Ψυχαγωγία

Ο Λούης σε ρόλο ντετέκτιβ και η Χριστιάνα σε ρόλο...τραγουδίστριας (ΒΙΝΤΕΟ)

Όταν ο Λούης Πατσαλίδης συνάντησε την Χριστιάνα Αριστοτέλους...

Παρασκευή στις 21.15, στον Alpha Κύπρου μια ανατρεπτική εμφάνιση θα έχουν την δυνατότητα οι τηλεθεατές του Λούης Night Show, αφού ο stand up comedian υποδέχεται την παρουσιάστρια του "Με αγάπη Χριστιάνα" με ανοιχτές αγκάλες.

Διαβάστε επίσης: Χριστιάνα Αριστοτέλους:Η αποκάλυψη για τη νέα κολεξιόν που θα κυκλοφορήσει(ΦΩΤΟ)

Στο επεισόδιο πρόκειται να δούμε την Χριστιάνα να αλλάζει μπιμπιλίνο, να παίρνει βόλτες "μωράκια" με το καροτσάκι καθώς και πολλές αποκαλύψεις για την προσωπική και επαγγελματική της ζωή.

Ο Λούης φυσικά της ετοίμασε πολλές εκπλήξεις, με μια από αυτές είναι η Χριστιάνα σε ρόλο... τραγουδίστριας. Η παρουσιάστρια πήρε το μικρόφωνο και ερμήνευσε το "Κοκοράκι" σε χιπ-χοπ.

Διαβάστε επίσης: Αριστοτέλους - Eφραίμ: Όλες οι λεπτομέρειες για τη βάφτιση της κόρης τους

Δείτε το τρέιλερ της εκπομπής με την ερμηνεία της Χριστιάνας Αριστοτέλους

Ωστόσο, λίγη ώρα πριν η Χριστιάνα είχε ετοιμάσει μια φάρσα στον Λούη Πατσαλίδη. Στο καμαρίνι που βρίσκονταν είχε τοποθετήσει παντού κρυφές κάμερες και μικρόφωνο για να βιντεοσκοπήσει τις αντιδράσεις του, στην πλάκα που ετοίμαζε.

Ο Λούης, υποπτεύθηκε τις κινήσεις της Χριστιάνας και πριν μπει η ίδια μέσα ξεκίνησε ως ντετέκτιβ τις διεξοδικές έρευνες, σε συρτάρια, ταβάνια και ντουλάπες. Μάλιστα, απευθύνθηκε και στο επιτελείο της εκπομπής, το οποίο πήγε και αυτό με τη σειρά του να ψάξει τις κρυφές κάμερες.

Κανένας όμως δεν της βρήκε, αφού ο Τεχνικός Διευθυντής του Alpha Κύπρου, Χρίστος Γιάννακας και ο κινηματογραφιστής Ανδρέας Πίτσιλος, εξαφάνισαν κάθε ίχνος και έκρυψαν καλά τις κάμερες για την φάρσα της Χριστιάνας.

Δείτε το αστείο βιντεάκι και τις ανεπιτυχείς προσπάθειες του Λούη να βρει τις κρυφές κάμερες.

Επόμενο άρθρο

Τζορτζ Kλούνεϊ και Αμάλ στο πλευρό χιλιάδων Αμερικάνων δωρίζουν 500.000 δολάρια

Καλύπτουν τα έξοδα της διαμαρτυρίας "Πορεία για τις Ζωές μας" που θα γίνει τον Μάρτιο
21/02/2018 - 15:54

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Λούης χρησιμοποίησε το FaceApp και μας θυμίζει τον... Άγιο Βασίλη" (ΦΩΤΟ)

Ο γνωστός stand up comedian σε 40 χρόνια πάει... Λαπωνία
18/07/2019 - 13:21

Η ξεσηκωτική εμφάνιση του Ηλία Βρεττού στο season φινάλε του "Λούης Night Show"

Δείτε το εντυπωσιακό χορευτικό που επιμελήθηκε Χάρη Σάββα
16/07/2019 - 17:01

Το ξεκαρδιστικό τρολ του Λούη στον Χάματσο και η... "σπόντα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι σατιρικές εκπομπές στην Κύπρο, τα πουκάμισα του και η έμμεση αναφορά στην εκπομπή
15/07/2019 - 17:15

Λούης και Τεύκρος κυκλοφόρησαν το... hit του καλοκαιριού! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι δυο φίλοι και συνεργάτες κυκλοφόρησαν το πρώτο τους τραγούδι
15/07/2019 - 11:56

Ο Λούης στο φινάλε της εκπομπής μαζί με τον γιο του! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Γιάννος έκλεψε την παράσταση στην τελευταία εκπομπή του "Λούης Night Show"
15/07/2019 - 10:45

Η μεγάλη έκπληξη στο αποψινό φινάλε του "Λούης Night Show"!

Τι ετοίμασε ο Λούης και ο Τεύκρος για την τελευταία εκπομπή της σεζόν
14/07/2019 - 12:16

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κλείνει προσωρινά το Δημοτικό Κολυμβητήριο Λευκωσίας

Τι αναφέρει σε ανακοίνωση του για τους λόγους που κλείνει

"Το κράτος θέλει να αποφεύγει να λέει ότι έχει ανάπηρους πολέμου" (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα προβλήματα των πολεμιστών του 1974 ανέλυσε στον Alpha Κύπρου ο Γιώργος Γρουτίδης

"Άλλο ένα περιστατικό έμφυλης και σεξιστικής βίας που αποδεικνύει την ανισότητα"

Τι λέει η Επίτροπος Ισότητας Φύλων για τη διερευνώμενη υπόθεση ομαδικού βιασμού
Ελλάδα

Σεισμός στην Αθήνα, "σεισμός" και στο Twitter με υπαίτιο τον..."Κούλη"

Οι τουιτεράδες κρατούν άσβεστο το χιούμορ τους και γλεντούν την γκαντεμιά του Πρωθυπουργού

Η στιγμή που ο Εγκέλαδος χτυπά στην Αθήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλος σεισμός 5,1βαθμών με τραυματισμούς, καταρρεύσεις κτιρίων και ζημιές

Εικόνες ντροπής από κακομεταχείριση γαϊδουριών στη Σαντορίνη (ΒΙΝΤΕΟ)

Ακτιβιστές καταγγέλλουν απειλές ακόμα και κατά της ζωής τους
Διεθνή

Τουλάχιστον δύο νεκροί από έκρηξη βόμβας σε Πανεπιστήμιο στην Καμπούλ

Άλλοι 10 τραυματίες ο μέχρι στιγμής απολογισμός

Aεροπορικές επιδρομές εναντίον θέσεων του PKK εξαπέλυσε η Τουρκία

Η ανακοίνωση Ακάρ για την επίθεση στην επικράτεια του Ιράν

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 19/07/2019 - 20:20ALPHA NEWS