Ψυχαγωγία

Ο γιος του Χρήστου Δάντη «εισβάλει» στο «Τατουάζ»! (ΦΩΤΟ)

Η νέα είσοδος στην αγαπημένη σειρά του Alpha

Ο σκηνοθέτης της δημοφιλούς σειράς Ανδρέας Γεωργίου μοιράστηκε μια φωτογραφία με τους διαδικτυακούς του φίλους αποκαλύπτοντας την νέα είσοδο στη σειρά! Ο νεαρός που θα «εισβάλλει» στα επόμενα επεισόδια στη σειρά ονομάζεται Χριστόφορος Βλαχάκης και είναι ο μεγάλος γιος του Χρήστου Δάντη και της Κατερίνας Τομπάζη!

Δείτε τη φωτογραφία που δημοσίευσε ο Αντρέας Γεωργίου:

γεωργιου

 

Επόμενο άρθρο

Ο Ανδρέας Λέοντας έγινε πατέρας!

Για πρώτη φορά γονείς έγιναν ο τραγουδιστής και η σύντροφος του τα ξημερώματα του Σαββάτου
27/10/2018 - 15:14

ΣχετικέςΕιδήσεις

Έγινε η αποκάλυψη! Αυτός είναι ο λόγος που δεν συνεχίζει το "Τατουάζ"

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε η σεναριογράφος της σειράς και το "τέλος" στις φήμες
23/07/2019 - 15:41

Είναι επίσημο! Η σειρά "8 Λέξεις" στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε ζωντανή σύνδεση από την Κέρκυρα ο Ανδρέας Γεωργίου έκανε αποκαλύψεις
14/07/2019 - 23:55

Το "τέλος" του Ορφέα που συγκίνησε και καθήλωσε το τηλεοπτικό κοινό(ΒΙΝΤΕΟ)

"Σε αγάπησα πολύ αλλά οι εμμονές μου ήταν πιο δυνατές..."
28/06/2019 - 10:26

Τατουάζ:Αυτό το τέλος δεν το περιμένει κανείς-Ανατροπές, δολοφονίες και εκδίκηση

Και όμως ο Ορφέας θα εκδικηθεί τον ίδιο του το... γιο
23/06/2019 - 16:11

Χώρισε ο Χρήστος Δάντης - Όλες οι πληροφορίες

"Τίτλοι" τέλους στη σχέση του τραγουδιστή με τη Ναταλία Ντουσοπούλου
04/06/2019 - 14:08

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καμίνι η Κύπρος για τις επόμενες μέρες

Μικρή άνοδο της θερμοκρασίας προβλέπει για το Σάββατο η Μετεωρολογική

Χειροπέδες σε 19χρονο για κλοπές οχημάτων στη Λεμεσό

Συνελήφθη για αυτόφωρο αδίκημα της κατοχής διαρρηκτικών εργαλείων

Διπλό φονικό: H ώρα της ποινής για τον Λευτέρη Σολωμού

Ανοιχτό το ενδεχόμενο να καταθέσει ως μάρτυρας κατηγορίας
Ελλάδα

Οδοιπορικό στο Μάτι: 365 μέρες από την μεγάλη τραγωδία (ΒΙΝΤΕΟ)

Η φονική πυρκαγιά άφησε πίσω της 102 θύματα και 58 εγκαυματίες

Υπό έλεγχο η φωτιά που ξέσπασε στη Ραφήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Μάχη με τις φλόγες έδωσαν επίγεια και εναέρια μέσα

O πύρινος "εφιάλτης" ξύπνησε στη Ραφήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Αποκλειστικές εικόνες - Διακοπή κυκλοφορίας στη Λεωφόρο Μαραθώνος
Διεθνή

Επιστολή δημοκρατικών μελών της επιτροπής Εξωτερικών Σχέσεων σε Τραμπ για S-400

Εκφράζουν την πεποίθηση ότι πρέπει να δοθεί μια ισχυρή απάντηση στην απόφαση Ερντογάν

Τραγικός θάνατος για τέσσερα παιδιά σε κατασκήνωση στη ρωσική Άπω Ανατολή

Κάηκαν σε πυρκαγιά - Συλλήψεις για τη μεγάλη τραγωδία

Αυτός είναι ο νέος υπουργός Άμυνας των ΗΠΑ (ΦΩΤΟ)

Τον διορισμό του ενέκρινε η Γερουσία με 90 ψήφους υπέρ

tv news

Οι «24 ΩΡΕΣ» μεταβαίνουν στο Μάτι Αττικής, ένα χρόνο μετά την πύρινη τραγωδία

Μαρτυρίες, εικόνες και αποκαλύψεις που θα συγκλονίσουν, εκτάκτως το Σάββατο 27 Ιουλίου
Alpha TV Κύπρου

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 24/07/2019 - 09:30ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ