Ψυχαγωγία

Ντόρα Μακρυγιάννη: "Άλλαξα πολύ αυτά τα δυο χρόνια..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεσμένη στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» βρέθηκε η Ντόρα Μακρυγιάννη. Η αγαπημένη ηθοποιός της επιτυχημένης σειράς «Γυναίκα χωρίς όνομα» που προβάλλεται από τον Alpha Κύπρου, μίλησε για τις εξελίξεις στη σειρά, την περίοδο που έμεινε εκτός αλλά και για την προσωπική της ζωή. Η ίδια δήλωσε:

Νομίζω ότι έχει ξεκινήσει πολύ δυναμικά. Θα μάθαινα ότι είναι η μαμά μου αλλά δεν νομίζω η μαρίνα να τη συγχωρούσε. Της κατέστρεψε τη ζωή. Εμφανίζονται και διάφορες ιστορίες από το παρελθόν. Θεωρώ ότι η Κάτια έχει αλλάξει πολύ σαν χαρακτήρας.

Η σειρά τα έχει προσεγγίσει όλα. Έχει από τον ανεκπλήρωτο έρωτα, μετά έχει το μητρικό ότι η μάνα θα θυσιάσει τα πάντα για το παιδί της…

Η «Μαρίνα» είναι πολύ αυθόρμητη όπως εμένα. Δίνεται με όλη της την ψυχή. Κι εγώ το ίδιο.

Άλλαξα πολύ αυτά τα δυο χρόνια. Ξεκίνησε από τη σχολή, πολύ σκληραγώγηση. Είναι καθημερινό, πολύωρα γυρίσματα. Δεν είσαι πάντα στη θέση να μπορείς να ανταπεξέλθεις. Βλέπεις κάποια πράγματα εντελώς διαφορετικά. Με έχει βοηθήσει πολύ.

Μόλις τελείωσα τη σχολή έμεινα ένα χρόνο εκτός. Με είχα χάσει και ήθελα να με βρω. Έγινε ένας πόλεμος μέσα μου και ήθελα να δω τις ανάγκες μου. Είχα χάσει την ηρεμία μου και το βίωνα σωματικά και ψυχολογικά. Κατάλαβα ότι τα ψυχοσωματικά είναι πού σημαντικό σε κάθε άνθρωπο. Όταν είπα όλα καλά και φεύγω για σεζόν, δουλειά στη Μύκονο δεν έγινε τίποτα. Δεν θα άλλαζα με τίποτα εκείνη την περίοδο.

Είμαι καλά. Είμαι μόνη μου και όλοι περνάμε από διάφορες φάσεις. Ένα χωρισμό τον αντιμετωπίζω ανάλογα. Αλλά επειδή γενικά δεν είμαι στη σχέση θα το ζήσω .Δύσκολα ερωτεύομαι. Για μένα σημασία έχει η χημεία και είναι σπάνιο αυτό.  

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη:

Επόμενο άρθρο

Ανδρέας Γεωργίου: Η γνωριμία με την Κάθριν Κέλι Λανγκ και η συνεργασία τους

Όσα αποκάλυψε για τη συμμετοχή της γνωστής ηθοποιού στις "8 Λέξεις"
27/09/2019 - 16:27

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η "Γυναίκα χωρίς Όνομα" επιστρέφει με αλλαγές στο σενάριο λόγω... "καραντίνας"

Όλα όσα αποκάλυψε στο Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων του Alpha
17/05/2020 - 17:03

"Είναι δύσκολο να αφήνω την τριών μηνών κορούλα μου και να πηγαίνω για δουλειά"

Ο Θανάσης Πατριαρχέας για τη νέα του ζωή και καθημερινότητα ως μπαμπάς
15/05/2020 - 09:25

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» H αγαπημένη δραματική σειρά επιστρέφει στον ALPHA Κύπρου!

Αποκαλύπτεται η πραγματική ταυτότητα της Μαρίνας, ενώ η γυναίκα-τιμωρός ορκίζεται εκδίκηση
13/05/2020 - 11:25

Η Έλλη από το "Γυναίκα χωρίς Όνομα" έγινε... μανούλα (ΦΩΤΟ)

Δείτε τον σύντροφο της αλλά και την πρώτη φωτογραφία από το μαιευτήριο
10/05/2020 - 13:00

Η Στέλλα Στυλιανού αποκαλύπτει εάν θα επέστρεφε στο ψυχαγωγικό κομμάτι (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα ανέφερε για τη καραντίνα, τα επαγγελματικά σχέδια και το "άγριο" πρωινό ξύπνημα
24/04/2020 - 07:31

Η Ντόρα Μακαρυγιάννη υπήρξε κοκκινομάλλα και ιδού οι...αποδείξεις (ΦΩΤΟ)

H φωτογραφία απ' τα παλιά και οι εναλλαγές στο χρώμα πριν γίνει ξανθή
15/04/2020 - 10:46

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τον λήστεψαν και τον απείλησαν πως "αν μιλήσει" στις Αρχές θα τον σκοτώσουν

Την επίθεση από έξι πρόσωπα σε πάρκο στην Πόλη Χρυσοχούς κατήγγειλε 27χρονος

Αναστολή των κινητοποιήσεων αποφάσισαν οι εργαζόμενοι της ΕΜΕΛ

Αποφάσισαν να δώσουν χρόνο στην εταιρεία για διευθέτηση των εκκρεμοτήτων

Στο στόχαστρο της Αστυνομίας οι τροχαίες παραβάσεις

44 καταγγελίες μέσα σε λίγες ώρες - "Προτεραιότητα η ασφάλεια και η προστασία του πολίτη"
Ελλάδα

"Έφυγε" από τη ζωή η Αμαλία Μεγαπάνου, πρώην σύζυγος του Κωνσταντίνου Καραμανλή

Οι "διαφορετικοί κόσμοι" της ταλαντούχας συγγραφέως και του Έλληνα Πρωθυπουργού

Tραγωδία στη Βούλα: Νεκρή γυναίκα από πυρκαγιά σε διαμέρισμα στην οδό Σερρών

Μεγάλη επιχείρηση της Πυροσβεστικής για απεγκλωβισμό τεσσάρων προσώπων

Ελληνικό ΥΠΕΞ προς Άγκυρα: Είμαστε έτοιμοι και για αυτή την πρόκληση

Η απάντηση στις νέες προθέσεις για έρευνες εντός της ελληνικής υφαλοκρηπίδας
Διεθνή

Νέο lockdown στη Σεούλ λόγω νέου κύματος κρουσμάτων COVID-19

Έκλεισαν ξανά σχολεία, μουσεία, και πάρκα μετά την "έκρηξη" περιστατικών

Σε "θέατρο" λεηλασιών μετατράπηκε για άλλη μια νύχτα το Μανχάταν (ΦΩΤΟ)

Νέα επεισόδια και συλλήψεις - "Απαράδεκτη" χαρακτήρισε την κατάσταση ο Δήμαρχος

Να διερευνηθούν τα κρούσματα αστυνομικής βίας στις ΗΠΑ, λέει ο Γκουτέρες

Ο επικεφαλής του ΟΗΕ εκφράζει ανησυχία και για τις επιθέσεις κατά δημοσιογράφων

tv news

Η Κάτια συλλαμβάνεται για το φόνο του Νίκου κι ο Αστυνόμος την ανακρίνει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 02/06/2020 - 13:45ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ