Ψυχαγωγία

Ο Κωνσταντίνος Αργυρός επέστρεψε στην... πρώην του - Όλες οι λεπτομέρειες(ΦΩΤΟ)

O Κωνσταντίνος Αργυρός γύρισε στην πρώην...

Ο δημοφιλής καλλιτέχνης άφησε στα "κρύα του λουτρού" την Ηλιάνα Παπαγεωργίου και μετά τον χωρισμό του ανοίγει πανιά για... παλιές καλές γνώριμες παραλίες. Σύμφωνα με πληροφορίες, ο γοητευτικός τραγουδιστής που αποτελεί "το μήλον της έριδος" ήρθε πολύ κοντά με την πρώην αγαπημένη του, Κατρίνα Τσάνταλη, με την οποία διατηρούσε πολλά χρόνια σχέση στο παρελθόν και συγκεκριμένα το 2013.

αργυρος

Η Κατρίνα είναι νέα, όμορφη, καστανόξανθη,δραστηριοποιείται στην ελληνική οινοποιία, ενώ έχει γράψει και δύο παιδικά βιβλία περνώντας σημαντικά μηνύματα για την ομοφοβία και τον ρατσισμό. Εσείς άραγε ποια προτιμάτε; Ηλιάνα ή Κατρίνα;

ηλιανα

ηλιανα

Επόμενο άρθρο

«Πάμε Πακέτο» τρία διαφορετικά πακέτα… τρεις ιστορίες ζωής! (ΦΩΤΟ)

Τρεις συγκλονιστικές ιστορίες αυτό το Σάββατο στις 22:00 στον ALPHA Κύπρου..
07/11/2018 - 18:49

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου... topless στη Μύκονο! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που ανάρτησε από το δωμάτιο της και αναστάτωσε το Instagram
18/08/2019 - 11:53

Κ. Αργυρός:"Μπορεί και να ήταν η γυναίκα της ζωής μου. Το μέλλον θα το δείξει"

Όσα δήλωσε ο δημοφιλής καλλιτέχνης για την προσωπική του ζωή
10/08/2019 - 10:26

Αργυρός:Κάνει το πιο εντυπωσιακό photoshop και μας δείχνει το σπίτι του...(ΦΩΤΟ)

Το σαλόνι, η φωτογραφία και το "ησυχαστήριο" του
05/08/2019 - 10:10

Αργυρός για Ρέμο: "Πολλές φορές έχουμε έρθει σε κόντρα"

Ο Αργυρός απαντά αν τον ενοχλεί που αρκετοί υποστηρίζουν ότι η φωνή του θυμίζει τον Ρέμο
13/06/2019 - 09:00

Σίσσυ Χρηστίδου: Το παρολίγον ατύχημα και ο "ρόλος" του Κωνσταντίνου Αργυρού

Πως ο γνωστός τραγουδιστής έσωσε τη ζωή της παρουσιάστριας
08/06/2019 - 11:33

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

10.000.000 ευρώ τα επόμενα τρία χρόνια για αναβάθμιση των δημόσιων σχολείων

Ο Υπουργός Παιδείας περιόδευσε στην επαρχία Πάφου και επιθεώρησε τα έργα ασφάλειας

Στιγμές αγωνίας για ζεύγος τουριστών στη θάλασσα του Πισσουρίου (ΦΩΤΟ)

Το jet ski στο οποίο επέβαιναν αναποδογυρίστηκε και σώθηκαν χάρη στους ναυαγοσώστες

Εμπρησμό "βλέπουν" Αστυνομία και Πυροσβεστική για τη φωτιά σε πολυτελές όχημα

Για την κατάσβεση της πυρκαγιάς ανταποκρίθηκαν μέλη της Υπηρεσίας με δύο οχήματα
Ελλάδα

Ελλάδα: 60 άτομα εγκλωβίστηκαν σε παραλία λόγω μεγάλης φωτιάς στη Λέρο

Στη Λέρο δεν υπάρχει πυροσβεστικό κλιμάκιο παρά μόνο ένας εποχικός πυροσβέστης

Άγριο έγκλημα στην Καβάλα για ένα...πάρκινγκ

Γείτονας πυροβόλησε και σκότωσε μητέρα και γιο λόγω ενός φορτηγού

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια
Διεθνή

Καθηλώνουν στο έδαφος τα αεροπλάνα της British Airways οι εργαζόμενοι

Χιλιάδες επιβάτες αναμένεται να επηρεαστούν από δυναμικές απεργιακές κινητοποιήσεις

Oύτε σε Ελλάδα, ούτε σε Κύπρο το ιρανικό δεξαμενόπλoιο "Adrian Darya 1" (XAΡΤΗΣ)

Άλλαξε ρότα και κατευθύνεται προς το λιμάνι της Μερσίνας στα τουρκικά παράλια

Οκτακόσια πύρινα μέτωπα καίνε τον Αμαζόνιο (ΦΩΤΟ)

Στέλνει τον στρατό ο Βραζιλιάνος Πρόεδρος, έτομος να βοηθήσει δηλώνει ο Τράμπ

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 24/08/2019 - 15:20Η ΦΑΜΙΛΙΑ