Ψυχαγωγία

Ο Κόνσολος έβαλε τη Μενεγάκη να πιεί ζιβανία...και να μαγειρέψει πούλλες(ΒΙΝΤΕΟ)

Ήρθε η ώρα η Ελένη Μενεγάκη να μάθει την ...κυπριακή κουζίνα!

Ο αγαπημένος της φίλος και ηθοποιός, Μαρίνος Κόνσολος μπήκε στην κουζίνα της εκπομπής "Ελένη" που παρακολουθούμε καθημερινά στις 13.00 από τους δέκτες του Alpha Κύπρου και μαγείρεψε μαζί της πούλλες αντιναχτές ενώ της έφερε να δοκιμάσει χαλούμι, σιουσσιούκο και χοιρομέρι.

Κυπριακή κουζίνα χωρίς ζιβανία δεν γίνεται. Η γνωστή παρουσιάστρια δοκίμασε σφηνάκι ζιβανία και απόλαυσε τις κυπριακές νοστιμιές.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα και μπείτε και εσείς στην κουζίνα με τον Μαρίνο και την Ελένη

Επόμενο άρθρο

Η εμφάνιση των Maroon 5 στο Super Bowl δίχασε το κοινό (ΦΩΤΟ)

Η αμφιλεγόμενη εμφάνιση, τα αρνητικά σχόλια και η απάντηση του τραγουδιστή
04/02/2019 - 18:34

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Μενεγάκη "μεταμορφώθηκε" σε αγρότισσα! Σε ρόλο κηπουρού στην Άνδρο (ΦΩΤΟ)

Ποζάρει αγκαλιά με τα φρέσκα λαχανικά της, δείχνοντας μας ένα μαγευτικό σκηνικό
19/09/2020 - 13:15

Η Ελένη Μενεγάκη στο σχολείο μαζί με την μικρή Μαρίνα - Η τρυφερή φωτογραφία

Με σχολική τσάντα, μπλε φουστίτσα και κοτσιδάκια στα μαλλιά η μικρή Μαρίνα
14/09/2020 - 15:15

“Δεν πήγα ποτέ στην εκπομπή της Μενεγάκη. Το έβαζα ως όρο στο συμβόλαιό μου”

Πασίγνωστη κωμική ηθοποιός αποκαλύπτεται και αιφνιδιάζει…
08/09/2020 - 22:27

Ο Άγγελος Λάτσιος μας "συστήνει" την σύντροφο του - Η απάντηση της Μενεγάκη

Ποζάρει με το κορίτσι του και η παρουσιάστρια σχολιάζει...
03/09/2020 - 12:35

Ελένη Μενεγάκη: Για βουτιές από βράχο με τις κόρες της, Βαλέρια και Λάουρα(ΦΩΤΟ)

Περήφανη μαμά! Τα στιγμιότυπα που δημοσίευσε, το σχόλιο και ο τωρινός προορισμός τους
03/09/2020 - 10:59

Σαν έφηβοι...Μενεγάκη - Παντζόπουλος: Τρυφερά ενσταντανέ κάτω από την πανσέληνο

Oι αγκαλιές του ζευγαριού, η φωτιά στη παραλία και το ρομαντικό σκηνικό
02/09/2020 - 13:09

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Συναγερμός στις Αρχές για την εξαφάνιση 16χρονου (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία δίνει στη δημοσιότητα τη φωτογραφία και στοιχεία του

Τη Δευτέρα η διανομή δυο ρούχινων μασκών σε μαθητές Γυμνασίων

Μέχρι τα τέλη της βδομάδας θα δοθούν σε μαθητές Λυκείων, τεχνικών και εκπαιδευτικούς

Εμπρησμό "βλέπουν" οι Αρχές πίσω από τη φωτιά σε δυο οχήματα στη Λεμεσό

Υπέστησαν εκτεταμένες ζημιές λόγω της πυρκαγιάς
Ελλάδα

Σαρώνει ο "Ιανός": Αγνοείται ζευγάρι ηλικιωμένων στην Καρδίτσα (ΒΙΝΤΕΟ)

Δυο νεκροί από τη φονική κακοκαιρία που πλήττει την Ελλάδα

Και δεύτερος νεκρός από τη σφοδρή κακοκαιρία στην Ελλάδα (ΒΙΝΤΕΟ)

Αττική, Κορινθία και Αργολίδα αναμένεται να χτυπήσει ο «Ιανός»

Μια νεκρή και δυο αγνοούμενοι από το φονικό πέρασμα της κακοκαιρίας "Ιανός"

Εικόνες καταστροφής και προβλήματα στο οδικό δίκτυο λόγω των σφοδρών βροχοπτώσεων
Διεθνή

1,3 τόνους πυροτεχνημάτων εντοπίστηκαν στο λιμάνι της Βηρυτού

Βρέθηκαν σε αποθήκη και στη διάρκεια έρευνας του στρατού

Άνοιξε πυρ κατά νεαρών που έκαναν πάρτι σε αυλή σπιτιού (ΒΙΝΤΕΟ)

Δυο νεκροί και 14 τραυματίες από πυροβολισμούς στο Ρότσεστερ της Νέας Υόρκης

30.697.825 κρούσματα, ο νεότερος απολογισμός της πανδημίας

Στις ΗΠΑ εξακολουθούν να καταγράφονται τα περισσότερα περιστατικά της νόσου Covid-19

tv news

Η μητέρα της Αγγελικής εμφανίζεται ξαφνικά στη φάρμα και προκαλεί προβλήματα...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

Η Ευγενία θα παίξει το τελευταίο της χαρτί και θα εκβιάσει τον Μάρκο...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 19/09/2020 - 16:45THE CHASE