Ψυχαγωγία

Ο Χάρης Παπαθεοχάρους και ο Τάσος Ευαγγέλου έγιναν... μοντέλα (ΒΙΝΤΕΟ)

Αναστέναξε η πασαρέλα...

Τα τηλεοπτικά αγόρια της Χριστιάνας Αριστοτέλους, Τάσος Ευαγγέλου και Χάρης Παπαθεοχάρους που απολαμβάνουμε μέσα από την καθημερινή εκπομπή του Alpha Κύπρου "Με αγάπη Χριστιάνα", άλλαξαν για λίγο καριέρα και έγιναν μοντέλα για καλό σκοπό.

Οι δυο τους βρέθηκαν στην φιλανθρωπική εκδήλωση "8 για ένα σκοπό" για να μεταδώσουν με ακόμα πιο ηχηρό τρόπο το μήνυμα της εκδήλωσης.

Μάλιστα, δεν δίστασαν να κάνουν πασαρέλα και να κλέψουν τις εντυπώσεις. Δείτε τον Χάρη (πιο ντροπαλό από ποτέ) και τον... αεράτο Τάσο σε ρόλο μοντέλου.

Επόμενο άρθρο

Η Μέγκαν συνοδεύει την Ελισάβετ Β' για πρώτη φορά και ταξιδέυουν με τρένο

Πραγματοποίησε το πρώτο της δημόσιο καθήκον ως μέλος της βασιλικής οικογένειας
14/06/2018 - 17:26

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το "Με αγάπη Χριστιάνα" μας δείχνει τις φωτογραφίες στις ταυτότητες τους!-ΒΙΝΤΕΟ

Ποιος από την ομάδα ήταν αγνώριστος και ποιος δεν άλλαξε καθόλου;
25/03/2019 - 16:08

Tι επέλεξαν να ντυθούν οι διάσημοι Κύπριοι στην καρναβαλίστικη παρέλαση! (ΦΩΤΟ)

Ιωάννα Λαμπροπούλου, Κάλια Ελευθερίου, Τάσος Ευαγγέλου, Μαριλένη Σταύρου καρναβαλίζονται!
10/03/2019 - 17:09

Εκτός εκπομπής ο Τάσος Ευαγγέλου - Ποιoς είναι ο αντικαταστάτης του; (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε ποιος πήρε τη θέση του στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα"
05/03/2019 - 15:41

Τάσος Ευαγγέλου: Η δημόσια εξομολόγηση του στο "Με αγάπη Χριστιάνα" (BINTEΟ)

Δείτε όσα δήλωσε για το πρόσωπο που του άλλαξε τη ζωή και τα πειράγματα των συνεργατών του
25/12/2018 - 17:24

Αποκαλύψεις για τα τραγούδια και την εκπροσώπησή μας στην Eurovision(ΒΙΝΤΕΟ)

Πόσα τραγούδια και ποιοι καλλιτέχνες φλερτάρουν με τον διαγωνισμό για την Κύπρο
20/11/2018 - 19:13

Eκτός από το "Με αγάπη Χριστιάνα" ο... Τάσος Ευαγγέλου!(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε η παρουσιάστρια στον αέρα της εκπομπής
19/11/2018 - 17:29

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Φωτιά σε όχημα στη Λεμεσό (ΒΙΝΤΕΟ)

Αστυνομία και Πυροσβεστική στο σημείο

Σωτήρια η παρουσία της Πολιτικής Άμυνας στη παρέλαση για συμπολίτη μας

"Έπεσαν" πάνω στον συμπολίτη μας αξιολογώντας ορθά την κατάσταση του ως ανακοπή καρδίας

Σύλληψη 37χρονης για υπόθεση διάρρηξης στη Πάφο

Φαίνεται να πήρε διάφορα έγγραφα
Ελλάδα

Κρήτη: Πέρασε περιβαλλοντική έγκριση για έρευνες υδρογονανθράκων

Η έγκριση συνοδεύεται από όρους, κατευθύνσεις και περιορισμούς

Έλληνας ΥΠΑΜ: Να κοιτάμε και να διδασκόμαστε από την Ιστορία

Το μήνυμα του Υπουργού Εθνικής Αμύνης για την 25η Μαρτίου

Τουρκικά μαχητικά παρενόχλησαν το ελικόπτερο του Αλέξη Τσίπρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαψεύδει η Άγκυρα λέγοντας ότι απλά έκαναν το καθήκον τους
Διεθνή

Σε δύο εβδομάδες θα έχει αποτελέσματα το γεωτρύπανο Πορθητής

Στα 5 χιλιάδες μέτρα έφτασε η γεώτρηση ανακοίνωσε ο Τούρκος Υπ. Ενέργειας

Μετρούν τις πληγές τους στη Μοζαμβίκη μετά το πέρασμα του κυκλώνα Ιντάι (ΒΙΝΤΕΟ)

Ξεπέρασαν τους 500 οι νεκροί ενώ εκατοντάδες αγνοούνται

Κατέστρεψε μια Lamborghini αξίας 290.000 λιρών σε δευτερόλεπτα (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο οδηγός κατέβηκε από το αυτοκίνητο και έβαλε τα κλάματα

tv news

O Σωκράτης καταφέρνει να ανοίξει το χρηματοκιβώτιο και βρίσκει χιλιάδες ευρώ...

Η στιγμή της απολογίας του Ορφέα έφτασε... «To Τατουάζ» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια φοβάται ότι κινδυνεύει και πρέπει να εμποδίσει τα σχέδιά της Μαρίνας...

Η Μαρίνα όμως είναι πλέον αποφασισμένη.. «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 27/03/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ