Ψυχαγωγία

Ο Εφραίμ σε ρόλο... σεφ για χάρη της Χριστιάνας Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο έρωτας περνάει από το στομάχι και ο άσος του ποδοσφαίρου, Γιώργος Εφραίμ, το ξέρει καλά.

Ο γνωστός ποδοσφαιριστής εκτός από γκολ φαίνεται ότι μπορεί να χαρίζει άμα θέλει και πεντανόστιμες συνταγές στο πιάτο της αγαπημένης του, Χριστιάνας Αριστοτέλους.

Ο ίδιος μαγείρεψε για τη Χριστιάνα μια πεντανόστιμη συνταγή που εξέπληξε και την ίδια την παρουσιάστρια. Συγκεκριμένα ανέφερε:

"Nα σου πω ότι χθες, ήταν η πρώτη φορά που μου μαγείρεψε ο άντρας μου. Ειλικρινά ήταν πολύ ωραία η συνταγή που έκανε. Έκανε μακαρόνια φαρφάλες, με μία σάλτσα ντομάτας, έβαλε μέσα αντζούγιες. Αυτό που με εντυπωσίασε ήταν τα μακαρόνια…”

Επόμενο άρθρο

Η Δούκισσα Νομικού είναι... έγκυος στο δεύτερο παιδί της (ΦΩΤΟ)

Όλες οι λεπτομέρειες και η ανακοίνωση της παρουσιάστριας
26/03/2019 - 21:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Aποκάλυψε το τελευταίο μήνυμα...με τον Eφραίμ (ΒΙΝΤΕΟ)

Το περιεχόμενο της συνομιλίας τους και η..."ενόχληση" του ποδοσφαιριστή
16/12/2019 - 13:56

Οι... κομμένοι του Χατζηλούκα και η... πρώτη του Μακρή

Για πρώτη φορά στην αποστολή του ΑΠΟΕΛ στην Ευρώπη είναι ο Κύπριος ποδοσφαιριστής
12/12/2019 - 19:04

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Μπήκε με τις φόρμες στο στούντιο για...γιόγκα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μας σύστησε την προσωπική της γυμνάστρια και αποκάλυψε τα μυστικά της
12/12/2019 - 17:33

Άθως Αντωνίου: H αποκάλυψη για την προσωπική του ζωή και ο...έρωτας του(ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρόβλημα υγείας του πατέρα του και η σκέψη να καταφύγει στο Ευρωπαϊκό Δικαστήριο
05/12/2019 - 20:42

Eιναι γεγονός! Η Αριστοτέλους ανακοίνωσε τη νέα συνεργάτη της εκπομπής(ΒΙΝΤΕΟ)

Η ραδιοφωνική παραγωγός που ξεκίνησε στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα"
04/12/2019 - 17:04

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Έσβησε" στην άσφαλτο 67χρονος που παρασύρθηκε από διερχόμενο φορτηγό

Τραγωδία σε χωριό της επαρχίας Λευκωσίας με το "καλημέρα"-Υπό κράτηση ο οδηγός

Στο νοσοκομείο μοτοσικλετιστής της Τροχαίας που ενεπλάκη σε ατύχημα

Όχημα ανέκοψε την πορεία του ενώ βρισκόταν στο καθήκον στην περιοχή της Λακατάμιας

Βροχές "χρυσάφι" εισέρευσαν στα φράγματα τις τελευταίες 72 ώρες (ΒΙΝΤΕΟ)

Στην επαρχία Λεμεσού η μεγαλύτερη ροή νερού - "Φτωχός συγγενής" η επαρχία Πάφου
Ελλάδα

Ελλάδα: Βρέθηκε εκρηκτικός μηχανισμός κοντά σε Αστυνομικό Σταθμό

Τον εξουδετέρωσαν πυροτεχνουργοί με ελεγχόμενη έκρηξη

Αθήνα: Συνέλαβαν άστεγο για πυρκαγιά στην οδό Ερμού

Ήθελε να μείνει στο εγκαταλελειμμένο κτήριο και είχε ανάψει κεριά για να ζεσταθεί

Θεσσαλονίκη: Κουκουλοφόροι έριξαν 30 σφαίρες δίπλα σε πολυσύχναστη πλατεία

Σκηνές από αστυνομική ταινία θυμίζουν όσα εκτυλίχτηκαν τα ξημερώματα στα Λαδάδικα
Διεθνή

Ομπάμα: «Γιατί οι γυναίκες είναι αναμφισβήτητα καλύτερες από τους άντρες»

«Τα περισσότερα προβλήματα πηγάζουν από μεγάλους πολιτικούς κυρίως άνδρες»

Ερντογάν: Αν χρειαστεί θα κλείσουμε τη βάση των Αμερικανών στο Ιντσιρλίκ

"Ίσως και η Άγκυρα θα έπρεπε να αναγνωρίσει την "γενοκτονία των ιθαγενών Αμερικανών"

tv news

Η Αλεξία προχωρά στο να αναλάβει εξ ολοκλήρου την διαχείριση της περιουσίας της

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο»
Alpha TV Κύπρου

Μια απρόσμενη αποκάλυψη για τη Μαρίνα και το σκοτεινό σχέδιο του Νίκου...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 16/12/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ