Ψυχαγωγία

Ο Κωνσταντίνος Αργυρός επέστρεψε στην... πρώην του - Όλες οι λεπτομέρειες(ΦΩΤΟ)

O Κωνσταντίνος Αργυρός γύρισε στην πρώην...

Ο δημοφιλής καλλιτέχνης άφησε στα "κρύα του λουτρού" την Ηλιάνα Παπαγεωργίου και μετά τον χωρισμό του ανοίγει πανιά για... παλιές καλές γνώριμες παραλίες. Σύμφωνα με πληροφορίες, ο γοητευτικός τραγουδιστής που αποτελεί "το μήλον της έριδος" ήρθε πολύ κοντά με την πρώην αγαπημένη του, Κατρίνα Τσάνταλη, με την οποία διατηρούσε πολλά χρόνια σχέση στο παρελθόν και συγκεκριμένα το 2013.

αργυρος

Η Κατρίνα είναι νέα, όμορφη, καστανόξανθη,δραστηριοποιείται στην ελληνική οινοποιία, ενώ έχει γράψει και δύο παιδικά βιβλία περνώντας σημαντικά μηνύματα για την ομοφοβία και τον ρατσισμό. Εσείς άραγε ποια προτιμάτε; Ηλιάνα ή Κατρίνα;

ηλιανα

ηλιανα

Επόμενο άρθρο

«Πάμε Πακέτο» τρία διαφορετικά πακέτα… τρεις ιστορίες ζωής! (ΦΩΤΟ)

Τρεις συγκλονιστικές ιστορίες αυτό το Σάββατο στις 22:00 στον ALPHA Κύπρου..
07/11/2018 - 18:49

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το βαρύ ζεϊμπέκικο του Κωνσταντίνου Αργύρου στην Αθήνα που εντυπωσίασε (ΒΙΝΤΕΟ)

Το στιγμιότυπο που δημοσιοποιήθηκε και ο ρόλος της...πρωτεύουσας της Ελλάδας
30/05/2020 - 09:41

Είναι επίσημο! Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου εντάσσεται στο δυναμικό του Alpha (ΦΩΤΟ)

Ο πρωτότυπος τρόπος που αποκάλυψε το κανάλι τη μεταγραφή της και οι πρώτες πληροφορίες
28/05/2020 - 16:06

Εκνευρισμένη η Χριστοπούλου με την Καγιά: "Να φιλτράρουμε αυτά που λέμε"

Το παρασκήνιο που οδήγησε στο unfollow και όσα ανέφερε για το περιστατικό που την ενόχλησε
25/05/2020 - 15:12

Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου επιβεβαίωσε την "κόντρα" της με την Βίκυ Καγιά!

Άνοιξε ο ασκός του Αιόλου μετά την παραδοχή του μοντέλου
23/05/2020 - 14:35

Η Λεκάκη ξανά με τον πρώην άντρα της και η Καβογιάννη ως... σύμμαχος

Οι ηθοποιοί γίνονται... παρουσιαστές για την κρατική τηλεόραση με άρωμα Σουηδίας
17/05/2020 - 13:22

Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου ποζάρει χωρίς ίχνος... μακιγιάζ και φίλτρα (ΦΩΤΟ)

Δείτε την εντυπωσιακή εμφάνιση της παρουσιάστριας - μοντέλο
15/05/2020 - 11:32

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Διαφοροποιήσεις στον οδικό χάρτη χαλάρωσης μέτρων (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποιες οι ανησυχίες ΠτΔ και ποια θέματα συζητήθηκαν κατά τη σύσκεψη στο Προεδρικό

Τον λήστεψαν και τον απείλησαν πως "αν μιλήσει" στις Αρχές θα τον σκοτώσουν

Την επίθεση από έξι πρόσωπα σε πάρκο στην Πόλη Χρυσοχούς κατήγγειλε 27χρονος

Αναστολή των κινητοποιήσεων αποφάσισαν οι εργαζόμενοι της ΕΜΕΛ

Αποφάσισαν να δώσουν χρόνο στην εταιρεία για διευθέτηση των εκκρεμοτήτων
Ελλάδα

"Έφυγε" από τη ζωή η Αμαλία Μεγαπάνου, πρώην σύζυγος του Κωνσταντίνου Καραμανλή

Οι "διαφορετικοί κόσμοι" της ταλαντούχας συγγραφέως και του Έλληνα Πρωθυπουργού

Tραγωδία στη Βούλα: Νεκρή γυναίκα από πυρκαγιά σε διαμέρισμα στην οδό Σερρών

Μεγάλη επιχείρηση της Πυροσβεστικής για απεγκλωβισμό τεσσάρων προσώπων

Ελληνικό ΥΠΕΞ προς Άγκυρα: Είμαστε έτοιμοι και για αυτή την πρόκληση

Η απάντηση στις νέες προθέσεις για έρευνες εντός της ελληνικής υφαλοκρηπίδας
Διεθνή

Νέο lockdown στη Σεούλ λόγω νέου κύματος κρουσμάτων COVID-19

Έκλεισαν ξανά σχολεία, μουσεία, και πάρκα μετά την "έκρηξη" περιστατικών

Σε "θέατρο" λεηλασιών μετατράπηκε για άλλη μια νύχτα το Μανχάταν (ΦΩΤΟ)

Νέα επεισόδια και συλλήψεις - "Απαράδεκτη" χαρακτήρισε την κατάσταση ο Δήμαρχος

Να διερευνηθούν τα κρούσματα αστυνομικής βίας στις ΗΠΑ, λέει ο Γκουτέρες

Ο επικεφαλής του ΟΗΕ εκφράζει ανησυχία και για τις επιθέσεις κατά δημοσιογράφων

tv news

Η Κάτια συλλαμβάνεται για το φόνο του Νίκου κι ο Αστυνόμος την ανακρίνει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 02/06/2020 - 13:45ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ