Ψυχαγωγία

Ο Εφραίμ σε ρόλο... σεφ για χάρη της Χριστιάνας Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο έρωτας περνάει από το στομάχι και ο άσος του ποδοσφαίρου, Γιώργος Εφραίμ, το ξέρει καλά.

Ο γνωστός ποδοσφαιριστής εκτός από γκολ φαίνεται ότι μπορεί να χαρίζει άμα θέλει και πεντανόστιμες συνταγές στο πιάτο της αγαπημένης του, Χριστιάνας Αριστοτέλους.

Ο ίδιος μαγείρεψε για τη Χριστιάνα μια πεντανόστιμη συνταγή που εξέπληξε και την ίδια την παρουσιάστρια. Συγκεκριμένα ανέφερε:

"Nα σου πω ότι χθες, ήταν η πρώτη φορά που μου μαγείρεψε ο άντρας μου. Ειλικρινά ήταν πολύ ωραία η συνταγή που έκανε. Έκανε μακαρόνια φαρφάλες, με μία σάλτσα ντομάτας, έβαλε μέσα αντζούγιες. Αυτό που με εντυπωσίασε ήταν τα μακαρόνια…”

Επόμενο άρθρο

Η Δούκισσα Νομικού είναι... έγκυος στο δεύτερο παιδί της (ΦΩΤΟ)

Όλες οι λεπτομέρειες και η ανακοίνωση της παρουσιάστριας
26/03/2019 - 21:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Χριστιάνα ανακοίνωσε... την αντικαταστάτρια της στην εκπομπή! (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε η παρουσιάστρια on air και η παρουσιάστρια που θα "πάρει" την θέση της
16/04/2019 - 16:45

Ηλίας Βρεττός: "Συνειδητοποίησα ότι υπάρχει Θεός, ένιωσα το άγγιγμα Του"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στην Αριστοτέλους για το ατύχημα που τον έκανε να επαναπροσδιορίσει τη ζωή του
14/04/2019 - 15:50

Η Αριστοτέλους περιγράφει το ατύχημα της με ένα άλογο και ο Λούης την τρολάρει!

Το ξεκαρδιστικό τρολάρισμα του γνωστού stand up comedian στην περιγραφή της Αριστοτέλους
13/04/2019 - 17:16

Αποκλειστικό! Μάθετε πότε γεννάει η Χριστιάνα Αριστοτέλους (ΦΩΤΟ)

Η μεγάλη ημέρα για τον ερχομό του γιου της έφτασε...
12/04/2019 - 18:43

"Πώς έγινες έτσι, άντε να ξεφουσκώσεις"- Η κριτική στην Αριστοτέλους(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσαν για τα κιλά της σε πλαίσιο χιούμορ και το μήνυμά της
12/04/2019 - 12:53

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Θέλουν να μετατρέψουν στρατιωτική περιοχή σε πάρκο στα κατεχόμενα

Πρόκειται για περιοχή έκτασης 357 στρεμμάτων στην επαρχία Λευκωσίας

Βαθιά θλίψη Προέδρου Αναστασιάδη για το θάνατο της Έλλης Χάσικου

"Η αγαπημένη μας Έλλη Χάσικου έφυγε, μετά από τριετή μάχη με τον καρκίνο"

Μαχαιρώματα στην Πάφο με έναν σοβαρά τραυματία

Του επιτέθηκαν με μαχαίρι, του το κάρφωσαν στην κοιλιά και τράπηκαν σε φυγή
Ελλάδα

Αλέξης Γεωργούλης και Ρος Ντέιλι στο ψηφοδέλτιο για τις Ευρωεκλογές

Με ποιο κόμμα κατεβαίνουν οι δύο καλλιτέχνες ως υποψήφιοι στις εκλογές του Μαΐου

Συνελήφθη ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος για τη "μαφία των φυλακών"

Του πέρασαν χειροπέδες έξω από ξενοδοχείο στην Πλατεία Συντάγματος

Τουρκικά F-16 παρενόχλησαν το ελικόπτερο που επέβαινε ο Αρχηγός του ΓΕΣ (ΒΙΝΤΕΟ)

Παραβίασαν τον εναέριο χώρο και καταδιώχθηκαν από ελληνικά μαχητικά
Διεθνή

Τραγωδία στη Νότια Αφρική: Νεκροί και τραυματίες από κατάρρευση εκκλησίας (ΦΩΤΟ)

Εκ πρώτης όψεως η κατάρρευση προκλήθηκε από τα έντονα καιρικά φαινόμενα

Ο Τραμπ, το "Game of Thrones" και το πόρισμα της έκθεσης Μιούλερ (BINTEO&ΦΩΤΟ)

Ο Αμερικανός Πρόεδρος "ξαναχτυπά" μέσω του "αγαπημένου" του twitter

tv news

«Πάμε Πακέτο» με παραλήπτη τον Μάρκο Σεφερλή,αυτό το Σάββατο στον Alpha Κύπρου

Γιατί ο Μάρκος συγκινείται και μένει άφωνος όταν βλέπει τον αποστολέα; (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Οι «24 ΩΡΕΣ» σ’ ένα αγιοταφίτικο οδοιπορικό στους Αγίους Τόπους αυτό το Σάββατο

Α’ Μέρος: Από τον Άγιο Γεράσιμο στην έρημο του Ιορδάνη...μέχρι και στον Ιορδάνη Ποταμό...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 20/04/2019 - 06:15DEAL