Ψυχαγωγία

Nτόρα Μακρυγιάννη:"Έχω βγει εκτός ορίων για τον έρωτα..."(BINTEO)

H Nτόρα Μακρυγιάννη, η ηθοποιός που πρωταγωνιστεί στη σειρά "Γυναίκα Χωρίς Όνομα" βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή της Χριστιάνας Αριστοτέλους, "Με αγάπη Χριστιάνα" και μίλησε για όλα.

Η ίδια ανέφερε

"Χαίρομαι που ο κόσμος δεν αναγνωρίζει μόνο εμένα αλλά αναγνωρίζει και την καλή δουλειά που γίνεται στην τηλεοπτική σειρά.

Έχω μια μικρή αδερφή 20 ετών και πρόσφατα μετακόμισα στην Αθήνα. Η καθημερινότητά μου είναι γεμάτη λόγω γυρισμάτων. Τελείωσα πριν ένα χρόνο την σχολή αλλά ήθελα να κρατήσω τις αποστάσεις μου. Η σειρά ήρθε στη σωστή στιγμή και είμαι τυχερή που είναι ο πρώτος μου ρόλος.

Δεν άκουσα ποτέ από τους γονείς μου πόσο όμορφη είμαι. Το μεγάλωμά μου ήταν αγνό στην επαρχία. Ακόμα, δεν έχω φοβηθεί με την δημοσιότητα και δεν προσέχω τι λέω. Είμαι αυθόρμητη. Δεν χρειάζεται να συγκρατούμαι. Είμαι προσγειωμένη, δεν παίζω και στο Hollywood.

Είναι στο χέρι μου πως θα διαχειριστώ την προσωπική μου ζωή και να την προστατεύσω. Ευτιχισμένη με κάνουν τα απλά πράγματα, από μια βόλτα στην θάλασσα μέχρι μια καλή επαγγελματική συνεργασία.

Οι γονείς μου είναι υπέροχοι. Τουα αγαπάω και σαν ανθρώπους και όχι μόνο σαν γονείς.

Δεν είμαι κτητική. Έχω βγει εκτός ορίων για τον έρωτα. Δεν υπάρχει λογική πολλές φορές. Είμαι αυστηρή με τον εαυτό μου και προσπαθώ να τον αγαπώ περισσότερο. Έχω στήσει τον εαυτό μου στον τοίχο για λάθη που έκανα."

Δείτε την συνέντευξη στην Χριστιάνα Αριστοτέλους και όλες τις αποκαλύψεις για τις εξελίξεις στη σειρά.

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Ντόρα Μακρυγιάννη αποκάλυψε τι δουλειά έκανε πριν ασχοληθεί με την υποκριτκή!

Δεν πάει το μυαλό σας ποιο ήταν το προηγούμενο επάγγελμα της ηθοποιού...
16/02/2019 - 11:39

Λουκάς Χάματσος: "Το θέατρο με εξιτάρει, μου αρέσει, με προκαλεί" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για τη συμμετοχή του σε θεατρική παράσταση και τα μελλοντικά του σχέδια
14/02/2019 - 16:47

Ντόρα Μακρυγιάννη: Η απόφαση να κάνει ασφαλιστικά μέτρα σε πρώην σύντροφο της

Η "Γυναίκα χωρίς όνομα" άνοιξε την καρδιά της για τις δύσκολες στιγμές που πέρασε...
14/02/2019 - 10:17

Άννα Βίσση: Απαντά πρώτη φορά αν θα "κατέβει" ...Ευρωβουλευτής (ΒΙΝΤΕΟ)

Η απόλυτη σταρ σήμερα στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" στις 15:30
13/02/2019 - 14:21

Λαχταριστό κέικ λεμόνι από τον Γιώργο Ερωτοκρίτου (ΒΙΝΤΕΟ

Μια εύκολη και πεντανόστιμη συνταγή... "Με αγάπη"
12/02/2019 - 13:22

Σοφοκλέους-Αρτεμίου: Το πιο ακραίο πράγμα που έκαναν για έναν έρωτα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψαν για τις εξελίξεις στη "Μουρμούρα" και τα νέα επαγγελματικά σχέδια
11/02/2019 - 18:17

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Προδρόμου: Η Κυβέρνηση ενισχύει τον τομέα της υγείας ενόψει του ΓεΣΥ (ΒΙΝΤΕΟ)

Αντίστροφη μέτρηση για εισφορές και "πράσινο" φως για 303 θέσεις στα δημόσια νοσηλευτήρια

37χρονη ακούει την ποινή της για κλοπή χιλιάδων ευρώ από δικηγορικό γραφείο

Η υπάλληλος φέρεται να έκλεβε μετρητά κατά την αγορά χαρτοσήμων

Ελεύθερη υπό όρους η μητέρα που ξυλοκόπησε το 18μηνο βρέφος της

Τι δήλωσε στον Alpha, η Αναπληρώτρια Διευθύντρια Υπηρεσιών Κοινωνικής Ευημερίας
Ελλάδα

Τραγικό τέλος για τα τέσσερα άτομα που αγνοούνταν στη Κρήτη

Το αυτοκίνητο βρέθηκε θαμμένο κάτω από λάσπη σε βάθος τριών μέτρων

Κρήτη: Σε θρίλερ εξελίσσεται η επιχείρηση εντοπισμού τετραμελούς οικογένειας

Το μόνο που έχει εντοπιστεί είναι ένα τμήμα του αυτοκινήτου στο οποίο επέβαιναν

Σεισμός 4,3 Ρίχτερ "ταρακούνησε" τη Ζάκυνθο

Μέχρι στιγμής δεν έχουν αναφερθεί θύματα ή ζημιές από τη σεισμική δόνηση
Διεθνή

Παραιτήθηκαν επτά βουλευτές του Εργατικού Κόμματος

Εξέφρασαν τη δυσαρέσκειά τους με τη στάση του Τζέρεμι Κόρμπιν ως προς το Brexit

Ζάεφ: Μεγάλη τιμή η ένταξη στο ΝΑΤΟ

Τι είπε σε συνέντευξή του ο πρωθυπουργός της Δημοκρατίας της Βόρειας Μακεδονίας

Μακραίνει η λίστα των νεκρών από τη γρίπη Α στη Ρουμανία

Ένα από τα τρία τελευταία θύματα του φονικού ιού είναι μία γυναίκα ηλικίας 27 ετών

tv news

Η απώλεια της Νάντιας καταρρακώνει τη Μάρθα και έτσι βρίσκει στήριξη στον Φώτη..

Η Κάτια αντιμέτωπη και με την αίτηση διαζυγίου «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η σύλληψη του Ορφέα έχει επηρεάσει δραματικά τις ζωές της οικογένειας Μελά...

Στη χειρότερη θέση βρίσκεται η Ελένη «To Τατουάζ»Δευτέρα Διπλό Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 18/02/2019 - 15:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ