Ψυχαγωγία

Ντάνος ή Γεωργίου; Η Ελευθερία Ελευθερίου διάλεξε και ζήτησε συγνώμη(ΒΙΝΤΕΟ)

H Eλευθερία Ελευθερίου μίλησε στην εκπομπή της Φαίης Σκορδά και στον Δημήτρη Ουγγαρέζο, διαλέγοντας μεταξύ άλλων ποιον προτιμάει ανάμεσα σε Ανδρέα Γεωργίου (πρώην της) και Γιώργο Αγγελόπουλο, στη σειρά Τατουάζ.

Η δημοφιλής τραγούδισε αιφνιδίασε τους πάντες διαλέγοντας τον Ντάνο.

Δείτε το σχετικό βίντεο και την συγνώμη στον Ανδρέα Γεωργίου

Επόμενο άρθρο

"Γίνε τυφλός για μια ώρα" - Όλες οι λεπτομέρειες μιας ξεχωριστής εκδήλωσης(ΦΩΤΟ)

Στην Λάρνακα μια εποικοδομητική εκδήλωσε για όλους μας...
07/05/2019 - 16:47

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Τηλεοπτική βόμβα" από Γεωργίου: Στα σκαριά η επιστροφή...τηλεοπτικής σειράς

Λίγη ώρα πριν πετάξει για Los Angeles ο ηθοποιός προέβη σε αποκαλύψεις
05/12/2019 - 20:05

Μεγάλη έκπληξη! O Aνδρέας Γεωργίου...συγκινεί στο Soundtrack of Love (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα θα δούμε την Κυριακή στις 21:15 στον Alpha Κύπρου
01/12/2019 - 10:00

O Nτάνος πέταξε...πιάτο στο κεφάλι του Δημήτρη Μπάση! Όλες οι λεπτομέρειες...

Ζαλίστηκε και αποχώρηση ο δημοφιλής τραγουδιστής από την σκηνή
27/11/2019 - 13:40

Και όμως η Ηλιάνα Παπαγεωργίου έχει...τατουάζ και δεν το έχει δει κανείς(ΦΩΤΟ)

Δείτε το τατουάζ που έχει σε εμφανές σημείο και..."κρύβεται" στις φωτογραφίες
26/11/2019 - 12:17

Η συγκινητική ανάρτηση του Ανδρέα Γεωργίου για τον...αδερφό του(ΦΩΤΟ)

"Από εκείνο το απρόβλεπτο ζωηρό αγόρι, έγινες ο αρχηγός!"
17/11/2019 - 13:48

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Το χαλούμι έχει "κατακτήσει" την Μεγάλη Βρετανία (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα από τα πιο σημαντικά κυπριακά προϊόντα τα οποία συνεχίζουν να αγοράζουν οι Βρετανοί

Ο Alpha στη Ζιμπάμπουε: Ένα μοναδικό ταξίδι με την Action Aid Ελλάδος (ΒΙΝΤΕΟ)

"Κλείνω τα μάτια...βλέπω τα χαμόγελα...τα βλέμματα...Πήγα φτωχή και έφυγα πλούσια"
Ελλάδα

Αιγάλεω: Έκρυβε εργαστήριο καλλιέργειας κάνναβης στη...ντουλάπα του

Οργανωμένο και εξοπλισμένο εργαστήριο-φυτώριο, υδροπονικής καλλιέργειας

Κ. Μητσοτάκης: «Δε φοβόμαστε θερμό επεισόδιο με την Τουρκία»

Όσα δήλωσε ο Πρωθυπουργός της Ελλάδος για την τουρκική προκλητικότητα στην εφημερίδα Bild
Διεθνή

Ερντογάν: Αν χρειαστεί θα κλείσουμε τη βάση των Αμερικανών στο Ιντσιρλίκ

"Ίσως και η Άγκυρα θα έπρεπε να αναγνωρίσει την "γενοκτονία των ιθαγενών Αμερικανών"

Την αποχώρηση 4.000 στρατιωτών από το Αφγανιστάν θα ανακοινώσει η Ουάσινγκτον

Σε αντάλλαγμα θα έπρεπε να δεσμευθούν ότι δεν θα αφήνουν πλέον να δρουν "τρομοκράτες"

Στην Κωνσταντινούπολη ο πρόεδρος της Λιβύης Αλ Σαρατς (ΒΙΝΤΕΟ)

Τον υποδέχθηκε ο Τούρκος Πρόεδρος, Ρετζέπ Ταγίπ Ερντογάν

tv news

Η Αλεξία προχωρά στο να αναλάβει εξ ολοκλήρου την διαχείριση της περιουσίας της

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο»
Alpha TV Κύπρου

Μια απρόσμενη αποκάλυψη για τη Μαρίνα και το σκοτεινό σχέδιο του Νίκου...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 15/12/2019 - 23:20ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ