Ψυχαγωγία

Ο Αλέξης Κούγιας παίζει ξύλο στα μπουζούκια για τα...μάτια μιας γυναίκας(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Αλέξης Κούγιας πρωταγωνιστής σε ένα βίντεο και σε ένα περιστατικό που διαφαίνεται ένταση και βία σε γνωστό νυχτερινό μαγαζί.

Ο ίδιος βρέθηκε με φίλους και συνεργάτες για να γιορτάσει τη νίκη της ομάδας του στην Λάρισα επί του Βόλου. Στο βίντεο που τραβήχτηκε από κινητό τηλέφωνο, βλέπουμε έναν άγνωστο άντρα να πλησιάζει το τραπέζι του δικηγόρου με απειλητικές διαθέσεις. 

Ο Αλέξης Κούγιας αντιδράει ταχύτατα. Αρχικά του πετάει νερό από ένα ποτήρι ενώ αμέσως μετά υψώνει τις γροθιές του κάνοντας κίνηση να επιτεθεί. Σε αυτό το σημείο, το βίντεο ολοκληρώνεται απότομα.

O διοικητικός ηγέτης της ΑΕΛ, επιβεβαίωσε ότι υπήρξε συμπλοκή όχι μάλιστα μόνο με τον άνδρα που φαίνεται στο βίντεο αλλά και με έναν ακόμη από το διπλανό τραπέζι, ο οποίος φέρεται να ενόχλησε τη συνοδό του δικηγόρου δευτερόλεπτα πριν.

«Ο ένας την ενόχλησε και τον απώθησα και ο φίλος του που ήταν δίπλα του, ήρθε να ζητήσει τον λόγο, οπότε αναγκάστηκα να απωθήσω κι αυτόν προκειμένου να προστατέψω την παρέα μου» εξηγεί ο γνωστός ποινικολόγος.

Δείτε το σχετικό video:

Επόμενο άρθρο

Ο Sandro τραγουδά για πρώτη φορά ζωντανά σε τηλεοπτικό κοινό και εντυπωσιάζει!

"Είμαι πολύ χαρούμενος που θα εκπροσωπήσω την Κύπρο"
03/12/2019 - 16:43

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ: Ξύλο παικτών του ΠΑΟΚ με οπαδούς του Ολυμπιακού

Ένταση λίγο πριν την έναρξη του μεγάλου παιχνιδιού στον Πειραιά
01/12/2019 - 18:58

Σε ρυθμούς... Λένας Ζευγαρά η Κοπεγχάγη του Πιέρου (ΒΙΝΤΕΟ)

Με μπουζούκια στα αποδυτήρια οι ποδοσφαιριστές της Δανέζικης ομάδας
17/10/2019 - 20:49

Άγριο ξύλο μεταξύ οπαδών έξω από το γήπεδο της Τότεναμ (ΒΙΝΤΕΟ)

Μάχες σώμα με σώμα μετά την ήττα των «spurs»
03/10/2019 - 16:07

Άγριο «ξύλο» σε ματς μεταξύ Βραζιλίας και Χιλής Κ-23 (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε πώς οι παίκτες μετέτρεψαν το γήπεδο σε... ρινγκ
10/09/2019 - 19:02

Tα μουσικά σχήματα "φωτιά" της Αθήνας που σε περιμένουν τον... χειμώνα! (ΦΩΤΟ)

Μάθετε ποιες είναι οι μεγάλες συνεργασίες της φετινής χρονιάς
01/09/2019 - 14:47

Άγριο ξύλο σε γυναικείο αγώνα NBA... (ΒΙΝΤΕΟ)

Σύρραξη σε αναμέτρηση για το γυναικείο NBA με έξι συνολικά αποβολές
12/08/2019 - 17:56

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καθίζηση δρόμου στην επαρχία Λεμεσού λόγω κακοκαιρίας

Κλειστός ο δρόμος Ακρούντας - Διερώνας για όλα τα οχήματα

Επί ποδός η Πυροσβεστική λόγω κακοκαιρίας με επιχειρήσεις σε Λάρνακα και Αυγόρου

Δέκα οχήματα εγκλωβίστηκαν σε πλημμυρισμένους δρόμους

Θύμα διαρρηκτών έπεσε ο πρόεδρος του Απόλλωνα

Άρον άρον αποχώρησε ο Νίκος Κίρζης από το Τσίρειο Στάδιο
Ελλάδα

Ελλάδα: Χειροπέδες έπειτα από 13 χρόνια για απόπειρα ανθρωποκτονίας

Κατάφερνε να παραμένει ασύλληπτος όλα αυτά τα χρόνια

Μητέρα και παιδί πήδηξαν από μπαλκόνι για να σωθούν από τις φλόγες (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλη πυρκαγιά σε οικία στην Κέρκυρα - Τουλάχιστον δυο τραυματίες
Διεθνή

Μαγικά Χριστούγεννα από τη Μόσχα στην... Αλάσκα (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένας Άγιος Βασίλης βουτάει σε ενυδρείο για καλό σκοπό

Λονδίνο: Οι αντιδράσεις Κύπριων και Ελλαδιτών στην εκλογή Τζόνσον (ΒΙΝΤΕΟ)

Η κάμερα του «ALPHA» βρέθηκε στους δρόμους της Βρετανικής πρωτεύουσας

Χρησιμοποίησαν τοξικά υλικά σε εκδήλωση για την κλιματική αλλαγή (ΦΩΤΟ)

Το χημικό, σύμφωνα με οδηγίες, πρέπει να διατηρείται σε κλειστά δοχεία απορριμάτων

tv news

Μια απρόσμενη αποκάλυψη για τη Μαρίνα και το σκοτεινό σχέδιο του Νίκου...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

«Παράδοση Κατ' Οίκον» Η Βασιλική επιστρέφει με το πιο δυνατό τηλεοπτικό χαρτί...

Την Κυριακή 15 Δεκεμβρίου κάνει πρεμιέρα με πρώτο καλεσμένο τον Σοφοκλή Κασκαούνια (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 15/12/2019 - 00:00ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ