Ψυχαγωγία

Ο Χάρης Παπαθεοχάρους κάνει την ανατροπή και "εισβάλλει" στη Μουρμούρα(ΦΩΤΟ)

Από το "Με αγάπη Χριστιάνα" στο "Μην αρχίζει τη μουρμούρα"... μια γκρίνια δρόμος!

Ο γνωστός δημοσιογράφος και ραδιοφωνικός παραγωγός, Χάρης Παπαθεοχάρους "εισβάλλει" με χαμόγελο στην υποκριτική και την αγαπημένη καθημερινή σειρά του Alpha Κύπρου "Μην αρχίζει τη Μουρμούρα".

Πόσο καιρό θα κάτσει με το ζευγάρι Μαριέλλα Σαββίδου-Αλέξανδρος Παρίσης; Ποιος ο ρόλος του; Τί ανατροπές θα φέρει και γιατί αυτή η εμφάνιση (όπως ακούγεται) ήρθε για να μείνει. Οι απορίες θα βρουν τις απαντήσεις σε λίγο καιρό που όλα αυτά θα μπορούμε να τα απολαύσουμε στον τηλεοπτικό αέρα.

Δείτε φωτογραφίες από την εμφάνιση του Χάρη, στα backstage των γυρισμάτων

kl

;klm,

Επόμενο άρθρο

Νέες αποκαλύψεις για το δυστύχημα της πριγκίπισσας Νταϊάνα

Γιατρός αποκαλύπτει: «Θα είχε επιβιώσει αν φορούσε τη ζώνη της»
10/04/2019 - 17:27

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Αριστοτέλους έκανε το πιο... sexy και ξεκαρδιστικό TikTok με τον Χάρη(ΒΙΝΤΕΟ)

Στα χνάρια του challenge της Jlo, κέρδισαν τις εντυπώσεις με το χόρο και το... στιλ τους
29/04/2020 - 17:15

Και όμως η Αριστοτέλους...κούρεψε τον Χάρη on air και ιδού το αποτέλεσμα(ΒΙΝΤΕΟ)

Τα κομμωτήρια είναι κλειστά και η Χριστιάνα αποδέχθηκε την πρόκληση
02/04/2020 - 17:12

H επική φάρσα της Χριστιάνας Αριστοτέλους στον...Χάρη Παπαθεοχάρους (ΒΙΝΤΕΟ)

Μας χάρισε μια από τις πιο ξεκαρδιστικές στιγμές της Κυπριακής τηλεόρασης
04/03/2020 - 15:41

Το "Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα" έρχεται...14 Φλεβάρη για να υμνήσει τον έρωτα!

Παρασκευή στις 19:30 θα μουρμουρήσουμε με τα πιο αγαπητά ζευγάρια
13/02/2020 - 19:12

Η Αριστοτέλους πήγε για ρεπορτάζ στην...λαϊκή και της είπαν και τον καφέ(ΒΙΝΤΕΟ)

Τα παράπονα για τον Εφραίμ, τα ψώνια και το γλέντι στην αγορά
29/01/2020 - 16:49

Χάρης Παπαθεοχάρους: Αποκάλυψε την πλαστική επέμβαση που θέλει να κάνει (ΒΙΝΤΕΟ)

To σημείο στο πρόσωπο που θέλει να "διορθώσει" και η...τελική απόφαση
16/01/2020 - 10:45

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Οι αλλαγές στα μέσα μεταφοράς σε Λευκωσία και Λάρνακα (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε νέα εποχή μπήκαν τα μέσα μαζικής μεταφοράς από τις 5 Ιουλίου

Πατέρας και 7χρονο παιδάκι κινδύνευσαν με πνιγμό στo Ladie's Mile (ΒΙΝΤΕΟ)

Σωτήρια ήταν για άλλη μια φορά η επέμβαση ναυαγοσωστών

31χρονο καταζητούν οι Αρχές για υπόθεση αρπαγής προσώπου (ΦΩΤΟ)

Σκοπός της αρπαγής ο κρυφός και άδικος περιορισμός
Ελλάδα

27 νέα κρούσματα στην Ελλάδα και ένας νέος θάνατος

Τα 14 εντοπίστηκαν κατόπιν ελέγχων στις πύλες εισόδου τις χώρας

Ανησυχία για την αύξηση κρουσμάτων στην Ελλάδα, στο μικροσκόπιο τα «εισαγόμενα»

Ταυτόχρονα προβληματίζουν τα φαινόμενα συνωστισμού σε πανηγύρια
Διεθνή

Ο Τραμπ απέσυρε επισήμως τις ΗΠΑ από τον Παγκόσμιο Οργανισμό Υγείας

Για την αποχώρηση υπάρχει χρονοδιάγραμμα ενός έτους.

Π.Ο.Υ: Η πανδημία του κορωνοϊού «επιταχύνεται»

«Προκύπτουν αποδείξεις» σχετικά με τη διασπορά μέσω του αέρα του νέου κορωνοϊού

tv news

Ο Αποστόλης ομολογεί στο Χρήστο πως πριν χρόνια σκότωσε τον αδερφό του Σταύρου..

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της σειράς «Έρωτας Μετά»
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα είναι αποφασισμένη να αγωνιστεί για την αθώωση της Κάτιας ως το τέλος..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα συγκλονιστικά τελευταία επεισόδια της σειράς!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 08/07/2020 - 02:1010Η ΕΝΤΟΛΗ