Ψυχαγωγία

Ο Κωνσταντίνος Αργυρός ποζάρει με την τρίδυμη αδερφή του (ΦΩΤΟ)

Ο Κωνσταντίνος Αργυρός έχει άλλα δυο αδέρφια με τα οποία μάλιστα γεννήθηκαν τρίδυμα, την Κατερίνα και τον Παύλο. Ήρθαν στον κόσμο το 1986 και είναι τα πρώτα τρίδυμα που γεννήθηκαν στην Ελλάδα με εξωσωματική γονιμοποίηση.

H Κατερίνα Αργυρού είναι δικηγόρος και πριν από ένα χρόνο παντρεύτηκε και μετακόμισε στην Ολλανδία. Τους είδαμε μαζί σε ένα story που ανέβασε ο τραγουδιστής στο Instagram του.

κωνσταντίνος Αργυρού αδελφή

Ο γνωστός τραγουδιστής είπε σε προηγούμενες δηλώσεις του

«Εγώ και τα αδέρφια μου ήμασταν τα πρώτα παιδιά που γεννηθήκαμε με εξωσωματική γονιμοποίηση στην Ελλάδα. Φοβερό επίτευγμα για εκείνη την εποχή, το 1986. Η μητέρα μου τότε είχε πάει και σε εκπομπή της Σεμίνας Διγενή. Αυτό το πράγμα ήταν σωτήριο για οικογένειες που δεν μπορούσαν να κάνουν παιδιά. Πόσοι άνθρωποι έχουν έρθει στο καμαρίνι μου και μου έχουν πει ότι χάρη στη μητέρα σου μπορέσαμε και κάναμε οικογένεια. Αυτό πήγε την κοινωνία λίγο πιο μπροστά»

Επόμενο άρθρο

Πάνος Μουζουράκης: Η καλλονή που φημολογείται ότι είναι ο νέος έρωτας του(ΦΩΤΟ)

Ποια αντικαθιστά την Μαρία Σολωμού; Το δημοσίευμα, οι φήμες και τα ερωτηματικά...
22/10/2019 - 10:09

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το βαρύ ζεϊμπέκικο του Κωνσταντίνου Αργύρου στην Αθήνα που εντυπωσίασε (ΒΙΝΤΕΟ)

Το στιγμιότυπο που δημοσιοποιήθηκε και ο ρόλος της...πρωτεύουσας της Ελλάδας
30/05/2020 - 09:41

Αποκάλυψη για Κωνσταντίνο Αργυρό: Αυτή είναι η σύντροφός του (ΦΩΤΟ)

Η 23χρονη που φαίνεται να έχει κλέψει την καρδιά του
08/04/2020 - 15:42

Επική γκάφα από την Σίσσυ Χρηστίδου! Μπέρδεψε τον Ρέμο με τον...Αργυρό (ΒΙΝΤΕΟ)

Ακουγόταν το "Μαζί σου" και η παρουσιάστρια δεν ήξερε πως να δικαιολογηθεί
29/03/2020 - 11:00

O Kωνσταντίνος Αργυρός "πρωταγωνιστεί" στην πιο συγκινητική στιγμή στις 8 λέξεις

Το γλυκό στιγμιότυπο που ανέβασε στα social media και το τραγούδι που μας ταξίδεψε
22/02/2020 - 13:55

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

SOS για τις υψηλές θερμοκρασίες εκπέμπουν οι ειδικοί (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποια είναι τα συμπτώματα της θερμοπληξίας και ποιες οι συστάσεις παιδιάτρου προς γονείς

ΦΩΤΟ: Κατασβέστηκε η φωτιά που ξέσπασε πλησίον του Λυκείου Λατσιών

Η πυρκαγιά κατέκαψε δυο δεκάρια χαμηλής άγριας βλάστησης

Σοβαρό τροχαίο στην Πάφο με επτά τραυματίες

Στο σημείο έσπευσαν ασθενοφόρα για τη μεταφορά τους στο νοσοκομείο.
Ελλάδα

Ο Ερντογάν υπερβαίνει τα εσκαμμένα, λέει ο Νίκος Δένδιας

"Δεν είναι ελληνοτουρκικό αλλά παγκόσμιο ζήτημα" η απόφαση μετατροπής της Αγίας Σοφίας

Νέα έκτακτα μέτρα για την είσοδο από τον Προμαχώνα

Ποιοι είναι οι περιορισμοί σύμφωνα με την κοινή Υπουργική Απόφαση

"Εισαγόμενα" τα 11 από τα 41 νέα κρούσματα Covid-19 στην Ελλάδα

Δεν καταγράφηκε κανένας θάνατος το τελευταίο 24ωρο
Διεθνή

Οι Τούρκοι ψάχνουν τη φόρμουλα για να καλύψουν τις αγιογραφίες στην Αγία Σοφία

Δύο ιμάμηδες και 4 μουεζίνηδες θα διορίσει η Διεύθυνση Θρησκευτικών Υποθέσεων της Άγκυρας

Ανθρώπινο σφάλμα πίσω από την πτώση του ουκρανικού Boeing 737 στο Ιράν

Η αεροπορική τραγωδία στοίχισε τη ζωή σε 178 ανθρώπους - Τα ευρήματα νέας έκθεσης

Πάπας Φραγκίσκος για Αγία Σοφία: "Είμαι πολύ πονεμένος"

Όσα είπε στην κυριακάτικη ομιλία του στην πλατεία του Αγίου Πέτρου

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 12/07/2020 - 16:30ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ