Ψυχαγωγία

Ο γιος του Μάικλ Ντάγκλας "καίει" τον πατέρα του με...σοκαριστικές αποκαλύψεις

Ο μεγάλος γιος του Μάικλ Ντάγκλας σοκάρει με τις αποκαλύψεις για τον διάσημο πατέρα του...

Ο Κάμερον Ντάγκλας, ο οποίος είχε στο παρελθόν καταδικαστεί σε 10ετή φυλάκιση για εμπορία νατκωτικών, φαίνεται ότι έχει αποφασίσει να τα πει όλα στην αυτοβιογραφία του, η οποία έχει τον τίτλο «Long Way Home» και κυκλοφόρησε πρόσφατα. Συγκεκριμένα γράφει:

«Όσο μεγάλωνα, σκαρφάλωνα τα βράδια από σπίτι σε σπίτι στο συγκρότημα κατοικιών που μέναμε, ανέβαινα στα μπαλκόνια και έβλεπα πράγματα που δεν έπρεπε να βλέπω: ωραίους ενήλικες να κάνουν τα πράγματα που κάνουν οι ωραίοι ενήλικες που ζουν τέτοιες ζωής χλιδής και υπερβολής.

Ήταν μια δειλή γνωριμία με τις εξαρτήσεις που εξελίχθηκε γρήγορα σε μια εθιστική σχέση. Πρώτα ήρθε η ηρωίνη, μετά η κοκαΐνη και τέλος η μεθαμφεταμίνη. Ακόμα κι όταν ήμουν πολύ μικρός, θυμάμαι να μεταφέρω τζόιντς πέρα δώθε στα πάρτι. Με φώναζε ας πούμε ο πατέρας μου και μου έλεγε 'έλα εδώ, πήγαινε αυτό στο θείο σου', και μόνο μετά από πολλά χρόνια συνειδητοποίησα τι ήταν».

Ο Μάικλ Ντάγκλας σε συνέντευξη του δήλωσε ότι σχεδόν είχε ξεγράψει τον Κάμερον, επειδή πίστευε ότι θα πέθαινε από τα χρήση ναρκωτικών. 

Επόμενο άρθρο

Συγκινητικό! Σοπράνο "σπάει" τη νεκρική σιγή που επέβαλε ο στρατός της Χιλής

Απόλυτη ησυχία διέταξε ο στρατός με μια...άρια να στέλνει μήνυμα ειρήνης
24/10/2019 - 22:31

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σοκ για Κάρολο - Καμίλα: Αυστραλός υποστηρίζει πως είναι γιος τους (ΦΩΤΟ)

Ο 53χρονος που θέλει να μάθει την αλήθεια και να ενταχθεί στη βασιλική οικογένεια
29/01/2020 - 10:06

"Έσύραν στο μωρό μου μια σιπεθκιά, μου το πήραν για να γιάνει και δεν το ξανάδα"

"Ραγίζει καρδιές" η συγκλονιστική ιστορία της Μυροφόρας για τον αγνοούμενο γιο της
18/01/2020 - 14:50

«Νιώθω σαν να ονειρεύομαι» λέει ο 13χρονος γιος επιβάτη του μοιραίου αεροσκάφους

Μια εβδομάδα μετά την κατάρριψη του ουκρανικού αεροπλάνου έδωσε μια ομιλία που συγκινεί
17/01/2020 - 09:30

Παπουτσάκη: O γιος της κάνει τα πρώτα του βήματα και τον...απαθανατίζει (ΦΩΤΟ)

Η τρυφερή φωτογραφία με τον μικρό Μάξιμο στο πάρκο και η περήφανη μαμά
16/01/2020 - 10:11

Στεφανίδου: Η αντίδραση στη φωτογραφία όπου ο...γιος της φιλά την κοπέλα του!

Η απάντηση για την σχέση του Νικόλα και για τα τρυφερά ενσταντανέ που δημοσίευσε ο ίδιος
12/01/2020 - 14:23

Γέννησε η Μαντώ Γαστεράτου!

Baby Boom - Έγινε για πρώτη φορά μητέρα και υποδέχτηκε τον μικρό Γιώργο
06/01/2020 - 22:56

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έτοιμα ειδικά δωμάτια απομόνωσης για τυχόν κρούσματα κορωναϊού στην Κύπρο (VID)

Αυστηρά τα μέτρα σε αεροδρόμια και λιμάνια, πονοκέφαλος τα σημεία εισόδου

Η ώρα του πορίσματος για τα θύματα του Μεταξά (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι εισηγήσεις που περιλαμβάνει το πόρισμα το οποίο καταλογίζει ευθύνες σε 20 αστυνομικούς

"Μόνο για αυτήν την αλήθεια ζω για 15 χρόνια, τι έγινε το παιδί μου" (BINTEO)

Ο Θανάσης ήταν θύμα bullying από άλλους εθνοφρουρούς, καταγγέλλει η μητέρα του στον Alpha
Ελλάδα

Mε το βλέμμα στραμμένο στην τουρκική προκλητικότητα η συνάντηση Μακρόν-Μητσοτάκη

Στη Γαλλική πρωτεύουσα συναντώνται αυτή την ώρα οι δύο ηγέτες

Σεισμός 5,1 Ρίχτερ σημειώθηκε νότια της Ρόδου

Η σεισμική δόνηση είχε επίκεντρο 85χλμ νοτιοανατολικά της Καρπάθου

«Έπεσαν» Instagram, Messenger και Facebook

Προβλήματα αναφέρουν οι χρήστες των μέσων και στην Ελλάδα
Διεθνή

Το σχέδιο του Τραμπ για την ειρήνη που προκαλεί "πόλεμο" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Παλαιστίνη απορρίπτει, ο Νετανιάχου πανηγυρίζει, διχασμένη η διεθνής κοινότητα

Με το βρετανικό εθνικό ύμνο το αντίο Ηνωμένου Βασιλείου-Ευρωκοινοβουλίου(ΒΙΝΤΕΟ)

Brexit στις 31 Ιανουαρίου και με τη "βούλα" του Ευρωκοινοβουλίου

"Το πόσο στενή θα είναι η μελλοντική σχέση θα εξαρτηθεί από το Ηνωμένο Βασίλειο"

Τι δήλωσε η Ούρσουλα Φον Ντερ Λάιεν λίγο πριν την τελική ψηφοφορία για το Brexit

tv news

Το πόρισμα του ιατροδικαστή για τον φόνο της Δέσποινας, ξαφνιάζει την οικογένεια

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Μια συμμαχία και ένα διαφορετικό, σκοτεινό σχέδιο αλλάζει τις ζωές όλων...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 29/01/2020 - 22:108 ΛΕΞΕΙΣ