Ψυχαγωγία

Ο Λούης επέστρεψε στο Σατιρικό με τους πιο... φανατικούς "θεατές" (ΦΩΤΟ)

Το Σατιρικό κατακλείστηκε από εκατοντάδες fans του Λούη και του "Λούης Night Show" για να παρακολουθήσουν μια ακόμα ξεκαρδιστική εκπομπή, η οποία θα προβληθεί την Παρασκευή στις 21:15 από τον Alpha Κύπρου.

Ο Λούης επιστρέφει και έστω... νοητά ήθελα μαζί του, το μυστικό της επιτυχίας του, το κοινό που την ακολουθεί τόσα χρόνια και μένει "εθισμένο" στην σάτιρα που προσφέρει. Με μια εφάνταστη ιδέα, ο Λούης ζήτησε από τους τηλεθεατές να στείλουν φωτογραφίες τους για να κολληθούν στα καθίσματα του θεάτρου και να αποτελέσουν τους "θεατές" εν καιρώ "καραντίνας".

Η αποδοχή της πρόσκλησης-πρόκλησης, ήταν άμεση και μέσα σε λίγες ώρες ένα ολόκληρο θέατρο γέμισε ξανά για τον κορυφαίο stand up comedian της Κύπρου. Εσείς αναγνωρίζετε κάποιον φίλο σας; Μήπως είδατε κάπου τη γιαγιά ή το παιδί σας ή κάποιο γνωστό πρόσωπο των media;

Δειτε σχετικές φωτογραφίες και μείνετε συντονισμένοι για την μεγάλη επάνοδο του Λούη.

λ΄κλμ

΄λκλ

΄λκλ,μ

΄κλμ

΄κλμ

΄λκλμ

κλξκ

Μικρογραφία
Μικρογραφία
Μικρογραφία
Μικρογραφία
Μικρογραφία

Η εκπομπή θα προβληθεί την Παρασκευή στις 21:15 στον Alpha ενώ το πρώτο γύρισμα στο θέατρο του Σατιρικού μετά την "καραντίνα", ολοκληρώθηκε με επιτυχία τηρώντας όλα τα μέτρα προστασίας.

Επόμενο άρθρο

Βάνα Μπάρμπα: "Ξεσπά" κατά Γεωργούλη και αποκαλύπτει για την έπαυλη του Ασλάνη

Η "κόντρα" με τον Γεωργούλη και όλη η αλήθεια για την αγορά του χλιδάτου ακινήτου
06/05/2020 - 11:15

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ανανέωσε με τον ALPHA ο Λούης Πατσαλίδης!

Θα συνεχίσει να μας χαρίζει ξεκαρδιστικές στιγμές σάτιρας μέσα από το “Λούης Night Show”
14/07/2020 - 14:50

Λούης Πατσαλίδης: Τα συγκινητικά λόγια...πριν "αποχαιρετήσει" την 4η σεζόν (VID)

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε ο αγαπημένος stand up - comedian πριν "ρίξει αυλαία" για φέτος
11/07/2020 - 11:05

Το τελευταίο "διάγγελμα" του Λούη Πατσαλίδη για την...4η σεζόν (ΦΩΤΟ)

"Έκαμνε λάθη η Αστέρω, τρεις εκπομπές "home edition" τις γυρίσαμε δεύτερη φορά..."
10/07/2020 - 11:43

Ο Λούης Πατσαλίδης τραγουδά μέχρι και...Μίλτο Πασχαλίδη στο season-finale (VID)

Τι εκπλήξεις μας επιφυλάσσει για το φινάλε ο αγαπημένος stand up – comedian;
08/07/2020 - 13:12

O Κυβερνητικός εκπρόσωπος "εισβάλλει" στο..."Λούης Νight Show" (BINTEO)

Η επική τηλεοπτική συνάντηση και η συζήτηση για το μουστάκι
02/07/2020 - 11:03

Λούης Πατσαλίδης: Για βουτιές στη θάλασσα μαζί με την...κόρη του (ΦΩΤΟ)

Το τρυφερό στιγμιότυπο με την μικρή αδυναμία του
29/06/2020 - 09:47

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

624 καταγγελίες οδηγών μέσα σε ένα εικοσιτετράωρο στη Λευκωσία (ΦΩΤΟ)

Συντονισμένη επιχείρηση της Αστυνομίας για πάταξη τροχαίων παραβάσεων

Θα βλέπουν το παιδί τους μια φορά την εβδομάδα οι γονείς του 19μηνου αγοριού

Ικανοποιείται αλλά με όρους το αίτημα των γονέων - Σε ανάδοχη οικογένεια το παιδί

Όσους καλεσμένους θέλει το ζευγάρι για χαιρέτιση, μόνο 350 άτομα στο δείπνο

Η Δρ. Κολιού ξεκαθαρίζει για το τι θα ισχύει μετά τις 22 Αυγούστου για ανοικτούς γάμους
Ελλάδα

Η Ελλάδα άνοιξε τις πύλες της για επιβάτες από το Ηνωμένο Βασίλειο

Προγραμματισμένες αφίξεις σε περιφερειακά αεροδρόμια, από αύριο από το "Ελ. Βενιζέλος"

Ερντογάν για Αγία Σοφία: Διορθώσαμε το λάθος του 1934

Μίλησε για την "εξέλιξη" της αφού "το 1453 ο Μωάμεθ ο Πορθητής παρέλαβε ένα ερείπιο"

Τριμερής διπλωματών Ελλάδας, Γερμανίας και Τουρκίας για την Αγία Σοφία

Συναντήθηκαν στο Βερολίνο με γερμανική πρωτοβουλία στον απόηχο της απόφασης
Διεθνή

Απέσυρε την απόφαση του για τη βίζα των ξένων φοιτητών ο Τραμπ

Τέλος στην απόγνωση χιλιάδων φοιτητών μετά τις μηνύσεις αμερικανικών πανεπιστημίων

Στην τελική φάση δοκιμών στις 27 Ιουλίου εμβόλιο κατά του κορωνοϊού

Λαμβάνουν μέρος 30.000 άνθρωποι και θα διαρκέσει τρεις μήνες

Ξεπέρασαν τα δεκατρία εκατομμύρια τα κρούσματα κορωνοϊού σε όλο τον κόσμο

Ο νεότερος απολογισμός για ασθενείς και θύματα της πανδημίας από το Γαλλικό Πρακτορείο

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 15/07/2020 - 13:45ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ