Ψυχαγωγία

Ο ALPHA Κύπρου ανανέωσε την επιτυχημένη συνεργασία του με τον Λούη Πατσαλίδη!

Ο ALPHA ΚΥΠΡΟΥ ανακοινώνει τη ανανέωση της συνεργασίας του με τον αγαπημένο stand-up comedian Λούη Πατσαλίδη, ο οποίος όχι μόνο δεν επαναπαύεται αλλά αντιθέτως μαζί με τη δημιουργική και ταλαντούχα ομάδα του, υπόσχεται περισσότερη και πιο καυστική σάτιρα μέσα από την εκπομπή «ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW» της επόμενης σεζόν.

Σε μία εποχή όπου η σάτιρα δεν έχει ταυτότητα, ο Λούης Πατσαλίδης ξέρει πώς να ψυχαγωγεί τους τηλεθεατές, με έξυπνες και ευφάνταστες ατάκες, αλλά και καθηλωτικό σχολιασμό των τηλεοπτικών προσώπων και της τρέχουσας επικαιρότητας... πάντα με πηγαίο χιούμορ και σεβασμό προς το κοινό αλλά και τους πρωταγωνιστές της ειδησεογραφίας.

Η υπογραφή των συμβολαίων πραγματοποιήθηκε σήμερα, Δευτέρα 13 Μαΐου 2019, στο γραφείο του Γενικού Διευθυντή του ALPHA Κύπρου, κ. Πέτρου Πέτρου.

Αναφερόμενος στην ανανέωση της συνεργασίας, ο Λούης Πατσαλίδης δήλωσε:

«Η επιτυχία της εκπομπής «ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW» δεν μας ανακουφίζει, αντιθέτως η ευθύνη είναι ακόμη μεγαλύτερη.  Ευχαριστώ το κοινό για την αγάπη και τη συνεχή στήριξη, θα ήθελα όμως να ευχαριστήσω τη δημιουργική ομάδα της εκπομπής για το την τρέλα και τις ατέλειωτες ώρες εργασίας, αφοσίωσης και χαράς».

Σ

 

Επόμενο άρθρο

Πατέρας για τέταρτη φορά έγινε ο Ευθύμιος Δίπλαρος! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία από το μαιευτήριο και τα πρώτα του λόγια - "Ήρθε το ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!"
13/05/2019 - 15:13

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το μήνυμα του συνθέτη του "Stand by me", Mike Stoller στο "Λούης Night Show"!

Ο Λούης Πατσαλίδης και η Αλέξια τραγουδούν μαζί το "Stand by me" και... εντυπωσιάζουν
14/06/2019 - 14:44

Η υπομονή τελειώνει, ο κόσμος εκνευρίζεται και ο Νούνο... αργεί

Η καθυστέρηση στην απάντηση για ανανέωση του συμβολαίου του φέρνει τις πρώτες αντιδράσεις
11/06/2019 - 11:08

O σωματοφύλακας της οικογένειας Kardashian στο Alphanews.Live(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι ανήθικες προτάσεις, η φάρσα του Will Smith και η χλιδάτη ζωή πίσω από τα φώτα
06/06/2019 - 16:46

Ο Ρέμος στα...ντραμς και ο Λούης στο τραγούδι σε μια special εκπομπή(ΒΙΝΤΕΟ)

Και όμως η κόρη του Ρέμου τραγούδησε πρώτη φορά... Αργυρό!
05/06/2019 - 19:18

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έξι ερωτήματα προς τον Υπουργό Υγείας από το Κέντρο Προληπτικής Παιδιατρικής

Αναστατωμένοι οι γονείς για την λειτουργία παράλληλου ανιχνευτικού προγράμματος

Τα παιδιά των θυμάτων του Νίκου Μεταξά στηρίζει οικονομικά η κυβέρνηση

Το Υπουργικό Συμβούλιο ενέκρινε κονδύλι για κάθε εξαρτώμενο τέκνο των πέντε γυναικών
Ελλάδα

Δεν αποκλείει "θερμό επεισόδιο" με την Τουρκία ο Έλληνας Υπουργός Άμυνας

Σε πλήρη συντονισμό Αθήνα και Λευκωσία για αναχαίτιση των απειλών της 'Αγκυρας

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση 20χρονου φοιτητή στην Κρήτη (ΦΩΤΟ)

Εντοπίστηκε μετά από δυο μέρες σε αγροτική τοποθεσία του Καβροχωρίου στο Ηράκλειο

Κατρούγκαλος: «Ο ελληνικός λαός μπορεί να αισθάνεται ασφαλής»

Η ανάρτηση του Έλληνα ΥΠΕΞ στο twitter λίγο μετά τη συνεδρίαση του ΚΥΣΕΑ
Διεθνή

Νέα ντοκουμέντα από ΗΠΑ για τις επιθέσεις στα δεξαμενόπλοια

Ενισχύεται η αμερικανική παρουσία στη Μέση Ανατολή σε θάλασσα και αέρα

Απελάσεις εκατομμυρίων άτυπων μεταναστών ετοιμάζουν οι Ηνωμένες Πολιτείες

"Θα απελαύνονται όσο γρήγορα μπαίνουν μέσα" διαμηνύει ο Πρόεδρος Ντόναλτ Τράμπ

tv news

«To Τατουάζ» Στέφανος και Όλγα στην τελική ευθεία για τον γάμο τους...

Η Τατιάνα προσπαθεί να παραπλανήσει τον Σέκερη ότι απέβαλε Τρίτη:Νέο Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα πιστεύει ότι μόνο αν παραδοθεί θα μπορέσει να πείσει την αστυνομία...

Η Κάτια βάζει δικό της ντετέκτιβ να ψάξει... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 18/06/2019 - 15:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ