Ψυχαγωγία

Ο κρυφός γάμος-μυστήριο του Ιβάν Σβιτάιλο στην Κέρκυρα (ΦΩΤΟ)

Κρυφός γάμος για τον γνωστό ηθοποιό και χορευτή Ιβάν Σβιτάιλο, ο οποίος νυμφεύθηκε την αγαπημένη του, Σταυριάνα Γαρνάβου.

Το ζευγάρι παντρεύτηκε σε δημαρχείο στην Κέρκυρα, και είναι πιο ερωτευμένοι από ποτέ. Οι δύο τους διατηρούν σχέση εδώ και πέντε χρόνια, ενώ σε λίγες ημέρες θα έρθει στο κόσμο το παιδάκι τους. 

Δείτε τις πρώτες φωτογραφίες από το γάμο τους

΄λκλμ

΄λκ

Σε συνέντευξη που παραχώρησε στην εφημερίδα Realnews είπε χαρακτηριστικά:

«Ναι, παντρεύτηκα τη Σταυριάνα μου και θα γίνω και μπαμπάς! Είναι στον τρίτο μήνα της εγκυμοσύνης της και είμαστε πολύ χαρούμενοι γι’ αυτό… Δεν μπορώ να σου περιγράψω την ευτυχία που νιώθω»

Ποιο θα είναι το φύλο του μωρού; «Κορίτσι περιμένουμε! Κοριτσάκι! Κι έχω μεγάλη χαρά γι’ αυτό! Έπειτα από πέντε χρόνια δυνατής σχέσης με τη Σταυριάνα, παντρευτήκαμε με πολιτικό γάμο περιμένοντας το παιδί μας και μετά τη γέννησή του θα κάνουμε και θρησκευτικό! Από την ώρα που έμαθα ότι θα γίνω μπαμπάς, πλέω σε πελάγη ευτυχίας! Πάντα έλεγα πως ήθελα να αποκτήσω ένα παιδί και να που έρχεται να ολοκληρώσει την ευτυχία μας. Ανυπομονώ να σφίξω στην αγκαλιά μου την κόρη μας, που θα έρθει σε έξι μήνες!».

Ενώ για την αγαπημένη του Σταυριάνα είπε: «Είναι ο άνθρωπός μου, είναι η γυναίκα που ευτυχώ πλάι της εδώ και πέντε χρόνια. Είναι ένα ξεχωριστό, γενναιόδωρο πλάσμα, γεμάτο χάρες. Δεν είναι όμορφη μόνο εξωτερικά, αλλά και εσωτερικά! Τη λατρεύω!».

Επόμενο άρθρο

Αντώνης Κανάκης: Θα γίνει ξανά...μπαμπάς - Όλες οι λεπτομέρειες

Φήμες θέλουν τον γνωστό παρουσιαστή να ετοιμάζεται να γίνει μπαμπάς για δεύτερη φορά
25/08/2019 - 12:38

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η συγκινητική πρόταση γάμου στην Ιωάννα Λαμπροπούλου και το...μονόπετρο(ΦΩΤΟ)

Γονάτισε ο σύντροφος της και της ανακοίνωση την...ημερομηνία του γάμου
15/11/2019 - 15:05

Ορέστης Τζιόβας: Χώρισε έναν χρόνο μετά το...γάμο - Όσα δήλωσε και ο λόγος

Ήταν Σεπτέμβριος του 2018 που ανέβηκαν τα σκαλιά του Δημαρχείου Αθηνών
15/11/2019 - 11:02

Αντρέας Λέοντας:"Ο γάμος μας ήταν από τις πιο όμορφες στιγμές της ζωής μου"

Όσα δήλωσε για τον έγγαμο βίο αλλά και το πιο ακραίο περιστατικό με θαυμάστρια
14/11/2019 - 15:55

Η Μαρία Ηλιάκη ξεκαθαρίζει για την φημολογούμενη εγκυμοσύνη της!

Απαντά αν παντρεύτηκαν... κρυφά με τον σύντροφό της
14/11/2019 - 12:53

Μαρία Κορτζιά: Πυρετώδεις προετοιμασίες για τον γάμο της (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που ανάρτησε από τον χώρο που θα πραγματοποιηθεί η δεξίωση
13/11/2019 - 13:07

Σαρώνει την Ελλάδα η «Βικτώρια» με ακραία καιρικά φαινόμενα

Έντονα τα προβλήματα με πλημμύρες, κλειστά σχολεία και απεγκλωβισμούς
13/11/2019 - 09:52

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στα μπουντρούμια του Αττίλα Ελληνοκύπρια για ένα πορτοφόλι

Συνελήφθη τρεις ημέρες μετά την κλοπή όταν προσπάθησε να περάσει ξανά το οδόφραγμα

Στόχος τρομοκρατικών οργανώσεων ο Πρόεδρος της Εβραϊκής Κοινότητας Κύπρου

Ουδεμία σχέση με το κατασκοπεύτικό βαν και την ιδιωτική εταιρεία υπηρεσιών παρακολούθησης

Πλοιάριο με 100 μετανάστες ανοιχτά του Κάβο Γκρέκο

Τους εγκατέλειψε μεσοπέλαγα ο καπετάνιος και ρυμουλκούνται από τη Λιμενική
Ελλάδα

Η απίστευτη δικαιολογία 52χρονου που βίαζε επί πέντε χρόνια την κόρη του

Έσπασε τη σιωπή της 22χρονη φοιτήτρια για τον εφιάλτη που ζούσε στα χέρια του πατέρα της

Νυχτοβάτες ανατίναξαν sex shop στην Ιερά Οδό (ΦΩΤΟ)

Προκλήθηκαν εκτεταμένες ζημιές στο κατάστημα λόγω της έκρηξης

Γράμμα 7χρονης στον Άγιο Βασίλη, ζητάει φαγητό και σπίτι για την οικογένειά της

H επιστολή βρέθηκε σε γραμματοκιβώτιο στο Λίβερπουλ συγκινώντας την τοπική κοινότητα
Διεθνή

Μετατρέπουν το σπίτι όπου γεννήθηκε ο Χίτλερ σε αστυνομικό τμήμα

Θέλουν να σταματήσει να γίνεται τόπος προσκυνήματος για τους νεοναζί

Πέθαναν ακαριαία μετά από "βουτιά" θανάτου σε τρύπα με καυτό νερό (ΦΩΤΟ)

Τραγωδία στη Ρωσία - Είχε σπάσει σωλήνας ύδρευσης, σύμφωνα με τις πρώτες εκτιμήσεις

Σε ποια χώρα δόθηκε εντολή να συλλαμβάνονται όσοι ... ατμίζουν δημοσίως

Θα κατάσχεται και το ηλεκτρονικό τους τσιγάρο ως "τεκμήριο"

tv news

Η Δέσποινα αποκαλύπτει στην Αλεξία όλη την αλήθεια για την Ασπασία...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Το σκοτεινό σχέδιο της Μάρθας για την Κάτια μπαίνει σε εφαρμογή...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 20/11/2019 - 19:30ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ