Ψυχαγωγία

Ο Λούης τρέλανε τα μηχανάκια της AGB και ανακηρύχθηκε ο "βασιλιάς της εβδομάδας"

ΛΟΥΗΣ ΠΑΤΣΑΛΙΔΗΣ

Ο Λούης Πατσαλίδης με την εκπομπή "Louis Night Show", "έσπασε" το προσωπικό ρεκόρ του και συγχρόνως σκαρφάλωσε άνετα στην κορυφή  ανάμεσα σε όλες τις εκπομπές που προβλήθηκαν την εβδομάδα που μας πέρασε.

Το "Λούης Night Show", που απολαμβάνουμε κάθε Παρασκευή στις 21.15 από την συχνότητα του Alpha Κύπρου, ανέβηκε στην κορυφή τηλεθέασης ξεπερνώντας όλες τις άλλες κυπριακές ή ελλαδικές εκπομπές και έβαλε τη σάτιρα στην πρώτη θέση. Μάλιστα, την εκπομπή παρακολούθησαν πάνω από 100.000 άτομα, σπάζοντας και το προηγούμενο ήδη υψηλό ρεκόρ εκπομπής.

Ο Λούης τρελαίνει τα μηχανάκια της AGB και η πορεία από ότι φαίνεται είναι ανοδική ως και σαρωτική.

λουησ

Επόμενο άρθρο

Βασάλος–Βαλαβάνη:Ποιος έχει το πάνω χέρι στη σχέση τους;Ο Κωνσταντίνος μίλησε...

Αποκαλύπτει ποιος είναι το "μαγκάκι" αλλά και ποιος από τους δύο είναι πιο...περιποιητικός
29/01/2018 - 12:34

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Ντάνος στο... "Λούης Night Show"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το trailer του νέου επεισοδίου και όλα όσα θα γίνουν
20/03/2019 - 16:01

Πρώτος ο ALPHA Κύπρου σε εβδομαδιαία γενική τηλεθέαση!

Η ανοδική πορεία του καναλιού προς την κορυφή και τα ποσοστά
18/03/2019 - 17:00

Ο Λούης τρολάρει την επίσκεψη του ζεύγους Αναστασιάδη στο Μπάγκιγχαμ (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο γνωστός stand up comedian σατιρίζει την επίσκεχη τους και χαρίζει στιγμές γέλιου
16/03/2019 - 17:50

Ο Λούης Πατσαλίδης προκαλεί τον... Νίκο Αναστασιάδη να πάει στην εκπομπή του!

Οι "πόρτες" του "Λούης Night Show" είναι ανοικτές για τον Πρόεδρο της Δημοκρατίας
16/03/2019 - 13:51

Και όμως... τρόλαραν τον Λούη! Η απίστευτη μεταμφίεση στις Απόκριες(ΦΩΤΟ)

Έγινε Λούης Πατσαλίδης για μια ημέρα και κέρδισε τις εντυπώσεις
13/03/2019 - 16:51

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πυρκαγιά σε διαμέρισμα στο κέντρο της Λάρνακας

Επιχείρηση κατάσβεσης από την Πυροσβεστική Υπηρεσία

Νεφροπαθής αναγκάζεται να μεταβαίνει στα κατεχόμενα για θεραπεία

Απίστευτη καταγγελία Μαρίνου Σιζόπουλου ενώπιον των μελών της Κοινοβουλευτικής Επ. Υγείας

Αβραμόπουλος: Η Κύπρος βρίσκεται κάτω από μεγάλη πίεση στο μεταναστευτικό

Συναντήθηκε με Πετρίδη και Ιωνά στο Υπουργείο Εσωτερικών
Ελλάδα

Συναγερμός στη λεωφόρο Βουλιαγμένης μετά από πυροβολισμούς

70χρονος φέρεται να έστρεψε όπλο εναντίον της συντρόφου του

Το πρόγραμμα του Έλληνα Πρωθυπουργού στη Σύνοδο του Ευρωπαϊκού Συμβουλίου

Κυρίαρχο θέμα θα αποτελέσει το ζήτημα της εξόδου του Ηνωμένου Βασιλείου από την ΕΕ

Πίσω στην Ελλάδα το μοντέλο που συνελήφθη με κοκαΐνη στο Χονγκ Κονγκ (ΦΩΤΟ)

Δείτε τι δήλωσε στις κάμερες μετά την αθώωσή της με την επιστροφή της στην πατρίδα της
Διεθνή

Οι ΗΠΑ αναγνωρίζουν τα Υψώματα Γκόλαν ως ισραηλινό έδαφος

O Τραμπ ανακοίνωσε την αναγνώριση μέσω twitter

Χειροπέδες στον πρώην πρόεδρο της Βραζιλίας για υποθέσεις διαφθοράς

Η σύλληψη έγινε στο πλαίσιο μιας σαρωτικής έρευνας κατά της διαφθοράς

tv news

H Μαρίνα συνεχίζει το επικίνδυνο φλερτ αποφασισμένη να φτάσει στα άκρα...

Η Κάτια ζητάει από τον Αντρέα να παγιδέψει το κινητό της Μαρίνας..Παρασκευή Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

O Τόνυ ενδίδει στο πάθος του για την Τατιάνα... Θα δώσει το οριστικό τέλος;

O δρόμος όμως με το εμπόριο όπλων δεν έχει γυρισμό... «To Τατουάζ» Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 21/03/2019 - 20:20ALPHA NEWS