Ψυχαγωγία

Ο Κωνσταντίνος Αργυρός επέστρεψε στην... πρώην του - Όλες οι λεπτομέρειες(ΦΩΤΟ)

O Κωνσταντίνος Αργυρός γύρισε στην πρώην...

Ο δημοφιλής καλλιτέχνης άφησε στα "κρύα του λουτρού" την Ηλιάνα Παπαγεωργίου και μετά τον χωρισμό του ανοίγει πανιά για... παλιές καλές γνώριμες παραλίες. Σύμφωνα με πληροφορίες, ο γοητευτικός τραγουδιστής που αποτελεί "το μήλον της έριδος" ήρθε πολύ κοντά με την πρώην αγαπημένη του, Κατρίνα Τσάνταλη, με την οποία διατηρούσε πολλά χρόνια σχέση στο παρελθόν και συγκεκριμένα το 2013.

αργυρος

Η Κατρίνα είναι νέα, όμορφη, καστανόξανθη,δραστηριοποιείται στην ελληνική οινοποιία, ενώ έχει γράψει και δύο παιδικά βιβλία περνώντας σημαντικά μηνύματα για την ομοφοβία και τον ρατσισμό. Εσείς άραγε ποια προτιμάτε; Ηλιάνα ή Κατρίνα;

ηλιανα

ηλιανα

Επόμενο άρθρο

«Πάμε Πακέτο» τρία διαφορετικά πακέτα… τρεις ιστορίες ζωής! (ΦΩΤΟ)

Τρεις συγκλονιστικές ιστορίες αυτό το Σάββατο στις 22:00 στον ALPHA Κύπρου..
07/11/2018 - 18:49

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Τάμτα έβγαλε τραγούδι για το σεξ... με τον "πρώην" της(ΒΙΝΤΕΟ)

"Tο σεξ με τον πρώην ξέρεις ότι είναι το...καλύτερο"
15/11/2019 - 19:01

Snik: Η πρώτη δημόσια αναφορά στην προσωπική του ζωή: "Είμαι πολύ χαρούμενος"

Δείτε τι δήλωσε για τη σχέση του με την Ηλιάνα Παπαγεωργίου
14/11/2019 - 09:21

Ηλιάνα Παπαγεωργίου-Snik: Ταξίδι στο Μιλάνο! (ΦΩΤΟ)

Ο ραπερ ακολουθεί παντού την αγαπημένη του
12/11/2019 - 12:51

Ηλιάνα Παπαγεωργίου-Snik: Έκαναν το επόμενο βήμα στη σχέση τους!

Η σχέση τους πάει από το καλό στο καλύτερο
10/11/2019 - 13:50

Μέγκι Ντρίο VS Ηλιάνα Παπαγεωργίου:"Την έχει ψωνίσει, έχει γίνει κακιά με τουπέ"

Το σχόλιο για τα περιττά κιλά της ως μοντέλο και η καριέρα που δεν ζηλεύει
07/11/2019 - 11:26

"Η Ηλιάνα είναι ευτυχισμένη και χαρούμενη. Τη βλέπω πολύ ολοκληρωμένη..."

Όσα αποκάλυψε στενή συνεργάτιδα της για τη σχέση της με τον Snik
04/11/2019 - 11:19

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Φορτηγό συγκρούσθηκε με βυτιοφόρο στον αυτοκινητόδρομο

Χαλίκια προκαλούν κυκλοφοριακό κομφούζιο στον δρόμο προς Λεμεσό

Όλα όσα πρέπει να γνωρίζουμε για ασφαλή οδήγηση υπό βροχή (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι πρέπει να ελέγξουμε και πως πρέπει να συμπεριφερόμαστε στο οδικό δίκτυο
Ελλάδα

Ευχάριστα τα νέα από τη Βοστώνη και τον μικρό Παναγιώτη-Ραφαήλ

Βγήκαν τα αποτελέσματα και λαμβάνει την Πέμπτη τη γονιδιακή θεραπεία

Ύστατο χαίρε στην 17χρονη Μαρία-Ιωάννα και στη μητέρα της Σβέτα (ΦΩΤΟ)

Σοκάρουν οι φωτογραφίες του οχήματος μέσα στη χαράδρα μετά τη μοιραία πτώση

Παλλήνη: Τύχη βουνό είχε άνδρας που έπεσε στις γραμμές του προαστιακού (ΦΩΤΟ)

Απεγκλωβίστηκε έγκαιρα και μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο
Διεθνή

Μακελειό στην Καλιφόρνια: Προσχεδιασμένη επίθεση σε αγώνα ποδοσφαίρου

Δέκα άνδρες δέχθηκαν πυροβολισμούς με αποτέλεσμα τέσσερις να πέσουν νεκροί

Υεμένη: Οι αντάρτες Χούτι κατέλαβαν τρία πλοία στην Ερυθρά Θάλασσα

Μεταφέρθηκαν στο λιμάνι Σαλίφ - Τι λένε οι πρώτες πληροφορίες

ΗΠΑ: Οι ισραηλινοί οικισμοί στη Δυτική Όχθη "δεν είναι πλέον παράνομοι"

«Η Ουάσιγκτον επανορθώνει μια ιστορική αδικία» είπε ο Νετανιάχου

tv news

Η Δέσποινα αποκαλύπτει στην Αλεξία όλη την αλήθεια για την Ασπασία...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Το σκοτεινό σχέδιο της Μάρθας για την Κάτια μπαίνει σε εφαρμογή...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 19/11/2019 - 11:00ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ