Ψυχαγωγία

Ο Κωνσταντίνος Αργυρός ποζάρει με την τρίδυμη αδερφή του (ΦΩΤΟ)

Ο Κωνσταντίνος Αργυρός έχει άλλα δυο αδέρφια με τα οποία μάλιστα γεννήθηκαν τρίδυμα, την Κατερίνα και τον Παύλο. Ήρθαν στον κόσμο το 1986 και είναι τα πρώτα τρίδυμα που γεννήθηκαν στην Ελλάδα με εξωσωματική γονιμοποίηση.

H Κατερίνα Αργυρού είναι δικηγόρος και πριν από ένα χρόνο παντρεύτηκε και μετακόμισε στην Ολλανδία. Τους είδαμε μαζί σε ένα story που ανέβασε ο τραγουδιστής στο Instagram του.

κωνσταντίνος Αργυρού αδελφή

Ο γνωστός τραγουδιστής είπε σε προηγούμενες δηλώσεις του

«Εγώ και τα αδέρφια μου ήμασταν τα πρώτα παιδιά που γεννηθήκαμε με εξωσωματική γονιμοποίηση στην Ελλάδα. Φοβερό επίτευγμα για εκείνη την εποχή, το 1986. Η μητέρα μου τότε είχε πάει και σε εκπομπή της Σεμίνας Διγενή. Αυτό το πράγμα ήταν σωτήριο για οικογένειες που δεν μπορούσαν να κάνουν παιδιά. Πόσοι άνθρωποι έχουν έρθει στο καμαρίνι μου και μου έχουν πει ότι χάρη στη μητέρα σου μπορέσαμε και κάναμε οικογένεια. Αυτό πήγε την κοινωνία λίγο πιο μπροστά»

Επόμενο άρθρο

Πάνος Μουζουράκης: Η καλλονή που φημολογείται ότι είναι ο νέος έρωτας του(ΦΩΤΟ)

Ποια αντικαθιστά την Μαρία Σολωμού; Το δημοσίευμα, οι φήμες και τα ερωτηματικά...
22/10/2019 - 10:09

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ερωτευμένος ο Κωνσταντίνος Αργυρός-Αυτή είναι η νέα του σύντροφος (ΦΩΤΟ)

Οι πρώτες φωτογραφίες του ζευγαριού και το προφίλ του νεαρού μοντέλου
30/10/2019 - 12:23

Κωνσταντίνος Αργυρός: H μυστηριώδης γυναίκα μαζί του και οι...πρωινές βόλτες

Οι νέες φήμες για τη νέα ερωτική σχέση του δημοφιλή τραγουδιστή
03/10/2019 - 12:33

Αποκάλυψη! Ερωτευμένος ο Κωνσταντίνος Αργυρός με... Τουρκάλα τραγουδίστρια(ΦΩΤΟ)

Η εφημερίδα Hurriyet, έφερε στο φως το ειδύλλιο και όλες τις λεπτομέρειες
25/09/2019 - 13:05

Έγινε το απόλυτο trend!Αυτό είναι το νέο hair cut του Κωνσταντίνου Αργυρού(ΦΩΤΟ)

Ομολογουμένως του πηγαίνει πολύ! Μάθετε πως θα το ζητήσετε και όλες οι λεπτομέρειες
15/09/2019 - 17:35

Κ. Αργυρός:"Μπορεί και να ήταν η γυναίκα της ζωής μου. Το μέλλον θα το δείξει"

Όσα δήλωσε ο δημοφιλής καλλιτέχνης για την προσωπική του ζωή
10/08/2019 - 10:26

Αργυρός:Κάνει το πιο εντυπωσιακό photoshop και μας δείχνει το σπίτι του...(ΦΩΤΟ)

Το σαλόνι, η φωτογραφία και το "ησυχαστήριο" του
05/08/2019 - 10:10

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Συνέλαβαν 28χρονο στην Πάφο για κατοχή ναρκωτικών ουσιών

Ο αλλοδαπός άντρας ισχυρίστηκε ότι προορίζονταν αποκλειστικά για προσωπική του χρήση

Τρεις ακαδημαϊκοί του Πανεπιστημίου Κύπρου ανάμεσα στους καλύτερους του κόσμου

Βρίσκονται στη λίστα με τους επιστήμονες που ασκούν τη μεγαλύτερη επιρροή παγκοσμίως

Καταζητείται 28χρονος από τη Γεωργία για διαρρήξεις και κλοπές στη Λεμεσό (ΦΩΤΟ)

Οι Αρχές καλούν οποιονδήποτε γνωρίζει κάτι να βοηθήσει στον εντοπισμό
Ελλάδα

«Βροχή» καταγγελιών για τον αντικαπνιστικό νόμο στην Αθήνα

«Έπεσαν» τα πρώτα πρόστιμα με εκατοντάδες κλήσεις στη γραμμή 1142

Η απίστευτη δικαιολογία 52χρονου που βίαζε επί πέντε χρόνια την κόρη του

Έσπασε τη σιωπή της 22χρονη φοιτήτρια για τον εφιάλτη που ζούσε στα χέρια του πατέρα της

Νυχτοβάτες ανατίναξαν sex shop στην Ιερά Οδό (ΦΩΤΟ)

Προκλήθηκαν εκτεταμένες ζημιές στο κατάστημα λόγω της έκρηξης
Διεθνή

«Κλιματικός συναγερμός» η φράση της χρονιάς για το λεξικό της Οξφόρδης

Αυξήθηκε η χρήση της κατά 107% με αφορμή τις καταστροφικές πυρκαγιές

Ζόραν Ζάεφ: «Έχω κλονιστεί ψυχολογικά. Είμαι τρομαγμένος»

Ο Ζόραν Ζάεφ δήλωσε την έντονη ανησυχία του για το βέτο της Γαλλίας στους «New York Times»

tv news

Η Δέσποινα αποκαλύπτει στην Αλεξία όλη την αλήθεια για την Ασπασία...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Το σκοτεινό σχέδιο της Μάρθας για την Κάτια μπαίνει σε εφαρμογή...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 21/11/2019 - 11:00ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ