Ψυχαγωγία

O Λούης ντύθηκε...Οβελίξ και ετοιμάζεται για την Καρναβαλίστικη παρέλαση (ΦΩΤΟ)

Ο Λούης ετοιμάζεται για Απόκριες και μπήκε στο κλίμα από νωρίς...

Ο γνωστός stand up comedian μαζί με το "Λούης Night Show" θα συμμετέχει φέτος στην Αποκριάτικη παρέλαση στη Λεμεσό και φρόντισε να μας δείξει την ανατρεπτική καρναβαλίστικη διάθεση.

Ο ίδιος ντύθηκε Οβελίξ και φωτογραφήθηκε στο Σατιρικό, προσκαλώντας όλους τους φίλους που θέλουν να γλεντήσουν μαζί του και να καρναβαλιστούν μέχρι τελικής πτώσης, να βρεθούν στο άρμα του την Κυριακή των Αποκρεών.

Δείτε την εμφάνιση του.

obeliz

Επόμενο άρθρο

Κατερίνα Ζαρίφη: Της έφτιαξαν ψεύτικο προφίλ σε... site γνωριμιών!

Την παρουσίαζαν ως 39χρονη Ρωσίδα...- Η αντίδραση της παρουσιάστριας μόλις το έμαθε
06/02/2019 - 12:11

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Λούης τρολάρει το comeback του... Mr. "Πόσιπολ"!-ΒΙΝΤΕΟ

Δείτε το ξεκαρδιστικό απόσπασμα από το "Λούης Night Show"
21/04/2019 - 17:26

Η Ναταλία Γέρμανου έδωσε στον Λούη... παντόφλες με την Αστέρω! (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα πρωτότυπα δώρα που αντάλλαξαν στο "Λούης Night Show"
20/04/2019 - 14:07

Η rap εκδοχή της "Τηλλυρκώτισσας" από τον... Λούη Πατσαλίδη! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μαζί με τον αδερφό του δίνουν μια... ραπ εκδοχή στο τραγούδι
20/04/2019 - 11:56

Η Ναταλία Γερμανού στο.... "Λούης Night Show"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι πρώην, το καζαντί και η επιστροφή του "πόσιπολ"
18/04/2019 - 09:29

Η Αριστοτέλους περιγράφει το ατύχημα της με ένα άλογο και ο Λούης την τρολάρει!

Το ξεκαρδιστικό τρολάρισμα του γνωστού stand up comedian στην περιγραφή της Αριστοτέλους
13/04/2019 - 17:16

Τελικά θερινή ή χειμερινή ώρα προτιμάει ο Κύπριος; Το απίστευτο τρολ του Λούη

Τρολάρει τις απόψεις των Κυπρίων επί του θέματος
07/04/2019 - 13:02

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

25χρονος "πετούσε" στον αυτοκινητόδρομο Λεμεσού – Λευκωσίας

Εντοπίστηκε να κινείται με ταχύτητα 189ΧΑΩ αντί 100 που είναι το ανώτατο

Μαρτυρίες: Ο 35χρονος προσπάθησε να "ψαρέψει" γυναίκες από την πλατεία Σολωμού

Προφασιζόταν ότι αναζητούσε οικιακή βοηθό για τη γιαγιά του που αντιμετώπιζε προβλήματα

Στο αστυνομικό τμήμα δέκα νεαροί για το έθιμο της λαμπρατζιάς

Κατά την επιχείρηση της Αστυνομίας συνελήφθησαν και τέσσερις ανήλικοι
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα
Διεθνή

Πένθος στη Σρι Λάνκα: Στους 310 οι νεκροί από το μπαράζ βομβιστικών επιθέσεων

Μέχρι στιγμής, οι αρχές πέρασαν χειροπέδες σε 40 υπόπτους

Τραγωδία στην Κολομβία: Δέκα άνθρωποι αγνοούνται μετά από κατολίσθηση

Ο αριθμός των νεκρών ανέρχεται στους 20 - Δίνουν μάχη με το χρόνο οι διασώστες

Βολιβία: Το μοιραίο λάθος οδηγού λεωφορείου που στοίχισε τη ζωή σε 25 ανθρώπους

Πολύνεκρο τροχαίο δυστύχημα σημειώθηκε σε απόσταση 90 χιλιομέτρων βόρεια της Λα Πας

tv news

Η εξαφάνιση της Ελένης ανησυχεί τους πάντες και κυρίως τον Αλέξανδρο...

Η είδηση της δολοφονίας του Μάνου τους σοκάρει όλους... «To Τατουάζ» Τρίτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«16 Γράμματα» Η νέα μίνι σειρά τριών επεισοδίων, σε σενάριο Θέας Χριστοδουλίδου

Ένας παράφορος έρωτας μεταξύ δύο νεαρών, την Μεγάλη Εβδομάδα στον Alpha Kύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/04/2019 - 09:30ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΚΑΤ’ ΟΙΚΟΝ