Ψυχαγωγία

Ο Κόνσολος έβαλε τη Μενεγάκη να πιεί ζιβανία...και να μαγειρέψει πούλλες(ΒΙΝΤΕΟ)

Ήρθε η ώρα η Ελένη Μενεγάκη να μάθει την ...κυπριακή κουζίνα!

Ο αγαπημένος της φίλος και ηθοποιός, Μαρίνος Κόνσολος μπήκε στην κουζίνα της εκπομπής "Ελένη" που παρακολουθούμε καθημερινά στις 13.00 από τους δέκτες του Alpha Κύπρου και μαγείρεψε μαζί της πούλλες αντιναχτές ενώ της έφερε να δοκιμάσει χαλούμι, σιουσσιούκο και χοιρομέρι.

Κυπριακή κουζίνα χωρίς ζιβανία δεν γίνεται. Η γνωστή παρουσιάστρια δοκίμασε σφηνάκι ζιβανία και απόλαυσε τις κυπριακές νοστιμιές.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα και μπείτε και εσείς στην κουζίνα με τον Μαρίνο και την Ελένη

Επόμενο άρθρο

Η εμφάνιση των Maroon 5 στο Super Bowl δίχασε το κοινό (ΦΩΤΟ)

Η αμφιλεγόμενη εμφάνιση, τα αρνητικά σχόλια και η απάντηση του τραγουδιστή
04/02/2019 - 18:34

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Μενεγάκη: Με την μικρή Μαρίνα στο πλατό της εκπομπής! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που ανάρτησε με την κορούλα της από το στούντιο της εκπομπής "Ελένη"
18/04/2019 - 13:20

Η Ελένη Μενεγάκη αποκάλυψε on air τα κιλά της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα κιλά που έχασε, ο λόγος και ο "ρόλος" της Αργυρώς Μπαρμπαρίγου
17/04/2019 - 10:48

Η αποκάλυψη της Μενεγάκη για τον γάμο Λασκαράκη-Σουλτάτου! (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι δήλωσε η παρουσιάστρια μετά την δημοσίευση της αναγγελίας του γάμου του ζευγαριού
05/04/2019 - 09:45

Mενεγάκη VS Μέγκαν: Φόρεσαν τα ίδια παπούτσια και η σύγκριση ήταν μοιραία(ΦΩΤΟ)

Ποια κέρδισε με διαφορά στήθους στο στιλ και την κομψότητα;
01/04/2019 - 17:42

Ελένη Μενεγάκη: Η σπάνια φωτογραφία του Άγγελου Λάτσιου με την Μαρίνα! (ΦΩΤΟ)

Ο Άγγελος αγκαλιά με τη Μαρίνα λίγο μετά την γέννηση της και οι ευχές για τα γενέθλια της
29/03/2019 - 09:40

Eλένη Μενεγάκη: "Αυτός ο Κύπριος είναι...κούκλος" (ΦΩΤΟ)

Η δημόσια τοποθέτηση της παρουσιάστριας για την ανδρική κυπριακή ομορφιά
28/03/2019 - 13:02

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Φρικιαστικές λεπτομέρειες έδωσε ο 35χρονος για τα εγκλήματά του (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Παραδέχθηκε το φόνο της 38χρονης Mary Rose και της 28χρονης Arian Palanas

LIVE: Την έπνιξε κατά τη διάρκεια σεξουαλικής επαφής και την πέταξε στο Μιτσερό

Πως περιέγραψε ο 35χρονος την απαλλαγή της σορού της 6χρονης Sierra
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα

Αλέξης Γεωργούλης και Ρος Ντέιλι στο ψηφοδέλτιο για τις Ευρωεκλογές

Με ποιο κόμμα κατεβαίνουν οι δύο καλλιτέχνες ως υποψήφιοι στις εκλογές του Μαΐου
Διεθνή

Ματωμένο Πάσχα στη Σρι Λάνκα με μπαράζ εκρήξεων σε εκκλησίες και ξενοδοχεία

Τουλάχιστον 137 νεκροί και εκατοντάδες τραυματίες ανήμερα της χριστιανικής γιορτής

Έτοιμη να επιδείξει τον νέο στόλο πολεμικών πλοίων η Κίνα

Πυρηνικά υποβρύχια και καταδρομικά στην καθιερωμένη παρέλαση

Γιούνκερ: Υπάρχει ακόμη κίνδυνος αποχώρησης του ΗΒ από ΕΕ χωρίς συμφωνία

"Ουδείς γνωρίζει πώς θα τελειώσει το Brexit" λέει ο Πρόεδρος της Ευρωπαϊκής Επιτροπής

tv news

Ο Χάρης Κκολός σ’ ένα αλλιώτικο “performance” που θα μείνει αξέχαστο...

«Παράδοση Κατ’ Οίκον» με την Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή στον Alpha (BΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Χρ.Αρτεμίου & Μ.Ιωάννου εισβάλλουν στο «ΚΑΡΜΑ»...όπου η ζήλια οδηγεί σε έγκλημα!

Δύο γυναίκες,ένας άνδρας και ένα αιχμηρό «μαχαίρι» στη μέση... Αυτή την Κυριακή στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 21/04/2019 - 13:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ