Ψυχαγωγία

Ο λόγος που η Μέγκαν δεν θέλει να γεννήσει στο ίδιο νοσοκομείο με την Κέιτ!

Όπως αποκάλυψε πρόσφατα η ίδια η Μέγκαν Μαρκλ, διανύει τον έκτο μήνα της εγκυμοσύνης της και τον Απρίλιο θα φέρει στον κόσμο τον καρπό οτυ έρωτα της με τον πρίγκιπας Χάρι. 

Όπως αναφέρουν τα διεθνή μέσα η δούκισα του Σάσεξ δεν θα γεννήσει στο Lindo Wing στο νοσοκομείο St. Mary’s, αφού μέχρι τον Απρίλιο, εκείνη και ο Χάρι θα έχουν μετακομίσει ήδη στο σπίτι τους στο Frogmore, που είναι αρκετά μακριά. Ωστόσο σύμφωνα με  πηγές μέσα από το παλάτι δεν είναι μόνο αυτός ο λόγος που η Μέγκαν δεν θέλει να γεννήσει στο συγκεκριμένο νοσοκομείο καθώς όπως ανέφερε πηγή, η εγκυμονούσα δεν θέλει να κάνει τίποτα που να σχετίζεται με την Κέιτ!

Δημοσίευμα της The Sun αναφέρει ότι η Μέγκαν θέλει να γεννήσει το πρώτο της παιδάκι  στο Frimley Park του Surrey αντί για την μαιευτική πτέρυγα του St. Mary’s, όπου η Kate Middleton γέννησε τα τρία της παιδιά. 

Αν όντως ισχύουν οι πιο πάνω πληροφορίες θα φανεί... τον Απρίλιο!

Επόμενο άρθρο

Σάσα Μπάστα: Η συγκλονιστική φωτογραφία του νεογέννητου μωρού της (ΦΩΤΟ)

Το πρώτο στιγμιότυπο που δημοσίευσε από το μαιευτήριο...
18/01/2019 - 09:46

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο λόγος που οι Βρετανοί κατηγορούν τον πρίγκιπα Χάρι και την Μέγκαν Μαρκλ!

Η απόφαση του ζευγαριού και οι "κατηγορίες" που δέχονται
20/04/2019 - 09:44

Απτόητη η Μέγκαν Μαρκλ βγάζει εκτός εαυτού την Βασίλισσα με τη νέα της απόφαση!

Δείτε ακόμη εικόνες από το μαιευτήριο, όταν είχε γεννηθεί η Δούκισσα του Σάσεξ
18/04/2019 - 10:25

Η Ελένη Μενεγάκη αποκαλύπτει γιατί δεν μίλησε για την τέταρτη εγκυμοσύνη της!

Υποστηρίζει την... Μέγκαν Μαρκλ και αποκαλύπτει για τη δικιά της περίπτωση
16/04/2019 - 10:06

Η Μέγκαν Μαρκλ θέλει να γεννήσει στο... νερό!

Οι επιθυμίες της δούκισσας του Σάσεξ και η πιθανή ημερομηνία γέννησης του παιδιού της
15/04/2019 - 09:22

Γέννησε η Μέγκαν Μαρκλ;

Η αφορμή που "φούντωσε" τις φήμες για την γέννηση του βασιλικού μωρού
14/04/2019 - 09:49

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Το ψυχογράφημα ενός κατά συρροήν δολοφόνου

Ποια χαρακτηριστικά έχει ένας serial killer και ποια τα κίνητρά του;

Τα ερωτήματα που προκύπτουν μετά την αποκάλυψη του φρικτού εγκλήματος (ΒΙΝΤΕΟ)

Εκτεθειμένες οι κυπριακές αρχές λόγω της ολιγωρίας στη διερεύνηση της υπόθεσης

Ιωνάς Νικολάου: "Θα εξεταστούν οι ενέργειες της Αστυνομίας" (BINTEO)

Πως απαντά ο Υπουργός Δικαιοσύνης για τις έρευνες για την εξαφάνιση της Mary & Sierra Rose
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα

Αλέξης Γεωργούλης και Ρος Ντέιλι στο ψηφοδέλτιο για τις Ευρωεκλογές

Με ποιο κόμμα κατεβαίνουν οι δύο καλλιτέχνες ως υποψήφιοι στις εκλογές του Μαΐου
Διεθνή

Έτοιμη να επιδείξει τον νέο στόλο πολεμικών πλοίων η Κίνα

Πυρηνικά υποβρύχια και καταδρομικά στην καθιερωμένη παρέλαση

Γιούνκερ: Υπάρχει ακόμη κίνδυνος αποχώρησης του ΗΒ από ΕΕ χωρίς συμφωνία

"Ουδείς γνωρίζει πώς θα τελειώσει το Brexit" λέει ο Πρόεδρος της Ευρωπαϊκής Επιτροπής

200 νεκροί στην Τρίπολη μετά τη συνομιλία Τραμπ - Χάφταρ

Ο ΠΟΥ δεν διευκρίνισε πόσοι από τους νεκρούς ήταν άμαχοι στον νεότερο απολογισμό του

tv news

Ο Χάρης Κκολός σ’ ένα αλλιώτικο “performance” που θα μείνει αξέχαστο...

«Παράδοση Κατ’ Οίκον» με την Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή στον Alpha (BΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Χρ.Αρτεμίου & Μ.Ιωάννου εισβάλλουν στο «ΚΑΡΜΑ»...όπου η ζήλια οδηγεί σε έγκλημα!

Δύο γυναίκες,ένας άνδρας και ένα αιχμηρό «μαχαίρι» στη μέση... Αυτή την Κυριακή στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 21/04/2019 - 06:0060' ΕΛΛΑΔΑ