Ψυχαγωγία

Ο Γιάννης Βαρδής θα γίνει για δεύτερη φορά πατέρας! (ΦΩΤΟ)

Πατέρας για δεύτερη φορά θα γίνει ο Γιάννης Βαρδής!

Ο μουσικός και η σύζυγος του, Νατάσα Σκαφιδά αποκάλυψαν στην εκπομπή του Νίκου Κοκλώνη, "Celebrity Travel" ότι θα γίνουν για δεύτερη φορά γονείς, και το φύλο του μωρού θα είναι αγοράκι και θα πάρει το όνομα του πατέρα του, Αντώνη Βαρδή!

Το ζευγάρι έχει ήδη μια κορούλα, τριών ετών και η Νατάσα μετά την αποκάλυψη στην εκπομπή, δημοσίευσε μια φωτογραφία στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram από την μέρα που έμαθε ότι διανύει την δεύτερη της εγκυμοσύνη γράφοντας: 

Και ναι ,είναι γεγονός,η κοιλίτσα μου πλέον δεν είναι έτσι,μέρα με τη μέρα μεγαλώνει και μεγαλώνει και δεν ξέρω που θα φτάσει,μου αρέσει τόσο πολύ όμως!!!Στη συγκεκριμένη φωτογραφία μόλις έχω μάθει πως περιμένω το δεύτερο παιδάκι μας,και κάθε μέρα από τότε περιμένω πως και πως να έρθει στην αγκαλιά μας!!!
Σ´ευχαριστώ αγάπη μου @giannisvardisμου για όλα👼🏼👼🏼

Επόμενο άρθρο

Περιπέτεια στον αέρα για την Άνιστον:Αναγκαστική προσγείωση του αεροπλάνου της

Το ταξίδι με την κολλητή της στο Μεξικό, το πρόβλημα στο αεροσκάφος και η ανησυχία της
17/02/2019 - 10:15

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γιάννης Βαρδής: Κατέθεσε αγωγή στον Τόνι Μαυρίδη για αντιγραφή τραγουδιού

Το τεράστιο ποσό που διεκδικεί, η Πάολα και ο Νίκος Βέρτης
21/03/2019 - 09:15

Έγκυος η Ελένη Χατζίδου; (ΦΩΤΟ)

Η απάντηση της τραγουδίστριας, η ενόχληση της και η αποκάλυψη
20/03/2019 - 10:33

Γιώτα Κρος: Έγκυος για δεύτερη φορά! (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψαν στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" για την δεύτερη εγκυμοσύνη της ηθοποιού
19/03/2019 - 16:24

Μύθοι και Αλήθειες για την Ενδομητρίωση (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Δρ. Ανδρέας Σταυρούλης καταρρίπτει τρεις από τους πιο συχνούς μύθους γύρω από την πάθηση
19/03/2019 - 07:46

Γιώργος Ρούσσος-Νατάσα Τούρζα: Θα γίνουν γονείς για τρίτη φορά! (ΦΩΤΟ)

Η αποκάλυψη και η φωτογραφία της Νατάσας με φουσκωμένη κοιλίτσα
16/03/2019 - 10:34

Έγκυος η Κέιτι Πέρι;

Ο γάμος "express" με τον Ορλάντο Μπλουμ και οι φήμες που φούντωσαν
05/03/2019 - 11:56

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αναστέλλουν την επ' αόριστον απεργία της Τρίτης οι εργαζόμενοι στην ΕΜΕΛ

Σε κατ’ αρχήν συμφωνία κατέληξαν οι συντεχνίες και οι επιτροπές

Ποια είναι τα νέα κριτήρια για τη φοιτητική χορηγία που ψήφισε η Βουλή

Το νομοσχέδιο τέθηκε ενώπιον της Ολομέλειας με τη διαδικασία του κατεπείγοντος

Μελέτη για ένταξη παιδιών με μεταναστευτική βιογραφία στο κυπριακό σύστημα

Εμπειρογνώμονες της Ευρωπαϊκής Επιτροπής θα πραγματοποιήσουν διήμερη επίσκεψη στην Κύπρο
Ελλάδα

Ολονύχτια «μάχη» με τις φλόγες δίνουν πυροσβέστες στη Μυτιλήνη (ΒΙΝΤΕΟ)

Ξέσπασε σε πευκόφυτο δάσος χωρίς ωστόσο να απειλούνται κατοικημένες περιοχές

Συναγερμός στη λεωφόρο Βουλιαγμένης μετά από πυροβολισμούς

70χρονος φέρεται να έστρεψε όπλο εναντίον της συντρόφου του
Διεθνή

Brexit: Ανοιχτό το ενδεχόμενο να μη ζητήσει νέα ψήφο η Μέι για τη συμφωνία

Τι αναφέρει σε επιστολή της προς τους Βρετανούς βουλευτές

Της έπεσε το τηλέφωνο στη μπανιέρα και βρήκε φρικτό θάνατο (ΦΩΤΟ)

Έχασε τις αισθήσεις της από την ηλεκτροπληξία και στη συνέχεια πνίγηκε

Κρούσματα χολέρας και ελονοσίας στην Μοζαμβίκη μετά το πέρασμα του κυκλώνα

Αγώνες δρόμους δίνουν οι ομάδες εθελοντών για να βοηθήσουν τους πληγέντες

tv news

Δύο νέες ιστορίες ζωής και η αναζήτηση μιας βιολογικής μάνας στο «Πάμε Πακέτο»

Ιστορίες ζωής, οι οποίες θα προκαλέσουν τα πιο δυνατά συναισθήματα το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Οι «24 ΩΡΕΣ» συναντούν συγγενείς των θυμάτων της ΗΛΙΟΣ και αποκαλύπτουν...

Ποια μηνύματα ζωής στέλνουν και από πού αντλούν πηγή ζωής; Aυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 23/03/2019 - 06:15DEAL