Ψυχαγωγία

Ο Γιάννης Βαρδής θα γίνει για δεύτερη φορά πατέρας! (ΦΩΤΟ)

Πατέρας για δεύτερη φορά θα γίνει ο Γιάννης Βαρδής!

Ο μουσικός και η σύζυγος του, Νατάσα Σκαφιδά αποκάλυψαν στην εκπομπή του Νίκου Κοκλώνη, "Celebrity Travel" ότι θα γίνουν για δεύτερη φορά γονείς, και το φύλο του μωρού θα είναι αγοράκι και θα πάρει το όνομα του πατέρα του, Αντώνη Βαρδή!

Το ζευγάρι έχει ήδη μια κορούλα, τριών ετών και η Νατάσα μετά την αποκάλυψη στην εκπομπή, δημοσίευσε μια φωτογραφία στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram από την μέρα που έμαθε ότι διανύει την δεύτερη της εγκυμοσύνη γράφοντας: 

Και ναι ,είναι γεγονός,η κοιλίτσα μου πλέον δεν είναι έτσι,μέρα με τη μέρα μεγαλώνει και μεγαλώνει και δεν ξέρω που θα φτάσει,μου αρέσει τόσο πολύ όμως!!!Στη συγκεκριμένη φωτογραφία μόλις έχω μάθει πως περιμένω το δεύτερο παιδάκι μας,και κάθε μέρα από τότε περιμένω πως και πως να έρθει στην αγκαλιά μας!!!
Σ´ευχαριστώ αγάπη μου @giannisvardisμου για όλα👼🏼👼🏼

Επόμενο άρθρο

Περιπέτεια στον αέρα για την Άνιστον:Αναγκαστική προσγείωση του αεροπλάνου της

Το ταξίδι με την κολλητή της στο Μεξικό, το πρόβλημα στο αεροσκάφος και η ανησυχία της
17/02/2019 - 10:15

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μικαέλλα Χαζτηεφραίμ: Έγκυος στον όγδοο μήνα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μάθετε ποιο είναι το φύλο του μωρού που περιμένει η Κύπρια τραγουδίστρια
20/05/2019 - 16:56

Ελένη Χατζίδου - Ετεοκλής Παύλου: Έτσι έμαθαν ότι θα γίνουν γονείς! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι αποκαλύψεις που έκαναν και πως το ανακοίνωσαν στους φίλους τους
11/05/2019 - 13:33

Μάθετε πόσα στοίχισε η εγκυμοσύνη της Μέγκαν Μαρκλ!

Το baby shower, η γκαρνταρόμπα της, το οικολογικό δωμάτιο και η ιδιωτική κλινική
10/05/2019 - 15:42

Ελένη Χατζίδου: Αποκάλυψε το χειρουργείο που έκανε πριν την εγκυμοσύνη της(ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε πριν μπει στο χειρουργείο και η εξομολόγηση της
26/04/2019 - 15:08

Eλένη Χατζίδου:Το πρόβλημα υγείας που αντιμετωπίζει κατά την εγκυμοσύνη της-ΦΩΤΟ

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε και οι καθημερινές ενέσεις που αναγκάζεται να κάνει
19/04/2019 - 10:01

Μπιγιονσέ: Η εξομολόγηση για τον κίνδυνο που αντιμετώπισε στην εγκυμοσύνη της

Όσα δήλωσε για την σοβαρή περιπέτεια που πέρασε και την καθήλωσε στο κρεβάτι
19/04/2019 - 09:37

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σε συναγερμό οι αρχές μετά από έκρηξη σε Λευκωσία και Πάφο

Στη σκηνή ισχυρές αστυνομικές δυνάμεις

Δεν εξακριβώθηκε η ταυτότητα του ηλικιωμένου που βρέθηκε νεκρός σε παραλία

"Φως" στα αίτια θανάτου του θα ρίξει η νενομισμένη νεκροτομή επί της σορού του

Σφοδρή επίθεση ιδιωτών γιατρών κατά Ποταμίτη

Μαίνεται η αντιπαράθεση μεταξύ ΕΝΙΚ και Συμβούλου του Υπ. Υγείας
Ελλάδα

Aέρας ελευθερίας για τον Νίκο Ρωμανό

Την αποφυλάκισή του αποφάσισε το Πενταμελές Εφετείο Κακουργημάτων Αθηνών

Σέρρες: Στο νοσοκομείο 9χρονη που παρασύρθηκε από λεωφορείο

Το κοριτσάκι νοσηλεύεται στη ΜΕΘ με κρανιοεγκεφαλικές κακώσεις

100 χρόνια από την Γενοκτονία των Ποντίων (ΒΙΝΤΕΟ)

Από το 1911 άρχισαν τον συστηματικό αφανισμό των χριστιανικών πληθυσμών της Μικράς Ασίας
Διεθνή

Τραμπ: Αν θέλουν διάλογο οι Ιρανοί ας κάνουν το πρώτο βήμα

Ο Αμερικανός Πρόεδρος δήλωσε πως είναι "ανοιχτός" σε συνομιλίες με την Τεχεράνη

Ερευνα εναντίον του πρώην Ισπανού Πρέσβη στο Καράκας για ξέπλυμα μαύρου χρήματος

Οι τρεις συλληφθέντες φέρονται ότι εξέδιδαν πλαστά τιμολόγια για εργασίες

"Έσβησε" στη φυλακή ανήλικος που συνελήφθη στα σύνορα ΗΠΑ-Μεξικού

Πρόκειται για τον πέμπτο ανήλικο από την Γουατεμάλα που πεθαίνει

tv news

«To Τατουάζ» Η Τατιάνα κάνει την έκπληξη στη Μαργκώ…και την ανατροπή!

Η Βέρα παίρνει μια δύσκολη απόφαση που σοκάρει τον Θεοχάρη... Τρίτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια λέει τον Φώτη να πάρει το γράμμα που γράφει ότι είναι η μαμά της Μαρίνας

Ο Φώτης πάει αλλά ο φάκελος με το γράμμα λείπει «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 21/05/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ