Ψυχαγωγία

Ο λόγος που η Μέγκαν δεν θέλει να γεννήσει στο ίδιο νοσοκομείο με την Κέιτ!

Όπως αποκάλυψε πρόσφατα η ίδια η Μέγκαν Μαρκλ, διανύει τον έκτο μήνα της εγκυμοσύνης της και τον Απρίλιο θα φέρει στον κόσμο τον καρπό οτυ έρωτα της με τον πρίγκιπας Χάρι. 

Όπως αναφέρουν τα διεθνή μέσα η δούκισα του Σάσεξ δεν θα γεννήσει στο Lindo Wing στο νοσοκομείο St. Mary’s, αφού μέχρι τον Απρίλιο, εκείνη και ο Χάρι θα έχουν μετακομίσει ήδη στο σπίτι τους στο Frogmore, που είναι αρκετά μακριά. Ωστόσο σύμφωνα με  πηγές μέσα από το παλάτι δεν είναι μόνο αυτός ο λόγος που η Μέγκαν δεν θέλει να γεννήσει στο συγκεκριμένο νοσοκομείο καθώς όπως ανέφερε πηγή, η εγκυμονούσα δεν θέλει να κάνει τίποτα που να σχετίζεται με την Κέιτ!

Δημοσίευμα της The Sun αναφέρει ότι η Μέγκαν θέλει να γεννήσει το πρώτο της παιδάκι  στο Frimley Park του Surrey αντί για την μαιευτική πτέρυγα του St. Mary’s, όπου η Kate Middleton γέννησε τα τρία της παιδιά. 

Αν όντως ισχύουν οι πιο πάνω πληροφορίες θα φανεί... τον Απρίλιο!

Επόμενο άρθρο

Σάσα Μπάστα: Η συγκλονιστική φωτογραφία του νεογέννητου μωρού της (ΦΩΤΟ)

Το πρώτο στιγμιότυπο που δημοσίευσε από το μαιευτήριο...
18/01/2019 - 09:46

ΣχετικέςΕιδήσεις

Συναγερμός στο παλάτι! Το τροχαίο που βάζει σε μπελάδες τον Ουίλιαμ και την Κέιτ

Ο σοβαρός τραυματισμός μιας γυναίκας και όλο το παρασκήνιο του τροχαίου
19/06/2019 - 14:54

Η τρυφερή φωτογραφία του πρίγκιπα Χάρι με τον μικρό Άρτσι! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε ο δούκας και η δούκισσα του Σάσεξ
18/06/2019 - 08:53

Το δημόσιο καβγαδάκι του πρίγκιπα Χάρι με την Μέγκαν μπροστά στις κάμερες-ΒΙΝΤΕΟ

"Μη με κοιτάς... Γύρνα τώρα!" - Πώς επανέφερε στην τάξη την Δούκισσα ο άντρας της
16/06/2019 - 11:24

Νέος συνεργάτης για τον πρίγκιπα Χάρι και την Μέγκαν Μαρκλ!

Μάθετε με τι θα ασχολείται το νέο άτομο που θα ενταχθεί στο προσωπικό τους
15/06/2019 - 11:09

Η Μέγκαν Μαρκλ επιτέλους επέλεξε... νταντά για τον μικρό Άρτσι!

Όλες οι πληροφορίες για το νέο μέλος που πρόκειται να καλωσορίσει το Frogmore Cottage
14/06/2019 - 13:43

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Περπατούσε με τα εγγόνια της και τους επιτέθηκε λυκόσκυλο

Στο Γενικό Νοσοκομείο Πάφου νοσηλεύεται γυναίκα που δέχθηκε δαγκώματα από σκύλο
Ελλάδα

Σε κρίσιμη κατάσταση αγοράκι που κάηκε με βραστό νερό στον Ασπρόπυργο

Έριξε πάνω του κατσαρόλα με νερό ενώ βρισκόταν υπό την επιμέλεια φίλης της μητέρας του

Δεν αποκλείει "θερμό επεισόδιο" με την Τουρκία ο Έλληνας Υπουργός Άμυνας

Σε πλήρη συντονισμό Αθήνα και Λευκωσία για αναχαίτιση των απειλών της 'Αγκυρας

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση 20χρονου φοιτητή στην Κρήτη (ΦΩΤΟ)

Εντοπίστηκε μετά από δυο μέρες σε αγροτική τοποθεσία του Καβροχωρίου στο Ηράκλειο
Διεθνή

Ισχυρή σεισμική δόνηση στη Δυτική Παπούα

Oι ινδονησιακές αρχές δήλωσαν ότι δεν υπάρχει κίνδυνος για τσουνάμι.

Ο ανατριχιαστικός διάλογος λίγα λεπτά πριν τη δολοφονία του Κασόγκι

Στο "φως" αποσπάσματα ηχογραφήσεων από την ημέρα του φόνου

Εκτός του αγώνα διαδοχής της Μέι ο Ρόρι Στιούαρτ

Συγκέντρωσε 27 ψήφους στην 3η ψηφοφορία μεταξύ των βουλευτών του Συντηρητικού Κόμματος

tv news

Ο Ορφέας παραφυλάει μέσα στο ιατρείο της Μίνας με σκοπό να της επιτεθεί...

Ο κλοιός γύρω από τη Μαργκώ στενεύει... «To Τατουάζ» Πέμπτη: Νέο Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Η Μελίτη το σκάει και η Λίλιαν τη βρίσκει! Η Μαρίνα είναι πλέον αποφασισμένη...

Θα πάει στο αστυνομικό τμήμα να ομολογήσει; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 20/06/2019 - 09:30DEAL