Ψυχαγωγία

Ο γιος του Μάικλ Ντάγκλας "καίει" τον πατέρα του με...σοκαριστικές αποκαλύψεις

Ο μεγάλος γιος του Μάικλ Ντάγκλας σοκάρει με τις αποκαλύψεις για τον διάσημο πατέρα του...

Ο Κάμερον Ντάγκλας, ο οποίος είχε στο παρελθόν καταδικαστεί σε 10ετή φυλάκιση για εμπορία νατκωτικών, φαίνεται ότι έχει αποφασίσει να τα πει όλα στην αυτοβιογραφία του, η οποία έχει τον τίτλο «Long Way Home» και κυκλοφόρησε πρόσφατα. Συγκεκριμένα γράφει:

«Όσο μεγάλωνα, σκαρφάλωνα τα βράδια από σπίτι σε σπίτι στο συγκρότημα κατοικιών που μέναμε, ανέβαινα στα μπαλκόνια και έβλεπα πράγματα που δεν έπρεπε να βλέπω: ωραίους ενήλικες να κάνουν τα πράγματα που κάνουν οι ωραίοι ενήλικες που ζουν τέτοιες ζωής χλιδής και υπερβολής.

Ήταν μια δειλή γνωριμία με τις εξαρτήσεις που εξελίχθηκε γρήγορα σε μια εθιστική σχέση. Πρώτα ήρθε η ηρωίνη, μετά η κοκαΐνη και τέλος η μεθαμφεταμίνη. Ακόμα κι όταν ήμουν πολύ μικρός, θυμάμαι να μεταφέρω τζόιντς πέρα δώθε στα πάρτι. Με φώναζε ας πούμε ο πατέρας μου και μου έλεγε 'έλα εδώ, πήγαινε αυτό στο θείο σου', και μόνο μετά από πολλά χρόνια συνειδητοποίησα τι ήταν».

Ο Μάικλ Ντάγκλας σε συνέντευξη του δήλωσε ότι σχεδόν είχε ξεγράψει τον Κάμερον, επειδή πίστευε ότι θα πέθαινε από τα χρήση ναρκωτικών. 

Επόμενο άρθρο

Συγκινητικό! Σοπράνο "σπάει" τη νεκρική σιγή που επέβαλε ο στρατός της Χιλής

Απόλυτη ησυχία διέταξε ο στρατός με μια...άρια να στέλνει μήνυμα ειρήνης
24/10/2019 - 22:31

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ορκίστηκε φαντάρος ο γιος του Μητσοτάκη-Γιατί απουσίαζε ο Έλληνας Πρωθυπουργός;

Οι φωτογραφίες και το τρυφερό μήνυμα του πατέρα στο γιο
26/09/2020 - 12:20

Ο Μπουράκ Χακί μας δείχνει τον γιο του και είναι...εκπληκτικά ολόιδιοι (ΦΩΤΟ)

Η τρυφερή φωτογραφία και η...εξαιρετική ομοιότητα που εξέπληξε
30/08/2020 - 09:44

Συγκινητικό! Ο Βαλεντίνος Σιελής συνάντησε από κοντά...τον 4μηνών γιο του (ΦΩΤΟ)

Επέστρεψε στην Κύπρο και στην οικογένεια του μετά από την καραντίνα στο εξωτερικό
29/08/2020 - 15:23

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αυτόν ψάχνουν οι Αρχές για διαρρήξεις και κλοπή οχήματος στο Παραλίμνι (ΦΩΤΟ)

Διέρρηξε υποστατικό πώλησης αυτοκινήτων και πιστωτικό ίδρυμα

Μοιραίο μπάνιο για τον 76χρονο Μάρκο από το Παραλίμνι στη θάλασσα του Πρωταρά

Τον εντόπισαν πολίτες να επιπλέει αναίσθητος στο νερό του παρείχαν τις πρώτες βοήθειες

Ανθρωποκυνηγητό για τον εντοπισμό του 12χρονου Χριστόφορου (ΦΩΤΟ)

Απουσιάζει από τον χώρο διαμονής του στη Λευκωσία - Βοηθήστε τις Αρχές να τον εντοπίσουν
Ελλάδα

Ενθουσιασμένος που επέστρεψε στην Ελλάδα ο Πομπέο, έγινε δεκτός από τον Δένδια

"Η ισχύς της σχέσης μας βρίσκεται στο υψηλό όλων των εποχών" δήλωσε ο Αμερικανός ΥΠΕΞ

Στην Ελλάδα ο Πομπέο: Επίσκεψη με φόντο τα ελληνοτουρκικά

Πρώτος σταθμός η Θεσσαλονίκη - Συναντήσεις με Κυριάκο Μητσοτάκη και Νίκο Δένδια

Υποδέχεται τον Πομπέο στη Θεσσαλονίκη ο Νίκος Δένδιας

Ιδιαίτερη έμφαση στους τομείς της ενέργειας και της άμυνας
Διεθνή

Σενάριο «ολικού κοινωνικού lockdown» στη Βρετανία

Επηρεάζονται παμπ, εστιατόρια και μπαρ από τις σκέψεις του Μπόρις Τζόνσον

Η διπλωματία των τουρκικών drones στο Ναγκόρνο-Καραμπάχ (BINTEO)

Ελένη Θεοχάρους και Γιάννος Ιωάννου μιλούν για την αναζωπύρωση της διένεξης

Αρμενία Vs Αζερμπαϊτζάν: Πως τοποθετήθηκε η διεθνής κοινότητα

Ποια στάση τηρούν Κύπρος και Ελλάδα και ποια η Άγκυρα

tv news

Η γέννηση των διδύμων γεμίζει χαρά τον Οδυσσέα και την Έρση...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Η είδηση ότι η Δανάη είναι υιοθετημένη πέφτει σαν βόμβα στο σπίτι των Αργυρών...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 28/09/2020 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ