρεις μέχρι σήμερα για τον έρωτα...
17/11/2019 - 13:16

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παραπέμπεται σε απευθείας δίκη ο 50χρονος για το θάνατο του Παναγιώτη

Τον μετέφεραν σπίτι για να μην οδηγήσει μεθυσμένος και πήρε άλλο αυτοκίνητο...το τζιπ

Τον έπιασαν για μια κλοπή και τελικά έχει διαπράξει έντεκα

Πήγαν να πουλήσουν χρυσό και βγήκαν...μπαγλαρωμένοι

Η Μίνι το αλογάκι σκορπά χαμόγελα και δίνει δύναμη σε ασθενείς (ΒΙΝΤΕΟ)

Συνεχίζει τις επισκέψεις του στο Μακάρειο Νοσοκομείο σε γηροκομεία και ειδικά σχολεία
Ελλάδα

Παραιτήθηκε ο υφυπουργός Εξωτερικών της Ελλάδας Αντώνης Διαματάρης

Τι αναφέρει αναλυτικά η δήλωση παραίτησής του μετά τις επιθέσεις που δέχτηκε

Επιχείρηση απεγκλωβισμού ενοίκων σε κεντρικό ξενοδοχείο της Αθήνας (ΒΙΝΤΕΟ)

Ξέσπασε πυρκαγιά στον έκτο όροφο του κτιρίου που "έζωσε" τα δωμάτια

Τραγωδία στη Λέσβο: Νεκρή μετά από πυρκαγιά 27χρονη σε δομή φιλοξενίας

Διέμενε με τον σύζυγό της και τα τρία τους παιδιά στο κέντρο του Καρά Τεπέ
Διεθνή

Την παραπομπή του Ντόναλντ Τραμπ σε δίκη ανακοίνωσε η Πελόσι (ΒΙΝΤΕΟ)

"Δεν μας αφήνει άλλη λύση, οι ενέργειες του έχουν παραβιάσει κατάφωρα το Σύνταγμα"

Ινδία: Πυρπόλησαν γυναίκα για να μην πάει στη δίκη του βιαστή της

Κάθε μέρα σημειώνονται 90 περιστατικά βιασμού στη χώρα

tv news

Ένα αφιέρωμα στους μικρούς ήρωες που παλεύουν για τη ζωή τους στις «24 Ώρες»

Ένα επεισόδιο με τα πρόωρα βρέφη στη ΜΕΘ Νεογνών του Μακάρειου Νοσοκομείου αυτό το Σάββατο
Alpha TV Κύπρου

Ο αρραβώνας της Αλεξίας με τον Μάξιμο φέρνει μεγάλη αναστάτωση σε όλους...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 06/12/2019 - 09:30ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ