Ψυχαγωγία

O Δημήτρης Ουγγαρέζος έκανε την πιο αηδιαστική αποκάλυψη για παρουσιαστή(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Δημήτρης Ουγγαρέζος μέσα από την εκπομπή "Το Πρωινό" έκανε μια... αηδιαστική αποκάλυψη.

Συγκεκριμένα ανέφερε:

«Παρουσιαστής που συμμετέχει σε καθημερινή εκπομπή μία εβδομάδα φορούσε το ίδιο εσώρουχο, συγκεκριμένα την προηγούμενη εβδομάδα φορούσε επί πέντε μέρες το ίδιο εσώρουχο…»!

H είδηση είχε προκαλέσει αντιδράσεις στο κανάλι του ενώ όλοι αναζητούν τον... "βρωμιάρη" των media 

Δείτε το σχετικό απόσπασμα. Ποιος να είναι άραγε;
 

Επόμενο άρθρο

H Eλενη Φουρέιρα... ξανθιά (ΦΩΤΟ)

Δείτε την μεταμφίεση που έκανε και έπεισε και τους πιο απαιτητικούς
11/02/2019 - 11:39

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το οριστικό τέλος στα σενάρια τηλεοπτικής συνάντησης" Σκορδά-Βασάλου"...δόθηκε!

"Ο Βασάλος, αντί να τα βάλει με την Φαίη, τα έβαλε μαζί μου!"
02/06/2019 - 11:13

O Γιώργος Μαυρίδης κατακεραυνώνει δημόσια τον... Δημήτρη Ουγγαρέζο!

H νέα κόντρα στην showbiz είναι γεγονός - Η διένεξη και το τηλεφώνημα
18/04/2019 - 09:46

Ο Δημήτρης Ουγγαρέζος "αδειάζει" δημόσια τον Μάρκο Σεφερλή και ξεκαθαρίζει...

Όλα όσα δήλωσε σε ραδιοφωνική εκπομπή και η συνεργασία που μετάνιωσε
12/04/2019 - 10:08

Μεγάλη κόντρα ανάμεσα σε δυο παρουσιάστριες - Έγινε η αποκάλυψη...

"Στα μαχαίρια" δυο καταξιωμένες κυρίες της τηλεόρασης
07/01/2019 - 11:24

Δημήτρης Ουγγαρέζος:"Δύο μέρες πριν την Πρωτοχρονιά... χωρίσαμε" - Όσα αποκάλυψε

Οι δηλώσεις του γνωστού δημοσιογράφου και οι απρόσμενες γιορτές
02/01/2019 - 08:38

Ουγγαρέζος για Καπουτζίδη: "Δεν είπε ότι λέω ψέματα ούτε αναίρεσε κάτι..."

Η συνέχεια της κόντρας παρουσιαστή - ηθοποιού που απασχόλησε όσο λίγες, δόθηκε
15/10/2018 - 10:09

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Με χώμα από το Δίκωμο που έφερε Τ/κ δημοσιογράφος θάφτηκε ο Δ. Χριστόφιας

"Δεν θα τον ξεχάσω ποτέ. Λυπάμαι πολύ που έφυγε χωρίς να δει την λύση του Κυπριακού"

Πλήθος κόσμου στο λαϊκό προσκύνημα στη σορό του Δημήτρη Χριστόφια (ΒΙΝΤΕΟ)

Ελληνοκύπριοι αλλά και Τουρκοκύπριοι βρέθηκαν στην ΠΕΟ για να απευθύνουν το ύστατο χαίρε
Ελλάδα

Φόβοι για μπλακ άουτ στην Ελλάδα λόγω του καύσωνα

Τα δίκτυα της ΔΕΗ δεν είναι συντηρημένα και ένα τέτοιο σενάριο δεν είναι απομακρυσμένο

Δωδεκάχρονος έπεσε από τρακτέρ και τραυματίστηκε θανάσιμα

Μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο των Σερρών όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του

19χρονος "έσβησε" ενώ έπαιζε μπάσκετ

Φως στα αίτια θανάτου του θα ρίξει η νενομισμένη νεκροτομή επί της σορού του
Διεθνή

Μαλαισία: Προσωρινό «λουκέτο» σε 400 σχολεία λόγω χημικής ρύπανσης

Ένας όγκος από παράνομα χημικά απόβλητα κατέληξαν σε ένα ποτάμι στην περιοχή

Επιβεβαιώσεις για τα δικαιώματα της αντιπροσωπείας της στην ΚΣΣΕ ζητά η Ρωσία

Εγκρίθηκε ψήφισμα που επιτρέπει στους Ρώσους βουλευτές να συμμετέχουν στη Σύνοδο

Έκκληση Συμβουλίου Ασφαλείας για μείωση της ένταξης μεταξύ ΗΠΑ-Ιράν

Η Ρωσία κάνει πλάτες στην Τεχεράνη για τις επιθέσεις σε δεξαμενόπλοια

tv news

Ο Πρέσβης πλέον σίγουρος, οριστικοποιεί το «χτύπημα» κατά της Μαργκώ...

Δείτε την Τετάρτη τα δύο προτελευταία επεισόδια του «Τατουάζ» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια για μια ακόμη φορά δεν βρίσκει τη δύναμη να ομολογήσει την αλήθεια...

Ένα αυτοκίνητο παρακολουθεί κρυφά την Κάτια.. «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 26/06/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ