Ψυχαγωγία

Nτόρα Μακρυγιάννη:"Έχω βγει εκτός ορίων για τον έρωτα..."(BINTEO)

H Nτόρα Μακρυγιάννη, η ηθοποιός που πρωταγωνιστεί στη σειρά "Γυναίκα Χωρίς Όνομα" βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή της Χριστιάνας Αριστοτέλους, "Με αγάπη Χριστιάνα" και μίλησε για όλα.

Η ίδια ανέφερε

"Χαίρομαι που ο κόσμος δεν αναγνωρίζει μόνο εμένα αλλά αναγνωρίζει και την καλή δουλειά που γίνεται στην τηλεοπτική σειρά.

Έχω μια μικρή αδερφή 20 ετών και πρόσφατα μετακόμισα στην Αθήνα. Η καθημερινότητά μου είναι γεμάτη λόγω γυρισμάτων. Τελείωσα πριν ένα χρόνο την σχολή αλλά ήθελα να κρατήσω τις αποστάσεις μου. Η σειρά ήρθε στη σωστή στιγμή και είμαι τυχερή που είναι ο πρώτος μου ρόλος.

Δεν άκουσα ποτέ από τους γονείς μου πόσο όμορφη είμαι. Το μεγάλωμά μου ήταν αγνό στην επαρχία. Ακόμα, δεν έχω φοβηθεί με την δημοσιότητα και δεν προσέχω τι λέω. Είμαι αυθόρμητη. Δεν χρειάζεται να συγκρατούμαι. Είμαι προσγειωμένη, δεν παίζω και στο Hollywood.

Είναι στο χέρι μου πως θα διαχειριστώ την προσωπική μου ζωή και να την προστατεύσω. Ευτιχισμένη με κάνουν τα απλά πράγματα, από μια βόλτα στην θάλασσα μέχρι μια καλή επαγγελματική συνεργασία.

Οι γονείς μου είναι υπέροχοι. Τουα αγαπάω και σαν ανθρώπους και όχι μόνο σαν γονείς.

Δεν είμαι κτητική. Έχω βγει εκτός ορίων για τον έρωτα. Δεν υπάρχει λογική πολλές φορές. Είμαι αυστηρή με τον εαυτό μου και προσπαθώ να τον αγαπώ περισσότερο. Έχω στήσει τον εαυτό μου στον τοίχο για λάθη που έκανα."

Δείτε την συνέντευξη στην Χριστιάνα Αριστοτέλους και όλες τις αποκαλύψεις για τις εξελίξεις στη σειρά.

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η "Γυναίκα χωρίς Όνομα" επιστρέφει με αλλαγές στο σενάριο λόγω... "καραντίνας"

Όλα όσα αποκάλυψε στο Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων του Alpha
17/05/2020 - 17:03

"Είναι δύσκολο να αφήνω την τριών μηνών κορούλα μου και να πηγαίνω για δουλειά"

Ο Θανάσης Πατριαρχέας για τη νέα του ζωή και καθημερινότητα ως μπαμπάς
15/05/2020 - 09:25

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» H αγαπημένη δραματική σειρά επιστρέφει στον ALPHA Κύπρου!

Αποκαλύπτεται η πραγματική ταυτότητα της Μαρίνας, ενώ η γυναίκα-τιμωρός ορκίζεται εκδίκηση
13/05/2020 - 11:25

Η Έλλη από το "Γυναίκα χωρίς Όνομα" έγινε... μανούλα (ΦΩΤΟ)

Δείτε τον σύντροφο της αλλά και την πρώτη φωτογραφία από το μαιευτήριο
10/05/2020 - 13:00

Η Στέλλα Στυλιανού αποκαλύπτει εάν θα επέστρεφε στο ψυχαγωγικό κομμάτι (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα ανέφερε για τη καραντίνα, τα επαγγελματικά σχέδια και το "άγριο" πρωινό ξύπνημα
24/04/2020 - 07:31

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Νεαροί παραδίδουν μαθήματα συνείδησης και καθαρίζουν τις παραλίες (ΒΙΝΤΕΟ)

Η εικόνα που αντίκρισαν η οποία έγινε το έναυσμα για την πρωτοβουλία τους

5G στην Κύπρο: Ο Υφυπουργός Καινοτομίας απαντά στις ερωτήσεις μας (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι θα αλλάξει, τα οφέλη της τεχνολογικής εξέλιξης και η απάντηση στις ανησυχίες

Η μάχη για το μεροκάματο κάτω από τον καυτό ήλιο (ΒΙΝΤΕΟ)

Αυτοψία του Alpha σε εργοτάξιο στη Λευκωσία εν ώρα ισχύς κίτρινης προειδοποίησης
Ελλάδα

Ερντογάν για Αγία Σοφία: Διορθώσαμε το λάθος του 1934

Μίλησε για την "εξέλιξη" της αφού "το 1453 ο Μωάμεθ ο Πορθητής παρέλαβε ένα ερείπιο"

Τριμερής διπλωματών Ελλάδας, Γερμανίας και Τουρκίας για την Αγία Σοφία

Συναντήθηκαν στο Βερολίνο με γερμανική πρωτοβουλία στον απόηχο της απόφασης

Άλλα 58 κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα, τα 28 "εισαγόμενα"

Από τα 3883 συνολικά κρούσματα, τα 1042 θεωρούνται σχετιζόμενα με ταξίδι από το εξωτερικό
Διεθνή

"Έπεσε" ξανά το WhatsApp παγκοσμίως

"Συνδέεται" και δεν στέλνει τα μηνύματα αφήνοντας εκατομμύρια χρήστες στο...περίμενε

Δραματικοί τόνοι ΠΟΥ και αγωνιώδεις εκκλήσεις για συμμόρφωση (ΒΙΝΤΕΟ)

Μόνο τις τελευταίες 5 μέρες, ένα εκατομμύριο άνθρωποι νόσησαν από κορωνοϊό

Εκτελέστηκε θανατοποινίτης που σκότωσε ζεύγος και την κόρη τους σε ληστεία

Τα τελευταία λόγια του πρώτου καταδίκου που εκτελέστηκε τα τελευταία 17 χρόνια

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 15/07/2020 - 01:30ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ