Ψυχαγωγία

Ντόρα Μακρυγιάννη: "Άλλαξα πολύ αυτά τα δυο χρόνια..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεσμένη στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» βρέθηκε η Ντόρα Μακρυγιάννη. Η αγαπημένη ηθοποιός της επιτυχημένης σειράς «Γυναίκα χωρίς όνομα» που προβάλλεται από τον Alpha Κύπρου, μίλησε για τις εξελίξεις στη σειρά, την περίοδο που έμεινε εκτός αλλά και για την προσωπική της ζωή. Η ίδια δήλωσε:

Νομίζω ότι έχει ξεκινήσει πολύ δυναμικά. Θα μάθαινα ότι είναι η μαμά μου αλλά δεν νομίζω η μαρίνα να τη συγχωρούσε. Της κατέστρεψε τη ζωή. Εμφανίζονται και διάφορες ιστορίες από το παρελθόν. Θεωρώ ότι η Κάτια έχει αλλάξει πολύ σαν χαρακτήρας.

Η σειρά τα έχει προσεγγίσει όλα. Έχει από τον ανεκπλήρωτο έρωτα, μετά έχει το μητρικό ότι η μάνα θα θυσιάσει τα πάντα για το παιδί της…

Η «Μαρίνα» είναι πολύ αυθόρμητη όπως εμένα. Δίνεται με όλη της την ψυχή. Κι εγώ το ίδιο.

Άλλαξα πολύ αυτά τα δυο χρόνια. Ξεκίνησε από τη σχολή, πολύ σκληραγώγηση. Είναι καθημερινό, πολύωρα γυρίσματα. Δεν είσαι πάντα στη θέση να μπορείς να ανταπεξέλθεις. Βλέπεις κάποια πράγματα εντελώς διαφορετικά. Με έχει βοηθήσει πολύ.

Μόλις τελείωσα τη σχολή έμεινα ένα χρόνο εκτός. Με είχα χάσει και ήθελα να με βρω. Έγινε ένας πόλεμος μέσα μου και ήθελα να δω τις ανάγκες μου. Είχα χάσει την ηρεμία μου και το βίωνα σωματικά και ψυχολογικά. Κατάλαβα ότι τα ψυχοσωματικά είναι πού σημαντικό σε κάθε άνθρωπο. Όταν είπα όλα καλά και φεύγω για σεζόν, δουλειά στη Μύκονο δεν έγινε τίποτα. Δεν θα άλλαζα με τίποτα εκείνη την περίοδο.

Είμαι καλά. Είμαι μόνη μου και όλοι περνάμε από διάφορες φάσεις. Ένα χωρισμό τον αντιμετωπίζω ανάλογα. Αλλά επειδή γενικά δεν είμαι στη σχέση θα το ζήσω .Δύσκολα ερωτεύομαι. Για μένα σημασία έχει η χημεία και είναι σπάνιο αυτό.  

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη:

Επόμενο άρθρο

Ανδρέας Γεωργίου: Η γνωριμία με την Κάθριν Κέλι Λανγκ και η συνεργασία τους

Όσα αποκάλυψε για τη συμμετοχή της γνωστής ηθοποιού στις "8 Λέξεις"
27/09/2019 - 16:27

ΣχετικέςΕιδήσεις

O Σάββας Πούμπουρας έκατσε στο πάνελ της Αριστοτέλους και ξεκίνησε τα...προξενιά

Η απρόσμενη "εισβολή" και η ξεκαρδιστική συζήτηση για τα μεγέθη!
18/11/2019 - 17:37

Έλενα Ευσταθίου:"Το ζαχαροπλαστείο είναι ο νέος μου επαγγελματικός χώρος"-ΒΙΝΤΕΟ

Τα σχόλια του κόσμου, οι influencers και το star system της Κύπρου
12/11/2019 - 16:42

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους στις Κεντρικές Φυλακές (ΦΩΤΟ)

Δείτε φωτογραφίες από την επισκέψη της παρουσιάστριας και όσα δήλωσε για την εμπειρία της
11/11/2019 - 17:01

Κύπρια έχασε 90 κιλά και εκπροσωπεί τη χώρα μας σε Διαγωνισμό Αδυνατίσματος

Το παράδειγμα ζωής που αξίζει να ακολουθήσεις και πώς με μια ψήφο μπορείς να την βοηθήσεις
01/11/2019 - 12:14

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Ο άντρας μπορεί και πρέπει να συμβάλει στον αγώνα για εξάλειψη των στερεοτύπων"

Το μήνυμα της Επιτρόπου Ισότητας Φύλων για την Παγκόσμια Ημέρα του Άντρα

Στο εδώλιο του κατηγορουμένου ο 43χρονος οδηγός με τα πόδια στο τιμόνι

Την Πέμπτη απαντά στις κατηγορίες που αντιμετωπίζει για πλημμελή και επικίνδυνη οδήγηση

"Καθαρό αέρα" ζητούν να αναπνέουν τα παιδιά στο Δάλι (ΒΙΝΤΕΟ)

Φορώντας αναπνευστικές μάσκες εξέπεμψαν σήμα SOS για την υγεία τους
Ελλάδα

Ευχάριστα τα νέα από τη Βοστώνη και τον μικρό Παναγιώτη-Ραφαήλ

Βγήκαν τα αποτελέσματα και λαμβάνει την Πέμπτη τη γονιδιακή θεραπεία

Ύστατο χαίρε στην 17χρονη Μαρία-Ιωάννα και στη μητέρα της Σβέτα (ΦΩΤΟ)

Σοκάρουν οι φωτογραφίες του οχήματος μέσα στη χαράδρα μετά τη μοιραία πτώση

Παλλήνη: Τύχη βουνό είχε άνδρας που έπεσε στις γραμμές του προαστιακού (ΦΩΤΟ)

Απεγκλωβίστηκε έγκαιρα και μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο
Διεθνή

Μακελειό στην Καλιφόρνια: Προσχεδιασμένη επίθεση σε αγώνα ποδοσφαίρου

Δέκα άνδρες δέχθηκαν πυροβολισμούς με αποτέλεσμα τέσσερις να πέσουν νεκροί

Υεμένη: Οι αντάρτες Χούτι κατέλαβαν τρία πλοία στην Ερυθρά Θάλασσα

Μεταφέρθηκαν στο λιμάνι Σαλίφ - Τι λένε οι πρώτες πληροφορίες

ΗΠΑ: Οι ισραηλινοί οικισμοί στη Δυτική Όχθη "δεν είναι πλέον παράνομοι"

«Η Ουάσιγκτον επανορθώνει μια ιστορική αδικία» είπε ο Νετανιάχου

tv news

Η Δέσποινα αποκαλύπτει στην Αλεξία όλη την αλήθεια για την Ασπασία...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Το σκοτεινό σχέδιο της Μάρθας για την Κάτια μπαίνει σε εφαρμογή...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 19/11/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ