Ψυχαγωγία

Ο λόγος που απουσίαζε η Μέγκαν και ο Χάρι από τα βραβεία Bafta!

Τα βραβεία BAFTA πραγματοποιήθηκαν στο Λονδίνο το βράδυ της Κυριακής  και τις εντυπώσεις έκλεψε η η Κέιτ Μίντλετον στο πλευρό του συζύγου της, πρίγκιπα Ουίλιαμ. 

Διαβάστε επίσης: Η Μίντλετον εντυπωσίασε το παγκόσμιο φορώντας τα...σκουλαρίκια της Νταϊάνα(ΦΩΤΟ)

Μετά την χθεσινή τους εμφάνιση στα βραβεία σχολιάστηκε η απουσία της Μέγκαν Μαρκλ και του πρίγκιπα Χάρι, όπου εκπρόσωπος του παλατιού δήλωσε στην express.co.uk ότι το ζευγάρι δεν έχει καμιά σχέση με τα βραβειά του κινηματογράφου σε αντίθεση με τον πρίγκιπας Γουίλιαμ και την Κέιτ. Η παρουσία του Ουίλιαμ ήταν απαραίτητη αφού ο δούκας του Κέιμπριτζ διαδέχτηκε τον λόρδο Άτενβρα ως τον πέμπτο πρόεδρο των BAFTA το 2010. 

Διαβάστε επίσης: Baftas 2019: Οι εμφανίσεις που ξεχώρισαν στο κόκκινο χαλί! (ΦΩΤΟ)

α

Μάλιστα πολλοί εξέφρασαν την χαρά τους με την απουσία της Μέγκαν με τα σχόλια στο Twitter να πέρνουν φωτιά με ένα χρήστη να γράφει: 

Σε ευχαριστούμε BAFTA που μας γλύτωσες από ακόμα μια εμφάνιση «σόου» της Μέγκαν και την εμμονή της να αγγίζει την κοιλιά της.

Επόμενο άρθρο

Ελένη Μενεγάκη: Τα συγκινητικά λόγια για τα παιδιά της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε on air για τα παιδιά της η αγαπημένη παρουσιάστρια
11/02/2019 - 14:55

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Βασίλισσα Ελισάβετ έχει γενέθλια - Δείτε πως της ευχήθηκαν ο Χάρι και η Μέγκαν

Ο Δούκας και η Δούκισσα του Σάσεξ ευχήθηκαν στην γιαγιά τους με ένα... διαφορετικό τρόπο
21/04/2019 - 10:45

Ο λόγος που οι Βρετανοί κατηγορούν τον πρίγκιπα Χάρι και την Μέγκαν Μαρκλ!

Η απόφαση του ζευγαριού και οι "κατηγορίες" που δέχονται
20/04/2019 - 09:44

Απτόητη η Μέγκαν Μαρκλ βγάζει εκτός εαυτού την Βασίλισσα με τη νέα της απόφαση!

Δείτε ακόμη εικόνες από το μαιευτήριο, όταν είχε γεννηθεί η Δούκισσα του Σάσεξ
18/04/2019 - 10:25

Η Ελένη Μενεγάκη αποκαλύπτει γιατί δεν μίλησε για την τέταρτη εγκυμοσύνη της!

Υποστηρίζει την... Μέγκαν Μαρκλ και αποκαλύπτει για τη δικιά της περίπτωση
16/04/2019 - 10:06

Η Μέγκαν Μαρκλ θέλει να γεννήσει στο... νερό!

Οι επιθυμίες της δούκισσας του Σάσεξ και η πιθανή ημερομηνία γέννησης του παιδιού της
15/04/2019 - 09:22

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μαρτυρίες: Ο 35χρονος προσπάθησε να "ψαρέψει" γυναίκες από την πλατεία Σολωμού

Προφασιζόταν ότι αναζητούσε οικιακή βοηθό για τη γιαγιά του που αντιμετώπιζε προβλήματα

17 νέες συλλήψεις νεαρών για άναμμα φωτιάς έξω από εκκλησία

Συνελήφθησαν ως "αλήτες και περιπλανώμενοι"

Εντοπίστηκε και είναι καλά η 79χρονη που έλειπε από το σπίτι της

Εντοπίστηκε και νεαρός που έλειπε από τον Φεβρουάριο
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα
Διεθνή

Βολιβία: Τουλάχιστον 25 νεκροί από λεωφορείο που έπεσε σε χαράδρα

Το δυστύχημα συνέβη σε απόσταση 90 χλμ βόρεια της Λα Πας

Τρόπους να φύγουν από τη Σρι Λάνκα ψάχνουν οι τουρίστες

Τα μέτρα ασφαλείας ενισχύθηκαν και ένοπλοι φρουροί έχουν πάρει θέση σε εισόδους

Σκληρή απάντηση Τσαβούσογλου στις ΗΠΑ για πετρέλαιο Ιράν

Στην απόφαση των ΗΠΑ να τερματίσουν τις εξαιρέσεις οκτώ χωρών στις εισαγωγές πετρελαίου

tv news

Η εξαφάνιση της Ελένης ανησυχεί τους πάντες και κυρίως τον Αλέξανδρο...

Η είδηση της δολοφονίας του Μάνου τους σοκάρει όλους... «To Τατουάζ» Τρίτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«16 Γράμματα» Η νέα μίνι σειρά τριών επεισοδίων, σε σενάριο Θέας Χριστοδουλίδου

Ένας παράφορος έρωτας μεταξύ δύο νεαρών, την Μεγάλη Εβδομάδα στον Alpha Kύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/04/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ