Ψυχαγωγία

Ο Κόνσολος έβαλε τη Μενεγάκη να πιεί ζιβανία...και να μαγειρέψει πούλλες(ΒΙΝΤΕΟ)

Ήρθε η ώρα η Ελένη Μενεγάκη να μάθει την ...κυπριακή κουζίνα!

Ο αγαπημένος της φίλος και ηθοποιός, Μαρίνος Κόνσολος μπήκε στην κουζίνα της εκπομπής "Ελένη" που παρακολουθούμε καθημερινά στις 13.00 από τους δέκτες του Alpha Κύπρου και μαγείρεψε μαζί της πούλλες αντιναχτές ενώ της έφερε να δοκιμάσει χαλούμι, σιουσσιούκο και χοιρομέρι.

Κυπριακή κουζίνα χωρίς ζιβανία δεν γίνεται. Η γνωστή παρουσιάστρια δοκίμασε σφηνάκι ζιβανία και απόλαυσε τις κυπριακές νοστιμιές.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα και μπείτε και εσείς στην κουζίνα με τον Μαρίνο και την Ελένη

Επόμενο άρθρο

Η εμφάνιση των Maroon 5 στο Super Bowl δίχασε το κοινό (ΦΩΤΟ)

Η αμφιλεγόμενη εμφάνιση, τα αρνητικά σχόλια και η απάντηση του τραγουδιστή
04/02/2019 - 18:34

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Μενεγάκη: Τα συγκινητικά λόγια για τα παιδιά της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε on air για τα παιδιά της η αγαπημένη παρουσιάστρια
11/02/2019 - 14:55

Η κόρη της Ελένης Μενεγάκη έχει γενέθλια - Δείτε πως της ευχήθηκε! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε η παρουσιάστρια και τα τρυφερά λόγια στη Λάουρα
10/02/2019 - 10:47

Η Μενεγάκη αποκάλυψε την έκπληξη που θα κάνει στον Ματέο για τον..Άγιο Βαλεντίνο

Όλα όσα δήλωσε η παρουσιάστρια και η ... γλυκιά κίνηση
09/02/2019 - 08:59

Επικό! Ο Λούης τρολάρει Μενεγάκη-Κόνσολο και τις... πούλλες στη κουζίνα(ΒΙΝΤΕΟ)

Τελικά είναι πούλλος ή πούλλα; Δείτε την ξεκαρδιστική σάτιρα
08/02/2019 - 22:53

Το σχόλιο της Ελένης Μενεγάκη σε φωτογραφία του Άγγελου Λάτσιου! (ΦΩΤΟ)

Η ανάρτηση του γιου της στα κοινωνικά δίκτυα...
08/02/2019 - 11:45

Ε. Μενεγάκη: Η φωτογραφία της Βαλέριας και η απάντηση της σε σχόλιο που δέχτηκε

Η αποστομωτική απάντηση της παρουσιάστριας σε follower
30/01/2019 - 09:30

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κλειστός ο αυτοκινητόδρομος Λάρνακας - Λεμεσού

Μετακινούν όχημα που παρέκκλινε της πορείας του και κατέληξε εκτός δρόμου

"Βούλιαξε" από τις βροχοπτώσεις η Λεμεσός (ΒΙΝΤΕΟ)

Χείμαρρος παρασέρνει καρέκλες εστιατορίων

Βροχές και καταιγίδες στο σημερινό σκηνικό του καιρού

Δείτε αναλυτικά την πρόγνωση της Μετεωρολογικής Υπηρεσίας
Ελλάδα

Μαγευτικές εικόνες από τη "χειμωνιάτικη δύση" στο Ναύπλιο (ΦΩΤΟ)

Ένα φαινόμενο άκρως εντυπωσιακό και ρομαντικό

"Βόρεια Μακεδονία" και στις ελληνικές πινακίδες

Τέλος το "FYROM" στις πινακίδες στα σύνορα Ελλάδας-Βόρειας Μακεδονίας
Διεθνή

Μαδούρο: Εξετάζει στρατιωτική "ανάπτυξη" στα σύνορα με την Κολομβία 

Θέλει να αξιολογήσει τις δυνάμεις που απαιτούνται για να μην παραβιαστούν

Αυτοί διεκδικούν την Προεδρία της Ευρωπαϊκής Επιτροπής (ΦΩΤΟ)

Ο Γιούνκερ ετοιμάζεται να παραδώσει τη σκυτάλη στον επόμενο

tv news

Αγάπη,αγώνας,δύναμη, στοργή δυσκολίες αλλά και ελπίδα το Σάββατο στις «24 Ώρες»

O Γολγοθάς μιας γυναίκας με παιδιά που έχουν ιδιαιτερότητες και ο κοινωνικός αποκλεισμός..
Alpha TV Κύπρου

Η Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή υποδέχεται τον Λούη Πατσαλίδη! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μια εκπομπή γεμάτη συγκίνηση, τραγούδι και γέλιο...«Παράδοση Κατ' Οίκον» στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 16/02/2019 - 13:50ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW