Ψυχαγωγία

Ο Λούης Πατσαλίδης πάει… Ευρώπη – Το tour του με άρωμα ”Made in Cyprus”

Ο Λούης Πατσαλίδης πρόκειται να ταξιδέψει στην Ευρώπη για το πρώτο του ευρωπαϊκό tour και μόλις το ανακοίνωσε!

Ο κορυφαίος stand-up comedian, που απολαμβάνουμε στο Λούης Night Show από τον ALPHA Κύπρου, θα βρεθεί το Σεπτέμβρη σε ξεχωριστές πόλεις της Ευρώπης για να δώσει μοναδικές παραστάσεις με πολύ γέλιο.

Δείτε την ανακοίνωση και όλες τις λεπτομέρειες στο HELLO! Cyprus...

Επόμενο άρθρο

Μαίρη Συνατσάκη: Αυτή είναι η συνήθεια που απέκτησε λόγω εγκυμοσύνης

Τι αποκάλυψε για την εγκυμοσύνη της η γνωστή επιχειρηματίας;
05/08/2022 - 16:22

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γέννησε η διάσημη Tik – Toker και συνεργάτιδα του Λούη, Pan Dragomi!

Πανευτυχής έφερε στο κόσμο το παιδάκι του - Ποιο είναι το φύλο του μωρού;
22/07/2022 - 13:30

Αυτό είναι το πρόσωπο-έκπληξη που θα βρεθεί στο πλευρό του Λούη Πατσαλίδη!

Η νέα προσθήκη στην ομάδα, θα κάνει ακόμη πιο απολαυστικές τις Παρασκευές μας
19/07/2022 - 19:06

Αποχώρησε ο Παναγιώτης Κυριάκου από το “Λούης Night Show” – Όσα δήλωσε ο Λούης

O συγκινητικός αποχαιρετισμός στο φινάλε της χρονιάς - Σε ποιο καναλι "έκλεισε"
02/07/2022 - 12:57

Λούης Πατσαλίδης: Όσα αποκαλύπτει λίγο πριν το φινάλε του Λούης Night Show

Οι λεπτομέρειες του φετινού φινάλε του Λούης Night Show
01/07/2022 - 13:30

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Την Τρίτη η νεκροτομή στη σορό της άτυχης τρίχρονης που πνίγηκε σε πισίνα

Διερευνώνται οι συνθήκες της ανείπωτης τραγωδίας που σημειώθηκε το απόγευμα της Κυριακής

Χειροπέδες σε δυο στη Λάρνακα για κάνναβη, χρήματα και όπλα…

Συνελήφθη οδηγός ταξί με ναρκωτικά και… άγριες διαθέσεις
Ελλάδα

Άρτα: Στα χέρια των Αρχών 29χρονος που σκότωσε τον πεθερό του

Πήρε προθεσμία μέχρι την Τετάρτη για να παρουσιαστεί στον ανακριτή ο κατηγορούμενος

Τραγωδία στην Ελλάδα: Νεκρή 8χρονη από θερμοπληξία, την ξέχασαν στο αυτοκίνητο

Συνελήφθησαν και οδηγήθηκαν στον εισαγγελέα οι γονείς της

Κρυονέρι: 73χρονος αντί αγριογούρουνο πυροβόλησε τη γειτόνισσα

Εντόπισε αγριογούρουνο κοντά στο σπίτι του, πήρε το όπλο του και άρχισε να πυροβολεί
Διεθνή

Ενεργειακός... Αρμαγεδων: Διέξοδο στο αδιέξοδο αναζητεί η Ευρώπη

Δυσοίωνες προβλέψεις για τη Γερμανία, 337.000 άνεργοι λόγω αυξήσεων στην ενέργεια

Άνδρας έπεσε με το αυτοκίνητο του σε οδόφραγμα στο Καπιτώλιο και πυροβολούσε

Πυροβόλησε στον αέρα, πριν στρέψει το όπλο στον εαυτό του και τραυματιστεί θανάσιμα

Η Γερμανία ζητά εξαίρεση από την Κομισιόν για τον ΦΠΑ στο φυσικό αέριο

Λίγο πιο πάνω από το 75% του στόχου αποθήκευσης οι ποσότητες φυσικού αερίου στη χώρα

tv news

«Kitchen Lab» με τον Άκη Πετρετζίκη! Καθημερινά με νέες πεντανόστιμες συνταγές!

Ο Άκης ανοίγει το εργαστήρι μαγειρικής του, τον χώρο όπου γεννιούνται γεύσεις!
Alpha TV Κύπρου

«Σκοτεινή θάλασσα» Nέα δραματική σειρά μυστηρίου καθημερινά στον Alpha Κύπρου

Η απώλεια και η αναζήτηση της λύτρωσης των ηρώων σε ένα κοινωνικό δράμα...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 14/08/2022 - 23:00ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΟ MEGA