Ψυχαγωγία

Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο θα γίνει για πρώτη φορά...πατέρας(ΦΩΤΟ)

Τον πιο σημαντικό τίτλο της ζωής του, αυτόν του πατέρα, είναι έτοιμος να αποκτήσει ο Γιάννης Αντετοκούνμπο, καθώς, όπως αποκάλυψε η κοπέλα του, Μαράια Ριντλσπρίγκερ, στον προσωπικό λογαριασμό της στο instagram, το ζευγάρι περιμένει το πρώτο παιδί του.

«Το πολυτιμότερο μωρό έρχεται» έγραψε η 27χρονη σύντροφος του MVP της περυσινής σεζόν στο ΝΒΑ, με τον "Giannis" να μη χάνει το χιούμορ του και να αναρωτιέται σε σχόλιο του «ποιός είναι ο πατέρας;», για να προσθέσει από κάτω δικό του σχόλιο ο Θανάσης Αντετοκούνμπο με αρκετές καρδούλες.

Δείτε την γλυκιά ανάρτηση

΄λ,μ

Επόμενο άρθρο

Κ.Γαβριήλ: "Ίσως περνώ από στάδια κατάθλιψης-Προσπαθώ να διαχειριστώ τη μοναξιά"

Όσα δήλωσε ο γνωστός ηθοποιός στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα"
11/10/2019 - 17:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αντετοκούνμπο: «Φτάνει πια! Ώρα για αλλαγή!»

Το μήνυμα του σούπερ σταρ των Μπακς για τις δολοφονίες Αφροαμερικανών
31/05/2020 - 09:34

Το συγκινητικό "αντίο" της Ροντίκα Κάρογιαν στον πεθερό της (ΦΩΤΟ)

Το στιγμιότυπο που δημοσίευσε για πρώτη φορά και τα λόγια αγάπης που μοιράστηκε
30/05/2020 - 11:32

"Την ημέρα που μου χαρίσατε τη ζωή, επέλεξες να φύγεις στην αιωνιότητα" (ΦΩΤΟ)

Βαρύ πένθος για τον Πρόεδρο της ΔΗΠΑ Μάριο Καρογιάν καθώς "έφυγε" από τη ζωή ο πατέρας του
30/05/2020 - 10:18

Ο Σωτήρης Κοντιζάς θα γίνει για... τρίτη φορά μπαμπάς (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι πρώτες πληροφορίες της ευχάριστης είδησης
29/05/2020 - 19:02

O Νίκος Παπαδάκης αποκάλυψε πρώτη φορά τον λόγο που δεν έγινε ποτέ...πατέρας

Όσα ανέφερε για τον λόγο που δεν δημιούργησε οικογένεια και την στιγμιαία επιθυμία
26/05/2020 - 13:42

Συγκλονίζει ο Φασουλής: "Δεν υπήρχα για τον πατέρα μου, μου έκανε ότι χειρότερο"

Όλα όσα δήλωσε για την σχέση με τον πατέρα του και την... απόρριψη
24/05/2020 - 18:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σεισμική δόνηση "ταρακούνησε" την Λεμεσό (ΧΑΡΤΗΣ)

Tι αναφέρει το Ευρω-Μεσογειακό Σεισμολογικό Κέντρο για το μέγεθος της δόνησης

500 και πλέον καταθέσεις για την υπόθεση του κατασκοπευτικού βαν (ΒΙΝΤΕΟ)

Ανακρίθηκε ο Σαχάκ Άβνι μετά την επιστροφή του στην Κύπρο, νέα κατάθεση απο Ταλ Ντίλιαν

Deal ‎€9 εκατομμυρίων τράπεζας και επενδυτή για την ακριβότερη έπαυλη (BINTEO)

Η έπαυλη έχει έκταση 454 τ.μ., πέντε υπνοδωμάτια, μεγάλη πισίνα και θέα στη θάλασσα
Ελλάδα

Μολότωφ και χημικά έξω απο την αμερικανική πρεσβεία στην Αθήνα (ΦΩΤΟ)

Πορεία και εκδήλωση διαμαρτυρίας για τον θάνατο του Τζορτζ Φλόιντ στις ΗΠΑ

"Έφυγε" από τη ζωή η Αμαλία Μεγαπάνου, πρώην σύζυγος του Κωνσταντίνου Καραμανλή

Οι "διαφορετικοί κόσμοι" της ταλαντούχας συγγραφέως και του Έλληνα Πρωθυπουργού
Διεθνή

Δεκατρία χρόνια μετά ταυτοποιήθηκε ύποπτος για την εξαφάνιση της μικρής Μαντλίν

Εχει χαρακτηριστεί ως η πιο πολύκροτη υπόθεση εξαφάνισης στη σύγχρονη ιστορία

ΠΟΥ: Επαναρχίζουν οι κλινικές δοκιμές χλωροκίνης σε ασθενείς με κορωνοϊό

"Δεν υπάρχει λόγος τροποποίησης του πρωτοκόλλου" σύμφωνα με τον Τέντρος Γκεμπρεγιέσους

ΗΠΑ: Απαγόρευσαν τις πτήσεις κινεζικών εταιρειών στα αμερικανικά αεροδρόμια

Η απάντηση της Κυβέρνησης Τραμπ στις κινεζικές αρχές

tv news

Η Κάτια συλλαμβάνεται για το φόνο του Νίκου κι ο Αστυνόμος την ανακρίνει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 04/06/2020 - 01:30Γ4