Ψυχαγωγία

O floor manager του Λούη Πατσαλίδη αποκαλύπτει τις...συνήθειες του (ΒΙΝΤΕΟ)

Mια αναπάντεχη εμφανιση είχε σήμερα το απόγευμα η εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα", αφού ο floor manager του Λούη Πατσαλίδη έκανε "ντου" στο στούντιο.

Με αφορμή το προηγούμενο θέμα που συζητήθηκε για τις "ιδιοτροπίες" του Mark Zuckerberg, το "δεξί χέρι" του γνωστού παρουσιαστή ήρθε να κάνει τις δικές του αποκαλύψεις, σχετικά με τις συνήθειες του stand up - comedian.

Ο Θοδωρής ανέφερε μεταξύ άλλων πως δεν υπάρχουν τέτοιου είδους θέματα, αλλά εξομολογήθηκε αστειευόμενος, πως έχει τύχει να του ανοίξει τη πόρτα για να περάσει, επειδή συνήθως τις ρίχνει κάτω.

"Όχι απλά αν θέλει κάτι, να του δώσω το κινητό, να σάσουμε τα καλώδια μας, να του ανοίξω τη πόρτα για να μπει μέσα. Έτυχε να του δώσω χαρτομάντιλο να σκουπιστεί, ενώ ήταν στη σκηνή"

Δείτε το απόσπασμα στο βίντεο που ακολουθεί: 

Επόμενο άρθρο

Κώστας Βουτσάς: Κρίσιμη η κατάστασή του - Δίνει "μάχη" στην εντατική

Όσα αναφέρει το νέο ιατρικό ανακοινωθέν για την υγεία του - Οι τελευταίες πληροφορίες
21/02/2020 - 17:14

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ανανέωσε με τον ALPHA ο Λούης Πατσαλίδης!

Θα συνεχίσει να μας χαρίζει ξεκαρδιστικές στιγμές σάτιρας μέσα από το “Λούης Night Show”
14/07/2020 - 14:50

Αποκάλυψε τη νέα της εμφάνιση η Μπαρσελόνα (ΦΩΤΟ & ΒΙΝΤΕΟ)

Οι «μπλαουγκράνα» ανακοίνωσαν και επίσημα τη φανέλα της νέας περιόδου
14/07/2020 - 14:47

Λούης Πατσαλίδης: Τα συγκινητικά λόγια...πριν "αποχαιρετήσει" την 4η σεζόν (VID)

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε ο αγαπημένος stand up - comedian πριν "ρίξει αυλαία" για φέτος
11/07/2020 - 11:05

Το τελευταίο "διάγγελμα" του Λούη Πατσαλίδη για την...4η σεζόν (ΦΩΤΟ)

"Έκαμνε λάθη η Αστέρω, τρεις εκπομπές "home edition" τις γυρίσαμε δεύτερη φορά..."
10/07/2020 - 11:43

Ο Λούης Πατσαλίδης τραγουδά μέχρι και...Μίλτο Πασχαλίδη στο season-finale (VID)

Τι εκπλήξεις μας επιφυλάσσει για το φινάλε ο αγαπημένος stand up – comedian;
08/07/2020 - 13:12

Sport: «Η Μπαρσελόνα συζητά με την Μάντσεστερ Σίτι για την απόκτηση του Γκαρσία»

Οι συζητήσεις σύμφωνα με το δημοσίευμα είναι ακόμη σε πρώιμο στάδιο
04/07/2020 - 11:02

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Γάμοι χωρίς συνωστισμό, χειραψίες, εναγκαλισμούς και χορό στην πίστα

Επιτράπηκαν τα cocktail με αυστηρά μέτρα και προϋποθέσεις

Σκυλίσιες βουτιές και παιχνίδια στη θάλασσα του Μενεού (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι υποχρεώσεις των ιδιοκτητών σκύλων για τις καλοκαιρινές εξορμήσεις στην παραλία

Ήρθαν από την Κρήτη για την καμένη εκκλησία του Αγίου Μάμα (BINTEO)

Παρέδωσαν χρηματικό ποσό που μάζεψαν για να στηρίξουν τις εργασίες αναστήλωσης
Ελλάδα

Eλλάδα: 27 νέα κρούσματα και αυστηροποίηση των μέτρων

Ο Μητσοτάκης ζήτησε αυστηρή εφαρμογή των μέτρων χωρίς εκπτώσεις

Τουρκική πρεσβεία στην Αθήνα: Θέλουμε πίσω τους οκτώ αξιωματικούς

Επαναφέρουν το ζήτημα με αφορμή την επέτειο από το πραξικόπημα του 2016

Η Ελλάδα άνοιξε τις πύλες της για επιβάτες από το Ηνωμένο Βασίλειο

Προγραμματισμένες αφίξεις σε περιφερειακά αεροδρόμια, από αύριο από το "Ελ. Βενιζέλος"
Διεθνή

Ρωσικός συντηρητισμός: Νομοσχέδιο για απαγόρευση γάμων ομόφυλων ζευγαριών

Ο Πούτιν ταυτίστηκε πλήρως με τις θέσεις της ρωσικής εκκλησίας

Μακρόν σε διαδηλωτές: Χαλαρώστε

Έκανε βόλτα με την Μπριζίτ και ήρθε αντιμέτωπος με τα "κίτρινα γιλέκα"

Στρωμένος με...αγκάθια ο προεκλογικός δρόμος του Ντόναλντ Τραμπ (ΒΙΝΤΕΟ)

Δέχεται πυρά από παντού και αναγκάζεται σε υποχωρήσεις

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 15/07/2020 - 22:00ΕΡΩΤΑΣ ΜΕΤΑ