Ψυχαγωγία

Ντόρα Μακρυγιάννη: "Άλλαξα πολύ αυτά τα δυο χρόνια..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεσμένη στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» βρέθηκε η Ντόρα Μακρυγιάννη. Η αγαπημένη ηθοποιός της επιτυχημένης σειράς «Γυναίκα χωρίς όνομα» που προβάλλεται από τον Alpha Κύπρου, μίλησε για τις εξελίξεις στη σειρά, την περίοδο που έμεινε εκτός αλλά και για την προσωπική της ζωή. Η ίδια δήλωσε:

Νομίζω ότι έχει ξεκινήσει πολύ δυναμικά. Θα μάθαινα ότι είναι η μαμά μου αλλά δεν νομίζω η μαρίνα να τη συγχωρούσε. Της κατέστρεψε τη ζωή. Εμφανίζονται και διάφορες ιστορίες από το παρελθόν. Θεωρώ ότι η Κάτια έχει αλλάξει πολύ σαν χαρακτήρας.

Η σειρά τα έχει προσεγγίσει όλα. Έχει από τον ανεκπλήρωτο έρωτα, μετά έχει το μητρικό ότι η μάνα θα θυσιάσει τα πάντα για το παιδί της…

Η «Μαρίνα» είναι πολύ αυθόρμητη όπως εμένα. Δίνεται με όλη της την ψυχή. Κι εγώ το ίδιο.

Άλλαξα πολύ αυτά τα δυο χρόνια. Ξεκίνησε από τη σχολή, πολύ σκληραγώγηση. Είναι καθημερινό, πολύωρα γυρίσματα. Δεν είσαι πάντα στη θέση να μπορείς να ανταπεξέλθεις. Βλέπεις κάποια πράγματα εντελώς διαφορετικά. Με έχει βοηθήσει πολύ.

Μόλις τελείωσα τη σχολή έμεινα ένα χρόνο εκτός. Με είχα χάσει και ήθελα να με βρω. Έγινε ένας πόλεμος μέσα μου και ήθελα να δω τις ανάγκες μου. Είχα χάσει την ηρεμία μου και το βίωνα σωματικά και ψυχολογικά. Κατάλαβα ότι τα ψυχοσωματικά είναι πού σημαντικό σε κάθε άνθρωπο. Όταν είπα όλα καλά και φεύγω για σεζόν, δουλειά στη Μύκονο δεν έγινε τίποτα. Δεν θα άλλαζα με τίποτα εκείνη την περίοδο.

Είμαι καλά. Είμαι μόνη μου και όλοι περνάμε από διάφορες φάσεις. Ένα χωρισμό τον αντιμετωπίζω ανάλογα. Αλλά επειδή γενικά δεν είμαι στη σχέση θα το ζήσω .Δύσκολα ερωτεύομαι. Για μένα σημασία έχει η χημεία και είναι σπάνιο αυτό.  

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη:

Επόμενο άρθρο

Ανδρέας Γεωργίου: Η γνωριμία με την Κάθριν Κέλι Λανγκ και η συνεργασία τους

Όσα αποκάλυψε για τη συμμετοχή της γνωστής ηθοποιού στις "8 Λέξεις"
27/09/2019 - 16:27

ΣχετικέςΕιδήσεις

Εκτός από το πάνελ του “Με αγάπη Χριστιάνα” ο Χάρης Παπαθεοχάρους – Τι συνέβη;

Η αποκάλυψη της Χριστιάνας Αριστοτέλους για το παρασκήνιο και ο “αντικαταστάτης”
13/01/2021 - 16:16

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους σε ρόλο "σκληρού chaser" έναντι των συνεργατών της(VID)

Ετοιμαστείτε για ένα special επεισόδιο απόψε στις 19:20 στον Alpha Κύπρου
25/12/2020 - 11:17

H μεγάλη "κόντρα" της Αριστοτέλους και των συνεργατών της στο "The Chase" (ΦΩΤΟ)

Ετοιμαστείτε για ένα special επεισόδιο την Παρασκευή 25 Δεκεμβρίου στις 19:20 στον Alpha
22/12/2020 - 15:06

«Με αγάπη Χριστιάνα»: Μια εκπομπή αφιερωμένη στο Καραϊσκάκειο Ίδρυμα! (ΦΩΤΟ)

Στη διάρκεια της εκπομπής θα "ανοίξουν" τηλεφωνικές γραμμές εισφορών
06/10/2020 - 19:13

Backstage από την σειρά "Κάμπινγκ" που κάνει την πολυαναμενόμενη Πρεμιέρα

Απόψε στις 21:20 “δίνει ραντεβού” με την πιο ανατρεπτική ιστορία
21/09/2020 - 16:49

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

4968 άνθρωποι εμβολιάστηκαν μέχρι σήμερα στα κατεχόμενα

Μόλις 24 με το εμβόλιο της Pfizer ενώ οι υπόλοιποι με το Sinovac

83 κρούσματα προέκυψαν μέσω των rapid τεστ (ΠΙΝΑΚΑΣ)

Συνολικά ανακοινώθηκαν 164 νέα περιστατικά σήμερα Τρίτη

Άνδρας 81ος ετών το νέο θύμα της πανδημίας στην Κύπρο

Ανακοινώθηκαν 164 νέα κρούσματα το τελευταίο 24ωρο - 56 ασθενείς σε σοβαρή κατάσταση
Ελλάδα

566 νέα κρούσματα στην Ελλάδα, 320 οι διασωληνωμένοι και 30 οι νεκροί

Από τον Μάρτιο μέχρι και σήμερα καταγράφηκαν συνολικά 5518 θάνατοι λόγω Covid στην χώρα

Δένδιας: Προανήγγειλε επέκταση χωρικών υδάτων και στο ανατολικό τμήμα της Κρήτης

Αποτελεί, κατά τον ίδιο, μία από τις επόμενες κινήσεις της ελληνικής εξωτερικής πολιτικής

Ο Τσαβούσογλου κατηγορεί την Ελλάδα ότι "δεν συνεργάζεται"

Η Άγκυρα, είπε, είναι έτοιμη να ξαναρχίσει τις συνομιλίες χωρίς προϋποθέσεις
Διεθνή

Νέο αρνητικό ρεκόρ ημερήσιων θανάτων λόγω κορωνοϊού στο Ηνωμένο Βασίλειο

Τα κρούσματα αυξήθηκαν κατά 33.355, αριθμοί που επιβεβαιώνουν τη πτωτική τάση

ΒΙΝΤΕΟ: Βούτηξε τρείς φορές στα παγωμένα νερά ο Πούτιν και τίμησε τα Θεοφάνεια

Πιστός στις τοπικές θρησκευτικές παραδόσεις της μεγάλης γιορτής ο Ρώσος Πρόεδρος

Κομισιόν: Καλεί τα κράτη μέλη να εμβολιάσουν το 70% των ενηλίκων ως το καλοκαίρι

Συστάσεις για επιτάχυνση της διάθεσης του εμβολιασμού σε ολόκληρη την ΕΕ

tv news

Ο Αλέκος εκβιάζει τον Δημήτρη για να μην μιλήσει για το ένοχο παρελθόν του...

«8 Λέξεις» Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα συγκλονιστικά διπλά επεισόδια του 2ου κύκλου
Alpha TV Κύπρου

Η Ζωή αποκαλύπτει στην Αθηνά τον έρωτα της Αγγελικής για το Στέφανο...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της δραματικής σειράς του Alpha Κύπρου «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 19/01/2021 - 21:20ΚΑΜΠΙΝΓΚ