Ψυχαγωγία

Ο Χάρης Παπαθεοχάρους εντάσσεται στο καστ της «ΜΟΥΡΜΟΥΡΑΣ» (BINTEO)

Απόψε στις 19:30, το ερωτευμένο (τρόπος του λέγειν) ζευγάρι Κυπρίων της κωμικής σειράς «ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ» του ALPHA Κύπρου, πλέει σε φουρτουνιασμένα πελάγη ευτυχίας και η αιτία είναι μία αναπάντεχη live σύνδεση με την απογευματινή εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα».

Μην βιαστείτε να χαρείτε μαζί τους, γιατί η Δήμητρα θα επιλέξει on air να αποκαλύψει τη χειρότερη και γεμάτη αφέλεια εκδοχή του εαυτού της. Μερικά λεπτά δημοσιότητας αρκούν για να βγουν στη φόρα όλα τα αποθέματα ζήλιας της και να αφήσουν άφωνο, τόσο τον δημοσιογράφο Χάρη Παπαθεοχάρους όσο και τον κινηματογραφιστή που θα χάσει την ισορροπία του.

Η έκφραση του Χάρη κάνει ξεκάθαρη την πορεία της μίνι συνέντευξης, αφού ψάχνει αφορμή για να τη διακόψει και να εξαφανιστεί από μπροστά τους, χωρίς καν να δώσει εξηγήσεις. Αν και το τρέιλερ του αποψινού επεισοδίου προϊδεάζει αρκετά τον τηλεθεατή, πηγές αναφέρουν ότι η Δήμητρα (Μαριέλλα Σαββίδουθα διαβάσει τη δική της πικάντικη έρευνα, με σκοπό να τη βαθμολογήσει... ποιος άλλος; Ο μετρ του είδους!

Ένα παράξενο ένστικτο μάς λέει ότι απόψε θα τα ακούσουμε όλα, αν και μάλλον κάποιοι θα χάσουν την ακοή τους (αν δεν χωρίσουν) από τα πρώτα λεπτά έναρξης του επεισοδίου...

«ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ»: Κάθε Δευτέρα, Τρίτη και Τετάρτη στις 19:30, στον ALPHA Κύπρου.

 

Επόμενο άρθρο

Μικαέλλα Χαζτηεφραίμ: Έγκυος στον όγδοο μήνα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μάθετε ποιο είναι το φύλο του μωρού που περιμένει η Κύπρια τραγουδίστρια
20/05/2019 - 16:56

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το troll του "Με αγάπη Χριστιάνα" στην... Κατερίνα Αγαπητού(ΒΙΝΤΕΟ)

Η διαφορά ηλικίας, η ατάκα και το πείραγμα στην παρουσιάστρια
07/05/2019 - 21:25

Xάρης Παπαθεοχάρους: Έτοιμος να μπει σε... σχέση - Όλες οι λεπτομέρειες!(ΒΙΝΤΕΟ)

Tα ραντεβού, το φλερτ, η "πολιορκία" και το επόμενο βήμα στην προσωπική του ζωή
23/04/2019 - 11:55

Ο Χάρης Παπαθεοχάρους κάνει την ανατροπή και "εισβάλλει" στη Μουρμούρα(ΦΩΤΟ)

Αφήνει για λίγο την Χριστιάνα Αριστοτέλους και γίνεται...ηθοποιός
10/04/2019 - 20:48

Xάρης Παπαθεοχάρους:"Μου στέλνουν γυμνές φωτογραφίες στο Instagram"(BINTEO)

Oι γυμνόστηθες προκλητικές φωτογραφίες και το σοκ της Αριστοτέλους
06/04/2019 - 21:00

Απόψε η «ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ» πετάει κομφετί και φέρει ύποπτο σημάδι στο λαιμό... (ΒΙΝΤΕΟ)

Πώς γιορτάζει ένας γνήσιος Κύπριος πατέρας τη γέννηση του παιδιού του
26/03/2019 - 17:22

Το "Με αγάπη Χριστιάνα" μας δείχνει τις φωτογραφίες στις ταυτότητες τους!-ΒΙΝΤΕΟ

Ποιος από την ομάδα ήταν αγνώριστος και ποιος δεν άλλαξε καθόλου;
25/03/2019 - 16:08

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έξι ερωτήματα προς τον Υπουργό Υγείας από το Κέντρο Προληπτικής Παιδιατρικής

Αναστατωμένοι οι γονείς για την λειτουργία παράλληλου ανιχνευτικού προγράμματος

Τα παιδιά των θυμάτων του Νίκου Μεταξά στηρίζει οικονομικά η κυβέρνηση

Το Υπουργικό Συμβούλιο ενέκρινε κονδύλι για κάθε εξαρτώμενο τέκνο των πέντε γυναικών

"Στέρηση της ελευθερίας": Ο νέος όρος που περιλαμβάνεται στον ποινικό κώδικα

Ποιές αλλαγές ενέκρινε το Υπουργικό που αφορούν σε κατηγορούμενους ενώπιον δικαιοσύνης
Ελλάδα

Δεν αποκλείει "θερμό επεισόδιο" με την Τουρκία ο Έλληνας Υπουργός Άμυνας

Σε πλήρη συντονισμό Αθήνα και Λευκωσία για αναχαίτιση των απειλών της 'Αγκυρας

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση 20χρονου φοιτητή στην Κρήτη (ΦΩΤΟ)

Εντοπίστηκε μετά από δυο μέρες σε αγροτική τοποθεσία του Καβροχωρίου στο Ηράκλειο

Κατρούγκαλος: «Ο ελληνικός λαός μπορεί να αισθάνεται ασφαλής»

Η ανάρτηση του Έλληνα ΥΠΕΞ στο twitter λίγο μετά τη συνεδρίαση του ΚΥΣΕΑ
Διεθνή

Νέα ντοκουμέντα από ΗΠΑ για τις επιθέσεις στα δεξαμενόπλοια

Ενισχύεται η αμερικανική παρουσία στη Μέση Ανατολή σε θάλασσα και αέρα

Απελάσεις εκατομμυρίων άτυπων μεταναστών ετοιμάζουν οι Ηνωμένες Πολιτείες

"Θα απελαύνονται όσο γρήγορα μπαίνουν μέσα" διαμηνύει ο Πρόεδρος Ντόναλτ Τράμπ

tv news

«To Τατουάζ» Στέφανος και Όλγα στην τελική ευθεία για τον γάμο τους...

Η Τατιάνα προσπαθεί να παραπλανήσει τον Σέκερη ότι απέβαλε Τρίτη:Νέο Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα πιστεύει ότι μόνο αν παραδοθεί θα μπορέσει να πείσει την αστυνομία...

Η Κάτια βάζει δικό της ντετέκτιβ να ψάξει... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 18/06/2019 - 15:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ