Ψυχαγωγία

Nτόρα Μακρυγιάννη:"Έχω βγει εκτός ορίων για τον έρωτα..."(BINTEO)

H Nτόρα Μακρυγιάννη, η ηθοποιός που πρωταγωνιστεί στη σειρά "Γυναίκα Χωρίς Όνομα" βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή της Χριστιάνας Αριστοτέλους, "Με αγάπη Χριστιάνα" και μίλησε για όλα.

Η ίδια ανέφερε

"Χαίρομαι που ο κόσμος δεν αναγνωρίζει μόνο εμένα αλλά αναγνωρίζει και την καλή δουλειά που γίνεται στην τηλεοπτική σειρά.

Έχω μια μικρή αδερφή 20 ετών και πρόσφατα μετακόμισα στην Αθήνα. Η καθημερινότητά μου είναι γεμάτη λόγω γυρισμάτων. Τελείωσα πριν ένα χρόνο την σχολή αλλά ήθελα να κρατήσω τις αποστάσεις μου. Η σειρά ήρθε στη σωστή στιγμή και είμαι τυχερή που είναι ο πρώτος μου ρόλος.

Δεν άκουσα ποτέ από τους γονείς μου πόσο όμορφη είμαι. Το μεγάλωμά μου ήταν αγνό στην επαρχία. Ακόμα, δεν έχω φοβηθεί με την δημοσιότητα και δεν προσέχω τι λέω. Είμαι αυθόρμητη. Δεν χρειάζεται να συγκρατούμαι. Είμαι προσγειωμένη, δεν παίζω και στο Hollywood.

Είναι στο χέρι μου πως θα διαχειριστώ την προσωπική μου ζωή και να την προστατεύσω. Ευτιχισμένη με κάνουν τα απλά πράγματα, από μια βόλτα στην θάλασσα μέχρι μια καλή επαγγελματική συνεργασία.

Οι γονείς μου είναι υπέροχοι. Τουα αγαπάω και σαν ανθρώπους και όχι μόνο σαν γονείς.

Δεν είμαι κτητική. Έχω βγει εκτός ορίων για τον έρωτα. Δεν υπάρχει λογική πολλές φορές. Είμαι αυστηρή με τον εαυτό μου και προσπαθώ να τον αγαπώ περισσότερο. Έχω στήσει τον εαυτό μου στον τοίχο για λάθη που έκανα."

Δείτε την συνέντευξη στην Χριστιάνα Αριστοτέλους και όλες τις αποκαλύψεις για τις εξελίξεις στη σειρά.

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σταύρος Κωνσταντίνου:Έπαθα σοκ όταν έμαθα ότι ο πατέρας μου έχει καρκίνο(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα είπε για την Τάμτα, τον καρκίνο του πατέρα του και τον επικείμενο γάμο του
23/01/2019 - 17:25

Αιμιλία Κενεβέζου: "Το πιο δύσκολο πράγμα είναι να μεγαλώσεις ένα παιδί"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα εκμυστηρεύτηκε στην Αριστοτέλους για το αφιέρωμα στον Μαριο Tόκα...
22/01/2019 - 18:02

Φουρλάς:Όσα αποκάλυψε για τους επιτήδειους που χρησιμοποιούν το όνομα του-ΒΙΝΤΕΟ

Όσα δήλωσε για το περιστατικό εκμετάλλευσης του ονόματος του...
21/01/2019 - 16:25

Η έρευνα του Χάρη ξανά στο… «στόχαστρο» του Λούη! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ρεσιτάλ γέλιου για ακόμα μια φορά από τον γνωστό stand-up comedian
19/01/2019 - 17:50

To "δεντράκι της αγάπης" κάνει τις ευχές σου... πραγματικότητα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" ξεκίνησε ένα ταξίδι προσφοράς!
18/01/2019 - 20:41

Η Αριστοτέλους "ξεκαθαρίζει" και απαντά πρώτη φορά για τα νούμερα τηλεθέασης!

"Σπάει τη σιωπή της" και παρουσιάζει όλη την αλήθεια για το τηλεοπτικό τοπίο
16/01/2019 - 18:25

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Eπιστολή κυβέρνησης προς Νίκολσον περί του "ασυμβίβαστου" στον ΟΚυΠΥ (ΒΙΝΤΕΟ)

Υπουργός Υγείας: Εάν προκύπτει σύγκρουση συμφερόντων θα το κρίνει το Υπουργικό Συμβούλιο

Πρόσω ολοταχώς για το "Σπίτι της Γυναίκας" (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Εγκρίθηκε από το Υπουργικό Συμβούλιο η πρόταση της Ζέτας Αιμιλιανίδου

Αναβολή εισφορών στο ΓεΣΥ ζητά η ΟΕΒ και εισηγείται Έκτακτο Τέλος Αλληλεγγύης

Για "πόλεμο με μανία" και "απέλπιδες προσπάθειες" κάνει λόγο ο Γιώργος Παμπορίδης
Ελλάδα

"Φρούριο" το Σύνταγμα ενόψει διαδηλώσεων κατά των Πρεσπών

Πάνω από 1.500 αστυνομικοί και αστυνομικά τείχη με έξι φραγμούς από αστυνομικές κλούβες

Στο "σκαμνί" ξανά ο Αμβρόσιος για την ανάρτηση κατά των ομοφυλόφιλων

Τι αναφέρει ο συνήγορος υπεράσπισης του μετά τον πρώτο γύρο της εκδίκαση της έφεσης

Δεν καταθέτει νέα πρόταση μομφής η Νέα Δημοκρατία

Προς ψήφιση το βράδυ της Πέμπτης η Συμφωνία των Πρεσπών από την Ελληνική Βουλή
Διεθνή

Βενεζουέλα: Φόβοι για εμφύλιο με την αυτοανακήρυξη του Χουάν Γκουαϊδό ως πρόεδρο

Μέχρι στιγμής σύμφωνα με τοπικά μέσα οι νεκροί έχουν φτάσει τους 16

Απειλές Τραμπ για τερματισμό βοήθειας σε Ονδούρα, Γουατεμάλα και Ελ Σαλβαδόρ

"Η Ονδούρα, η Γουατεμάλα και το Ελ Σαλβαδόρ δεν κάνουν τίποτα για μας"

Ένοπλος άνοιξε πυρ σε κατάμεστο υποκατάστημα τράπεζας και ταμπουρώθηκε (ΒΙΝΤΕΟ)

Πως κατάφεραν οι ειδικές δυνάμεις της SWAT να τον πείσουν να παραδοθεί

tv news

Ο Άλεξ κρύβει την αλήθεια από την Όλγα και κερδίζει μια μικρή παράταση χρόνου...

«Το Τατουάζ» Πέμπτη Νέο Διπλό Επεισόδιο σε νέα ώρα μετάδοσης στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα εγκλωβίζεται στον εκβιασμό της Κάτιας που ζητά την ψήφο της...

Η Μάρθα διαφωνεί να ενδώσει η Μαρίνα... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη: Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 24/01/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ