Ψυχαγωγία

Ο λόγος που η Μέγκαν δεν θέλει να γεννήσει στο ίδιο νοσοκομείο με την Κέιτ!

Όπως αποκάλυψε πρόσφατα η ίδια η Μέγκαν Μαρκλ, διανύει τον έκτο μήνα της εγκυμοσύνης της και τον Απρίλιο θα φέρει στον κόσμο τον καρπό οτυ έρωτα της με τον πρίγκιπας Χάρι. 

Όπως αναφέρουν τα διεθνή μέσα η δούκισα του Σάσεξ δεν θα γεννήσει στο Lindo Wing στο νοσοκομείο St. Mary’s, αφού μέχρι τον Απρίλιο, εκείνη και ο Χάρι θα έχουν μετακομίσει ήδη στο σπίτι τους στο Frogmore, που είναι αρκετά μακριά. Ωστόσο σύμφωνα με  πηγές μέσα από το παλάτι δεν είναι μόνο αυτός ο λόγος που η Μέγκαν δεν θέλει να γεννήσει στο συγκεκριμένο νοσοκομείο καθώς όπως ανέφερε πηγή, η εγκυμονούσα δεν θέλει να κάνει τίποτα που να σχετίζεται με την Κέιτ!

Δημοσίευμα της The Sun αναφέρει ότι η Μέγκαν θέλει να γεννήσει το πρώτο της παιδάκι  στο Frimley Park του Surrey αντί για την μαιευτική πτέρυγα του St. Mary’s, όπου η Kate Middleton γέννησε τα τρία της παιδιά. 

Αν όντως ισχύουν οι πιο πάνω πληροφορίες θα φανεί... τον Απρίλιο!

Επόμενο άρθρο

Σάσα Μπάστα: Η συγκλονιστική φωτογραφία του νεογέννητου μωρού της (ΦΩΤΟ)

Το πρώτο στιγμιότυπο που δημοσίευσε από το μαιευτήριο...
18/01/2019 - 09:46

ΣχετικέςΕιδήσεις

To πανάκριβο "baby shower" της Μέγκαν Μαρκλ, ο σάλος και τα νεύρα της Βασίλισσας

Δείτε το δώρο που έκανε στις φίλες της και μάθετε το κόστος διαμονής τους
23/02/2019 - 11:03

Δημόσια "στήριξη" στην Μέγκαν Μαρκλ από... Beyonce και Jay Ζ! (ΦΩΤΟ)

Το βραβείο, το ευχαριστήριο μήνυμα και η Μέγκαν σε ρόλο "βασίλισσας"...
22/02/2019 - 12:20

Η Αμάλ Κλούνεϊ έκλεψε τις εντυπώσεις στο baby shower της Μέγκαν Μαρκλ! (ΦΩΤΟ)

Baby shower αξίας μισού εκατομμυρίου για το πρώτο παιδί της δούκισσας του Σάσεξ...
21/02/2019 - 16:57

Μέγκαν και Χάρι δεν υπακούν και "σπάνε" συνεχώς το Πρωτόκολλο - Η νεά παραβίαση

Μια απόφαση που θα φέρει αντιμέτωπη τη Βασίλισσα
20/02/2019 - 09:09

Μέγκαν Μαρκλ: Υπό άκρα μυστικότητα στη Νέα Υόρκη για... "Baby Shower" (ΦΩΤΟ)

Οι φίλες της διοργάνωσαν το καθιερωμένο "πάρτι" λίγο πριν γεννήσει η δούκισσα...
19/02/2019 - 14:52

Τα βρετανικά ΜΜΕ απαντούν στον Τζορτς Κλούνεϊ για την Μέγκαν Μαρκλ

Tο ξέσπασμα του γνωστού ηθοποιού, η σύγκριση με την Νταϊάνα και η απάντηση
14/02/2019 - 11:12

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Η "Ωκεανίς" οδήγησε σε εκτροπή πτήσης από τη Λάρνακα προς τη Θεσσαλονίκη

Καθυστερήσεις στις αφίξεις αεροπορικών πτήσεων σημειώνονται στο αεροδρόμιο "Μακεδονία"

Πάφος: Συλλήψεις για την απόπειρα κλοπής ΑΤΜ με διπλοκάμπινο (ΦΩΤΟ)

Σύμφωνα με την Αστυνομία πρόκειται για δύο πρόσωπα από τη Συρία, ηλικίας 53 και 23 ετών

Xιόνια, βροχές και καταιγίδες στο "μενού" του καιρού μέχρι και την Τρίτη

Έρχεται νέα πτώση της θερμοκρασίας στις αρχές της νέας εβδομάδας
Ελλάδα

Συναγερμός στο Κολωνάκι μετά τον εντοπισμό ύποπτου χαρτοφύλακα

Στο σημείο έσπευσαν μέλη του Τμήματος Εξουδετέρωσης Εκρηκτικών Μηχανισμών

Ο "Δράκος του Σέιχ Σου" που καταδικάστηκε "τετράκις εις θάνατον" (ΦΩΤΟ)

Το έγκλημα που τον οδήγησε στο θάνατο, τα παιδικά του χρόνια και τα τελευταία του λόγια

Ρενέ Στυλιαρά: "Γράφω όπως ακριβώς αναπνέω" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρώτο της στιχάκι, το ταξίδι της μέχρι την έκδοση, η έμπνευση της και το νέο της βιβλίο
Διεθνή

Παλαιστίνη: Νεκρός 14χρονος διαδηλωτής απο ισραηλινά πυρά

Άλλοι περίπου τριάντα Παλαιστίνιοι τραυματίστηκαν ανατολικά της πόλης της Γάζας

Η Κέλι Νάιτ-Κραφτ υποψήφια νέα Πρέσβειρα των ΗΠΑ στον ΟΗΕ 

Ντόναλτ Τράμπ: "Έχει κάνει εξαίρετη δουλειά εκπροσωπώντας το έθνος μας"

Ώρα μηδέν για την ανθρωπιστική βοήθεια των ΗΠΑ προς τη Βενεζουέλα (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η κυβέρνηση έδωσε εντολή να κλείσουν τα σύνορα με την Κολομβία, στην πολιτεία Τάτσιρα

tv news

«Πάμε Πακέτο» Tρεις νέες ιστορίες που θα συγκλονίσουν αυτό το Σάββατο (ΒΙΝΤΕΟ)

Mπροστά σε ποια μεγάλη ανατροπή θα βρεθεί η αποστολέας; Ποια θα είναι η εξέλιξη;
Alpha TV Κύπρου

Ο βιολογικός γιος της Ελένης της πόρνης στις «24 ΩΡΕΣ» του Alpha αυτό το Σάββατο

Τα ναρκωτικά, οι φυλακές και η ψυχολογική κατάρρευση σε ηλικία 13 χρόνων... (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 23/02/2019 - 13:50ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW