Ψυχαγωγία

Ο Χάρης Παπαθεοχάρους εντάσσεται στο καστ της «ΜΟΥΡΜΟΥΡΑΣ» (BINTEO)

Απόψε στις 19:30, το ερωτευμένο (τρόπος του λέγειν) ζευγάρι Κυπρίων της κωμικής σειράς «ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ» του ALPHA Κύπρου, πλέει σε φουρτουνιασμένα πελάγη ευτυχίας και η αιτία είναι μία αναπάντεχη live σύνδεση με την απογευματινή εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα».

Μην βιαστείτε να χαρείτε μαζί τους, γιατί η Δήμητρα θα επιλέξει on air να αποκαλύψει τη χειρότερη και γεμάτη αφέλεια εκδοχή του εαυτού της. Μερικά λεπτά δημοσιότητας αρκούν για να βγουν στη φόρα όλα τα αποθέματα ζήλιας της και να αφήσουν άφωνο, τόσο τον δημοσιογράφο Χάρη Παπαθεοχάρους όσο και τον κινηματογραφιστή που θα χάσει την ισορροπία του.

Η έκφραση του Χάρη κάνει ξεκάθαρη την πορεία της μίνι συνέντευξης, αφού ψάχνει αφορμή για να τη διακόψει και να εξαφανιστεί από μπροστά τους, χωρίς καν να δώσει εξηγήσεις. Αν και το τρέιλερ του αποψινού επεισοδίου προϊδεάζει αρκετά τον τηλεθεατή, πηγές αναφέρουν ότι η Δήμητρα (Μαριέλλα Σαββίδουθα διαβάσει τη δική της πικάντικη έρευνα, με σκοπό να τη βαθμολογήσει... ποιος άλλος; Ο μετρ του είδους!

Ένα παράξενο ένστικτο μάς λέει ότι απόψε θα τα ακούσουμε όλα, αν και μάλλον κάποιοι θα χάσουν την ακοή τους (αν δεν χωρίσουν) από τα πρώτα λεπτά έναρξης του επεισοδίου...

«ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ»: Κάθε Δευτέρα, Τρίτη και Τετάρτη στις 19:30, στον ALPHA Κύπρου.

 

Επόμενο άρθρο

Μικαέλλα Χαζτηεφραίμ: Έγκυος στον όγδοο μήνα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μάθετε ποιο είναι το φύλο του μωρού που περιμένει η Κύπρια τραγουδίστρια
20/05/2019 - 16:56

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το νέο ραδιοφωνικό βήμα του Χάρη Παπαθεοχάρους είναι γεγονός!(ΦΩΤΟ)

Με περισσότερη..."ενέργεια" από τη νέα χρονιά ο νεαρός δημοσιογράφος
22/08/2019 - 13:38

Το troll του "Με αγάπη Χριστιάνα" στην... Κατερίνα Αγαπητού(ΒΙΝΤΕΟ)

Η διαφορά ηλικίας, η ατάκα και το πείραγμα στην παρουσιάστρια
07/05/2019 - 21:25

Xάρης Παπαθεοχάρους: Έτοιμος να μπει σε... σχέση - Όλες οι λεπτομέρειες!(ΒΙΝΤΕΟ)

Tα ραντεβού, το φλερτ, η "πολιορκία" και το επόμενο βήμα στην προσωπική του ζωή
23/04/2019 - 11:55

Ο Χάρης Παπαθεοχάρους κάνει την ανατροπή και "εισβάλλει" στη Μουρμούρα(ΦΩΤΟ)

Αφήνει για λίγο την Χριστιάνα Αριστοτέλους και γίνεται...ηθοποιός
10/04/2019 - 20:48

Xάρης Παπαθεοχάρους:"Μου στέλνουν γυμνές φωτογραφίες στο Instagram"(BINTEO)

Oι γυμνόστηθες προκλητικές φωτογραφίες και το σοκ της Αριστοτέλους
06/04/2019 - 21:00

Απόψε η «ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ» πετάει κομφετί και φέρει ύποπτο σημάδι στο λαιμό... (ΒΙΝΤΕΟ)

Πώς γιορτάζει ένας γνήσιος Κύπριος πατέρας τη γέννηση του παιδιού του
26/03/2019 - 17:22

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Tσάκωσαν" 56 ανήλικους να διασκεδάζουν σε club της Λευκωσίας

Καταγγελίες εναντίον 50χρονου για κάπνισμα, πώληση αλκοόλ και παράνομη εργοδότηση

Έφοδος της Αστυνομίας σε 14 clubs και pubs της Πάφου

Καταγγέλθηκαν ότι μετέδιδαν μουσική χωρίς να έχουν σε ισχύ την απαραίτητη άδεια

Αισιοδοξία ότι θα υπερχειλίσουν και φέτος τα φράγματα της Κύπρου (ΦΩΤΟ)

"Δεν πρέπει όμως να επαναπαυόμαστε", λέει όμως ο Διευθυντής του Τμήματος Αναπτύξεως Υδάτων
Ελλάδα

Στο φως σπουδαία ευρήματα σε αρχαίους τάφους στη Φλώρινα (ΦΩΤΟ)

Χρυσά προσωπεία, χρυσά δακτυλίδια και χάλκινα κράνη σε 209 τάφους

Μέχρι τις 27 Σεπτεμβρίου οι ηλεκτρονικές εγγραφές των πρωτοετών φοιτητών

Δεν χρειάζεται η κατάθεση δικαιολογητικών ή η φυσική παρουσία των επιτυχόντων

Υπ. Παιδείας: Καταργεί την αναγραφή θρησκεύματος στα πιστοποιητικά σπουδών

Η Υπουργός δήλωσε ότι στόχος είναι να καλλιεργεί ένα περιβάλλον χωρίς αποκλεισμούς
Διεθνή

Για τον Περσικό Κόλπο αναχωρούν δυνάμεις των ΗΠΑ μετά το χτύπημα στην Aramco

Aμυντικού χαρακτήρα η αποστολή με επίκεντρο την αεροπορία , λέει ο αμερικανός ΥΠΕΞ

Τραμπ προς Ευρωπαίους: Θα αφήσω ελεύθερους τους τζιχαντιστές στα σύνορά σας

"Ζητάμε από τις χώρες από τις οποίες ήλθαν να παραλάβουν αυτούς τους αιχμαλώτους πολέμου"

«Αστακός» το Παρίσι: Μεγάλη πορεία από "κίτρινα γιλέκα"

Η διαδήλωση θα μεγαλώσει από τα άτομα που διαμαρτύρονται για την κλιματική αλλαγή

tv news

Στα άδυτα της άνοιας και του Αλτσχάιμερ σε ένα επεισόδιο που θα συγκλονίσει...

Οι «24 ΩΡΕΣ» στον Σύνδεσμο στήριξης ατόμων με άνοια "Ιθάκη", αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 21/09/2019 - 13:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ