Ψυχαγωγία

O Δημήτρης Ουγγαρέζος έκανε την πιο αηδιαστική αποκάλυψη για παρουσιαστή(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Δημήτρης Ουγγαρέζος μέσα από την εκπομπή "Το Πρωινό" έκανε μια... αηδιαστική αποκάλυψη.

Συγκεκριμένα ανέφερε:

«Παρουσιαστής που συμμετέχει σε καθημερινή εκπομπή μία εβδομάδα φορούσε το ίδιο εσώρουχο, συγκεκριμένα την προηγούμενη εβδομάδα φορούσε επί πέντε μέρες το ίδιο εσώρουχο…»!

H είδηση είχε προκαλέσει αντιδράσεις στο κανάλι του ενώ όλοι αναζητούν τον... "βρωμιάρη" των media 

Δείτε το σχετικό απόσπασμα. Ποιος να είναι άραγε;
 

Επόμενο άρθρο

H Eλενη Φουρέιρα... ξανθιά (ΦΩΤΟ)

Δείτε την μεταμφίεση που έκανε και έπεισε και τους πιο απαιτητικούς
11/02/2019 - 11:39

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μεγάλη κόντρα ανάμεσα σε δυο παρουσιάστριες - Έγινε η αποκάλυψη...

"Στα μαχαίρια" δυο καταξιωμένες κυρίες της τηλεόρασης
07/01/2019 - 11:24

Δημήτρης Ουγγαρέζος:"Δύο μέρες πριν την Πρωτοχρονιά... χωρίσαμε" - Όσα αποκάλυψε

Οι δηλώσεις του γνωστού δημοσιογράφου και οι απρόσμενες γιορτές
02/01/2019 - 08:38

Ουγγαρέζος για Καπουτζίδη: "Δεν είπε ότι λέω ψέματα ούτε αναίρεσε κάτι..."

Η συνέχεια της κόντρας παρουσιαστή - ηθοποιού που απασχόλησε όσο λίγες, δόθηκε
15/10/2018 - 10:09

H μεγάλη κόντρα Ουγγαρέζου-Καπουτζίδη:"Έκανε λογοκρισία στην εκπομπή μου"-ΒΙΝΤΕΟ

Η σκληρή κριτική του δημοσιογράφου και η απάντηση του παρουσιαστή
09/10/2018 - 17:32

Δημήτρης Ουγγαρέζος: Τελικά είναι ρομαντικός κι ας μας το παίζει..."βαρύς"

Η Ιλένια Ουίλιαμς "μαρτύρησε" το δώρο-έκπληξη που της χάρισε και την έκανε να λιώσει!
29/07/2018 - 14:12

30 πράγματα που δεν ξέραμε μέχρι σήμερα για τον Δημήτρη Ουγγαρέζο

Οι ανύπαρκτες φιλίες, το αναψυκτικό με..παγωτό και η ζήλεια!
26/06/2018 - 17:37

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πρόστιμο σε Σύρο καπετάνιο που κατέπλευσε στο λιμάνι Λεμεσού

Το εμπορικό πλοίο εισήλθε τον περασμένο Ιανουάριο στο κλειστό λιμάνι Αμμοχώστου

Έπεσαν πετρώματα από το σπήλαιο της Χρυσοσπηλιώτισσας (ΒΙΝΤΕΟ)

Κραυγή απόγνωσης για τις επιπτώσεις των εργασιών για πρατήριο βενζίνης

Λεμεσός: Έβγαλε μαχαίρι και απείλησε 32χρονο ότι θα τον σκοτώσει (ΒΙΝΤΕΟ)

Εναντίον του εκδόθηκε ένταλμα σύλληψης και καταζητείται από την Αστυνομία
Ελλάδα

Έλληνας ΥΠΑΜ: Να κοιτάμε και να διδασκόμαστε από την Ιστορία

Το μήνυμα του Υπουργού Εθνικής Αμύνης για την 25η Μαρτίου

Τουρκικά μαχητικά παρενόχλησαν το ελικόπτερο του Αλέξη Τσίπρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαψεύδει η Άγκυρα λέγοντας ότι απλά έκαναν το καθήκον τους

Παυλόπουλος: Η Ελλάδα θα υπερασπιστεί τα σύνορα και την ΑΟΖ της

"Με αποκλειστικό γνώμονα την Ιστορία, το Διεθνές και το Ευρωπαϊκό Δίκαιο"
Διεθνή

Σε συναγερμό η Αστυνομία στη Γερμανία μετά από απειλές για βόμβες σε Δημαρχεία

Εκκενώνονται τα κτίρια - Έρευνες από πυροτεχνουργούς

Tην απόφαση των ΗΠΑ για Υψίπεδα του Γκολάν καταγγέλλει η Σαουδική Αραβία

"Οι απόπειρες επιβολής τετελεσμένων δεν αλλάζουν τα γεγονότα"

ΗΠΑ: Άγνωστο πού βρίσκεται ο ηγέτης του Ισλαμικού Κράτους

Ο εντοπισμός του συνεχίζει να αποτελεί προτεραιότητα για την Ουάσινγκτον

tv news

«To Τατουάζ»Η δίκη του Ορφέα ξεκινά.Η Τατιάνα δίνει μια εμπεριστατωμένη κατάθεση

Η οικογένεια Μελά και η Ελένη καταθέτουν σαν μάρτυρες κατηγορίας... Τρίτη Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Θα ανακαλύψει η Κάτια το σχέδιο της Μαρίνας και τη σχέση της με τον Γιάννη;

Ο Κωστής αρχίζει να υποψιάζεται την Λίλιαν... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 26/03/2019 - 13:00ΕΛΕΝΗ