Ψυχαγωγία

Ο Λούης ακολουθεί ασκήσεις μασέρ επάνω στην...σκηνή του Σατιρικού (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Λούης Πατσαλίδης σάρωσε για μια ακόμη Παρασκευή με την εκπομπή του Alpha Κύπρου, "Λούης Night Show", τόσο σε επίπεδο τηλεθέασης όσο σε ξεκαρδιστικές στιγμές σάτιρας.

Ο γνωστός stand up comedian, δεν άφησε κανέναν στο απυρόβλητο αφού σχολίασε μέχρι και τον μασέρ που φιλοξένησε στην εκπομπή της η Φαίη Σκορδά.

Ο επαγγελματίας καλέστηκε στο "Πρωινό" για να δείξει "κόλπα" με στόχο την αύξηση της ευεξίας του σώματος, παρόλα αυτά όμως, οι ασκήσεις του ήταν λίγο ιδιαίτερες με αποτέλεσμα να τραβήξει την προσοχή του αγαπημένου Λούη Πατσαλίδη.

Πέρα από το τρολάρισμα και τον μοναδικό σχολιασμό, για να δει κατά πόσο αυτά που έδειχνε θα μπορούσαν να είχαν αποτέλεσμα, ακολούθησε κατά γράμμα τις ασκήσεις επάνω στη σκηνή του Σατιρικού θεάτρου και προκάλεσε άφθονο γέλιο σε συνεργάτες και τηλεθεατές.

Δείτε το ξεκαρδιστικό απόσπασμα στο βίντεο που ακολουθεί:

Επόμενο άρθρο

Ο Μάριος Πρίαμος ποζάρει με την πανέμορφη σύντροφό του στην...κουζίνα (ΦΩΤΟ)

Η τρυφερή φωτογραφία και η καλοκαιρινή διάθεση μετά τη λήξη των περιοριστικών μέτρων
30/05/2020 - 14:59

ΣχετικέςΕιδήσεις

Λούης Πατσαλίδης: Τα συγκινητικά λόγια...πριν "αποχαιρετήσει" την 4η σεζόν (VID)

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε ο αγαπημένος stand up - comedian πριν "ρίξει αυλαία" για φέτος
11/07/2020 - 11:05

Το τελευταίο "διάγγελμα" του Λούη Πατσαλίδη για την...4η σεζόν (ΦΩΤΟ)

"Έκαμνε λάθη η Αστέρω, τρεις εκπομπές "home edition" τις γυρίσαμε δεύτερη φορά..."
10/07/2020 - 11:43

Ο Λούης Πατσαλίδης τραγουδά μέχρι και...Μίλτο Πασχαλίδη στο season-finale (VID)

Τι εκπλήξεις μας επιφυλάσσει για το φινάλε ο αγαπημένος stand up – comedian;
08/07/2020 - 13:12

O Κυβερνητικός εκπρόσωπος "εισβάλλει" στο..."Λούης Νight Show" (BINTEO)

Η επική τηλεοπτική συνάντηση και η συζήτηση για το μουστάκι
02/07/2020 - 11:03

Έδωσε οδηγίες για πειθαρχική ο Αρχηγός μετά τις αντιδράσεις για τη φωτογραφία

«Τέτοιες συμπεριφορές δεν αρμόζουν σε μέλη» λέει η Αστυνομία
01/07/2020 - 12:44

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Άφησαν 4χρονη μόνη στο σπίτι και τους πέρασαν χειροπέδες (BINTEO)

Άλλο ένα περιστατικό εγκατάλειψης ανηλίκου βλέπει το φως της δημοσιότητας

"Καμίνι" η Κύπρος: Πέντε μέτρα προστασίας από τον καύσωνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Τις υψηλές θερμοκρασίες θα "συνοδεύει" και υγρασία μέχρι και την Τρίτη

Φρένο στο κυκλοφοριακό "έμφραγμα" με διάταγμα του Αρχηγού (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε ισχύ από αύριο τα νέα μέτρα της Αστυνομίας
Ελλάδα

Νέα έκτακτα μέτρα για την είσοδο από τον Προμαχώνα

Ποιοι είναι οι περιορισμοί σύμφωνα με την κοινή Υπουργική Απόφαση

"Εισαγόμενα" τα 11 από τα 41 νέα κρούσματα Covid-19 στην Ελλάδα

Δεν καταγράφηκε κανένας θάνατος το τελευταίο 24ωρο
Διεθνή

Αρνητική στον κορωνοϊό η σύζυγος του Μπολσονάρου

Ο Βραζιλιάνος Πρόεδρος έχει προσβληθεί από τον ιό και τέθηκε σε αυτοπεριορισμό

«Θλίψη και μεγάλη ανησυχία» εκφράζει το Παγκόσμιο Συμβούλιο Εκκλησιών

Τι λέει για την απόφαση των τουρκικών αρχών να μετατρέψουν την Αγία Σοφία σε τζαμί

556.140 θάνατοι: Ο θλιβερός απολογισμός των νεκρών παγκοσμίως λόγω Covid-19

Τουλάχιστον 6.593.400 άνθρωποι θεωρείται ότι έχουν αποθεραπευτεί

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 12/07/2020 - 00:30ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ