Ψυχαγωγία

"Ο Γιώργος έτρεμε σαν το ψάρι μέχρι να μου κάνει πρόταση γάμου..."

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή "Περί Ορέξεως" με τον Ανδρέα Δημητρόπουλο και την Γιώτα Δαμιανού και για πρώτη φορά μίλησε με λεπτομέρειες για την πρόταση γάμου που της έκανε ο καταξιωμένος Κύπριος ποδοσφαιριστής, Γιώργος Εφραίμ.

Η παρουσιάστρια δήλωσε: 

"Eίχα πάθει διάσειση πριν την πρόταση γάμου. Είχα πάει στο νοσοκομείο και ο Γιώργος ήταν αγχώδης επειδή είχε οργανώσει την πρόταση γάμου και είχε και το δαχτυλίδι. Ρώταγε επίμονα πότε θα έρθει ο γιατρός και παραξενευόμουν. Από τον αέρα μια ξύλινη ομπρέλα έπεσε στο ξεφάλι μου.

Επειδή λατρεύω τα παγωτά, ο Γιώργος με πήγε σε μια παγωταρία. Εγω ενθουσιάστηκα με την παγωταρία και ήθελα να κάτσουμε και ο αυτός ήθελε να φύγουμε να πάμε στο ξενοδοχείο. Ήταν σε κατάσταση εκτάκτου ανάγκης.

Τελικά, πήγαμε στο ξενοδοχείο, πήγαμε κάτω στη παραλία και έτρεμε σαν το ψάρι μέχρι να μου κάνει πρόταση γάμου. Αφού τον ρωτούσα αν κρυώνει...

Όσο τί την κέρδισε στον Γιώργο Εφραίμ;

Με κέρδισε η χαλαρότητά του. Έχει κια γοητεία, συνδυάζει την ανεμελιά με την ευθύνη που τον διακατέχει.

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αριστοτέλους - Εφραίμ: Ιδού το υπέροχο σπίτι που στεγάζουν τον έρωτά τους (ΦΩΤΟ)

Η τοποθεσία, οι αγαπημένες γωνιές του ζευγαριού και η ιδιαίτερη διακόσμηση
01/06/2020 - 15:17

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους ξαπλώνει στην αιώρα "αγκαλιά" με την μικρή Μελίνα(ΦΩΤΟ)

Σαββατοκύριακο για την παρουσιάστρια σημαίνει χαλαρές οικογενειακές στιγμές
31/05/2020 - 09:07

Αποκάλυψη Αριστοτέλους: "Τον έβλεπα στα μάτια και του είπα...τέλος" (BINTEO)

Όσα ανέφερε ζωντανά στην εκπομπή για το "ξεκαθάρισμα" που έκανε με άνθρωπο που την πλήγωσε
30/05/2020 - 14:53

Η "παρατήρηση" του Εφραίμ στην Αριστοτέλους για τα...παιδιά (ΒΙΝΤΕΟ)

H συνήθεια της παρουσιάστριας που δεν αρέσει καθόλου στον σύζυγό της και η αντίδραση του
28/05/2020 - 20:15

Αριστοτέλους: "Δεν έχω καμιά σχέση με τον παππού μου... Τον έχω δει μια φορά"

Η αποκάλυψη της παρουσιάστριας για πρώτη φορά
26/05/2020 - 18:44

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Aυτές είναι οι ημερομηνίες για άρση των περιοριστικών μέτρων στις συναθροίσεις

Πόσα άτομα μπορούν να βρίσκονται σε εξωτερικούς και εσωτερικούς χώρους σε τρείς φάσεις

ΦΩΤΟ: Με μάσκες, γάντια και αποστάσεις από σήμερα οι κούρσες στον Ιππόδρόμο

Επανήρχισαν οι αγώνες χωρίς θεατές και με μέτρα ασφάλειας για εργαζόμενους και ιδιοκτήτες

Η 33χρονη Lilube καταζητείται από την Αστυνομία για κλοπή από κατοικία

Ζητούν τη συνδρομή των πολιτών οι Αρχές για εντοπισμό της γυναίκας από την Ινδία
Ελλάδα

"Έφυγε" από τη ζωή η Αμαλία Μεγαπάνου, πρώην σύζυγος του Κωνσταντίνου Καραμανλή

Οι "διαφορετικοί κόσμοι" της ταλαντούχας συγγραφέως και του Έλληνα Πρωθυπουργού

Tραγωδία στη Βούλα: Νεκρή γυναίκα από πυρκαγιά σε διαμέρισμα στην οδό Σερρών

Μεγάλη επιχείρηση της Πυροσβεστικής για απεγκλωβισμό τεσσάρων προσώπων
Διεθνή

Ένας νεκρός από τη φονική πυρκαγιά σε νοσοκομείο στην Αγία Πετρούπολη (ΦΩΤΟ)

Η φωτιά εκδηλώθηκε στα κλινοσκεπάσματα ενός ασθενή, σύμφωνα με τις Αρχές

Ισχυρή σεισμική δόνηση 6,8 Ρίχτερ στη Χιλή

Ταρακουνήθηκε η περιοχή Αντοφαγάστα στην Κεντρική Χιλή

Στην Τουρκία μεταβαίνει αύριο ο Πρωθυπουργός της Λιβύης

Τι θα περιλαμβάνει η ατζέντα της συνάντησή του με τον Τούρκο Πρόεδρο

tv news

Η Κάτια συλλαμβάνεται για το φόνο του Νίκου κι ο Αστυνόμος την ανακρίνει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 03/06/2020 - 17:40DEAL