Ψυχαγωγία

Ο κρυφός γάμος-μυστήριο του Ιβάν Σβιτάιλο στην Κέρκυρα (ΦΩΤΟ)

Κρυφός γάμος για τον γνωστό ηθοποιό και χορευτή Ιβάν Σβιτάιλο, ο οποίος νυμφεύθηκε την αγαπημένη του, Σταυριάνα Γαρνάβου.

Το ζευγάρι παντρεύτηκε σε δημαρχείο στην Κέρκυρα, και είναι πιο ερωτευμένοι από ποτέ. Οι δύο τους διατηρούν σχέση εδώ και πέντε χρόνια, ενώ σε λίγες ημέρες θα έρθει στο κόσμο το παιδάκι τους. 

Δείτε τις πρώτες φωτογραφίες από το γάμο τους

΄λκλμ

΄λκ

Σε συνέντευξη που παραχώρησε στην εφημερίδα Realnews είπε χαρακτηριστικά:

«Ναι, παντρεύτηκα τη Σταυριάνα μου και θα γίνω και μπαμπάς! Είναι στον τρίτο μήνα της εγκυμοσύνης της και είμαστε πολύ χαρούμενοι γι’ αυτό… Δεν μπορώ να σου περιγράψω την ευτυχία που νιώθω»

Ποιο θα είναι το φύλο του μωρού; «Κορίτσι περιμένουμε! Κοριτσάκι! Κι έχω μεγάλη χαρά γι’ αυτό! Έπειτα από πέντε χρόνια δυνατής σχέσης με τη Σταυριάνα, παντρευτήκαμε με πολιτικό γάμο περιμένοντας το παιδί μας και μετά τη γέννησή του θα κάνουμε και θρησκευτικό! Από την ώρα που έμαθα ότι θα γίνω μπαμπάς, πλέω σε πελάγη ευτυχίας! Πάντα έλεγα πως ήθελα να αποκτήσω ένα παιδί και να που έρχεται να ολοκληρώσει την ευτυχία μας. Ανυπομονώ να σφίξω στην αγκαλιά μου την κόρη μας, που θα έρθει σε έξι μήνες!».

Ενώ για την αγαπημένη του Σταυριάνα είπε: «Είναι ο άνθρωπός μου, είναι η γυναίκα που ευτυχώ πλάι της εδώ και πέντε χρόνια. Είναι ένα ξεχωριστό, γενναιόδωρο πλάσμα, γεμάτο χάρες. Δεν είναι όμορφη μόνο εξωτερικά, αλλά και εσωτερικά! Τη λατρεύω!».

Επόμενο άρθρο

Αντώνης Κανάκης: Θα γίνει ξανά...μπαμπάς - Όλες οι λεπτομέρειες

Φήμες θέλουν τον γνωστό παρουσιαστή να ετοιμάζεται να γίνει μπαμπάς για δεύτερη φορά
25/08/2019 - 12:38

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σ. Κωνσταντίνου: Η πρώτη ανάρτηση μετά τον μυστικό γάμο με την Έλενα Ανδρέου

Η δημόσια ερωτική εξομολόγηση και η τρυφερή φωτογραφία
02/07/2020 - 10:51

Σταύρος Κωνσταντίνου – Έλενα Ανδρέου: Παντρεύτηκαν υπό άκρα μυστικότητα (ΦΩΤΟ)

Οι πρώτες φωτογραφίες από την τελετή - Δείτε την σχεδιάστρια μόδας ντυμένη νυφούλα
01/07/2020 - 14:47

Μπουρδούμης - Δροσάκη: Δείτε την πρώτη φωτογραφία του γάμου τους (ΦΩΤΟ)

Τα οικογενειακά στιγμιότυπα μία ημέρα μετά τον γάμο
30/06/2020 - 08:57

Μπουρδούμης - Δροσάκη: Παντρεύτηκαν υπό...άκρα μυστικότητα (ΦΩΤΟ)

Το ευχάριστο γεγονός “πρόδωσαν” οι κουμπάροι του ζευγαριού
28/06/2020 - 10:23

Μαίρη Χρονοπούλου: Δείτε την για πρώτη φορά ντυμένη νυφούλα στον γάμο της (ΦΩΤΟ)

Ο γάμος της μεγάλης πρωταγωνίστριας του ελληνικού θεάτρου και κινηματογράφου
22/06/2020 - 09:59

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Λεωφοριατζής Κάτω Πύργου: Ο καθημερινός δεκαπεντάωρος αγώνας στο τιμόνι

Ο κ. Γιώργος εκφράζει την αγανάκτηση του στο AlphaNews για τις αποφάσεις του ψευδοκράτους

Τροχαίο ατύχημα στη Λάρνακα: Σε σοβαρή κατάσταση στο νοσοκομείο δυο πρόσωπα

Το όχημα τους προσέκρουσε στο προστατευτικό κιγκλίδωμα που βρίσκεται στην άκρη του δρόμου

Οι αλλαγές στα μέσα μεταφοράς σε Λευκωσία και Λάρνακα (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε νέα εποχή μπήκαν τα μέσα μαζικής μεταφοράς από τις 5 Ιουλίου
Ελλάδα

27 νέα κρούσματα στην Ελλάδα και ένας νέος θάνατος

Τα 14 εντοπίστηκαν κατόπιν ελέγχων στις πύλες εισόδου τις χώρας

Ανησυχία για την αύξηση κρουσμάτων στην Ελλάδα, στο μικροσκόπιο τα «εισαγόμενα»

Ταυτόχρονα προβληματίζουν τα φαινόμενα συνωστισμού σε πανηγύρια
Διεθνή

Συμβούλιο Ασφαλείας ΟΗΕ: Βέτο Ρωσίας-Κίνας στη βοήθεια μέσω Τουρκίας στη Συρία

Παράταση των παραδόσεων ανθρωπισ. βοήθειας μέσω Τουρκίας σε εσωτερικά άμαχους

Ο Τραμπ απέσυρε επισήμως τις ΗΠΑ από τον Παγκόσμιο Οργανισμό Υγείας

Για την αποχώρηση υπάρχει χρονοδιάγραμμα ενός έτους.

tv news

Ο Αποστόλης ομολογεί στο Χρήστο πως πριν χρόνια σκότωσε τον αδερφό του Σταύρου..

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της σειράς «Έρωτας Μετά»
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα είναι αποφασισμένη να αγωνιστεί για την αθώωση της Κάτιας ως το τέλος..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα συγκλονιστικά τελευταία επεισόδια της σειράς!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 08/07/2020 - 10:15ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ