Ψυχαγωγία

Ο Γιώργος Τσαλίκης... υποψήφιος στις ερχόμενες εκλογές! Όλες οι λεπτομέρειες...

Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος κατεβαίνει ο γνωστός τραγουδιστής, Γιώργος Τσαλίκης. Ο ίδιος μετά από πολλές συζητήσεις αποφάσισε  να βάλει υποψηφιότητα για δημοτικός σύμβουλος στον δήμο Περιστερίου με τον συνδυασμό του Ανδρέα Παχατουρίδη.

Μάλιστα, ο τραγουδιστής ανέβασε στο Instagram μία φωτογραφία μαζί του, γράφοντας χαρακτηριστικά:

«Να με αξιώσει ο Θεός να μου δείξει ο κόσμος την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μου δείχνεις εσυ Δήμαρχέ μου, να αφήσουμε ένα επιπλέον αποτύπωμα αγάπης και δημιουργίας σε έναν από τους πιο σημαντικούς δήμους της χώρας μας, έναν δήμο στον οποίο έχεις κάνει μαζί με την καταπληκτική ομάδα σου θαύματα! Μετά από δέκα χρόνια που το συζητάμε νιώθω έτοιμος, χαρούμενος και είμαι δίπλα σου! Καλή μας επιτυχία».



 

Επόμενο άρθρο

Μαγική στιγμή των... Όσκαρ! Lady Gaga και Μπράντλεϊ Κούπερ τραγουδούν το Shallow

Η αποθέωση και τα συγκινητικά λόγια της τραγουδίστριας για το Όσκαρ που κέρδισε
25/02/2019 - 09:08

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γκαντζ: "Θα σχηματίσω κυβέρνηση ενότητας με εμένα επικεφαλής"

Ορατό το ενδεχόμενο τρίτων εκλογών στο Ισραήλ, μετά το πολιτικό αδιέξοδο
19/09/2019 - 22:07

Εκλογικό αδιέξοδο στο Ισραήλ (ΒΙΝΤΕΟ)

Κανένα από τα 2 μεγάλα κόμματα δεν συγκέντρωσε αυτοδυναμία για σχηματισμό κυβέρνησης
18/09/2019 - 21:07

Συνεχίζεται το πολιτικό αδιέξοδο του Ισραήλ (ΠΙΝΑΚΑΣ)

Στο 90% η καταμέτρηση των ψήφων με το αποτέλεσμα να ξεκαθαρίζει
18/09/2019 - 14:29

Νετανιάχου: Θα εργαστώ για τον σχηματισμό μιας 'ισχυρής σιωνιστικής κυβέρνησης'

Μπένι Γκαντς: "Όπως έχουν τα πράγματα, εκπληρώσαμε την αποστολή μας"
18/09/2019 - 07:01

Στις 10 Νοεμβρίου νέες βουλευτικές εκλογές στην Ισπανία

Ο βασιλιάς Φελίπε Στ` αποφάσισε να μην δώσει εντολή σχηματισμού κυβέρνησης
17/09/2019 - 22:51

Εκλογές Ισραήλ - Exit polls: Χωρίς κυβερνητική πλειοψηφία ο Νετανιάχου (ΦΩΤΟ)

Πρώτο κόμμα είναι το «Μπλε και Λευκό» του Μπένι Γκάντζ.
17/09/2019 - 22:10

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μάθετε ποιοι δρόμοι της Λευκωσίας κλείνουν στις 28/9 για το Rally Special Stage

Ειδική ρύθμιση της τροχαίας θα γίνεται από την Αστυνομία

Σαββίδης στον Alpha: "Βυθίστηκε" το σύστημα δικαιοσύνης στην Κύπρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι αναφέρει για την πρόσληψη νέων δικαστών και για τη δημιουργία δικαστηρίων

Ελεύθερη υπό όρους η 43χρονη που καταγγέλθηκε από την 10χρονη κόρη της

Το κοριτσάκι κατήγγειλε τη μητέρα του ότι χτυπούσε και εγκατέλειπε τα δύο παιδιά της
Ελλάδα

Μέχρι τις 27 Σεπτεμβρίου οι ηλεκτρονικές εγγραφές των πρωτοετών φοιτητών

Δεν χρειάζεται η κατάθεση δικαιολογητικών ή η φυσική παρουσία των επιτυχόντων

Υπ. Παιδείας: Καταργεί την αναγραφή θρησκεύματος στα πιστοποιητικά σπουδών

Η Υπουργός δήλωσε ότι στόχος είναι να καλλιεργεί ένα περιβάλλον χωρίς αποκλεισμούς

"Κλείδωσε" η συνάντηση Μητσοτάκη - Τραμπ στη Νέα Υόρκη

Θα συναντηθούν στο περιθώριο της Γενικής Συνέλευσης του ΟΗΕ
Διεθνή

Στις Βρυξέλλες οι συνομιλίες για το Brexit

Αποτίμηση της προόδου και η εύρεση μιας νέας συμφωνίας

Το τετ - α- τετ Τραμπ με Ζούκερμπεργκ στο Λευκό Οίκο

Στο επίκεντρο της συνάντησης οι μελλοντικοί ρυθμιστικοί κανόνες του διαδικτύου

Την πολιτική της για το κλίμα παρουσιάζει η γερμανική Κυβέρνηση

Εκτιμάται ότι θα επενδυθούν περί τα 40 δισεκατομμύρια ευρώ τα επόμενα τέσσερα χρόνια

tv news

Στα άδυτα της άνοιας και του Αλτσχάιμερ σε ένα επεισόδιο που θα συγκλονίσει...

Οι «24 ΩΡΕΣ» στον Σύνδεσμο στήριξης ατόμων με άνοια "Ιθάκη", αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 20/09/2019 - 17:30ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ