Ψυχαγωγία

Ο λόγος που η Μέγκαν δεν θέλει να γεννήσει στο ίδιο νοσοκομείο με την Κέιτ!

Όπως αποκάλυψε πρόσφατα η ίδια η Μέγκαν Μαρκλ, διανύει τον έκτο μήνα της εγκυμοσύνης της και τον Απρίλιο θα φέρει στον κόσμο τον καρπό οτυ έρωτα της με τον πρίγκιπας Χάρι. 

Όπως αναφέρουν τα διεθνή μέσα η δούκισα του Σάσεξ δεν θα γεννήσει στο Lindo Wing στο νοσοκομείο St. Mary’s, αφού μέχρι τον Απρίλιο, εκείνη και ο Χάρι θα έχουν μετακομίσει ήδη στο σπίτι τους στο Frogmore, που είναι αρκετά μακριά. Ωστόσο σύμφωνα με  πηγές μέσα από το παλάτι δεν είναι μόνο αυτός ο λόγος που η Μέγκαν δεν θέλει να γεννήσει στο συγκεκριμένο νοσοκομείο καθώς όπως ανέφερε πηγή, η εγκυμονούσα δεν θέλει να κάνει τίποτα που να σχετίζεται με την Κέιτ!

Δημοσίευμα της The Sun αναφέρει ότι η Μέγκαν θέλει να γεννήσει το πρώτο της παιδάκι  στο Frimley Park του Surrey αντί για την μαιευτική πτέρυγα του St. Mary’s, όπου η Kate Middleton γέννησε τα τρία της παιδιά. 

Αν όντως ισχύουν οι πιο πάνω πληροφορίες θα φανεί... τον Απρίλιο!

Επόμενο άρθρο

Σάσα Μπάστα: Η συγκλονιστική φωτογραφία του νεογέννητου μωρού της (ΦΩΤΟ)

Το πρώτο στιγμιότυπο που δημοσίευσε από το μαιευτήριο...
18/01/2019 - 09:46

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Πονοκέφαλος" το Παλάτι με έξαλλη την Βασίλισσα λόγω της Μέγκαν Μαρκλ (ΦΩΤΟ)

Το κόσμημα που έγινε η "πέτρα του σκανδάλου" και η αποκάλυψε λίγα χρόνια μετά
30/07/2020 - 21:21

Χάρι - Μέγκαν Μαρκλ: Οι τρυφερές ευχές για τον γάμο της Πριγκίπισσας Βεατρίκης

Ο πρίγκιπας Χάρι είναι πολύ δεμένος με τις ξαδέρφες του Βεατρίκη και Ευγενία
21/07/2020 - 14:35

Πρίγκιπας Χάρι και Μέγκαν Μαρκλ: Θα τους δούμε στο "The Crown";

Η ιστορική δραματική σειρά του Netflix αναμένεται να έχει και 6ο κύκλο
14/07/2020 - 09:45

Μέγκαν Μαρκλ: Ζητά δικαστική εντολή για να...προστατεύσει τις φίλες της

Οι γυναίκες μίλησαν ανώνυμα για το bullying από τα βρετανικά ταμπλόιντ
12/07/2020 - 13:41

Πρίγκιπας Χάρι: Για σερφ στο Μαλιμπού... χωρίς σωματοφύλακες (ΦΩΤΟ)

Οι φωτογραφίες από τις προετοιμασίες που έκανε
05/07/2020 - 09:31

Χάρι - Μέγκαν: Δείτε για πρώτη φορά το...εντυπωσιακό δωμάτιο του γιου τους(ΦΩΤΟ)

Το πρώην βασιλικό ζεύγος μένει πλέον μόνιμα στο Λος Άντζελες
30/06/2020 - 13:46

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κλήθηκε Αστυνομία για να επιβάλει την τάξη σε τυχαία δειγματοληψία στη Λευκωσία

Παρέμβαση Υπουργού Υγείας για να λήξει η ταλαιπωρία δεκάδων πολιτών σε εμπορικό κέντρο

Στο κελί για δέκα χρόνια ο 57χρονος για την επίθεση με acid

Είχε ρίξει καυστικό υγρό στην εν διαστάσει σύζυγό του στη Λεμεσό

Στο κελί για έξι ημέρες ο ύποπτος για απαγωγή και παρενόχληση 31χρονης

Τον κατήγγειλε στις Αρχές ότι την έβαλε με το ζόρι στο αυτοκίνητο του και της επιτέθηκε
Ελλάδα

Σε επιφυλακή το Μαξίμου λόγω της ραγδαίας αύξησης κρουσμάτων

Ανοιχτό το ενδεχόμενο για νέα μέτρα - Νέα τηλεδιάσκεψη υπό τον Έλληνα Πρωθυπουργό
Διεθνή

Με έκπτωση 50% απολαμβάνουν τα γεύματά τους σε χώρους εστίασης οι Βρετανοί

«Φάτε έξω για να βοηθήσετε», λέει η Βρετανική Κυβέρνηση στους πολίτες

Ένα σχολείο για τα παιδιά που δεν είχαν κανένα!

Ο κόσμος μας αλλάζει μέσα από τη γνώση και την εκπαίδευση.

Στις 3 Νοεμβρίου οι εκλογές, λέει ο προσωπάρχης του Λευκού Οίκου

Επικριτές αλλά και σύμμαχοι του Τραμπ απέρριψαν την ιδέα

tv news

Η Άννα καταλαβαίνει πως θα χρειαστεί χρόνος να επιστρέψει σε μια κανονικότητα...

Δείτε το τελευταίο συγκλονιστικό επεισόδιο της σειράς «Έρωτας Μετά»
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 03/08/2020 - 15:00ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ