Ψυχαγωγία

O Bασάλος "σπάει τη σιωπή" του και απαντά πρώτη φορά στην...Φαίη Σκορδά

O Kωνσταντίνος Βασάλος μιλάει πρώτη φορά για την παρεξήγηση που είχε δημιουργηθεί με τη Φαίη Σκορδά και τον Δημήτρη Ουγγαρέζο στο παρελθόν. Ο παρουσιαστής είχε αρνηθεί κατ' εξακολούθηση να πάει στην εκπομπή της Φαίης Σκορδά, αλλάζοντας συνεχώς το ραντεβού του για την ενότητα της "γιαγιάς" με αποτέλεσμα η συντελεστές του Πρωινού να τον "εκθέσουν" στον αέρα.

Σε συνέντευξη που έδωσε στο Down Town Κύπρου και τον Γιάννη Χατζηγεωργίου, ο ίδιος απάντησε για την εν λόγω κόντρα

Τελικά, ήταν απλά μια παρεξήγηση αυτό που έγινε πριν από τρεις μήνες με τον Δημήτρη Ουγγαρέζο και τη Φαίη Σκορδά;

Ναι, ήταν μια παρεξήγηση. Δεν λύθηκε, όπως έπρεπε να λυθεί, αυτό που προέκυψε. Για μένα, δεν ήταν σωστό αυτό που έγινε. Θα μπορούσε ο Δημήτρης να με πάρει τηλέφωνο και να το λύναμε μεταξύ μας, κι όχι να απαντήσει ο Δημήτρης μέσα από την εκπομπή του και μετά εγώ μέσα από τη δική μου.

Γιατί μετά πάει στην «κατινιά» το όλο θέμα. Για μένα, ήταν μία λάθος συνεννόηση αυτό που έγινε. Δεν κρατάω, όμως, κακία σε κανέναν, δεν έχω να χωρίσω κάτι με τον Δημήτρη, περασμένα ξεχασμένα. Είναι κάτι που πρέπει να αφήσουμε και οι δύο πίσω μας, γιατί αυτά είναι πράγματα που μπορεί να συμβούν στην τηλεόραση.

Δεν έχετε μιλήσει από τότε με τον Δημήτρη;

Όχι, όχι.

Επόμενο άρθρο

Ο Γιάννης Ζουγανέλης απαντά σε όσους τον χαρακτήρισαν ρατσιστή

"Δεν είμαι καθόλου ρατσιστής. Απλώς βάζω κάποια όρια..."
21/08/2019 - 17:13

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δημήτρης Ουγγαρέζος:Διαλέγει στρατόπεδο ανάμεσα σε Σκορδά-Λιάγκα και ξεκαθαρίζει

"Δεν μπορούμε να κάνουμε παρέα - Είναι δική μου επιλογή"
07/09/2019 - 12:29

Η...κόντρα του Νίκου Μουτσινά και της Αθηνάς Οικονομάκου έγινε viral (ΦΩΤΟ)

Η μάχη για την καλύτερη πόζα... Εσείς ποιον προτιμάτε;
27/08/2019 - 16:59

"Κόντρα μεγατόνων" στο Παλάτι: Οι αριστοκράτες και το...ταπεινό ζεύγος(ΦΩΤΟ)

Ο Χάρι και η Μέγκαν με ιδιωτικό jet και η Κέιτ με τον Ουίλιαμ στην...οικονομική θέση
23/08/2019 - 12:01

Ο Κωνσταντίνος Βασάλος μιλά για την κόντρα του με τον Ουγγαρέζο και τη Σκορδά

Όσα αποκάλυψε τρεις μήνες μετά την παρεξήγηση τους
21/08/2019 - 10:46

Γ. Λιάγκας: Μιλά για την προσωπική του ζωή και το ενδεχόμενο ενός δεύτερου γάμου

Όσα αποκάλυψε ο παρουσιαστής για την προσωπική του ζωή μετά το διαζύγιο
17/08/2019 - 10:33

Ο Γιώργος Λιάγκας μιλά για τη Φαίη Σκορδά και τη σχέση τους!

Πως είναι οι σχέσεις του ζευγαριού μετά το διαζύγιο τους
16/08/2019 - 11:36

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τέσσερις συλλήψεις σε σπίτι με το "καλημέρα" για ποσότητες ναρκωτικών

Είχαν εγκαταστήσει κλειστό κύκλωμα παρακολούθησης που κατέγραφε δημόσιο δρόμο

Σοβαροί κίνδυνοι ελλοχεύουν από τα πυροτεχνήματα από τα κατεχόμενα (ΒΙΝΤΕΟ)

Επιχειρούν νομοθετικά να πατάξουν την ανεξέλεγκτη χρήση τους οι αρμόδιοι φορείς

56 ανήλικοι τα έπιναν σε club στη Λευκωσία (ΒΙΝΤΕΟ)

Έκκληση Αστυνομίας προς γονείς να αναλάβουν τις ευθύνες τους
Ελλάδα

Ισχυρός σεισμός στην Αλβανία ταρακούνησε ελληνικές περιοχές

Δύο σεισμικές δονήσεις μέσα σε 11 λεπτά αναστάτωσε Αλβανία και Ελλάδα

Συνελήφθη στη Μύκονο μετά από 34 χρόνια αεροπειρατής της TWA (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το χρονικό της αεροπειρατείας της πτήσης 847 της TWA, στην οποία επέβαιναν 15 Έλληνες

Ραγίζει καρδιές η επανένωση ηλικιωμένου με το κατοικίδιο σκυλάκι του (ΒΙΝΤΕΟ)

Τον έχασε για είκοσι ημέρες και τον υποδέχτηκε με δάκρυα και επιφωνήματα χαράς
Διεθνή

"Έσβησε" ο διάσημος ξενοδόχος και φιλάνθρωπος Barron Hilton (ΦΩΤΟ)

Τα τελευταία λόγια που είπε στον παππού και μέντορα της η Paris Hilton, πριν το θάνατο του

Πρωτοφανείς διαδηλώσεις εναντίον της κυβέρνησης Σίσι στην Αίγυπτο (ΒΙΝΤΕΟ)

Κατηγορίες διαφθοράς εναντίον της κυβέρνησης ώθησαν χιλιάδες στους δρόμους

Νεκροί και τραυματίες μετά από πυροβολισμούς σε μπαρ στη Νότια Καρολίνα

Ψάχνει πληροφορίες η Αστυνομία για να βρει τον υπαίτιο για το αιματηρό επεισόδιο

tv news

«Λούης Night Show» Βασιλικό Come Back με XXL- τρολαρίσματα, την Παρασκευή 27/09

Το μεγαλύτερο κωμικό σόου της κυπριακής τηλεόρασης, με τον Λούη Πατσαλίδη επιστρέφει...
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 22/09/2019 - 06:4560' ΕΛΛΑΔΑ