Ψυχαγωγία

O Λούης ντύθηκε...Οβελίξ και ετοιμάζεται για την Καρναβαλίστικη παρέλαση (ΦΩΤΟ)

Ο Λούης ετοιμάζεται για Απόκριες και μπήκε στο κλίμα από νωρίς...

Ο γνωστός stand up comedian μαζί με το "Λούης Night Show" θα συμμετέχει φέτος στην Αποκριάτικη παρέλαση στη Λεμεσό και φρόντισε να μας δείξει την ανατρεπτική καρναβαλίστικη διάθεση.

Ο ίδιος ντύθηκε Οβελίξ και φωτογραφήθηκε στο Σατιρικό, προσκαλώντας όλους τους φίλους που θέλουν να γλεντήσουν μαζί του και να καρναβαλιστούν μέχρι τελικής πτώσης, να βρεθούν στο άρμα του την Κυριακή των Αποκρεών.

Δείτε την εμφάνιση του.

obeliz

Επόμενο άρθρο

Κατερίνα Ζαρίφη: Της έφτιαξαν ψεύτικο προφίλ σε... site γνωριμιών!

Την παρουσίαζαν ως 39χρονη Ρωσίδα...- Η αντίδραση της παρουσιάστριας μόλις το έμαθε
06/02/2019 - 12:11

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Λούης χρησιμοποίησε το FaceApp και μας θυμίζει τον... Άγιο Βασίλη" (ΦΩΤΟ)

Ο γνωστός stand up comedian σε 40 χρόνια πάει... Λαπωνία
18/07/2019 - 13:21

Η ξεσηκωτική εμφάνιση του Ηλία Βρεττού στο season φινάλε του "Λούης Night Show"

Δείτε το εντυπωσιακό χορευτικό που επιμελήθηκε Χάρη Σάββα
16/07/2019 - 17:01

Το ξεκαρδιστικό τρολ του Λούη στον Χάματσο και η... "σπόντα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι σατιρικές εκπομπές στην Κύπρο, τα πουκάμισα του και η έμμεση αναφορά στην εκπομπή
15/07/2019 - 17:15

Λούης και Τεύκρος κυκλοφόρησαν το... hit του καλοκαιριού! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι δυο φίλοι και συνεργάτες κυκλοφόρησαν το πρώτο τους τραγούδι
15/07/2019 - 11:56

Ο Λούης στο φινάλε της εκπομπής μαζί με τον γιο του! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Γιάννος έκλεψε την παράσταση στην τελευταία εκπομπή του "Λούης Night Show"
15/07/2019 - 10:45

Η μεγάλη έκπληξη στο αποψινό φινάλε του "Λούης Night Show"!

Τι ετοίμασε ο Λούης και ο Τεύκρος για την τελευταία εκπομπή της σεζόν
14/07/2019 - 12:16

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τυλίχθηκαν στις φλόγες δυο οχήματα στο Κάβο Γκρέκο

Άγνωστα μέχρι στιγμής τα αίτια της φωτιάς που ξέσπασε τα ξημερώματα

Λεωφορεία "Ηop on - Hop-off" άρχισαν περιοδεία στην Πάφο

Τη νέα υπηρεσία περιηγήσεων καλωσορίζει η Εταιρεία Τουριστικής Ανάπτυξης

"Να αποδοθούν ευθύνες, οι οικογένειες ζητούν δικαίωση" (ΒΙΝΤΕΟ)

Πόνος, θλίψη και οργή έναν χρόνο μετά τη τραγωδία στο Μάτι Αττικής
Ελλάδα

Οδοιπορικό στο Μάτι: 365 μέρες από την μεγάλη τραγωδία (ΒΙΝΤΕΟ)

Η φονική πυρκαγιά άφησε πίσω της 102 θύματα και 58 εγκαυματίες

Υπό έλεγχο η φωτιά που ξέσπασε στη Ραφήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Μάχη με τις φλόγες έδωσαν επίγεια και εναέρια μέσα

O πύρινος "εφιάλτης" ξύπνησε στη Ραφήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Αποκλειστικές εικόνες - Διακοπή κυκλοφορίας στη Λεωφόρο Μαραθώνος
Διεθνή

Αυτός είναι ο νέος υπουργός Άμυνας των ΗΠΑ (ΦΩΤΟ)

Τον διορισμό του ενέκρινε η Γερουσία με 90 ψήφους υπέρ

Σε επαφές με την αντιπολίτευση της Βενεζουέλας η Μόσχα

"Δεν σταματήσαμε ποτέ τον διάλογο" δηλώνει ο Σεργκέι Λαβρόφ

Θερμοκρασίες ρεκόρ σε Γερμανία και Βρετανία

"Κοκτέιλ» ζέστης και υγρασίας πλήττει την Ευρώπη

tv news

Οι «24 ΩΡΕΣ» μεταβαίνουν στο Μάτι Αττικής, ένα χρόνο μετά την πύρινη τραγωδία

Μαρτυρίες, εικόνες και αποκαλύψεις που θα συγκλονίσουν, εκτάκτως το Σάββατο 27 Ιουλίου
Alpha TV Κύπρου

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 24/07/2019 - 07:3060' ΕΛΛΑΔΑ