Ψυχαγωγία

Nτόρα Μακρυγιάννη:"Έχω βγει εκτός ορίων για τον έρωτα..."(BINTEO)

H Nτόρα Μακρυγιάννη, η ηθοποιός που πρωταγωνιστεί στη σειρά "Γυναίκα Χωρίς Όνομα" βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή της Χριστιάνας Αριστοτέλους, "Με αγάπη Χριστιάνα" και μίλησε για όλα.

Η ίδια ανέφερε

"Χαίρομαι που ο κόσμος δεν αναγνωρίζει μόνο εμένα αλλά αναγνωρίζει και την καλή δουλειά που γίνεται στην τηλεοπτική σειρά.

Έχω μια μικρή αδερφή 20 ετών και πρόσφατα μετακόμισα στην Αθήνα. Η καθημερινότητά μου είναι γεμάτη λόγω γυρισμάτων. Τελείωσα πριν ένα χρόνο την σχολή αλλά ήθελα να κρατήσω τις αποστάσεις μου. Η σειρά ήρθε στη σωστή στιγμή και είμαι τυχερή που είναι ο πρώτος μου ρόλος.

Δεν άκουσα ποτέ από τους γονείς μου πόσο όμορφη είμαι. Το μεγάλωμά μου ήταν αγνό στην επαρχία. Ακόμα, δεν έχω φοβηθεί με την δημοσιότητα και δεν προσέχω τι λέω. Είμαι αυθόρμητη. Δεν χρειάζεται να συγκρατούμαι. Είμαι προσγειωμένη, δεν παίζω και στο Hollywood.

Είναι στο χέρι μου πως θα διαχειριστώ την προσωπική μου ζωή και να την προστατεύσω. Ευτιχισμένη με κάνουν τα απλά πράγματα, από μια βόλτα στην θάλασσα μέχρι μια καλή επαγγελματική συνεργασία.

Οι γονείς μου είναι υπέροχοι. Τουα αγαπάω και σαν ανθρώπους και όχι μόνο σαν γονείς.

Δεν είμαι κτητική. Έχω βγει εκτός ορίων για τον έρωτα. Δεν υπάρχει λογική πολλές φορές. Είμαι αυστηρή με τον εαυτό μου και προσπαθώ να τον αγαπώ περισσότερο. Έχω στήσει τον εαυτό μου στον τοίχο για λάθη που έκανα."

Δείτε την συνέντευξη στην Χριστιάνα Αριστοτέλους και όλες τις αποκαλύψεις για τις εξελίξεις στη σειρά.

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Όταν ο Μιχάλης Χατζηγιάννης... υπηρέτησε τη μητέρα πατρίδα! (ΦΩΤΟ)

Δείτε πως ήταν ο τραγουδιστής στο στρατό
19/04/2019 - 12:07

Σταυριανή Κωνσταντίνου:"Βίωσα την κακία στην δουλειά μου - Δεν θα άλλαζα κανάλι"

Όσα δήλωσε στην Αριστοτέλους για την οικογένεια της και την δουλειά της
18/04/2019 - 17:45

Νάτια Χαραλάμπους: "Ένιωσα ότι έχω αδικηθεί στον χώρο" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε η γνωστή ηθοποιός στην Αριστοτέλους
17/04/2019 - 18:00

Ναταλία Γερμανού: "Πλέον τα προσωπικά μου τα κρατάω για εμένα..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Σχολιάζει την δήλωση που είχε κάνει στο παρελθόν για το σεξ σε... δημόσιο χώρο στην Κύπρο
16/04/2019 - 18:00

Ευρυδίκη Βαλαβάνη: Ο γάμος, το παιδί και η πρόταση που απέρριψαν με τον Βασάλο

Όσα δήλωσε η παρουσιάστρια στο "Με αγάπη Χριστιάνα"
16/04/2019 - 17:42

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Η συνομιλία του "Ορέστη" με φίλη της 30χρονης ελλείπουσας Μαρικάρ (ΒΙΝΤΕΟ)

Της έλεγε ότι μέλος της Αστυνομίας εμπλέκεται στην υπόθεση εξαφάνισης της φίλης της

Αποκλειστικό: Ο άνθρωπος που έψαχνε απεγνωσμένα τη Mary Rose (ΒΙΝΤΕΟ)

Απέστειλε επιστολές σε πολιτικά πρόσωπα και ζήτησε βοήθεια μέχρι και από αρχηγό κόμματος

Τα επόμενα βήματα της Αστυνομίας για την εξιχνίαση των δύο δολοφονιών (ΒΙΝΤΕΟ)

Ψάχνουν παντού και Badoo οι αρχές για να διαπιστώσουν αν υπάρχουν κι άλλα θύματα
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα

Αλέξης Γεωργούλης και Ρος Ντέιλι στο ψηφοδέλτιο για τις Ευρωεκλογές

Με ποιο κόμμα κατεβαίνουν οι δύο καλλιτέχνες ως υποψήφιοι στις εκλογές του Μαΐου
Διεθνή

Έτοιμη να επιδείξει τον νέο στόλο πολεμικών πλοίων η Κίνα

Πυρηνικά υποβρύχια και καταδρομικά στην καθιερωμένη παρέλαση

Γιούνκερ: Υπάρχει ακόμη κίνδυνος αποχώρησης του ΗΒ από ΕΕ χωρίς συμφωνία

"Ουδείς γνωρίζει πώς θα τελειώσει το Brexit" λέει ο Πρόεδρος της Ευρωπαϊκής Επιτροπής

200 νεκροί στην Τρίπολη μετά τη συνομιλία Τραμπ - Χάφταρ

Ο ΠΟΥ δεν διευκρίνισε πόσοι από τους νεκρούς ήταν άμαχοι στον νεότερο απολογισμό του

tv news

«Πάμε Πακέτο» με παραλήπτη τον Μάρκο Σεφερλή,αυτό το Σάββατο στον Alpha Κύπρου

Γιατί ο Μάρκος συγκινείται και μένει άφωνος όταν βλέπει τον αποστολέα; (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Οι «24 ΩΡΕΣ» σ’ ένα αγιοταφίτικο οδοιπορικό στους Αγίους Τόπους αυτό το Σάββατο

Α’ Μέρος: Από τον Άγιο Γεράσιμο στην έρημο του Ιορδάνη...μέχρι και στον Ιορδάνη Ποταμό...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 20/04/2019 - 21:1524 ΩΡΕΣ