Ψυχαγωγία

Ντόντα Μιράντα: Ο πρώην σύζυγος της Αθηνάς Ωνάση θα γίνει...ξανά πατέρας (ΦΩΤΟ)

O πρώην σύζυγος, της Αθηνάς Ωνάση, Ντόντα Μιράντα, θα γίνει ξανά πατέρας, αφού με την τωρινή γυναίκα του, Ντενιζέ Σεβέρο, περιμένουν το πρώτο τους παιδί.

Το χαρμόσυνο γεγονός αποκάλυψε η σύντροφος του, μέσω του προσωπικού της λογαριασμού στο Instagram, όπου δημοσίευσε κάποιες λήψεις από την επαγγελματική φωτογράφιση που πραγματοποίησαν για να υποδεχτούν τον καρπό του έρωτά τους.

"Μια μικρή καρδιά χτυπά μέσα μου. Είναι η πιο ευτυχισμένη στιγμή της ζωής μου. Είμαι έγκυος. Ευχαριστώ τον Ντόντα που με έκανε την πιο ευτυχισμένη γυναίκα στον κόσμο. Το μωρό μας έρχεται. Τώρα υπάρχουν 4 από εμάς. Η Βιβιάν θα είναι πλέον η μεγάλη αδελφή. Σ ‘αγαπώ πολύ"

Να θυμίσουμε πως ο Βραζιλιάνος αθλητής της ιππασίας έχει μια 20χρονη κόρη, τη Βίβιαν, από τον πρώτο του γάμο με το μοντέλο Σιμπέλε Ντόρσα. Για τη Ντενίζ Σεβέρο, αυτό θα είναι το πρώτο της παιδί.

Δείτε τις φωτογραφίες:

Επόμενο άρθρο

H Kόνι Μεταξά τρώει μακαρόνια topless και..."κολάζει" (ΦΩΤΟ)

Η τολμηρή φωτογραφία και ο...ιδιαίτερος τρόπος που τρώει μεσημεριανό
31/01/2020 - 15:36

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το συγκινητικό "αντίο" της Ροντίκα Κάρογιαν στον πεθερό της (ΦΩΤΟ)

Το στιγμιότυπο που δημοσίευσε για πρώτη φορά και τα λόγια αγάπης που μοιράστηκε
30/05/2020 - 11:32

"Την ημέρα που μου χαρίσατε τη ζωή, επέλεξες να φύγεις στην αιωνιότητα" (ΦΩΤΟ)

Βαρύ πένθος για τον Πρόεδρο της ΔΗΠΑ Μάριο Καρογιάν καθώς "έφυγε" από τη ζωή ο πατέρας του
30/05/2020 - 10:18

Ο Σωτήρης Κοντιζάς θα γίνει για... τρίτη φορά μπαμπάς (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι πρώτες πληροφορίες της ευχάριστης είδησης
29/05/2020 - 19:02

O Νίκος Παπαδάκης αποκάλυψε πρώτη φορά τον λόγο που δεν έγινε ποτέ...πατέρας

Όσα ανέφερε για τον λόγο που δεν δημιούργησε οικογένεια και την στιγμιαία επιθυμία
26/05/2020 - 13:42

Συγκλονίζει ο Φασουλής: "Δεν υπήρχα για τον πατέρα μου, μου έκανε ότι χειρότερο"

Όλα όσα δήλωσε για την σχέση με τον πατέρα του και την... απόρριψη
24/05/2020 - 18:00

Ο Ρον από τον "Χάρι Πότερ" έγινε και επίσημα για πρώτη φορά...πατέρας

To φύλο του μωρού και οι πρώτες πληροφορίες για το ευχάριστο γεγονός στο Χόλιγουντ
08/05/2020 - 07:51

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καραγιάννης: Το σταδιακό άνοιγμα των οδοφραγμάτων είναι μια λογική διευθέτηση

«Θέλουμε να ξέρουμε τι έλεγχος θα υπάρχει» ανέφερε το μέλος της Επιστημονικής Ομάδας

Τριήμερο πένθος κήρυξε ο Δήμος Λευκονοίκου στη μνήμη του Μιχάλη Πήλικου

«Το Λευκόνοικο έχασε ένα αξιόλογο τέκνο του, εξαίρετο τεχνοκράτη και ηγετική φυσιογνωμία»
Ελλάδα

7 νέα κρούσματα και κανένας θάνατος στην Ελλάδα το τελευταίο εικοσιτετράωρο

Ο συνολικός αριθμός των περιστατικών ανέρχεται πλέον σε 2.915

Τουρκικό ΥΠΕΞ: «Καλούμε την Ελλάδα να γλιτώσει από τα ιστορικά της κόμπλεξ»

Η δική μας απάντηση είναι η Ελλάδα της δημιουργίας, λέει η Κατερίνα Σακκελαροπούλου

Γκανγκστερική δολοφονία 70χρονου Βέλγου επιχειρηματία στη Βούλα (ΦΩΤΟ)

Τον εκτέλεσαν με δύο σφαίρες στο κεφάλι την ώρα που κατέβηκε από το όχημα του
Διεθνή

ΗΠΑ: Μέλη του Reuters τραυματίστηκαν από πλαστικές σφαίρες αστυνομικών (ΒΙΝΤΕΟ)

Συνεχίζονται τα βίαια επεισόδια, εκτός ελέγχου η κατάσταση στην Αμερική

Τορόντο: Χιλιάδες άνθρωποι σε διαδήλωση κατά της αστυνομικής βίας

Με πανό που έγραφαν «Όχι ακόμη μία ζωή μαύρου» και «Δεν μπορώ να αναπνεύσω»

SpaceX: Εντυπωσιακές εικόνες και live μετάδοση της ιστορικής αποστολής

Η αντίδραση του Προέδρου των ΗΠΑ και η πορεία της κάψουλας «Crew Dragon»

tv news

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

«Παράδοση Κατ' Οίκον» με καλεσμένο τον Σώτο Γονιό και…ροκ διάθεση!

Ένα εμπνευσμένο τηλεοπτικό ντουέτο, παρέα με τη Βασιλική Χατζηαδάμου και την ορχήστρα της!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 31/05/2020 - 14:30ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ